Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2020 o 23:21, RozQ napisał:

Właśnie skończyłem RDR 2 miałem grę od premiery i trochę to trwało ale nie zliczę ile godzin poświęciłem na zwykłe przebywanie w świecie gry to było coś cudownego. Ilość możliwości chwilami przytłacza,  czasami wszystko się dłużyło ale ostatecznie mogę to powiedzieć, RDR 2 to najlepsza gra single jaką miałem okazję ograć. Przez to ile czasu trwała ta przygoda naprawdę polubiłem główne postacie? i nie chciałem końca tej wspólnej podróży. Oby więcej takich gier ?  

 

Zagraj sobie jeszcze w The Last of Us 2 o ile jeszcze nie grałeś, tsm historia to absulotne mistrzostwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ketiw555 napisał:

Zagraj sobie jeszcze w The Last of Us 2 o ile jeszcze nie grałeś, tsm historia to absulotne mistrzostwo. 

Tak ale to zupełnie inne gry mimo to tlou 1 i 2 jest b wysoko. W RdR poza ciekawą historią bije inne gry rozmiarem świata który mimo tego, że jest wielki nie jest wydmuszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2020 o 19:24, lukadd napisał:

Nagrałem taką samą/podobną przejażdżkę(z Valentine do Saint Denis) jak wyżej na 2080ti na takich samych ustawieniach tylko na RTX 3080. Zegar też dobrałem dość podobny(kapkę wyższy w sumie bo tak się kliknęło)
Ale sam bym tak detali nie ustawił, wiem, że to są preferencje, ale niektóre detale jak jakość drzew odpowiadająca za zasięg ich wyświetlania czy wolumetryczne przenikanie światła przez chmury to powinno być ON.

W realu będzie kilka fps na plus. Poszło na nagrywanie w jako takiej jakości.

Ty grzywę na koniu potraktowałeś pomadą, że tak sterczy? Wczoraj po przesiadce z 1060 na 1070Ti grzebałem w ustawieniach i mam wreszcie 60 fps z przyzwoitą jakością obrazu bo wcześniej wszystko na low a tekstury na ultra miałem ustawione aby to jakoś chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile

zajelo wam przejście  gry pi razy drzwi ?

Edytowane przez pastol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pastol napisał:

Ile

zajelo wam przejście  gry pi razy drzwi ?

Pytanie z czapy IMO. To OpenWorld. Jeden przejedzie galopem w 40h, inny liże ściany przez 150h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pastol napisał:

Ile

zajelo wam przejście  gry pi razy drzwi ?

7 dni 22h 4min 34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dopiero zaczynam przygodę z rdr2 na nowej karcie rtx 3070. Wy już znacie tą grę jak łyse konie. Jakie ustawienia graficzne powinienem ustawić na swoim configu (po spodem), żeby na v sync 60 fps cieszyć się grafiką? Które opcje są bez sensu i psują tylko jakość? Czy warto jeszcze coś włączyć wyłączyć w ustawieniach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fizyka wody srednie, teselacja drze wylacz, cienie trawy srednie ,reszte sobie wymieszaj wysokie/ultra

Daj wszystko na ultra i zobacz co bedzie a chyba dobrze powinno byc w fhd. Potem jak cos zmniejsz te opcje co napisalem

 

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogę zgłosić czita?

W grze online teleportował mnie, znalazłem formularz zgłoszenia, ale nie mogę wybrać powodu dla którego zgłaszam. Tym samym nie mogę wysłać zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam crashuje się gra w 3070? Instalowałem sterowniki 457.09 i 457.30 i po jakimś czasie wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporałem się z crashami. I jest git. Dałem wszystko na max tylko msaa jest wyłączone i jakoś ta grafika jest nieostra. Nie jest zła, ale taka rozmyta postrzępiona. Może coś za dużo dałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram w to dwa tygodnie, ale już kończę. Epilog mi został.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu ogrywałem RDR2 na PS4 Pro, teraz zacząłem na PC i to jest po prostu uczta dla oczu. Nie mówię, że na Prosiaku wyglądała źle, bo już tam bardzo cieszyła oko, ale natywne 2160p,  przy tym rozmazanym mydle to opad szczęki :lovin:

Po 8 godzinach gry, minimalizowaniu jej chyba setkę razy, żadnych błędów ani crashy, gra na Steam. Jedyna rzecz która u mnie występuje, to nie zapamiętuje mi ustawień jeśli chodzi o ekran (gra w oknie/ pełny ekran). Nie jest to uciążliwe, bo to jedno kliknięcie myszką, ale nie wiem dlaczego tak jest. Gdy ponownie uruchomię grę, to przeważnie jest to gra w oknie, i muszę kliknąć w ustawieniach na pełny ekran.

@edit

Dobra nieważne :boink: To nie gra nie zapamiętuje ustawień, tylko wystarczy raz zminimalizować grę, żeby w ustawieniach automatycznie przełączyło się z pełnego ekranu, na okno bez krawędzi.

Edytowane przez skunRace
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam taki problem z Egzotyką "ta misja gdzie trzeba pióra czapli zebrać i orchidee" mi pisz eze mam 5/5 5/5 5/5 15/15 niby orchidee zebrałem bo jest przy nich "ptaszek" i czaple nadobną też, a tych czapli śnieżnych i rdzawoszyich zebrałem już po 10 a pisze w plecaku ze mam śnieżnej 4/5 i rdzawoszyjej 2/5 a ciągle zabijam oskóruje i to się nie wbija, ciągle mam tyle samo... coś się zbugowało? miał ktoś tak ? jak to naprawić czy cos ?

 

ps.  już ogarnąłem xDD nie było sprawy 

Edytowane przez daff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie/mieliście ustawione AA ? TAA jest okropne, rozmyte liście, kory drzew, ledwo widać 20m do przodu. 
 

Poki co włączyłem Fxaa i Mfaa w sterowniku i jest lepiej, ostrzej, ale tez tak nie aturalnie. 
Chyba, ze to wina rozdzielczości 2560x1080 na 34 calach i tego nie przeskoczę ? Bo na oled 55 w 4K jest naprawdę ładnie, nawet w 30-45 fps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pastol napisał:

Jak macie/mieliście ustawione AA ? TAA jest okropne, rozmyte liście, kory drzew, ledwo widać 20m do przodu. 
 

Poki co włączyłem Fxaa i Mfaa w sterowniku i jest lepiej, ostrzej, ale tez tak nie aturalnie. 
Chyba, ze to wina rozdzielczości 2560x1080 na 34 calach i tego nie przeskoczę ? Bo na oled 55 w 4K jest naprawdę ładnie, nawet w 30-45 fps. 

2560x1080 21:9 to za mało na 34" sprawdza się przy 29" takie jest moje zdanie. Przy 34" to wygląda mniej więcej tak jak FullHd na 27", czyli dla mnie już nie do zaakceptowania. 34" to tylko 3440 x 1440.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, skunRace napisał:

2560x1080 21:9 to za mało na 34" sprawdza się przy 29" takie jest moje zdanie. Przy 34" to wygląda mniej więcej tak jak FullHd na 27", czyli dla mnie już nie do zaakceptowania. 34" to tylko 3440 x 1440.

Owszem możesz mieć racje. Ale póki co gry wyglądały dobrze. Tyko ten rdr 2 coś słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAA jest mocno agresywne w tej grze i w sumie jest to też jedynie poprawnie działająca technika wygładzania w RDR2.

Pozostaje ci jedynie podkręcić wyostrzanie w ustawieniach gry. A jeśli masz zapas mocy gpu to możesz też podkręcić rozdzielczość renderowania.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 22:51, pastol napisał:

Jak macie/mieliście ustawione AA ? TAA jest okropne, rozmyte liście, kory drzew, ledwo widać 20m do przodu. 
 

 

TAA ma swój suwak do ostrości w opcjach, też go podkręcałem bo stockowo było słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 23:40, lamparcicho napisał:

EnJY435W8AAE5pZ?format=jpg&name=small

Jeżeli to prawda to OMG jaram się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam grałem w 3/2 lub 5/4 nie pamiętam i obraz był ostry jak żyleta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...