Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, caleb59 napisał:

Ale po co się męczyć, weź sobie ustawienia od Hardware Unboxed z youtube i po problemie.

Względem ich zaleceń polecam na pewno dać oświetlenie z medium na High. Dużo zmienia w nocnych scenach. Trochę mocy zabiera, ale przy RTX 2060S i 1080p nie będzie absolutnie żadnego problemu, aby to podbić na wejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

Względem ich zaleceń polecam na pewno dać oświetlenie z medium na High. Dużo zmienia w nocnych scenach. Trochę mocy zabiera, ale przy RTX 2060S i 1080p nie będzie absolutnie żadnego problemu, aby to podbić na wejście.

Tu sie zgodze i MSAA odbic calkowicie wylaczyc. W dzien tego oswietlenia nie widac ale w nocy juz robi konkretna roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bez oświetlenia na wysokie traci cały swój urok, granie na medium to jak granie w inna graficznie grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam, bo już nie pamiętam, jaki poziom oświetlania był na XboxOX i PS4 Pro, medium, czy high ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba mieć tęgą kartę graficzną by móc dać oświetlenie na High, u mnie na GTX 1070 nocą nie było o tym mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Tu sie zgodze i MSAA odbic calkowicie wylaczyc. W dzien tego oswietlenia nie widac ale w nocy juz robi konkretna roznice.

To wyłączyć, czy włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, skunRace napisał:

Z ciekawości zapytam, bo już nie pamiętam, jaki poziom oświetlania był na XboxOX i PS4 Pro, medium, czy high ?

Według analizy DF najbliżej do medium. Ale jak ja sprawdzałem sobie niektóre miejscówki w SD to tak wyglądało to na prosiaku gdzieś pomiędzy med a high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem w końcu grę (86%), czas zwiedzić dawne tereny :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2020 o 14:37, Aduduius napisał:

Zastanawia mnie czemu R* włożył tyle wysiłku w odwzorowanie mapy pierwszego RDR. Questów tam prawie nie ma, a ilość roboczogodzin na to musiała być pewnie ogromną. 

Niedługo ma być zapowiedziany remake RDR na silniku RDR2 :E 

Premiera na wiosnę 2021, ale to tylko plotki (przy okazji ten remake wyszedł by i na PS5/XSX)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w piątym rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jutro odbieram 5700xt ktora kupiłem głównie pod ta gre. Gram na TV 4k  jednak rozdzielczosc full HD (1060 6gb) . Moje pytanie jest takie: czy lepiej podnieść detale i grac na w FHD (na ekranie 4k) czy lepiej podnieść rozdzielczosc a obniżyć detale ?? 

Co będzie lepiej wyglądać i działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Herus napisał:

Pytanko. Jutro odbieram 5700xt ktora kupiłem głównie pod ta gre. Gram na TV 4k  jednak rozdzielczosc full HD (1060 6gb) . Moje pytanie jest takie: czy lepiej podnieść detale i grac na w FHD (na ekranie 4k) czy lepiej podnieść rozdzielczosc a obniżyć detale ?? 

Co będzie lepiej wyglądać i działać?

Lepiej oglądać się za blondynkami, czy brunetkami? Które lepsze? ;)

No przecież to EWIDENTNIE kwestia gustu, postrzegania.
Na dziesięciu - pięciu powie Ci idź w rozdzielczość, druga piątka - w ilość FPS.
Odpalisz, sprawdzisz, wybierzesz. ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Myślałem ze jest jakaś regula co do upscalingu :) w takim razie potestuje. A sa jakies reguly jakie opcje ewentualnie zmniejszyć aby był boost w fps a mala strata na jakosci ?

7 minut temu, ODIN85 napisał:

Lepiej 4k 30 niż fhd 60.

to juz wole chyba zmniejszyć jakość a mieć re 60 :).. ale offtop się robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekop wątek, co 2, 3 strony pada to pytanie i co 2, 3 strony są odpowiedzi + linki do filmów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bo jestem nowy na tym forum.

Zarejestrowałem się specjalnie, ponieważ jest tu spory i "żywy" wątek na temat RDR2.  Rzadko gram w tego typu gry bo gram przede wszystkim w strategie i symulatory. W RDR zacząłem niedawno licząc na klimatyczność gry, bo dla mnie to jest jednym z największych atutów. I nie zawiodłem się. Najlepsza gra w jaką dotąd grałem do była pierwsza Mafia i myślałem, że nikt nic lepszego już nie stworzy, że może być ewentualnie tylko coś dorównującego. Chyba się myliłem. RDR2 chyba jest jednak lepsza. Wsiąknąłem w grę "po uszy", trafiła w 110% w mój gust. Delektuję się nią i boję się zbyt wcześnie skończyć. Obecnie mam 50 godzin i dopiero co ukończyłem 2 rozdział. Ta gra, to po prostu mistrzostwo świata. Absolutne. Z gier Rockstara grałem tylko w GTA V i moim zdaniem ta do RDR2 nie ma nawet startu. Dobra, poprawna produkcja i tyle.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - czy jest możliwość przekładania przedmiotów z torby Arthura do juków konia? Jeśli tak, to w jaki sposób? W torbie brakuje często miejsca, a na koniu mam tylko broń i ubrania. 

Drugie pytanie, to kto skupuje takie rzeczy jak tytoń do żucia i kokaina do żucia? Prawie tego nie używam a często w obozach likwidowanych bandytów to znajduję. Mam tego pełno w torbie i nie mogę zabrać, tak więc nie mogąc tego "spieniężyć" . 

Gram na PC.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączyć ten rejestr co pokazuje te zadania poboczne ??? ( PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daff

O ile dobrze pamiętam to był to klawisz L ;)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2020 o 19:21, wizbek napisał:

Witam wszystkich, bo jestem nowy na tym forum.

Zarejestrowałem się specjalnie, ponieważ jest tu spory i "żywy" wątek na temat RDR2.  Rzadko gram w tego typu gry bo gram przede wszystkim w strategie i symulatory. W RDR zacząłem niedawno licząc na klimatyczność gry, bo dla mnie to jest jednym z największych atutów. I nie zawiodłem się. Najlepsza gra w jaką dotąd grałem do była pierwsza Mafia i myślałem, że nikt nic lepszego już nie stworzy, że może być ewentualnie tylko coś dorównującego. Chyba się myliłem. RDR2 chyba jest jednak lepsza. Wsiąknąłem w grę "po uszy", trafiła w 110% w mój gust. Delektuję się nią i boję się zbyt wcześnie skończyć. Obecnie mam 50 godzin i dopiero co ukończyłem 2 rozdział. Ta gra, to po prostu mistrzostwo świata. Absolutne. Z gier Rockstara grałem tylko w GTA V i moim zdaniem ta do RDR2 nie ma nawet startu. Dobra, poprawna produkcja i tyle.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - czy jest możliwość przekładania przedmiotów z torby Arthura do juków konia? Jeśli tak, to w jaki sposób? W torbie brakuje często miejsca, a na koniu mam tylko broń i ubrania. 

Drugie pytanie, to kto skupuje takie rzeczy jak tytoń do żucia i kokaina do żucia? Prawie tego nie używam a często w obozach likwidowanych bandytów to znajduję. Mam tego pełno w torbie i nie mogę zabrać, tak więc nie mogąc tego "spieniężyć" . 

Gram na PC.

 

Przekładać rzeczy do juków nie możesz, ale możesz ulepszyć/stworzyć nową torbę w obozie u grubaska Pearsona i wtedy będziesz mógł w niej znacznie więcej przechowywać. Z czasem dorobisz się legendarnej torby i będziesz miał full wypas :D

Tytoń i kokaina? Ja ci powiem, że sporo tego zażywałem :E przywraca pasek deadeye(zabójczy instynkt) w walce warto korzystać z tych używek. A gdzie się sprzedaje to nie pamiętam, bo raczej spożywałem :Eniż szukałem źródła zbytu, ale wydaje mi się, że w spożywczaku w jakimś miasteczku powinni łyknąć, ewentualnie może u pasera. Ale nie pamiętam bo jak piszę raczej tego nie sprzedawałem.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2020 o 19:21, wizbek napisał:

Delektuję się nią i boję się zbyt wcześnie skończyć. Obecnie mam 50 godzin i dopiero co ukończyłem 2 rozdział.

Zbyt szybko skończyć? Ja mam na liczniku 150h, fabułę co prawda zrobioną ale w świecie gry jest jeszcze spoooro do zrobienia ;) Jak zaczniesz się bawić w wyzwania itd to zobaczysz, że RDR 2 pochłonie twój czas niczym gąbka wodę :E Zaczynam się "obawiać" co oni odwalą przy GTA VI, które w produkcji będzie jeszcze dłużej :D

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zapychacze też wcisnęli niczym się nie różniące od gier Ubi. :E 

Sprzedawać? Nic nie warto. Robisz jedno zadanie i floty masz jak lodu.  Zresztą później to nawet nie warto cokolwiek robić, bo żadnych profitów nie ma, nawet taka zabawa na początku jak gra w pokera na kaskę, aby się dorobić też przestaje mieć znaczenie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy komputer Ryzen 5 3600 16 GB RAM + RTX 2060 SUPER będzie odpowiedni dla gry RDR 2 pod monitor Full HD 1080p na ustawieniach wysokich lub ultra w natywnych 60 kl/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agharta napisał:

Witam. Czy komputer Ryzen 5 3600 16 GB RAM + RTX 2060 SUPER będzie odpowiedni dla gry RDR 2 pod monitor Full HD 1080p na ustawieniach wysokich lub ultra w natywnych 60 kl/s?

O ultra zapomnij ale high powinno spokojnie dać radę. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ketiw555 napisał:

O ultra zapomnij ale high powinno spokojnie dać radę. 

A z poŁączeniem ustawień high / very high / ultra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSAA, MSAA, CSAA, FXAA, Supersampling włączyć czy wyłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gry nie masz, a już pytasz o takie rzeczy... W ogóle Twoje pytania są... Ale żeby offtopu nie było, w tym temacie jest wszystko zawarte... 

Proszę https://www.google.com/search?q=hardware+unbixed+rdr2&oq=hardware+unbixed+rdr2&aqs=chrome..69i57.9074j0j7&client=ms-android-dt-pl-revc&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Przeanalizować, wyciągnąć wnioski, kupić grę i bawić się ustawieniami. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...