Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, crush napisał:

Ty za to poruszasz każdą niestabilność i to też jest zabawne. :D

Rodzi się pytanie w co grasz, jak praktycznie każda gra ma błędy. :E

Legenda glosi ze mu sie wczoraj pasjans od oc wykrzaczyl?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię żadnego brudnego OC dla kapiszonów. :E A pasjansa w Windows 10 nie ma więc spaliłeś gumę na starcie swojego posta.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale gra jest wkurzająca i sypie się jak kurtyzana. Wczoraj 2h spędziłem aby ją uruchomić.
W ostateczności pomógł dopiero GeForce Experience z poziomu którego da się zmieniać ustawienia grafiki bez uruchamiania gry.
Nawet edycja pliku tekstowego z ustawieniami nie pomagała.

Edytowane przez Althais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Althais napisał:

No niestety, ale gra jest wkurzająca i sypie się jak kurtyzana. Wczoraj 2h spędziłem aby ją uruchomić.
W ostateczności pomógł dopiero GeForce Experience z poziomu którego da się zmieniać ustawienia grafiki bez uruchamiania gry.
Nawet edycja pliku tekstowego z ustawieniami nie pomagała.

Nie ważne, czy na Vulcanie, czy DX12 ? Ja grałem teraz przez 3 miesiące wątek fabularny, po wielogodzinnych sesjach, minimalizując grę po kilkadziesiąt razy podczas tych sesji, i robieniu innych rzeczy na PC i gra u mnie stabilna jak skała oprócz jednego razu gdzie mi wywaliło grę. Mam wersje na Steam, teraz pogrywam online i też nic się nie dzieje, uruchamiałem ją setki razy i oprócz tego ostatniego  błędu z przyciszającym dźwiękiem, który jest już naprawiony też nic. Tak już jest od premiery, jedni plują na grę mając przedziwne problemy, inni nie mają żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, skunRace napisał:

Nie ważne, czy na Vulcanie, czy DX12 ? Ja grałem teraz przez 3 miesiące wątek fabularny, po wielogodzinnych sesjach, minimalizując grę po kilkadziesiąt razy podczas tych sesji, i robieniu innych rzeczy na PC i gra u mnie stabilna jak skała oprócz jednego razu gdzie mi wywaliło grę. Mam wersje na Steam, teraz pogrywam online i też nic się nie dzieje, uruchamiałem ją setki razy i oprócz tego ostatniego  błędu z przyciszającym dźwiękiem, który jest już naprawiony też nic. Tak już jest od premiery, jedni plują na grę mając przedziwne problemy, inni nie mają żadnych.

U mnie podobnie.
Gram na Vulcanie (5fps wydajniej, niż na DX12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Nie robię żadnego brudnego OC dla kapiszonów. :E A pasjansa w Windows 10 nie ma więc spaliłeś gumę na starcie swojego posta.

No coz, czasem legendy to tylko legendy?

Ja go konczylem na PC przez rok prawie i bylo stabilnie. Do tego troche zabawy w multi. Mam na R*, nie wiem czy to robi jakakolwiek roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, caleb59 napisał:

Nie poruszaj tematu niestabilności jakiejkolwiek gry na tym forum bo przypną Ci łatkę "marudy" i każą podnieść napięcie karty graficznej. :E 

@caleb59, ale Ty z całych sił pracujesz właśnie na taką łatkę. ;)

Forum przy kompie czytam nieczęsto. Zwykle info mail i zerkam z poziomu komórki i postu "podanego" w formie mail-forum-kom. Tam nie ma tak absorbujących avatarów. I wiesz, co Tobie powiem? Czytam jakiś sapiący post, albo komentujący sapanie na crashe / wydajność w jakiejkolwiek sekcji (a nie wiem, kto to napisał - czytam treść) i - jeżeli tylko sapanie jest nad wyraz intensywne - zadaję sobie trud i wchodzę w detale posta. Zgadnij czyją tam odczytuję ksywkę w 9 na 10 przypadków? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to jest "sapanie", w innym temacie napisałem dosyć dużego posta co sądzę o ignorantach, dla mnie to jest upadek dzisiejszych czasów by płacić za grę 200zł i nadal obserwować jakiekolwiek niestabilności czy inne problemy po wielu aktualizacjach.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, caleb59 napisał:

Dla Ciebie to jest "sapanie", w innym temacie napisałem dosyć dużego posta co sądzę o ignorantach, dla mnie to jest upadek dzisiejszych czasów by płacić za grę 200zł i nadal obserwować jakiekolwiek niestabilności czy inne problemy po wielu aktualizacjach.

A ja naprawdę nie zamierzam drążyć.
Należę do grupy szczęśliwców, którym (zwykle) wszystko działa.
Ty do grupy, w której (zwykle) nic nie działa.
I na tym możemy zakończyć temat "sapania" ;).

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem RDR2, zajęło mi to jakieś 50 godzin ale myślę, że nastąpi kiedyś drugie podejście bo na pewno pominąłem jakieś poboczne zadania. Myślę nad zakupem PS3 aby ograć RDR1. Nigdy nie czułem klimatu dzikiego zachodu a mimo tego gra i historia "weszły" jak żadne inne. Jest to dla mnie pełne i zasłużone 9,5/10. Nie daje pełnej dychy bo nic idealnie nie jest i RDR2 też ma jakieś swoje bolączki, w ostatecznym rozrachunku jest to jednak jeden z najlepszych tytułów z jakimi obcowałem. A na pewno najlepszy z ostatnich lat. Wszystko inne to po prostu takie tam gierki. RDR2 zostanie w pamięci jako coś więcej.

Liczę, że może kiedyś doczekam się RDR3. Chociaż wątpię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Xbox Series X, lub zamierzasz kupić, to możesz zagrać w takiego małego "remastera" w 4K, osobiście też nigdy nie grałem w RDR1. Co do reszty zgadzam się w 100%, właśnie kilka dni temu skończyłem grę drugi raz, z tym, że w obydwu przypadkach grałem od deski do deski i każde przejście zajęło mi około 160 godzin ;) Pierwszy na PS4 Pro, teraz na PC i mam ogromną nadzieję, że będzie mi dane zagrać kiedyś, nie ważne kiedy w RDR3.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@T.m.p1

Jak chcesz jedynkę ogrywać to nie bierz PS3. Ta gra wygląda najgorzej na tej platformie nawet 720p nie ma, lipny AA i mocne mydło. Wersja Xbox 360 była lepsza.

Najlepiej gdzieś dorwać używkę Xbox one X z poprzedniej generacji tam RDR1 dostało patcha i leci w 4k.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej, myślałem, że w 4K można zagrać tylko na Xbox Series X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, problem jest taki, że czytałem sobie spekulacje o RDR3 i w jednym z artykułów dostałem prosto w mordę i bez ostrzeżenia spoilery z RDR1 tak jakby fakt, że gra jest stara upoważniał do tego aby się wysypać z tak kluczowych kwestii jak zakończenie. Ja pier.. media growe, żenada.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie. Ten wpis powinien być w słowniku pod hasłem "przyganiał kocioł garnkowi".

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Raczej przeleciałeś gierkę i pominąłeś wiele istotnych elementów.

Coś na pewno, jakkolwiek według apki Rockstara zrobiłem jakieś 77% gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko postanowiłem zacząć grę w ten tytuł. I najwieksza rozkmine mam nad tym jak ust AA w tej grze. Tak żeby była dobra wydajność do jakości. Gram w 1440p 60Hz. 

Edytowane przez KawiorS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2021 o 04:45, ODIN85 napisał:

Raczej przeleciałeś gierkę i pominąłeś wiele istotnych elementów.

Sam pisałeś że tak robisz w grach :E często czytałem jak komuś pisałeś "co ty tam tyle robiłeś" ;) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy średnio 62-72 FPS to jest dobrze w tej grze na 5700xt w 1440p 165 hz ,ustawienia ultra?Czy można coś poprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zbynio1949 napisał:

Czy średnio 62-72 FPS to jest dobrze w tej grze na 5700xt w 1440p 165 hz ,ustawienia ultra?Czy można coś poprawić ?

Jak nie zamykasz licznika matrycy to Suaboo:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Jak nie zamykasz licznika matrycy to Suaboo:rotfl:

Jakiś problem?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zbynio1949 napisał:

Jakiś problem?

Nie skad ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zbynio1949 napisał:

Polski być trudny język lol

no atwy nie jest - co sie tak napinasz mlody , kolega delikatnie zazartowal po co ta guma w majtkach xd

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

no atwy nie jest - co sie tak napinasz mlody , kolega delikatnie zazartowal po co ta guma w majtkach xd

Było pite?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...