Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jakby wydali patcha optymalizującego dodającego ok. 10 FPS to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić gry, podczas wczytywania trybu fabularnego wywala błąd. Co mogę zrobić? Do wczoraj wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załaduj online a potem przejdź na tryb fabularny i załaduj swój save ale nie automatyczny.

Dzięki, pomogło :D

Gram od niedzieli i pierwszy raz taka sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nowe sterowniki nic nie dały. Nadal gra chodzi jak gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej masełko najnowsze stery (hotfix) od wczoraj z 4-5h testowałem, ale wygląda, że wszystko gra, zero wywaleń, zero bugów czyli tak jak mam od premiery.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej masełko najnowsze stery (hotfix) od wczoraj z 4-5h testowałem, ale wygląda, że wszystko gra, zero wywaleń, zero bugów czyli tak jak mam od premiery.

 

 

Hah ,you are >the lucky men< :thumbup:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak jakby ciut lepiej chodziło... w zalesionym terenie ok 40-45 fps, w miasteczkach ok 30 fps, ale poza takimi lokacjami spokojnie mam 50-60 fps. Ustawienia mix, wysokie-średnie + tekstury ultra. Wyłączyłem to całe TAA i mam obraz ostry, i na moim starym monitorze lcd 23 cale wystarcza :P Od ostatniego patcha kompletny brak crashów i te zwiechy kilkusekundowe znikły ! :cool:

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr Kwolf

Nie wiem czy to szczęście czy co. Ale od premiery gra odpalana(na różnych ustawieniach) i grana każdego jednego dnia, a nawet jak nie gram to przeważnie zminimalizowana w pasku :E

 

W trakcie 3 wersje sterów, update windy. No i co najważniejsze 100% stabilne OC dla gpu, vram, RAM i CPU. Gra na pewno nie lubi jak jest coś zbyt wyżyłowane.

 

Testowo potrafiłem wywalić grę w trymiga np. delikatnym obniżeniem napięcia na krzywej gpu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic złego, jak działa tak działa, nowych sterów nie instalowałem bo nic nie wnoszą, a mi one nie są potrzebne, bo nie mam 4 i 6 gołych rdzeni ^^.

A jak działa to po co zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

 

Warto kupić? Coś poprawiło się z optymalizacją?

 

Miłego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś poprawiło się z optymalizacją?

 

Trochę już poprawili sterowniki z HotFixem NVIDIA też wydała mające poprawiać wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

 

Warto kupić? Coś poprawiło się z optymalizacją?

 

Miłego :-)

Optymalizacja tej gry nie jest zła od samego początku, zważywszy jak szczegółowe jest to co widzisz. Słabe są kwestie techniczne typu błędy, niestabilności, freezy, ale samo działanie? Przez takie pitolenie nie ma postępu w grafice, bo wystarczyłoby opcje high nazwać ultra i zostawić jako maksymalne i nikt by złego słowa nie powiedział. A tak wszyscy bumelanci narzekają BO JA KUPIŁEM GIETEIKSA I FSZYZDKO MA IŚĆ NA MAXA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja tej gry nie jest zła od samego początku, zważywszy jak szczegółowe jest to co widzisz.

 

Też prawda da się za pomocą suwaczków w opcjach graficznych wszystko ładnie dostosować do wydajności posiadanego sprzętu, ale teraz powinno być i tak lepiej niż w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda da się za pomocą suwaczków w opcjach graficznych wszystko ładnie dostosować do wydajności posiadanego sprzętu, ale teraz powinno być i tak lepiej niż w dniu premiery.

 

 

Mozna,mozna ,w dodatku ja wielkich roznic miedzy medium a high nie widze.

Pozatym gra pokocha serie 3xxx, :lol2: i tam dopiero bedą maksowania i mody :thumbup: Premiera kart zdajsie w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ustawielm juz prawie 90% ultra i mam w gdzieś fps-y gra jest za ladna i fajna zeby se tym dupe zawracac. A 5-10 fps w ta czy w ta w tej grze roznicy nie robi

 

Znalazl ktos króla lasu o co z nim chodzi?

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ustawielm juz prawie 90% ultra i mam w gdzieś fps-y gra jest za ladna i fajna zeby se tym dupe zawracac. A 5-10 fps w ta czy w ta w tej grze roznicy nie robi

 

Znalazl ktos króla lasu o co z nim chodzi?

Na konsoli grało się nawet z dropami poniżej 30 klatek i było zadowolenie bo gra dobra a tutaj dylematy 45 czy 60 i to na lepszych ustawieniach graficznych :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 fps, to jest koszmar dla kogoś kto nie miał konsoli.... Jak ogrywałem W3 na pc, a później zobaczyłem wersję na ps... Takie slow mo, że dla mnie 30 klatek to porażka straszna. Tylko moje zdanie, aby nikt się nie doczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna :exclam: Ta gra spać nie daje :E Trudno się od niej oderwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna :exclam: Ta gra spać nie daje :E Trudno się od niej oderwać :)

 

Nie jeden zarwał przy niej nockę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden zarwał przy niej nockę ;)

Oj tak. Ostatnia gra ktora mnie tak wciagnela to Kingdom Come: Deliverance a przedtem to Wiedzmin 3.

Jescze Rage 2 gralem az skonczylem ale to bylo krotkie w porownaniu do tych genialnych gier

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Ostatnia gra ktora mnie tak wciagnela to Kingdom Come: Deliverance a przedtem to Wiedzmin 3

No proszę. Ja W3 pokochałem i gram do dziś namiętnie i regularnie ;).

Od KC:D odbiłem się po godzinie (choć wiem, że to zacny tytuł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina w KC:D to jak polizać loda przez szybę. Spróbuj jeszcze kiedyś dłużej pograć.

 

Mnie W3 również mega zassał, ale RDR2 jednak bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina w KC:D to jak polizać loda przez szybę. Spróbuj jeszcze kiedyś dłużej pograć.

Kiedyś pewnie tak, bo to "siara" nie docenić takiego tytułu, jednak teraz w obliczu RDR2 (i czasu na jego wylizanie) raczej szybko to nie nastąpi.

 

Mnie W3 również mega zassał, ale RDR2 jednak bardziej.

No ja niestety niezbyt ochoczo, ale jednak chyba też potwierdzę zdetronizowanie W3 na rzecz RDR2.

Owszem - to dwie różne gry - scenerie (finezyjne fantasy i magia vs "smętny" dziki zachód i "niezaskakująca" jego oprawa),

jednak... dziesiątki smaczków w RDR2 skalpują mi pałę i zawstydzają W3! ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też niestety odstawiłem W3 na rzecz RDR 2 ;) Ale jak wszedłem do jaskini upolować białą pumę,to poczułem się na chwilę jak w Wieśku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...