Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Tak na szybko jakie ustawienia polecacie dla GTX970?

Najlepsza jakość grafiki przy zachowaniu minimum tych 30 fps?

 

Z góry dziękuję za rady ?

 

PS. Monitor 21:9 więc rozdzialka 2560:1080

Edytowane przez FmkJr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze pantera 3 gwiazdki została aby odblokować najbardziej wypasioną torbę. Po bezcelowym poszukiwaniu przez blisko godzinę, wróciłem do miasta i kupiłem przynętę na drapieżniki.

 

Teraz tylko zasadzka i czekać w jakimś gąszczu. Mam nadzieję, że się uda.

 

 

Edit. Zarąbiście teraz to miałem pecha, szukałem odpowiedniego miejsca na rozłożenie przynęty i pantera sama mnie znalazła :E. Wiadomo jak się skończyło :lol2:

Masz ten talizman co daje +1 gwiazdki? Ktoś coś wspominał na ten temat kilka stron wcześniej.

 

 

@up

https://gamertagzero.com/red-dead-redemption-2-pc-best-optimum-graphics-settings/

Tylko ja lecę w fhd i ponad 45 fps, więc może te 2k uciągniesz.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam, pantera wczoraj upolowana i najlepsza torba zrobiona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam, pantera wczoraj upolowana i najlepsza torba zrobiona :D

Rozumiem, że to jest czyszczenie mapy i znajdziek (?)

Bo taka torba chyba niewiele wnosi do rozgrywki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Tak na szybko jakie ustawienia polecacie dla GTX970?

Najlepsza jakość grafiki przy zachowaniu minimum tych 30 fps?

 

Z góry dziękuję za rady ?

 

PS. Monitor 21:9 więc rozdzialka 2560:1080

Polecam YT a nie opcje dla leniwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest czyszczenie mapy i znajdziek (?)

Bo taka torba chyba niewiele wnosi do rozgrywki?

Raczej tak, ja się tak narazie nie angażuje, ale aby zrobić 100% to takie coś jest wymagane, i trzeba pamiętać, aby zrobić wszytko przed skonczeniem 6 rozdziału, jak ktoś chce wymaksować to to jest cenna rada.

 

 

Phoenix, te filmiki z tuba to, większość trololo, goście przeważnie mają lepszy sprzęt i trolują odnośnie specyfikacji, a później są lamenty i płacze, że mam to samo a gra chodzi gorzej. Podałem ustawienia pod gtx970 ale w fhd, co u mnie przekłada się na ponad 45 fps w miastach, więc jak podbije swoją rozdzielczość to może będzie miał te 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam, pantera wczoraj upolowana i najlepsza torba zrobiona :D

Ja znajduję zwierzęta z 3 gwiazdkami (drobne), ale jak je upoluję z łuku i odpowiedniej strzały, celując w głowę, to po podejściu są już tylko dwie gwiazdki :kwasny: , jak to upolować, aby nie tracić na jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ważne, bo ja jeszcze nie polowałem jako tako, ale chyba dla 3* trzeba przeczytać kompendium o danym zwierzaku, tam wypisane jest czym go zabić, być może to jest kluczem do 3*, że jak się zabije nawet w łeb z byle czego to nic nie da :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest czyszczenie mapy i znajdziek (?)

Bo taka torba chyba niewiele wnosi do rozgrywki?

 

Zwiększa miejsce na zapasy w ekwipunku można dźwigać większe ilości żywności, lekarstw oraz amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znajduję zwierzęta z 3 gwiazdkami (drobne), ale jak je upoluję z łuku i odpowiedniej strzały, celując w głowę, to po podejściu są już tylko dwie gwiazdki :kwasny: , jak to upolować, aby nie tracić na jakości?

Strzały na drobną zwierzynę, lekki sztucer, noże do rzucania. I warto mieć amulet bo nie zawsze trafimy w idealny punkt. No i czytać kompedium.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, ja się tak narazie nie angażuje, ale aby zrobić 100% to takie coś jest wymagane, i trzeba pamiętać, aby zrobić wszytko przed skonczeniem 6 rozdziału, jak ktoś chce wymaksować to to jest cenna rada.

 

 

 

To akurat nie jest prawda, wręcz przeciwnie dopiero w epilogu będziesz mógł wszystko zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 60% SP jak na razie ta gra co najwyżej jest dobra. Graficznie (środowisko) jest świetnie ale fabuła jakoś mnie nie porywa. Zobaczymy co dalej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest prawda, wręcz przeciwnie dopiero w epilogu będziesz mógł wszystko zrobić.

Kurcze nie umiem znaleźć teraz, gdzieś około 360 strony, wklejałem poradnik i tam wynikało że jak się zakończy 6 rozdział, to nie idzie paru rzeczy już zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o niektóre misję poboczne np. z towarzyszami z obozu te można wykonać tylko w określonych rozdziałach. Ja gram tak aby jak najwięcej zrobić przed epilogiem. Ulepszenia obozu, torby, ubranka u trapera etc. Po epilogu to już raczej za dużo nie będę grał, pobawię się online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie jest całkiem trochę rzeczy, które trzeba lub powinno się zrobić przed 6 rozdzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ogólnie większość rzeczy będziemy w stanie ukończyć w epilogu jak będziemy mieć dostęp do New Austin, czyli mapki z pierwszej części, kaktusy, pustynie, prerie itp.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeśli pewnych rzeczy nie zrobimy wcześniej to później już do nich nie wrócimy w ogóle, albo jeśli da radę wrócić to w innym klimacie.

 

Więc trzeba się pilnować, a robienie gry na 100% to już całkiem masakra dla największych swirów :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ulepszanie obozu realnie cos daje?? Dotarlem do Saint Denis i jakos specjalnie obozow nie rozwijalem, nie widze jakiegos mega zwiazku z ich rozwojem a pozniejsza rozgrywka.

 

Wyostrzanie nvidia dziala pod Vulkan??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ulepszanie obozu realnie cos daje?? Dotarlem do Saint Denis i jakos specjalnie obozow nie rozwijalem, nie widze jakiegos mega zwiazku z ich rozwojem a pozniejsza rozgrywka.

 

Wyostrzanie nvidia dziala pod Vulkan??

U mnie nakladka nie dziala na zadnym api, jak odpalam to wyskakuje info ze nie da sie wlaczyc i mam ponownie uruchomic gre,natomiast gdy odpale z poziomu panelu sterowania nvidii to juz dziala i daje fajnego kopa z ustawieniami sharpen na 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje białe też znikają po 6 rozdziale? 2 mi się pojawiły i nagle zniknęły gdy dojechałem na miejsce.

Gdzie znajde misje z wampirem?

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyostrzanie nvidia dziala pod Vulkan??

Działa.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moment. Mówicie, że na Vulkanie zmiana wyostrzenia w settings.ini nic nie daje scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie daje, jak wyłączę z poziomu nVidii (alt+F3) to lipa, stąd ten screen co wrzuciłem ktoś widział mydło, ja mam ustawione 3 w pliku i nic nie daje.

 

Aktualnie wróciłem do domyślnej wartości, podbiłem detale, w tym światło na ultra i zablokowałem sobie na 45fps, nie nie spada, gram na padzie + wyostrzanie nVidii. Wszystko jest cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...