Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra mnie ciągle zaskakuje... Spotykam na pustkowiu gościa, leje whiskacza, siadam na krzesełku obok niego, daje mu drugiego, opowiada o indianach zatrzymanych w forcie, no i tak leje do dna, aż spada nieprzytomny z krzesła :E :E :E

 

Takich przerywników jest od cholery. Świat w tej grze naprawdę sprawia wrażenie, że jest "żywy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie ciągle zaskakuje... Spotykam na pustkowiu gościa, leje whiskacza, siadam na krzesełku obok niego, daje mu drugiego, opowiada o indianach zatrzymanych w forcie, no i tak leje do dna, aż spada nieprzytomny z krzesła :E :E :E

 

Takich przerywników jest od cholery. Świat w tej grze naprawdę sprawia wrażenie, że jest "żywy".

Miałem to, fajna akcja.

 

Co mnie pozytywnie denerwuje w tej grze, to mówię sobie dovra, pociągniemy fabułę, jadę do znaczka i co, jeden nieznajomy, drugi, a tu obadam jeszcze coś innego, i co mijają 2-3 godziny, a ja daleko od misji którą miałem na 1 planie heheh

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to, fajna akcja.

 

Co mnie pozytywnie denerwuje w tej grze, to mówię sobie dovra, pociągniemy fabułę, jadę do znaczka i co, jeden nieznajomy, drugi, a tu obadam jeszcze coś innego, i co mijają 2-3 godziny, a ja daleko od misji którą miałem na 1 planie heheh

Mam tak samo. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie przejsc misje z polowaniem bez crasha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś robiłeś? Zmniejszałes OC, zmieniłeś API? Czy samo z siebie pykło?

 

Ja wczoraj z 4h grałem. Zrobiłem tylko jedną mini misję. Odzyskałem jeden dług :E A tak to złowilem dwie Legendarne ryby, zestrzelilem dzięcioła na wystawę, robiłem wyzwania bandyty i łowiectwa. Rabowanie dyliżansów, okradanie sklepów, interes na boku rozpracowany itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Rabowanie dyliżansów, okradanie sklepów, interes na boku rozpracowany itd.

To ja nigdy tej gry nie przejdę grając "grzecznie".

Nie strzelam, gdy nie muszę, nie rabuję, itd. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż domki przetrzep w poszukiwaniu ciekawych przedmiów.

 

Uwalniając spotykanych więźniów, również przestępców przewożonych przez łowców można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.

 

Mi też mięknie serce. Wczoraj jak robiłem bimbrownie w piwnicy u pewnego sklepikarza, jak mi zaczął gadać to nie mogłem go obrobić do zera :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś robiłeś? Zmniejszałes OC, zmieniłeś API? Czy samo z siebie pykło?

 

Ja wczoraj z 4h grałem. Zrobiłem tylko jedną mini misję. Odzyskałem jeden dług :E A tak to złowilem dwie Legendarne ryby, zestrzelilem dzięcioła na wystawę, robiłem wyzwania bandyty i łowiectwa. Rabowanie dyliżansów, okradanie sklepów, interes na boku rozpracowany itd.

W sumie to nic, wylaczylem wszystkie programy ktore dzialaly w tle, zostawilem afterburner i oc tak jak bylo i misja przeszla, wczesnie wysypywala sie na pysk zawsze w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw z waampiem jest nie przemyślany. Nawet słońce na niego nie działa. Przywiązanie do detali też nie jest mega szczególowy bo np linki przy odstrzale odskakują niczym pręty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw z waampiem jest nie przemyślany. Nawet słońce na niego nie działa. Przywiązanie do detali też nie jest mega szczególowy bo np linki przy odstrzale odskakują niczym pręty

Jak Ty go w dzień spotkałeś? Jak z tego co czytam to idzie go spotkać między północą a 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to poza tym białym arabem i tym czarnym, co go można kupić, są jeszcze jakieś konie warte uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec gry jest jeszcze jeden fajny arab. Zobacz na YouTube top 10 horses

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to poza tym białym arabem i tym czarnym, co go można kupić, są jeszcze jakieś konie warte uwagi?

 

Do wersji PC dodali jeszcze kasztanowego araba ale nie wiem jak go zdobyć. Ja śmigam na tym czarnym ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś jakieś fajne kompedium, którym się posiłkujecie / czytacie / znacie, bo... poruszacie tu takie tematy, że mi podeszwy w gumiakach podwija!

To polowania, to konie! Skąd ta wiedza? Nie mówcie, że tak dokładnie czytacie zawartość dodatkową i opisową samej gry (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest masa w Google. Ja sporadycznie zerkam jak czegoś nie jestem pewien, ale tak to już 2 raz przechodzę. W sumie na konsoli też robiłem drugie podejście ale zrezygnowałem na ~40-50% gdy już wersja pc była niemal pewna.

 

Gra jest na tyle rozbudowana, że dalej mnie wciąga jak w bagno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty go w dzień spotkałeś? Jak z tego co czytam to idzie go spotkać między północą a 1.

Wywiozłem go na pole i czekałem na słońce i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to poza tym białym arabem i tym czarnym, co go można kupić, są jeszcze jakieś konie warte uwagi?

https://www.youtube.com/watch?v=atWt2Xgd2Hc

 

Na sam koniec gry jest jeszcze jeden fajny arab. Zobacz na YouTube top 10 horses

Jaki ma kolor ? Bo według filmiku top 10, jest jeszcze szary arab, widać od 1:45, podobno najlepszy. O niego Ci chodzi ? Nie wiesz gdzie jest kasztanowy, bo chciałbym go od razu zdobyć jak będę grał.

 

Do wersji PC dodali jeszcze kasztanowego araba ale nie wiem jak go zdobyć. Ja śmigam na tym czarnym ;).

Brakowało mi właśnie kasztanowego araba jak przechodziłem grę na konsoli, bo większość gry przeszedłem białym, później czarnym i już mi się znudziły. Słyszałem, że na PC dodali kasztanowego, ale też nie wiem skąd go wziąć, jest jeszcze szary w tym filmiku 1:45. Missouri Fox Trotter wypada chyba jeszcze lepiej niż arab.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę zadań rabunkowych. W stylu, idź do danego regionu, w północnej części mieszka bogata stara baba. Pytanie czy da się to jakoś zaznaczyć na mapie? Czy tylko tymi skąpymi wskazówkami, mam znaleźć dom tej baby?

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś jakieś fajne kompedium, którym się posiłkujecie / czytacie / znacie, bo... poruszacie tu takie tematy, że mi podeszwy w gumiakach podwija!

To polowania, to konie! Skąd ta wiedza? Nie mówcie, że tak dokładnie czytacie zawartość dodatkową i opisową samej gry (?)

 

Na YT jest tego pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na OC procka to ta gra jest naprawdę wyczulona (czy raczej na jego jakąkolwiek niestabilność). Mój 8700k śmiga na codzień @5GHz i wszystkie stress testy dawno temu zaliczył, inne gry też. Ale tutaj miałem kilka zawieszeń kompa przy RDR2 (twarda zwiecha, a nie crash), więc przypomniałem sobie że piszecie o tym OC - zdjąłem z proca trochę i dzisiaj od rana gra działa sobie zminimalizowana - co chwilę do niej wejdę, potem znów minimalizacja, godzinka grania itp... Jest ok, ani razu nie było zawieszki. A taki OCCT czy linpack extreme mógłby działać cały dzień bez błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co może chodzić?

 

Przed chwilą wgrało mi jakiś 300MB patch po czym gra zresetowala mi wszystkie ustawienia i musiałem ustawiać na nowo jak to zrobiłem a potem wyłączyłem grę i włączyłem ponownie to znowu zresetowalo mi ustawienia mimo że w pliku system.xls nadal widnieją ustawienia sprzed patcha oO

 

Co tu się odwala ja się pytam ??

Edytowane przez FmkJr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma kolor ? Bo według filmiku top 10, jest jeszcze szary arab, widać od 1:45, podobno najlepszy. O niego Ci chodzi ? Nie wiesz gdzie jest kasztanowy, bo chciałbym go od razu zdobyć jak będę grał.

Tak ten szary arab.

 

Brakowało mi właśnie kasztanowego araba jak przechodziłem grę na konsoli, bo większość gry przeszedłem białym, później czarnym i już mi się znudziły. Słyszałem, że na PC dodali kasztanowego, ale też nie wiem skąd go wziąć, jest jeszcze szary w tym filmiku 1:45. Missouri Fox Trotter wypada chyba jeszcze lepiej niż arab.

Dodali wraz z wersją PC nawet kilka nowych koni. Ale nie mam pojęcia jeszcze się za nimi nie rozglądałem.

 

New Story Mode horses

 

Warped Brindle Arabian: A fast and agile mount.

Few Spot Appaloosa: Beautiful and hardy, ideal for cross-country journeys.

Perlino Andalusian: A healthy, sturdy animal, ideal for hunting (previously available in Red Dead Online only).

Red Chestnut Arabian: A fleet-footed beast with a distinctive coat (previously available in Red Dead Online only).

 

Plus 3 new wild horse variations: Keep an eye out for wild herds featuring the Buttermilk Buckskin Kentucky Saddler, Liver Chestnut Morgan and Gold Palomino Tennessee Walker.

 

Mam parę zadań rabunkowych. W stylu, idź do danego regionu, w północnej części mieszka bogata stara baba. Pytanie czy da się to jakoś zaznaczyć na mapie? Czy tylko tymi skąpymi wskazówkami, mam znaleźć dom tej baby?

Tak po wskazówkach. W tym konkretnym z babcią masz napisane, że jej dom znajduję się na północ od Strawberry. W liście zadań masz fotkę tego domku, na mapie wszystkie ważniejsze domki są oznaczone. Jak będziesz eksplorował te rejony na pewno znajdziesz. Babcia jest spoko :E

 

Edit: Tak wyszedł jakiś nowy patch, lub poprawka do wcześniejszego resetuje ustawienia graficzne oczywiście.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił wam się też bajzel z ustawieniami po aktuzalizacji?

W poprzedniej aktuzalizacji wywaliło mi wszystko na niskie, a teraz na ultra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...