Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukadd napisał:

Nie ma co wybierać GPU pod jedną czy dwie gry, lepiej patrzeć na całokształt. Graj na tym RTX 2060S, za kilka miesięcy i tak nowe GPU od Nvidii i od AMD wtedy będzie można myśleć o zmianach.

A w moich podzespołach będzie można w przyszłości tAką kartę zamontować?

1080p 60hz na wysokich ustawieniach.

1 godzinę temu, Send1N napisał:

Kumpel z forum tak ustawił 5700xt że w grach ma pobór 180W :E a zegar na rdzeniu z dwójką z przodu to ja mam po odkręceniu limitu 60W więcej na 2070 super więc wcale nie ma takiej tragedii o której mówisz + cena jest dobra jak na taką wydajność

Tyle że mnie interesuje Raytaraicing

1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

W jakiej rozdzielczosci bedzie grane??

1080p 60hz na wysokich ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie szybkie pytanko: właśnie kupiłem reda i mi się pobiera, w jakim api gra będzie wypluwała więcej klatek przy karcie zielonych (wiem że jest masa testów) ale chcę poznać wasze spostrzeżenia, chodzi mi o "wszechstronnosć" bo w tym benchmarku na vulkanie jest dobre 8 fps wiecej do średniego klatkarzu

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Vulkan.

Ustawienia Hardware Unboxed polecam ;)

Godzinę temu, Agharta napisał:

1080p 60hz na wysokich ustawieniach.

 

To 2060S to bedziesz mial z zapasem, ja gram teraz na 16060ti w 1440p, nastawy HU i mam w benchu:

obraz.png.914a49a24de651c2609cd47619df5fad.png

2060S to spokojnie uciagnie w 1440p ta gre ;)

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na sejwy, polecam robić manualną kopię bo skończysz jak ja. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mając grę na epic games można śmiało modować? Tak jak inne gry kupione na Epicu (np Civiliations VI lub GTA V?)

2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Vulkan.

Ustawienia Hardware Unboxed polecam ;)

To 2060S to bedziesz mial z zapasem, ja gram teraz na 16060ti w 1440p, nastawy HU i mam w benchu:

obraz.png.914a49a24de651c2609cd47619df5fad.png

2060S to spokojnie uciagnie w 1440p ta gre ;)

Masz na myśli: 1660 TI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja na 1660 super po OC mam wszystko z gory na dol srednie (poza teksturami, AF i TAA) i ponizej 60 fps nie schodze. Jak z naprawy wroci gtx 1080 to wtedy bede mogl na wysokich grac  z niektorymi srednimi

 

Vulkan daje te kilka fps wiecej

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Eltik napisał:

ja na 1660 super po OC mam wszystko z gory na dol srednie (poza teksturami, AF i TAA) i ponizej 60 fps nie schodze. Jak z naprawy wroci gtx 1080 to wtedy bede mogl na wysokich grac  z niektorymi srednimi

 

Vulkan daje te kilka fps wiecej

A vulkan jest na Radeonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tj API niezalezne od kart. dziala na wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eltik napisał:

no tak tj API niezalezne od kart. dziala na wszystkich

A na RTX 2060 SUPER też jest? Czy trzema instalować tak jak diretx 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Agharta napisał:

A na RTX 2060 SUPER też jest? Czy trzema instalować tak jak diretx 12?

A czemu ma nie być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka instalacja DX 12?. Jesli masz win 10 to DX 12 jest wbudfowany w system i nie trzeba nic instalowac. Vulkan jest wbudowany w sterowniki do GPU i tez nie trzeba nic dodatkowo instalowac....

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eltik napisał:

jaka instalacja DX 12?. Jesli masz win 10 to DX 12 jest wbudfowany w system i nie trzeba nic instalowac. Vulkan jest wbudowany w sterowniki do GPU i tez nie trzeba nic dodatkowo instalowac....

 

 

Czyli wybieram w ustawieniach gry czy cgchce grać na vulkanie lub na diretx 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Agharta napisał:

Czyli wybieram w ustawieniach gry czy cgchce grać na vulkanie lub na diretx 12?

tak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

tak.

 

Czyli najlepiej grać na vulkanie bo mA się dodatkowe FPSy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agharta napisał:

Czyli najlepiej grać na vulkanie bo mA się dodatkowe FPSy?

Nie badz taka niereozgarnieta meczybula, juz ci tu napisali wyraznie co i jak. Masz gre odpal i sam sprawdz gdzie masz wiecej fps ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Agharta napisał:

Czyli najlepiej grać na vulkanie bo mA się dodatkowe FPSy?

Jak piszą... po prostu odpal i sprawdź.
Ile configów, sprzętów, OSów - tyle opinii.
U mnie vulkan lepszy, u kogoś DX12.

 

13 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Nie badz taka niereozgarnieta meczybula

;)  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po za domem nawet komputer świeżo złożony i nie podłączony nawet gra nie zainstalowana. Pytam sie na przyszłość.

A może ktoś napisać jak ustawić w ustawieniach by mieć 60 kl/s  na ustawieniach high / very high / ultra w 1080p 60Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Agharta napisał:

Ja jestem po za domem nawet komputer świeżo złożony i nie podłączony nawet gra nie zainstalowana. Pytam sie na przyszłość.

To co mówimy, to podpowiedzi / spostrzeżenia - nie wyrocznie.
Sam musisz ocenić na swoim sprzęcie. 
BTW. Nie dmuchaj, jeżeli zimne (na zapas). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz jakies pojecie o ustawieniach graficznych tzn ktore z reguly mocno obciazaja  a ktore nie i co za tym idzie co mozna wymaksowac a co zmniejszyc? Bo z innych pytan wnioskuje ze jestes laikiem zupelnym w te klocki

 

Czasem wystarczy 2-3 opcje dac na srednie by zyskac kilkanascie fps bez utraty jakosci grafiki lub z matginalna utrata jakosci. Przy 2060 super zacznij od wszystkiego na srednie, tekstury i filtrowanie anizotropowe na maksa a potem powoli zwiekszaj rozne opcje. Cos kolo wysokich powinno byc dobrze

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Eltik napisał:

Masz jakies pojecie o ustawieniach graficznych tzn ktore z reguly mocno obciazaja  a ktore nie i co za tym idzie co mozna wymaksowac a co zmniejszyc? Bo z innych pytan wnioskuje ze jestes laikiem zupelnym w te klocki

 

Czasem wystarczy 2-3 opcje dac na srednie by zyskac kilkanascie fps bez utraty jakosci grafiki lub z matginalna utrata jakosci. Przy 2060 super zacznij od wszystkiego na srednie, tekstury i filtrowanie anizotropowe na maksa a potem powoli zwiekszaj rozne opcje. Cos kolo wysokich powinno byc dobrze

Dzięki za poradę. Będę jakoś kombinować. Może uda mi Się zaznaczyć trochę na ultra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się męczyć, weź sobie ustawienia od Hardware Unboxed z youtube i po problemie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Agharta wpisz sobie  na YouTube: Red Dead Redemtion 2 Ryzen 3600 RTX 2060 Super 1080p 60 fps

https://www.youtube.com/results?search_query=Red+Dead+Redemtion+2+Ryzen+3600+RTX+2060+Super+1080p+60+fps

Spokojnie znajdziesz coś dla siebie, tutaj masz jeszcze pomoc jeśli chodzi o poszczególne ustawienia. A najlepiej ustawienia z Hardware Unboxed.

 

Edytowane przez skunRace
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, skunRace napisał:

@Agharta wpisz sobie  na YouTube: Red Dead Redemtion 2 Ryzen 3600 RTX 2060 Super 1080p 60 fps

https://www.youtube.com/results?search_query=Red+Dead+Redemtion+2+Ryzen+3600+RTX+2060+Super+1080p+60+fps

Spokojnie znajdziesz coś dla siebie, tutaj masz jeszcze pomoc jeśli chodzi o poszczególne ustawienia. A najlepiej ustawienia z Hardware Unboxed.

 

Dzięki wielkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...