Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sens głębszy ja widzę w tej dyskusji...sami popatrzcie i przemyślcie to wszystko,zostaliśmy zmanipulowani przez producentów sprzętu i łykamy jak pelikany ich papkę marketingową.Nie ważna staje się w tym wszystkim gra,wczucie się w nią czy historia jaka się toczy...ważne są fps-y.Każda dyskusja na forum dotycząca gier na tym się zaczyna i kończy (to co piszę nie dotyczy konsolowców a przynajmniej w małym stopniu bo mają wywalone na to bo gry są pisane pod nich).Nie ważne że gra niedopracowana,zawiera błędy które są łatane miesiącami.latami aż w końcu twórca ma wywalone na nie (może FH posłużyć za przykład i wiele innych),ważne aby wywalić kasę na nowy sprzęt a reszta? kogo obchodzi,ludki i tak kupią.Co najwyżej dla motłochu da się jakieś multi niech lecą się zabijać na pałę.FPS...magiczny licznik klatek już niedługo będzie na stałe wyświetlany w rogu ekranu i będziemy na forach się chwalić ile to klatek w danym momencie kto ma...reszta się nie liczy,ważne że kasa wzięta.Im więcej ustawień dotyczących grafiki tym lepiej,cienie i inne bajery na które się zwraca uwagę tylko aby opisać to na forum i wrzucić fotkę bo na pewno nie w ferworze walki czy szybkiej akcji,co najwyżej jak gra nie wymusza to następuje chwila refleksji i stanie w jakimś miejscu i przyglądanie się widoczkom,czy szczegółom cegły w murze...tylko po co?Co nas przyciąga do gry?Mnie historia bo nie lubię multi (nie licząc gier gdzie raczej to wskazane,fifa,autka)...ale podobno idą lepsze czasy gdzie single będą miały lepiej...oby jednak nie za trudno bo ograniczenia umysłowe postępują...u jednych co prawda wraz z wiekiem ale u większości (co widać w internetach) już za młodych lat.

PS...wyżaliłem się?odkryłem coś nowego?obraziłem kogoś?...nie,ot taki może trolling starego gracza który pamięta stare dobre gry i czasy. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja musiałem rozstrzygnać problem z tym mazaniem się grafiki w ruchu, bo to było tak jakby Twoje oczy traciły ostrości widzenia xD teraz jest w miarę ok :D Wgl wczoraj zabiłem dwóch gangusów i zaczeła mnie gonic policja xdd uciekałem ale mnie zabili bo było ich 5.. straciłem swojego konia i mam teraz innego który nie umie jezdzić jak tamten, no ok fajna realistyka, ALE DO CH*JA CZEMU JAK PRZECIWNIK ZOSTANIE POSTRZELONY DWA RAZY TO NADAL JEDZIE NA KONIU I NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI WTF co to ma być wgl ? kamizelki maja jak w GTA? czy co ... chyba nie te czasy jednak

Edytowane przez tomek1717

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens głębszy ja widzę w tej dyskusji...sami popatrzcie i przemyślcie to wszystko,zostaliśmy zmanipulowani przez producentów sprzętu i łykamy jak pelikany ich papkę marketingową.

(...)

PS...wyżaliłem się?odkryłem coś nowego?obraziłem kogoś?...nie,ot taki może trolling starego gracza który pamięta stare dobre gry i czasy. :lol2:

To są słuszne spostrzeżenia.

Co do manipulacji przez producentów. Wspominałem już o tym w wątku o The Last of Us: Part II (po obejrzeniu live streama gracza).

 

Czy naprawdę potrzebujemy nextgenów, PS9 i RT40xx (???) - skoro można zrobić TAKĄ grę na bebechach tabletu, która TAK wygląda i niesie TYLE emocji co TLoUII?

 

 

 

 

ALE DO CH*JA CZEMU JAK PRZECIWNIK ZOSTANIE POSTRZELONY DWA RAZY TO NADAL JEDZIE NA KONIU I NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI WTF co to ma być wgl ? kamizelki maja jak w GTA? czy co ... chyba nie te czasy jednak

Nie Ciebie jednego to irytuje.

Jest mały modzik na nexusie (nie używam, ale wiem, że jest), który zdejmuje tego babola (1 trafienie = kaplica dla trafionego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem irytuje, ze The Last of Us: Part II chodzi na bieda sprzęcie aczkolwiek 1080p/30 fps rozmyte tekstury wiec coś za coś. PC odkąd powstały konsole nie jest już jedyna platforma do grania i bardziej służy do pracy a rozrywka to inna para kaloszy. Owszem producenci maczają palce w tym jak dane gry są zrobione ale takie sa prawa rynku. Chcesz pograć w 4K w wyższej płynności i jakości to musisz słono zapłacić. Wyjdą PS5 i Xbox Series X to znowu zacznie sie wyścig zbrojeń z hasłami pierwsze GPU do gier w 8K. Niestety postęp technologiczny idzie naprzód. Jednak zawsze można mieć wybór grać w exy których nigdy raczej na PC nie ujrzymy a komputer jeśli nie służy do pracy zastąpić tabletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje że po przejściu bez kraszowania rozdziałów 5 i 6 wczoraj podczas kończenia pierwszej części epilogu znów moim oczom ukazał się err_gfx_state. I to nie raz czy 2. 3 godziny próbowałem przejść questa zwiazanego z

odbiciem bydła z rancza tego całego Abela

misja na 15-20 minut przerodziła się w festiwal wywalania do pulpitu. Za w tym razem w końcu mi się udało dojść do końca by móc wreszcie zapisać ale kuźwa no niebo to przecież chodzi. Optymalizacja optymalizacja ale na litość Boską nie móc a w zasadzie nie potrafić naprawić tak istotnego błędu który spotykał nie tylko mnie przez tak długi czas? Ponad pół roku? Okaże się jeszcze że gra będzie w 100% sprawna dopiero gdy mój 5 letni syn pójdzie na studia. Szkoda wielka bo fabularnie i mechanicznie wg mnie najlepsza gra jaka powstała (zaraz obok Wieśka i satisfactory - nie zjedzcie mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje że po przejściu bez kraszowania rozdziałów 5 i 6 wczoraj podczas kończenia pierwszej części epilogu znów moim oczom ukazał się err_gfx_state. I to nie raz czy 2. 3 godziny próbowałem przejść questa (...) na litość Boską nie móc a w zasadzie nie potrafić naprawić tak istotnego błędu który spotykał nie tylko mnie przez tak długi czas? Ponad pół roku? (...)

Czytam o tym często i to jest jakiś kosmos i bardzo współczuję tym, którzy borykają się z takimi akcjami.

Zmieniały się stery, zmieniały się patche, zmieniało się wiele i nigdy nie miałem problemów.

Gdyby miał się bić z tym, co opisujesz, to choćby gra miała noty 11/10 chyba dałbym sobie spokój. scratchhead.gif

Nie pojmuję (?!?), jak R* może tak długo i tak mało skutecznie łatać ten port. thumbdown.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobny wydajnościowo sprzęt do mojego i podesłalby swoje ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury i filtrowanie anizotropowe daj sobie na ultra. Reszta srednie i bedzie w miare dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu R* włożył tyle wysiłku w odwzorowanie mapy pierwszego RDR. Questów tam prawie nie ma, a ilość roboczogodzin na to musiała być pewnie ogromną. Początkowo myślałem że spróbują zrobić dlc fabularne będące remakiem jedynki ale półtora roku od premiery gry na konsole i nadal cisza, a zamiast tego kolejny port gta v. Dziwne to trochę nie uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu R* włożył tyle wysiłku w odwzorowanie mapy pierwszego RDR. Questów tam prawie nie ma, a ilość roboczogodzin na to musiała być pewnie ogromną. Początkowo myślałem że spróbują zrobić dlc fabularne będące remakiem jedynki ale półtora roku od premiery gry na konsole i nadal cisza, a zamiast tego kolejny port gta v. Dziwne to trochę nie uważacie?

Może szykują RDR Remastered? Ma to jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównał jak RDR2 wygląda z HDR na PC. Na pewno obraz wydaję się ostrzejszy względem SDR aczkolwiek nie polecam ustawiać wyostrzania TAA na max bo wtedy uwidaczniają się postrzępione krawędzie trawy, włosów itp. Poza tym do dziś nie naprawili wszystkich cieni szczególnie tych, które powinny pojawiać się na ubraniach...wygladają dziwnie na tle innych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś z was ogrywa RDR II na sprzęcie AMD RYZEN 5 3600 + RTX 2060 SUPER lub

AMD RYZEN 5 3600 + RX 5700 XT?

Jakie wrażenia? Którą kartę wybrać i mieć Raytraicing kosztem kl/s lub odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RDR 2 nie ma raytraicingu i radeony w tej grze sa szybsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 20:13, Eltik napisał:

W RDR 2 nie ma raytraicingu i radeony w tej grze sa szybsze

A Raytraicing zawsze można wyłączyć przecież. Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mozna wylaczyc ani wlaczyc bo DXR nie jest zaimplementowany w grze

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 20:13, Eltik napisał:

W RDR 2 nie ma raytraicingu i radeony w tej grze sa szybsze

Dokładnie w rdr 5700xt jest spooro szybszy od 2060s miejscami się zrównuje z 2070 super więc jak ktoś chce gpu typowo pod tą gre to warto wziąć navi zamiast rtx'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś RDR2 w okolicy 100 na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
51 minut temu, jg77xfx napisał:

Widział ktoś RDR2 w okolicy 100 na PC?

najtaniej znalazłem za 117,99zł :D na allegro i też zamierzam dopiero kupić tą gierkę 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, jg77xfx napisał:

Widział ktoś RDR2 w okolicy 100 na PC?

Kup po vpn.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Send1N napisał:

Dokładnie w rdr 5700xt jest spooro szybszy od 2060s miejscami się zrównuje z 2070 super więc jak ktoś chce gpu typowo pod tą gre to warto wziąć navi zamiast rtx'a

Ale pobiera dużo prądu głośno chodzi oraz się grzeje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto doszło do tego że należy karty graficzne które teraz kosztują majątek kupować pod konkretną grę jak ze sterownikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałem kupić ale ludzie narzekają na flegmatyczność, nude i zbyt dużo przerywników filmowych w grach. Jakby można było tak do 100zł wyrwać na PC to bym się nie przejmował ale 200 to kapkę za dużo na sprawdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Agharta napisał:

Ale pobiera dużo prądu głośno chodzi oraz się grzeje 

Nie ma co wybierać GPU pod jedną czy dwie gry, lepiej patrzeć na całokształt. Graj na tym RTX 2060S, za kilka miesięcy i tak nowe GPU od Nvidii i od AMD wtedy będzie można myśleć o zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 19:30, Agharta napisał:

Witam. Ktoś z was ogrywa RDR II na sprzęcie AMD RYZEN 5 3600 + RTX 2060 SUPER lub

AMD RYZEN 5 3600 + RX 5700 XT?

Jakie wrażenia? Którą kartę wybrać i mieć Raytraicing kosztem kl/s lub odwrotnie?

W jakiej rozdzielczosci bedzie grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Agharta napisał:

Ale pobiera dużo prądu głośno chodzi oraz się grzeje 

Kumpel z forum tak ustawił 5700xt że w grach ma pobór 180W :E a zegar na rdzeniu z dwójką z przodu to ja mam po odkręceniu limitu 60W więcej na 2070 super więc wcale nie ma takiej tragedii o której mówisz + cena jest dobra jak na taką wydajność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...