Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie koni.

 

W grze możemy posiadać 4 konie i je zmieniać sobie do woli w stajniach. Więc jak jakiś nam się bardzo spodoba i chcemy go kiziać, miziać i szczotkować to wcale nie musimy się go pozbywać ulubieńca.

 

 

Na zloty w multiku trzymać :lol2: Zapaćkać spód fluidolem i niech stoi, co jakiś czas "przepalać". Można? No ba :D

 

 

W grze jest kilkadziesiąt podgatunków koni o różnych statystykach np wytrzymałość, udzwig, prędkość.

 

... długość grzywy do czesania

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napady na pociągi i wojny z Indianami też są, coś jak w starych westernach z Johnem Waynem i spaghetti westernach? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy klucze trafią do innych sklepów?

 

 

Z tego co kojarze chyba od 23 pazdziernika bedzie mozna kupic klucz poza sklepem Rockstar.

 

 

taniej widze ze mozna kupic gotowe konto juz z grą , widzialem oferte za 190 zł,chyba poszła;

 

Ale absolutnie nie zalujcie tych 250zł,za taką gre,Są gry i GRY i RDR2 to ta druga kategoria,warta i nawet drugie tyle.To ten typ gdzie 1,2 3 lata po premierze a na forach ciagle grzeje sie z nią temat.

 

Napady na pociągi i wojny z Indianami też są, coś jak w starych westernach z Johnem Waynem i spaghetti westernach? :E

 

no jak nie jak tak ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba sie niezle nagimnastykowac zeby nie miec strozy prawa na karku pozniej, caly ten system prawny w tej grze kuleje, dostajemy grzywny za nic, ktos cos widzial, ktos kogos zabil, przyjechali stroze prawa, obadali teren i odjechali, a my dostajemy grzywne tak dla sportu :lol2: Jakis npc zacznie z toba walke na piesci, wyciagnie rewolwer i strzeli do ciebie, ty sie bedziesz bronil i go zastrzelisz to z automatu jestes przestepca i pol miasta chce cie zabic :lol2:

 

Przy takim nacisku na detale jesli chodzi o inne aspekty w grze, to ten system jest po prostu smieszny, tak samo jak teleportujacy sie w 5 sek straznicy, nie wazne ze jestes na jakims odludziu, popelnij przestepstwo i za chwile juz beda cie szukac, albo scigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten system kar musieli poprawić, pamiętam jak na premierę grałem i mnie to denerwowało, teraz gram i jest to na bank zmienione/poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na tym co dawali w edycji specjalnej.

 

No to niezły z Ciebie hipokryta bo na konsoli (PS4) kosztowała ona 350 zł a teraz jak dają to samo w standardowej cenie czyli 250 zł za Sepecial Edition + 2-3 inne gry AAA z ich katalogu to krzyczysz że za drogo i nie warto :lol2:

 

Po ograniu wszystkich dlc do Asasina też stwierdzam że nie było warto

 

Kolejna gra którą kupiłeś za 350 zł i przez długi czas chwaliłeś a po ograniu jej z wszystkimi DLC piszesz że jednak nie warto :E

 

Zmień hobby na gry planszowe wyjdzie taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe, nie prawdziwe, ale jaja im się na mrozie kurczą :E

 

W Assasinie wszystkie są klaczami nawet jak mają męskie imiona a najlepsze jest to że jeden model inaczej "otexturowali" i gitara jest "różnorodność" :D. Animacje koni są komiczne nawet nie ma co porównywać ich do tych z RDR2 gdzie widać jak porusza się każdy mięsień z osobna :).

 

Jedynkę połknąłem mimo ze czasami doskwierała kamera.To dało sie przeżyć na ps3.RDR2 platynę wbiłem i zamierzam ponownie ograć na maks detalach 1440p na pc jeszcze raz.

 

U mnie też pęknie 2 raz z równie wielką przyjemnością. Na RDR2 czekam bardziej niż na nowego CoD:MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na peperze pokazywali jak za 150 kupić.

 

 

A to chyba bylo z uzyciem VPN i przez Ukraine :hmm: czy jakos tak,a na allego juz sa konta z gotową grą(gdzie zmieniamy haslo na swoje),dobra opcja bo gre przechodzisz i sprzedajesz takie konto dalej,taka metoda podobna do konsolowego handelka płytkami :lol2:

 

 

W Assasinie wszystkie są klaczami nawet jak mają męskie imiona a najlepsze jest to że jeden model inaczej "otexturowali" i gitara jest "różnorodność" :D. Animacje koni są komiczne nawet nie ma co porównywać ich do tych z RDR2 gdzie widać jak porusza się każdy mięsień z osobna :).

 

w rdr2 podczas jedego poscigu moj kuń wykopyrtnął bo zachaczył o zwloki jakiegos martego zwierzecia ,w innych grach nigdy by do czegos takiego nie doszlo,juz nie zlicze ile razy kon spadl ze skarpy ,gdzie w kazdej innej grze ten kon przejezdza dalej czy staje mimo ze ja nic nie naciskam.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się przywiązałem do tamtego.

Wiele godzin go szczotkowałem, żal było zmieniać.

 

Mnie poruszyła śmierć naszego rumaka jak całą grę miałem jednego.

 

Czyli jednak Rockstar zrobił dobre "Tamagotchi" skoro przywiązałeś się do cyfrowego zwierzaka. Konia z Assassina miałeś w d... bo był bezobsługowy i sztuczny aby tylko zagwizdać i można na nim zeskoczyć z największej góry bez obaw że połamie nogi :lol2:

 

Ten system kar musieli poprawić, pamiętam jak na premierę grałem i mnie to denerwowało, teraz gram i jest to na bank zmienione/poprawione.

 

Coo... ogrywasz ponownie RDR2 na XOX :o ? Oż TY co Cię naszło? A miałeś nie grać :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem nie grać ale przedwczoraj mnie tak hajp przez Was dopadł, że nie wytrzymałem. No i jest mega, jednak dużo rzeczy ominąłem mimo, że liżę zawsze ściany, no i jak to wygląda z tym poprawionym HDR, szczegółowość świata wciąż szokuje, taki Uncharted 4 tylko, że w setki razy większym świecie. Serio ta gra to jest klasa sama w sobie i nie ma żadnej konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba bylo z uzyciem VPN i przez Ukraine :hmm: czy jakos tak,a na allego juz sa konta z gotową grą(gdzie zmieniamy haslo na swoje),dobra opcja bo gre przechodzisz i sprzedajesz takie konto dalej,taka metoda podobna do konsolowego handelka płytkami :lol2:

 

Ta przez VPN. Gorzej będzie jak się po takim zakupie okaże, że gra tylko po rusku jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakiś pomysł, kupić nawet legala na nowe konto i po przejściu sprzedać. Niestety dla mnie 250 za grę to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przez VPN. Gorzej będzie jak się po takim zakupie okaże, że gra tylko po rusku jest :E

 

 

hah

Artur Morgan gadajacy po rusku :thumbup: ,wiekszy kabaret niz Winnetou z lektorem na Silesi po Ślonsku :lol2:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem nie grać ale przedwczoraj mnie tak hajp przez Was dopadł, że nie wytrzymałem. No i jest mega, jednak dużo rzeczy ominąłem mimo, że liżę zawsze ściany, no i jak to wygląda z tym poprawionym HDR, szczegółowość świata wciąż szokuje, taki Uncharted 4 tylko, że w setki razy większym świecie. Serio ta gra to jest klasa sama w sobie i nie ma żadnej konkurencji.

 

Szczerze? Ani trochę mnie to nie dziwi ;). Ile razy ogrywałeś takiego Uncharted 4? A znasz tą grę na pamięć. RDR2 ogrywałeś raz i to dosyć dawno (blisko premiery na konsolach) a sam mówisz że pozmieniało się po aktualizacjach. Znasz inną taką grę z otwartym światem która mogłaby pochwalić się taką ilością detali i dopracowaniem? Na XOX wygląda to przepięknie zwłaszcza że naprawili ostatecznie HDR i nie ma już lipy.

 

Co kto lubi. Dla mnie te exy z ps4 były beznadziejne i właściwie tylko rdr2 ratował ten rok.

 

God of War też był dobry ale tutaj mamy otwarty świat a ilość detali powala szczegółowością, dbałością i wykonaniem obie gry są widowiskowe i mają spektakularne widoczki, ale RDR2 pozwala na więcej interakcji z otoczeniem a nie zapominajmy że na PC trafi dodatkowo podrasowana wersja :D

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nowy cod, rdr2, jadę kupić dysk, od razu 3tb, może wystarczy. Czyli o grze online w rdr2 na pc można pomarzyć?

 

Ale to jest jakiś pomysł, kupić nawet legala na nowe konto i po przejściu sprzedać. Niestety dla mnie 250 za grę to dużo.

 

Jak nie będzie multi to ja wesprę czarną strefę na alletanio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale absolutnie nie zalujcie tych 250zł,za taką gre,Są gry i GRY i RDR2 to ta druga kategoria,

Na tej samej zasadzie powiedziałbym, że są developerzy i jest Rockstar :E Ja czekam na tą grę (wersję PC) z wypiekami na twarzy, nie miałem tak już od 2013 roku :)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah

Artur Morgan gadajacy po rusku :thumbup: ,wiekszy kabaret niz Winnetou z lektorem na Silesi po Ślonsku :lol2:

Dubbingu po rusku tam nie ma, ale gadek jest bardzo dużo i jak ktoś nie zna bardzo dobrze angielskiego to trzeba się posiłkować textem

 

No miałem nie grać ale przedwczoraj mnie tak hajp przez Was dopadł, że nie wytrzymałem. No i jest mega, jednak dużo rzeczy ominąłem mimo, że liżę zawsze ściany, no i jak to wygląda z tym poprawionym HDR, szczegółowość świata wciąż szokuje, taki Uncharted 4 tylko, że w setki razy większym świecie. Serio ta gra to jest klasa sama w sobie i nie ma żadnej konkurencji.

Ja też zaraz sobie odpalę, aby chociaż chwilę, przed wersją PC odetchnąć tym przepięknym światem :D.

 

A smaczków to i ja wiele pominąłem mimo, że w grze spędziłem masę czasu ~100h :E na pewno.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o grze online w rdr2 na pc można pomarzyć?

 

Dlaczego ? Online na PC też będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autor: @Kapuczina

Lepsza instrukcja niż podał OP.

 

1. Ściągacie VPN https://megawrzuta.pl/download/1960f046445da3451ca381983b1c6611.html

2. Odpalacie wpisujecie kod: EULF0CJ4NT8LI10NC5IUKHY (jakby nie działał to macie tam w pliku txt jeszcze parę innych)

3. Odpalacie launcher rockstara. Cena widnieje 900 hrywien ukraińskich

4, Klikacie kup, wpisujecie swoje dane ale zmieniacie z ukrainy na polskę(inaczej wywali błąd revolut)

5. Ostatecznie wychodzi 146,93 PLN za wersję specjalną. Bardzo uczciwa cena i przez Ukrainę moim zdaniem mniejsze ryzyko, że będzie jakiś region lock z ruskami

 

Wychodzi 143zł, właśnie kupiłem, mam nadzieję ze będą polskie napisy :E

 

English będzie na pewno więc spoko.

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online i to z fabularnymi misjami jak w singlu nawet są przerywniki filmowe na silniku gry :o

 

https://www.youtube.com/watch?v=396Qe1T2GVw

 

wygląda konkretnie :thumbup:

 

Zapowiada się spora porcja nowej darmowej zawartości :cool:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbingu po rusku tam nie ma, ale gadek jest bardzo dużo i jak ktoś nie zna bardzo dobrze angielskiego to trzeba się posiłkować textem

 

 

Ja też zaraz sobie odpalę, aby chociaż chwilę, przed wersją PC odetchnąć tym przepięknym światem :D.

 

A smaczków to i ja wiele pominąłem mimo, że w grze spędziłem masę czasu ~100h :E na pewno.

 

 

 

tylko szkoda ze nie bedzie pudelka na PC,na Pro pamietam jak kupiłem ten zachwyt nad tą mapą ktora dodawali do pudełka ,cos pieknego.Zawsze jakas namacalna pamiątka.

 

Kurna od premiery naszego Wieslawa czyli 2015 roku nie cieszylem sie tak premiera jakiejs gry na PC :thumbup: ja tu widze spokojne 150 h ekstazy :E

i do tego wyjdzie RDR2 Hd reworked Project napewno :thumbup:,setki modów itd,eh.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tą grę (wersję PC) z wypiekami na twarzy, nie miałem tak już od 2013 roku :)

 

Uwierz mi że nie tylko TY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda ze nie bedzie pudelka na PC,na Pro pamietam jak kupiłem ten zachwyt nad tą mapą ktora dodawali do pudełka ,cos pieknego.Zawsze jakas namacalna pamiątka.

 

 

 

W Edycji Specjalnej nawet dwie mapy, jedna mega wielka. Aż mi się łapy trzęsły z podniecenia :D

 

20181026-113835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć tych fizycznych dodatków. Niby same pierdoły, ale robią klimat już na etapie instalacji gry, kiedy trzymasz w rękach całą tą papirologię (umilają czas i budują napięcie przed pierwszym uruchomieniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest promka na lords of the fallen, pytanie mam, ile zajmuje przejscie tej gry, moze nie na 100 procent, no ale raczej tak zaglądając wszędzie i nie będąc zbyt dobrym w soulslikei
    • Odnoszę się do testu AORUS'a https://tftcentral.co.uk/reviews/gigabyte-aorus-fo32u2p Będzie dostępne dla wszystkich do przeczytania za kilka dni ponieważ na obecną chwilę recenzje mogą przeczytać patronaci z early access. I sam się może w końcu przekonasz.   Oni ze sprzętem potwierdzają to co powtarzam już kilka razy - dałem ci nawet kilka wykresów oraz cytat odnośnie HDR z tej recenzji, @MSky7 potwierdza nawet z jego "lux sprzętem" gdy sam zaczął badać temat ale nie wiem czemu cały czas idziesz w zaparte i chowasz głowę w piasek.
    • Mogą być wydane na rozwój firm, które na tym eksporcie zarabiają, tym samym na tworzenie nowych stanowisk pracy. Opłaca się importować technologię, bo to też rozwój. Import towarów i siedzenie we własnym grajdołku z daną pulą pieniędzy, którą poszerza się wyłącznie przez dodruk prowadzi do wewnętrznej dyktatury ekonomicznej i do zubożenia społeczeństwa. W sumie coraz częściej potwierdza się to co pisałem, że moim zdaniem ekonomiczne poglądy oparte na poglądach Konfederacji to kapitalizm w najgorszej formie skupiający się tylko na dwóch klasach: bogatych i biednych, gdzie biedni będą ekonomicznymi niewolnikami bogatych.  
    • Teoretycznie pozwala Ci to na przenoszenie windowsa na kolejny komputer. Ogólnie przy reinstalacji systemu powinno złapać klucz z płyty głównej, ale dodałbym jego numery przy sprzedaży. Windows 11 na dysk HDD to musi być męczarnia  
    • Jak nie masz spadków poniżej 200 to nie ma tematu ale 75hz w csie to jest dramat + ta gra działa zle na wszelkiej synchronizacji i po prostu bez gra się najlepiej przynajmniej tak było w cs go  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...