Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze ale z tego co pamiętam PS3 dogoniło pod koniec generacji, a nie masywnie wyprzedziło.

Dalej mnie to dziwi. :E

No to może mamy odpowiedź ile ixów padło tuż po premierze przez "red ring of death" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 pod koniec jechał już na "kinekcie" a Sony bodaj wydawało exy do końca, więc pewnie część graczy emigrowała pod koniec generacji na sprzęt Sony (oczywiście sobie wróżę).

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynki ciągle nie ma na PC to tym bardziej bym nie liczył na dwójkę. Już większe szanse daje na jakiś remaster jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynki ciągle nie ma na PC to tym bardziej bym nie liczył na dwójkę. Już większe szanse daje na jakiś remaster jedynki.

2017-PS4/X1, 2018-PC/Scorpio, 2019 PS5 i już masz trzy razy sprzedaną tą samą grę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Scorpio dadza za 2499zl z tą grą to chyba nadajdzie czas na olanie pc :thumbdown:

Ale o co chodzi? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Kupcie sobie PS4/X1 i po sprawie. Kto komu broni posiadania zarówno komputera i konsoli?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxa można tanio kupić obecnie, a w przyszłym roku to w ogóle będzie można za kilka stów wyrwać, ale wolę spokojnie poczekać jak z GTA5 i dostać w pełni dopasioną wersję, niż kupować dwa razy "to samo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Kupcie sobie PS4/X1 i po sprawie. Kto komu broni posiadania zarówno komputera i konsoli?

 

Z poważaniem

Szkoda kasy do jednej gry. Wyjdzie na PC to wyjdzie, nie to trudno. Poza tym męczyć się z graniem na padzie... Konsola jest dobra do wyścigów, a nie do strzelanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę nie rozumiem hypu na tą grę.

Pierwszą cześć ukończyłem na ps3 zaraz po premierze i w sumie gierka była ok,ale czy jakiś must have.

Z 2 strony wiadomo że to Rockstar i gierka na pewno będzie porządna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie dokupic mysz i klawe.

Jak ktoś ma kasę to i wszystkie platformy co rok na jakie będzie wychodzić gra kupi, GTA5 im to udowodniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie dokupic mysz i klawe.

Aha czyli mam wydać kilkaset zł czy ile tam Xklocek kosztuje, żeby zagrać w jedną grę? :E Wolę poczekać rok i zobaczyć co się stanie. Pierwsza część była dobra, ale nie aż tak dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Jak kogoś stać na komputer, na którym miałby max ustawienia w 4K, gdyby gra ukazała się na PC, to również stać go na badziewną konsolę, na którą gra na pewno wyjdzie i będzie pracowała w max na niej ustawieniach ;) Ja tam gram we wszystkie możliwe gry na padzie i żyję, wyjątkiem jest Civilization ;)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie chodzi o to ze jak Scorpio da 30 klatek w 4k +Hdr za ta cene co podalem to wiele osob moze odstawic pc.

Patrząc ile mionów kupiło GTA5 PC mimo, że to ostatnia wersja i czas czekania od premiery był bardzo długi to coś mało prawdopodobne.

 

 

Ps.

HDR już zagościł na PC

http://pclab.pl/news71645.html

:)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze nie wyjdzie rdr 2 na pc to nic i tak kupie za 2 miesiące ps4 żeby ograc exy tera gram rdr 1 na ps3 gra miazdzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie chodzi o to ze jak Scorpio da 30 klatek w 4k +Hdr za ta cene co podalem to wiele osob moze odstawic pc.

Jakoś śmiem w to wątpić (w jedno i drugie). Jeśli miałbym kupować coś nowego na pewno wybrałbym PC, nie jestem w stanie wymienić żadnej gry, która by mnie interesowała, a nie wyszła na PC, więc nie widzę sensu grania na padzie w 30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po cichu liczę ze gra jednak po raz pierwszy wyjdzie na pc-ta,co do 1 części grałem na ps3 i przeszedłem gra całkiem zacna chociaż szkoda rockstar nie zrobiło remastera na pc.

może na premierę kupię na ps4 ciekawie czy wyjdzie z napisami pl jak gta V czy jednak znowu ang :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś śmiem w to wątpić (w jedno i drugie). Jeśli miałbym kupować coś nowego na pewno wybrałbym PC, nie jestem w stanie wymienić żadnej gry, która by mnie interesowała, a nie wyszła na PC, więc nie widzę sensu grania na padzie w 30fps.

 

 

Takich GIER, A NAWET serii jest całkiem sporo:

 

PS3/PS4:

 

Killzone, God of War, Uncharted, Ratchet and Clanc, Sly Cooper, The Last of Us

 

X360/XONE:

 

Gears of War, Fable, Halo.

 

Oraz Red Dead Redemption na PS3 I x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To rzecz gustu.

Starcraft to świetna gra ale nie przepadam za nią i nie chce w nią grać.

Analogicznie np. z jednym i drugim GoW'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich GIER, A NAWET serii jest całkiem sporo:

 

PS3/PS4:

 

Killzone, God of War, Uncharted, Ratchet and Clanc, Sly Cooper, The Last of Us

 

X360/XONE:

 

Gears of War, Fable, Halo.

 

Oraz Red Dead Redemption na PS3 I x360.

Z tych gier co wymieniłeś to żadna poza The Last of Us mnie nie interesuje za bardzo, te kreskówki to w ogóle o nich nigdy nie słyszałem, ale to oczywiście kwestia gustu. Osobiście posiadam X360 i grałem w RDR i GTA5, a potem kupiłem na PC i nikt mnie nigdy w życiu nie przekona, że konsola jest w ogóle porównywalna z PC. Tak jak lubię serię GTA to granie w to na konsoli to męczarnia pod każdym względem, nie wykupiłem nawet nigdy tego abonamentu do grania na necie, a do wersji PC chętnie wracam do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyjdzie na pc to zawsze bedzie mozna ogladac gameplaye na yt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Hashi to jest mistrz drętwych i słabych prowokacji ale Ty zdecydowanie go w tym przebijasz. :rotfl:

Już druga nieudana zaczepka związana z RDR2. :D

 

Trollować to trza umić.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyjdzie na pc to zawsze bedzie mozna ogladac gameplaye na yt :E

i co z tego masz wtedy?,ja wole doświadczać imersji gry i historii grając w gry niż oglądać jak ktoś inny gra żadna przyjemność wtedy :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Hashi to jest mistrz drętwych i słabych prowokacji ale Ty zdecydowanie go w tym przebijasz. :rotfl:

Już druga nieudana zaczepka związana z RDR2. :D

 

Trollować to trza umić.

Gdzie tu masz prowokacje? Jakbyś nie zauważył jesteśmy w dziale PC, jakoś nie pamiętam, żebym wchodził do działu konsol i narzekał na coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o Tobie tylko o tym co to mu się płyta zacięła z oglądaniem na YT. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o Tobie tylko o tym co to mu się płyta zacięła z oglądaniem na YT. :D

Sory :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A tak się zastanawiam. Pokazują różne reklamy i promocje. Np. w Lidlu 1kg piersi z kurczaka 8-9zł. Udka z kurczaka z kością 5zł. Czemu to takie tanie. Powietrzem karmione?
    • Najchętniej wszystko z Komputronik. Rozdzielczość 1440p. Płyta fajnie jakby miała WiFi ale najwyżej dokupię kartę WiFi jeśli będzie można dzięki temu złożyć coś fajniejszego 
    • I nawet nie wiesz jaki model  Jeśli chodzi o test Liptona to był tam M-H, a nie HDV. ZUPEŁNIE inne płyty. Asrock b650MH oraz hdv, ale na A620 to lipa, natomiast ta B650m-HDV już jest sprawdzona przez min. hardware unboxed. Nieruszany bios, który ucina 3% wydajności takiemu 7950x pozwala utrzymać 70 stopni, zmieniając jedną opcję w biosie na stadardowy limit temperatur, rośnie to do 79 stopni. Każde kolejne 4 rdzenie to około 50-60w, więc taki 7900x, pewnie będzie miał 65-70 stopni, a 7800x3d ~60 stopni na sekcji zasilania. Ale tak, lepiej kupować płyty za 900 zł, niż douczyć się nazw płyt i spojrzeć w angielskiego youtuba + zestawienie specyfikacji sekcji.
    • Ale nawet jak nie znajdziesz kosztów, prawdziwych czy lewych, to i tak podatek od sprzedaży nieruchomości wynosi tyle samo co podatek Belki, a stopa zwrotu dużo większa, więc nic tylko flipować. Mają rozmach ...
    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...