Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to nie bylo zadnego updejtu dla nowych konsol, czyli tak to samo, ale na Series S chyba bedziesz miec wersje z One X, a ta przynajmniej miala lepsze tekstury w porównaniu do zwykłego one'a

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, luki172 napisał:

Z tego co wiem to nie bylo zadnego updejtu dla nowych konsol, czyli tak to samo, ale na Series S chyba bedziesz miec wersje z One X, a ta przynajmniej miala lepsze tekstury w porównaniu do zwykłego one'a

 

 

To że żadnego updejtu nie było to wiem tylko właśnie kwestia zostaje czy na series s będzie wersja ze zwykłego xboxa one czy z wersji one x bo wydaję mi się że ze zwykłego jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Barti_Srarti napisał:

To że żadnego updejtu nie było to wiem tylko właśnie kwestia zostaje czy na series s będzie wersja ze zwykłego xboxa one czy z wersji one x bo wydaję mi się że ze zwykłego jednak.

Series S to jak dla mnie dziwny twór, ciezko powiedziec jak on odpala gry, szukaj na digitalfoundry, pewnie robili jakies testy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2022 o 13:05, MrKetiw napisał:

PC tylko i wyłącznie. 

Zależy jaki to Pc, RDR2 na PS5  w4k oraz HDrwygląda pięknie i trzyma stałe klatki, zawsze to lepsze niz granie na średnim Pc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption 2 to jest jednak TOP - R☆ sprzedał już 43 mln https://gamingbolt.com/red-dead-redemption-2-nears-43-million-units-sold

Tak się powinno robić gry AAA, klasa sama w sobie ?

 

Do dzisiaj ten tytuł robi na mnie większe wrażenie niż większość nowych produkcji. Skala i rozmach jest tutaj epicka.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Red Dead Redemption 2 to jest jednak TOP - R☆ sprzedał już 43 mln https://gamingbolt.com/red-dead-redemption-2-nears-43-million-units-sold

Tak się powinno robić gry AAA, klasa sama w sobie ?

 

Do dzisiaj ten tytuł robi na mnie większe wrażenie niż większość nowych produkcji. Skala i rozmach jest tutaj epicka.

Ja czekam na 60 FPS na konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Chce sobie zwiekszyc tzn wlaczyc w ogole skalowanie rozdzielczosci tylko ze po wlaczeniu znowu gry ustawienie sie resetuje tzn nie zapisuje tego. Gram na vulkanie. Macie jakis pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Eltik napisał:

Jest sprawa. Chce sobie zwiekszyc tzn wlaczyc w ogole skalowanie rozdzielczosci tylko ze po wlaczeniu znowu gry ustawienie sie resetuje tzn nie zapisuje tego. Gram na vulkanie. Macie jakis pomysl

Zrobić to z poziomu pliku konfiguracyjnego z palca i zablokować "tylko do odczytu".

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2022 o 08:33, Saren7 napisał:

Na co lepiej kupić według Was RDR2? Na PS5 czy PC z 3060 Ti. Jedno i drugie urządzenie jest podłączone do LG 55C1.

Pc bo masz 60 fps , ja kupię RdR na konsole jak wyjdzie wersja z 60 fps

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za przywiązanie do detali ?

Ta gra od strony technicznej nadal robi na mnie wrażenie 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej wpływa na niski fps podczas śniegu? Chodzi mi o ustawienia graficzne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Co najbardziej wpływa na niski fps podczas śniegu? Chodzi mi o ustawienia graficzne.

W śniegu to były chyba najniższe wymagania, później jest gorzej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To że żadnego updejtu nie było to wiem tylko właśnie kwestia zostaje czy na series s będzie wersja ze zwykłego xboxa one czy z wersji one x bo wydaję mi się że ze zwykłego jednak.

Miałem Series S - RDR2 odpala się w wersji ze zwykłego Xboxa One (bez 4k).

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

_id1573060917_343178.png

Zapomniałeś dopisać że oświetlenie w dzień nie powoduje spadku fps ale w nocy różnica w wyglądzie gry i w jej działaniu jest kolosalna. Jak brać to tylko z włączonym oświetleniem na wysokie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo Ci pisać jak masz RTX 3070 w kompie. :E 

Od siebie polecam nastawy od HU:

1v7bcnS.jpg

CBIV1Kv.jpg

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grafę ustawiałem  pod obozy nocą ( 1080Ti, potem 1070), jak tam miałem 60fps, to nie ma bata, wszędzie było ;) Nawet w Saint Dennis ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MrKetiw napisał:

W śniegu to były chyba najniższe wymagania, później jest gorzej. 

 

Powaga? Myślałem, że ta pierwsza scena właśnie dziwnie wymagająca była. 

 

@caleb59

Oglądałem oba filmy. Nawet sobie na kartce rozpisałem co sobie ustawić + różnica procentowa fps jeśli bym miał dylemat z czego zejść :P

Przy 12700k + 2070S przy śniegu mam dropy do nawet 40 fps, przy chyba wszystkim/prawie wszystkim na ultra + DLSS Q.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękuj nieudacznikom programistycznym z Rockstara za wybitne zesranie się w majtki przy portowaniu tej gry na PC. Gdybyś widział co się działo na premierę zjadłbyś z nerwów własny komputer i powiedział, że był smaczny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, caleb59 napisał:

Gdybyś widział co się działo na premierę zjadłbyś z nerwów własny komputer i powiedział, że był smaczny.

Nie wszyscy mieli padakę jak pewnie dobrze pamiętasz ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie to nie interesuje, zobacz sobie jak tłuste są changelogi tej gry to zobaczysz ile tam było błędów. Poza tym trzeba patrzeć czasami poza pclab by widzieć ogólny obraz całości.

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, maras2574 napisał:

Nie wszyscy mieli padakę jak pewnie dobrze pamiętasz ;)

Ja nie mialem zadnych bledow i ogralem na 2070S na premiere w 1440p pow 60fps, wystarczyla zabawa z suwakami a nie wbijanie na ultra, ktore jak kazdy wie ubijalo wszystko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 5700 XT ogralem cała grę i było ok. Na 3060 Ti było przyjemnie ale dopiero na 3070 w 3440x1440 jest miód, gram bez dlss bo u mnie powoduje jakieś mydło ? generalnie mam od 70 do 100 klatek i gra się miodnie z gsynckiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, caleb59 napisał:

Poza tym trzeba patrzeć czasami poza pclab by widzieć ogólny obraz całości.

Nie patrzę gdzie indziej, bo po prostu nie mam/szkoda  na to czasu ;)  Ale Ciebie pamiętam doskonale jak jechałeś po R* :E

20 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ja nie mialem zadnych bledow i ogralem na 2070S na premiere w 1440p pow 60fps, wystarczyla zabawa z suwakami a nie wbijanie na ultra, ktore jak kazdy wie ubijalo wszystko.

Ja to samo na 1080Ti w rozdziałce 2560x1080 

5 minut temu, MrKetiw napisał:

Ja na 5700 XT ogralem cała grę i było ok.

Większość tutaj grała bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maras2574 napisał:

Nie patrzę gdzie indziej, bo po prostu nie mam/szkoda  na to czasu ;)  Ale Ciebie pamiętam doskonale jak jechałeś po R* :E

 

A po której grze on nie jechał? stale ten sam agresywny styl wypowiedzi, jak u niego jest coś nie tak to u CIebie nie ma prawa być inaczej :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...