Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Taa epilog wystarczyłby na osobną grę hehe, najdłuższy epilog ever, składający się z kilku części i wielkim, nowym terenem do eksploracji. Takie cuda tylko u Rockstara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa,na ultra,chyba w 20 kl/s :hmm::lol2::E

 

chyba żart ??? Jeszcze ani razu nie odczułem spadku poniżej 30klatek, ani razu nie szarpneło nie chrupneło, nic. Nawet na tym całym demie do testowania pokazuje mi średni fps 45, miminamlny 29 i maksymalny 62. W samej grze podejrzewam że jest jeszcze więcej. Wszystkie suwaki na ultra

Być moze jest to też kwestia nowego ssdeka-swiezego systemu i tego że jest to pierwsza gra jaka zainstalowałem po wymianie bebechów, ale sam jestem miło zaskoczony róznica. Bo pierw kupiłem gre na ps4 ale płynnosc była tam dla mnie własnie nie do zaakceptowania, później kupiłem gre na pc to na moim i5 6500, 8gb ram i gtx 1080 szarpała nawet na średnich ustawieniach, teraz wymieniłem na tego ryzenka 5 3600 + dodałem 16gb ram 3200mhz. Dałem na ultra z mysla ze bede musiał schodzić z suwakami w dół, ale o dziwo chodzi bardzo ładnie to i tak zostawiłem :) W końcu po tylu bojach jestem w pełni zadowolony i nie mam do czego się przypier#olić :P

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Odwiedziłem Van Horn Trading Post i tam w salonie jest jakiś quest poboczny, jakaś kobita i taki niedorozwój którego trzeba oklepać. Niestety coś u mnie nie działa bicie się i działa tylko obrona z którą za wiele nie mogę zdziałać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zigu17 No ale ostatnie ustawienie na samym dole (dla drzew) to raczej masz wyłączone co? Tak samo MSAA też na pewno nie używasz. Te dwie opcje zjechałyby Ci na 20fps pewnie... Cała reszta rzeczywiście może być na ultra w FHD Niektórzy myślą, że "wszystko ultra" to znaczy NAPRAWDĘ WSZYSTKO ;)

Edytowane przez KonKor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Odwiedziłem Van Horn Trading Post i tam w salonie jest jakiś quest poboczny, jakaś kobita i taki niedorozwój którego trzeba oklepać. Niestety coś u mnie nie działa bicie się i działa tylko obrona z którą za wiele nie mogę zdziałać...

R(lub E) blok, F atak, jest twardy, ale do pokonania, ta misja jest zabawna, zwłaszcza pogoń za "małym" :E

 

 

Co do gry, to irytuje mnie, że odstawiony do obozu koń, reaguje na gwizdanie z drugiego końca mapy, mimo że niedaleko stoi główny i potem muszę go ze sobą wozić po mapie, bo szkoda jakby ktoś go ukradł lub coś zagryzło ... ale dwa razy się przydał do zwiezienia ciężkich futer :E

 

Miałem też sytuację, że idąc pieszo, mój bohater postanowił się potknąć na płaskiej skale i obijając ryja, spaś w przepaść, waląc w kalendarz ... szkoda, że przy okazji z konia zniknęły wszystkie skóry *** zbierane przez kilka godzin :kwasny:

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zigu17 No ale ostatnie ustawienie na samym dole (dla drzew) to raczej masz wyłączone co? Tak samo MSAA też na pewno nie używasz. Te dwie opcje zjechałyby Ci na 20fps pewnie... Cała reszta rzeczywiście może być na ultra w FHD Niektórzy myślą, że "wszystko ultra" to znaczy NAPRAWDĘ WSZYSTKO ;)

 

Zaraz wkleje ustawienia

 

824c4e6fd87d51e3med.jpg

a706b470f7b3fdb9med.jpg

c830623c9b2a6525med.jpg

1e08ea4c8436b6cbmed.jpg

 

Jedynie wygładzanie dałem na poziom średni bo nigdy nie widziałem sensu w ustawieniu tego parametru na wyższe wartości i wyłączona teselacje drzew, tak to wszystko co dało się przełączyć na ultra przełączyłem ( tam gdzie jest ustawienie wysokie to jest to najwyzsze ustawienie )

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie wolumetryczne przenikanie światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tekstury naklejane na ultra, bo nie spadku fps nie widać. Mam podobnie wszystko ustawione w 1440p i około 60pfs w miarę trzyma ze spadkami do 52 w saint denis w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R(lub E) blok, F atak, jest twardy, ale do pokonania, ta misja jest zabawna, zwłaszcza pogoń za "małym" :E

 

No właśnie nic poza R nie chce działać...

 

 

UP

Jakość zachowania wody zauważyłem, że drastycznie obniża płynność. Miałem tak ustawione z 80% i zmieniłem na 100% i jaki szok był jak płynność spadła do 20 fps :o

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zigu17 Wbiłem te Twoje ustawienia i nie powiem,da się grać (zwłaszcza z G-sync),ale ja jednak wolę sztywne 60 fps. Chwilę pograłem na tych ustawieniach i spadki do 40 fps,podejrzewam że w SD byłoby więcej. Tak samo w obozie nocą. Sprawdzę po pracy. Rozdziałkę mam trochę większą,bo 2560x1080,ale Ty masz ciut słabszą kartę,więc na jedno wychodzi i wydajność powinna być podobna. Ja większość mam na ultra,ale jednak nie wszystko,bo nie widziałem różnicy a klatki na pysk leciały. Tak że ustawienia mam zbalansowane pod 60 fps,a i karta nie przekracza mi 65st (na Twoich przez 10min gry widziałem już 70st) i gra wygląda cudnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale emocji tam żadnych w porównaniu do końcówki.

Nie rozpędzajcie się za mocno,bo zaraz każdy będzie chciał do tego końca dobić ? Mi tam się nie spieszy póki co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że na końcu są jakieś emocje. Obecnie jestem na 67% i lekko przysypiam. Obecnie fabuła co najwyżej dostateczna.

Zobaczymy co to zakończenie przyniesie. O ile dotrwam.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połowie fabuły się działo dużo, praktycznie cały czas akcja bez przestojów, potem dopiero na koniec. Mi został epilog do rozegrania. Tak czy siak historia jak dla mnie świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint-Denis w porowaniu do wersji Pro wyglada jakos zupelnie inaczej,pewnie gra swiatła ale jakos czuje sie w nim lepiej :E mgła,przenikanie tego słońca ,no zrobione to jest po mistrzowsku :o

 

a tak ogólnie to ciagle jestem w 3 rodziale ,nabite chyba 50 h ,ale z fabuła ruszyc nie moge,jezdze na koniu w nadzieji na znalezienie kolejnych smaczków ;) p.s ciagle nie moge sie nadziwic poziomu dialogów w tej grze,toż to najwyższa półka,ostatnie takie dobre dialogi +mimika słyszałem w L.A Noire.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint-Denis w porowaniu do wersji Pro wyglada jakos zupelnie inaczej,pewnie gra swiatła ale jakos czuje sie w nim lepiej :E mgła,przenikanie tego słońca ,no zrobione to jest po mistrzowsku :o

 

a tak ogólnie to ciagle jestem w 3 rodziale ,nabite chyba 50 h ,ale z fabuła ruszyc nie moge,jezdze na koniu w nadzieji na znalezienie kolejnych smaczków ;) p.s ciagle nie moge sie nadziwic poziomu dialogów w tej grze,toż to najwyższa półka,ostatnie takie dobre dialogi +mimika słyszałem w L.A Noire.

Muszę się do córy przejść i zobaczyć jak to wygląda na PS Pro,bo niedawno się od Niej dowiedziałem że ma i ograła już RDR2 ;) Ciekawe jakie będą moje odczucia PC vs konsola :hmm:

 

 

Też jestem w trzecim rozdziale,podobna ilość godzin i robię to samo co Ty :) Jakoś nie bardzo mi się spieszy pchać fabułę do przodu,ale co jakiś czasz jakąś misję zrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdr2 przecenione o 20-25% na steam :P

 

Aktualizacja 7.62 gb do pobrania

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3.5 GB

Ale to tylko jakieś DLC do Online.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłęm przekonany ze 7 gb no coz chyba sie nie wyspałęm :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Rockstara chyba nastąpiła już "krótka piłka" i przeczuwam koniec łatania czegokolwiek jeśli chodzi o techniczny aspekt, teraz zacznie się odcinanie kuponów od DLC i trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra już z dysku poleciała ograłem drugi raz i starczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima tragedii myślałem że będzie gorzej, w tej grze Pascale coś słabo sobie radzą, ale płynność jest na ustawieniach "HUB" wystarczająca, ok 60 fps średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Rockstara chyba nastąpiła już "krótka piłka" i przeczuwam koniec łatania czegokolwiek jeśli chodzi o techniczny aspekt, teraz zacznie się odcinanie kuponów od DLC i trybu online.

Podobnie jak w GTA V nigdy nie naprawili MSAA i popsutej trawy :E .

 

Ale RDR2 to jest gra podobnie jak GTA V. Tego się nie usuwa, zawsze jak mam ochotę zagrać to musi być gotowe na dysku i nie ma mowy o czekaniu na ściągnięcie :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...