Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak miałem. Wystartuj grę i z poziomu gry - USTAWIENIA

Wystarczy ruszyc kalwiszem lewo/prawo i normalnie wcisnac Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze taka jakosc grafiki jak wczesniej na srednich jest teraz na wysokich i dlatego wam sie wydaje ze jest gorzej. Moze uzyli tego triku. Nie wazne jak gra wyglada wazne ze w sekcji ustawien pisze "high" albo "ultra" i jest 60 fps czego wczesniej nie bylo. Zamkna gracza usta i wszyscy beda zadowoleni :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde walczę z ustawieniami dobre kilkadziesiąt minut i co bym nie robił to wydaje mi się, że wczoraj grafika była lepsza .... szczególnie roślinność mocno ucierpiała....

Nie widzę wzrostu FPS przy tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ruszyc kalwiszem lewo/prawo i normalnie wcisnac Z.

 

Poszło. Gra chodzi na dx12 i chodzi jak chodziła czyli dobrze, ale mydło znikło.

 

A pytanie gram na k+m, i w Valentine u tego lekarza jest typ na zapleczu, i trzeba lekarza namierzyć z pistoletu, ale w sklepie, mimo naciśnięcia Tab nic gość nie robi, tak jakby na moment wyciągnął broń i zaraz chowa. Fabułę trzeba dalej pociągnąć do jakiegoś napadu czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde walczę z ustawieniami dobre kilkadziesiąt minut i co bym nie robił to wydaje mi się, że wczoraj grafika była lepsza .... szczególnie roślinność mocno ucierpiała....

Nie widzę wzrostu FPS przy tym

I całe nasze forumowe "doświadczenia w szlifowaniu RDR2" w kibel, bo...

Zmieniły się zawartości presetów i ich składowych.

Teraz ULTRA może mieć "mniej treści" niż wtedy WYSOKI.

Trzeba macać na nowo.

 

A do tego wczorajsze stery nvidii pod RDR2 stały się... stare (?) po tym aktu?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Gra chodzi na dx12 i chodzi jak chodziła czyli dobrze, ale mydło znikło.

 

A pytanie gram na k+m, i w Valentine u tego lekarza jest typ na zapleczu, i trzeba lekarza namierzyć z pistoletu, ale w sklepie, mimo naciśnięcia Tab nic gość nie robi, tak jakby na moment wyciągnął broń i zaraz chowa. Fabułę trzeba dalej pociągnąć do jakiegoś napadu czy co?

Jakie mydlo masz na mysli wczesniej a ktorego juz nie ma :hmm:

 

Dziwie sie ze gracie na DX12 jak na Vulkan lepszy fps :hmm:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mydlo masz na mysli wczesniej a ktorego juz nie ma :hmm:

 

Dziwie sie ze gracie na DX12 jak na Vulkan lepszy fps :hmm:

Obczaj 12 dx, obraz jak zyleta... Ale patrz niżej. Obadam vulcana i dam znać...

 

A jeszcze jedno jak się pozbyć takiego dziwnego ziarna? Czyżby to przez dx12, i wyostrzenie w sterach nvidi?

Edit

 

Bez znaczenia...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj 12 dx, obraz jak zyleta... Ale patrz niżej. Obadam vulcana i dam znać...

 

A jeszcze jedno jak się pozbyć takiego dziwnego ziarna? Czyżby to przez dx12, i wyostrzenie w sterach nvidi?

 

O ktore ziarno Ci dokladnie chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie.

Świat sfokusował się na R* i RDR2 PC, ale jak zerkam na wątek Call of Duty: Modern Warfare - to tam też są crash-siupki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie.

Świat sfokusował się na R* i RDR2 PC, ale jak zerkam na wątek Call of Duty: Modern Warfare - to tam też są crash-siupki :)

 

Tak na marginesie to mi się już nie chcę z tym pałować na stare lata i chyba zrobię przesiadkę z graniem na PS5 a PC't tylko do pracy :)

 

Wszędzie teraz lipa z CoD też się pałowałem na premierę podobnie jak z RDR2 gdzie na PS4 jedynym moim problemem było ruszenie tyłka, żeby naładować baterię do pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra w końcu chodzi na procesorze 4/4? Dokładnie to i5-7600k/GTX 1070, ustawienia konsolowe w 1440p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są Twoje ustawienia oparte na tych od HUB czy tylko przepisane od HUB? Jeśli to drugie to znalazłem dwa "błędy":

 

Near Volumetric Resolution - nie Medium tylko LOW

Water Reflections Quality - nie Medium tylko HIGH

 

To są moje ustawienia pod GTX 1070 na FHD dające prawie zawsze 60 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinność pogorszyli, LOD, drzewa , szczegółowość otoczenia BRAWO R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja blokuje tą super aktualizację, kursor myszy blokuje w panelu sterowania a crashe nie są zbyt częste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje gra chodzi i wygląda identycznie jak przed patchem, nie wiem co oni tworzyli przez tydzień czasu. Ale czy nas to powinno dziwić? Zawsze słynneli ze słabej optymalizacji, ktoś powie że wyjątkiem może być GTA 5 tylko ten tytuł graficznie tyłka nie urywa, a do dzisiaj potrafi przydławić najmocniejsze karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra w końcu chodzi na procesorze 4/4? Dokładnie to i5-7600k/GTX 1070, ustawienia konsolowe w 1440p?

 

Z komendą nareszcie grywalnie

-cpuLoadRebalancing

 

na fb wstawiałem, bez konta też widać wykresy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje gra chodzi i wygląda identycznie jak przed patchem, nie wiem co oni tworzyli przez tydzień czasu. Ale czy nas to powinno dziwić? Zawsze słynneli ze słabej optymalizacji, ktoś powie że wyjątkiem może być GTA 5 tylko ten tytuł graficznie tyłka nie urywa, a do dzisiaj potrafi przydławić najmocniejsze karty.

 

U Ciebie sie grafika nie pogorszyla ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie sie grafika nie pogorszyla ? :)

ślepy jest to nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było więcej beczeć, że nie śmiga na Ultra albo Wysokich, macie czego chcieliście... Mówię o wszystkich graczach, nie tylko o użytkownikach forum.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sie pogorszyla, teraz wyglada jak GTA3 :lol2: Moze jakies porownanie zanim wydamy werdykt :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dokładnej analizy obrazu i wydajności nie ma co wyrokować. Równie dobrze mogli nasadzić nowych błędów co nikogo by też nie zdziwiło. Jakoś nie widziałem żeby na forum ktoś wcześniej płakał że na PC telesensacja na Ultra daje gorzej wyglądającą deformację śniegu od tego co było na konsoli :P. Gdyby tego DF nie pokazało to pewnie nawet byś nie wiedział że jest coś nie tak.

Ja jeszcze nie odpalałem, zobaczymy czy faktycznie coś niepokojącego się rzuca w oczy. Z tą teselacją w śniegu to fakt nikt nie zauważył :E, ale ona częściowo była zbugowana i zaraz w pierwszym patchu jaki wyszedł po premierze ją naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...