Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj też żadnej misji nie zrobiłem. Ale trochę wyzwań sobie podciągnąłem. Najlepsze było chyba oddanie 7 strzałów po kolei w czachę jak się przymierzałem do wykonania tego wyzwania, całkowicie przez przypadek wpadłem na 7 wilków, które mnie osaczyły. 7 strzałów w czachę i wpadło wyzwanie :E

 

Do tej gry jak siadać to lepiej mieć te 3-4h zaplanowane wolnego

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie moge w tego gniota grac... Jak przegralem wszystkie wiedzminy po 2x kazdego assasin creeda i wiele innych gier RDR 2 mnie po prostu odpycha klimaty westernu sa nie dla mnie niestety za nudno :E po 5h mam dosc

Nudno :question::hmm::question: Przecież w tej grze co chwila się coś dzieje :) Ale oczywiście jak nie lubisz klimatu westernu to rozumiem ;) Ja mam tak jak lukadd,mogę stanąć i podziwiać widoczki i przyrodę,w której dużo się dzieje :)

 

Ta gra powinna mieć jakąś blokadę czasową bo siadam do gry na godzinkę a za chwile patrzę na zegarek i... 4 godziny wyjęte z życia :lol2: A żeby było śmieszniej to ani jednej misji fabularnej nie zrobiłem :lol2:

 

Okropny złodziej czasu ! :P

Dokładnie :E Ale jestem ZA :thumbup: Ta gra wymiata i tyle ;)

 

 

Do tej gry jak siadać to lepiej mieć te 3-4h zaplanowane wolnego

Najlepiej jest wrócić z popołudniówki i siedzieć przy grze do 4 rano :yltype: Ale co zrobić,ta gra tak ma ;) No właśnie,jeszcze 2 godz i fajrant :P

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry jak siadać to lepiej mieć te 3-4h zaplanowane wolnego

 

 

Nic nie zrobisz :E

 

ta gra ma to co uwielbiam w grach ,czyli syndrom jeszcze pięciu minut,+ ten cholernie żywy świat gdzie wszytsko zdarzyc sie moze ,i w kazdym momencie mozesz zostać zjedzony przez panterę :lol2:

gram juz tez sporo i zdanie mam tylko jedno,Rockstar The Best.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze non stop coś imersyjnego się przytrafia. Przed chwilą przejeżdżałem koło kościółka, jakiś NPC Pastor odmawia ściemnianą mowę pogrzebową do pochowanego przestępcy. Gości oczywiście nie ma, bo typa pewnie gdzieś zastrzelili i pozostawili na pastwę losu etc, sama mowa ściemniana, sam Artur jak zagadamy do Pastora mówi mu aby walił prosto z mostu, a nie owijał w bawęłnę :E

 

A najlepsze w tym, że pod kościółkiem opierając się o ścianę stoi inny NPC i sobie po prostu pociąga z małpeczki :E

 

Edit.

W porównaniu do Wieśka 3 np. tam jak nas osaczyło 7 wilków to wyciągaliśmy miecz i po prostu je chlastaliśmy. W RDR2 jak jesteśmy na koniu i wpadniemy na taką watahę to koń się płoszy, zejść z niego to wcale nie tak szybko, a jak wilki są zaraz koło nas to się na nas rzucą i zagryzą. Trzeba opanować konia złapać dystans i przeważnie nie ma czasu aby z niego zejść, po prostu z siodła walimy strzały. Gdyby nie zabójcza precyzja to byli byśmy totalnie bez szans.

 

Samo polowanie na zwierzęta, można je tropić za pomocą "zmysłu" w grze, ale można polegać również na własnym słuchu i np. jak teraz polowałem na Lisa 3 gwiazdki, jadąc koniem po prostu go usłyszałem, od razu zwrotka w stronę z której dobiegają odgłosy wydawane przez niego i gonienie go, a jak ucieknie to tropienie po śladach.

 

@Down jak włączasz g-sync to spróbuj razem z v-sync, pod Vulkanem z gry. Ta gra i tak jest "powolna" opóźnienie z v-sync + g-sync wiele ci nie zmieni.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz monitor z synchronizacją? g-sync/freesync?

 

U mnie z g-sync compatible jest bajka. Gram w 4k przeważnie 40-45fps, ale bywają momenty, że w mocnych miejscówkach dropnie do ~35fps, a w bardziej lekkich fps poleci do nawet 50ciu. Wszystko bardzo ładnie zsynchronizowane, płynne i nieporównywalnie lepiej się gra jak na PS4 pro. A kilka razy odpalałem w między czasie wersję konsolową dla porównania.

 

A jeśli chodzi ci o typowe granie jak na konsoli i lock na 30fps. To tutaj już inna bajka. Pc nie jest plug&play. Z tego co czytałem i sam zauważyłem to lepszy frametime może być (przy blokadzie 30fps) na DX12, tutaj trzeba popróbować różne ustawienia np. połowa v-sync. Ustawienie monitora na 30hz i v-sync, blokady klatek z nvidia inspector itd.

 

Ale i tak sam nie polecam blokady 30fps na PC. G-sync/freesync i na prawdę miodnie można grać już od ~40fps w porównaniu z tym co mieliśmy na konsoli.

 

Ewentualnie jak monitor bez synchro blokada fps na np. 40 czy 45 i dobranie odpowiednich ustawień graficznych aby nie dropiło poniżej.

Właśnie włączyłem G-synca i jest lepiej, grałem wcześniej bez synchronizacji, bo jakoś za vsyncem nie przepadam, powoduje laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wziąłem zlecenie na tego "gentelmena" 1932842900_1574449451_thumb.jpg od szeryfa w Strawberry i pojechałem go złapać w góry i po drodze upolowałem Wapiti. Skórę (duża w cholerę) na koń i dalej w góry. Jak już gościa związałem,to miałem mały problem,nie wiedziałem co mam ze skórą zrobić,bo przecież jej nie zostawię,a tym bardziej gościa po którego tutaj przyjechałem :E No to nic,gość na konia,a skórę wziąłem na bary i powrót z papcia do Strawberry,a daleko w cholerę. Ale szedłem sobie i podziwiałem widoczki :) Jak już zszedłem z tych gór to....zasadzka!!! Ale dałem im radę i dodatkowo ogarnąłem sobie konia,dzięki czemu nie musiałem się już męczyć i szybciej dotarłem do szeryfa :)

 

9670286100_1574461634_thumb.jpg 2904030600_1574461636_thumb.jpg

 

 

Albo pojechałem odebrać dług do Rhodes od gościa co robił trumny. Gotówki nie miał,to poszliśmy na cmentarz i gość przeprowadził ekshumację jakiejś kobity i dał mi naszyjnik od staruszki :E Niesamowita jest ta gra :)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiliscie ze szmaragdem? mozna go sprzedac za 50 $ ale jak go trzymam bo moze mi sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za cholerę nie mogę znaleźć pumy na 3 gwiazdki a potrzebuje jej do ostatniej torby. Już ponad 2 godziny jej szukam! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście pumę upolowałem już na samym początku gry, tak że "matsy" do ostatniej torby miałem przygotowane. Największy problem miałem z panterą(na przed ostatnią torbę z listy) chyba z 2h mi zajęło zanim ją znalazłem i upolowałem.

 

Puma jest dość rzadko spotykana, ja moją upolowałem na północny zachód od Owanjila Dam(okolice Strawberry)

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, na całe szczęście zrobiłem sobie save w takim momencie że puma była dosłownie ukryta w krzaku jakieś 100m ode mnie. Miała ona 2 gwiazdki, ale jak wyszedłem z gry i jeszcze raz odpaliłem i wczytałem tego seva to ta puma już miała 3 gwiazdki :E Chyba zmarnowałem 2 godziny, bo wygląda na to że wystarczyło przeładować gre :lol2:

 

EDIT:

 

:lol2: Zapierniczam swoim koniem, wjeżdżam do Strawberry, omijając wóz robie dzwona w słupa, po czym efektowym fikołkiem ląduję w samym środku błota, takiego świeżego błota... Wstaję i wyglądam jak oblepiony w g... :lol2: Taki do obozu nie wrócę :Up_to_s: Wchodzę do rzeki i biorę kąpiel... genialne, genialne w swojej prostocie! :E

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od czasówe patcha gre odpaliłem i przez 5h gry żadnego frezza już nie miałem (hotfix do grafiki też poleciał).

 

PS.

Nie ma to jak zabić sępa... głową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od czasówe patcha gre odpaliłem i przez 5h gry żadnego frezza już nie miałem (hotfix do grafiki też poleciał).

 

PS.

Nie ma to jak zabić sępa... głową :E

:lol2: :lol2: jak głową? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak upoluje zwierze i do wytworzenia danego przedmiotu potrzebuje 3 skory to gdzie je przechowywac ? Hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: jak głową? :lol2:

Sęp był delikatnie na wzniesieniu i podczas jazdy konnej sęp wzniósł się w powietrze przy okazji uderzając w głowe Artura :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak strąciłem jakieś pomniejsze ptaszydło, już nie pamiętam co to było.

 

Całkiem niezłe.

 

Nom całkiem ciekawy materiał i dający do myślenia co właśnie powoduję tą imersję i wkręcenie się w wirtualny świat gry.

 

Jak upoluje zwierze i do wytworzenia danego przedmiotu potrzebuje 3 skory to gdzie je przechowywac ? Hmm

 

Oddajesz w dowolnym momencie grubasowi w obozie do przetworzenia i następnie jak nazbierasz odpowiednią ilość to możesz u niego wytwarzać ulepszenia dla obozu.

 

A traperowi sprzedajesz legendarne skóry, on je tak jakby trzyma dla ciebie i jak mu je już opchniesz to możesz z nich u niego wytwarzać nowe rzeczy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie udało się połączyć z usługami rockstar games..."

 

 

Wrrr mad2.gif

 

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie udało się połączyć z usługami rockstar games..."

Ktoś coś?

 

Tak, dość na dzisiaj, pora spać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dość na dzisiaj, pora spać  :lol2:

Jak dość na dzisiaj?!?

Ale ja tylko po gitarrę wpadłem!

 

Własnie miałem... zaczynać na dziś! szczerbaty.gif

 

BTW.

Nawet nie wiedziałem, że jest takie cuś.

https://support.rock...m/servicestatus

 

ale z tego wynika, że wszystko bangla, a nie bangla. mad2.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na sterach 440.97 i aż się boje wgrywać nowych i tego hotfixa bo obecni gra mi śmiga bez crashy i co najważniejsze bez tych kilkusekundowych freezów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ma ktoś jeszcze w tym momencie:

"Nie udało się połączyć z usługami rockstar games..."

 

Szukam przyczyny R*, czy u mnie (?)

 

Fuck!

Piątkowy wieczór i akurat teraz zong!

 

BTW.

Znacie te stronkę?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe.

 

Bardzo mocne. Ale to prawda ;)

 

Ja dziś podłączyłem PC pod TV i żona mi się pyta co to za film :lol2: Jak ty to robisz,że padem sterujesz :lol2: Ale oskórowanie jej nie pasowało. Powiedziała że ostatni raz tak z głową dostałem jak grałem w W3 ;)

RDR2 Ryje beret! Przynajmniej mi

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 9:45 i nadal: 

"Nie udało się połączyć z usługami rockstar games...".

 

Odpala się Wam luncher, czym tylko ja mam kwas i muszę przeinstalować?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 9:45 i nadal: 

"Nie udało się połączyć z usługami rockstar games...".

 

Odpala się Wam luncher, czym tylko ja mam kwas i muszę przeinstalować?

 

U mnie w porządku, odpala się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...