Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niedbalstwo nieudaczników z rockstara jest tłumaczone bełkotem naiwniaków o grze dla komputerów z przyszłości i tym ze po co masz dawać wszystkie suwaki na prawo jak możesz mieć po srodku - chryste panie :E

 

Ta gra z przyszłości ma nawet nie raz problemy zeby utrzymać 60 klatek w rozdzielczośći 1600x900 więc rozdzielczości, która była standardem x lat temu.. Na nastepnej generacji kart bedzie działać podobnie i naiwniacy będą pisać to samo, ze to jeszcze nie teraz.. :D

 

Tekstury miejscami wygladaja tak

 

t2tIFXn.jpg

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w tej grze jest nierówna, ładne widoki i wszystko wygląda fajnie z oddali, ale jak się trochę przyzbliżysz to już tak kolorowo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok/dwa kompletnie nikogo nie będzie obchodził RDR2 bo większość będzie miała ten tytuł ograny,

Nie nikogo, tylko Ciebie.

Nie mów za wszystkich graczy świata.

Do W3 kartę zieniałem kilka razy (gtx 960 na 970 na 1070 - skończyłem na 1080ti).

Do dziś ją podbijam, rasuję moduję... i ograłem ją z 5x.

Mów proszę wyłącznie za siebie i nie uogólniaj, bo to błąd w podejściu.

 

Taka wiara, że "w przyszłości" kogoś będą interesowały suwaczki w RDR 2 jest moim zdaniem na wyrost bo do tego czasu pojawią się inne gry, które skutecznie zastąpią zainteresowanie graczy, np. GTA 6 i to na tym tytule wszyscy będą testowali nowy sprzęt.

To nie wiara w przyszłość a zdroworosądkowe (słowo klucz) wytłumaczenie dlaczego dziś nie mam 60 fps przy Ultra Ultra.

 

Gra powinna być przemyślana i robiona "na teraz"

Czyli kolejny patch od R*, który skasuje ultra i podmieni nazwę Ultra dla dzisiejszego High załatwia Twój problem.

Gra będzie "na dziś". Rozumiesz absurd takiego podejścia?

 

a nie będzie czekała 2-3 lata aż pojawi się sprzęt, który BYĆ MOŻE pozwoli na grę na Ultra - to jest wina tylko i wyłącznie Rockstara, już przy GTA 4 mieli taki sam pomysł i przegięli pałę i co - po latach nikt już właściwie nie pamięta o GTA 4 i to samo spotka RDR 2,

Masz wszechwiedzę wypowiadając się znowu za "wszystkich" i "nikogo".

Mniejsza - ja nie bronie wtop R*. Mało tego. RDR2 to pierwsza ich gra w która gram.

Próbuję tylko napiętnować maniaków "all w prawo" i ich podejścia do gier. Wcale nie musi być tu mowy o R* i RDR2. Ogólnie - muszę mieć all w prawo - jest IMO bezsensowne.

 

Jak wspomniałem wyżej dla mnie to jest typowe lenistwo programistów Rockstara a nie objawienie boskie jak to niektórzy sugerują - dodanie suwaczków bez rozsądnych limitów, kiedy żaden obecny sprzęt nie potrafi wyciągnąć stabilnych 60fps jest objawem lenistwa z ich strony i oszczędzania czasu na procesie optymalizacji - koniec kropka.

Niby czytasz co napisałem, ale nie masz chęci pochylić się refleksyjnie nad tym.

Raz jeszcze powtórzę. Gdyby od pierwszego odpalenia ustawiania ULTRA były wycięte i dostałbyś tylko HIGH - uznałbyś, że jest ok i gra śmiga pięknie? No absurd.

Gdyby dodać jeszcze 3 poziomu w prawo to uznałbyś, że gra ledwie idzie Ci na low? No litości. To jest wszystko sprawa umowna. Błąd R* i innych, którzy pozwalają "decydować" userowi.

Naprawdę fajniej jest mieć kaganiec odgórny i bawić się na med / high, a gdy chcesz więcej robić dokładnie to co robi dziś suwak ULTRA, ale robić to palcem w ini?. Nie rozumiem tego.

 

A żeby było śmieszniej ich domyślny preset "BALANCED" jest o kant obić na większości PCtów co też sugeruje ich brak przemyślenia sprawy względem wersji PC i obecnych możliwości sprzętu PC.

A gdzie user? Gdzie jego głowa?

Serio nigdy nie wyłączałeś zbytków i usług w Win albo smartfonie, które zamulają bezsensownie sprzęt rzeczami, których nie chcesz / nie używasz?

Serio pochwalasz np. apple za dawanie urządzeń i systemów z którymi nic nie da się zrobić - bo twórca lepiej wie od mnie czego chcę, i wciska mi na siłę swoje mądrości?

Pierwsze co robię, dostając kompa, komórkę... grę - ustawiam je pod swoje potrzeby - nie producenta. On daje narzędzie - ja je konfiguruję.

 

Niedbalstwo nieudaczników z rockstara jest tłumaczone bełkotem naiwniaków o grze dla komputerów z przyszłości  i tym ze po co masz dawać wszystkie suwaki na prawo jak możesz mieć po srodku - chryste panie :E 

Ta gra z przyszłości ma nawet nie raz problemy zeby utrzymać 60 klatek w rozdzielczośći 1600x900 więc rozdzielczości, która była standardem x lat temu.. Na nastepnej generacji kart bedzie działać podobnie i naiwniacy będą pisać to samo, ze to jeszcze nie teraz.. :D

Widzę, że wydaje się Tobie, że im agresywniej - tym mądrzej.

Nieudacznicy, naiwniacy... znamy się?

 

Tekstury miejscami wygladaja tak

No tak. Tekstury mają kluczowe znaczenie dla wydajności. ;)

Co ma piernik do wiatraka?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt na dziś do 4K ULTRA to jest 2080Ti x 2 w SLI. Kolega tego nie ma i nie rozumiem czemu tak jęczy :E Gdzie jest napisane, że 2080Ti to gwarancja 4K ultra 60pfs? No gdzie??

 

Pomijamy FAKT, że niewiele niższe ustawienia to prawie żadna różnica w wyglądzie gry, a stabilne 60FPS w 4K będzie - ale to dla tych co grają w grę a nie w suwaczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Widzę, że wydaje się Tobie, że im agresywniej - tym mądrzej.

Nieudacznicy, naiwniacy... znamy się?

 

 

No tak. Tekstury mają kluczowe znaczenie dla wydajności. ;)

Co ma piernik do wiatraka?

 

 

Mam Cie znać zeby móc oceniać ten bełkot z postu, który napisałeś wyżej? no raczej nie.. tymbardziej, ze pierwszy nazwałeś tam graczy, którzy dają suwaki na prawo głupcami :)

 

 

 

Sprzęt na dziś do 4K ULTRA to jest 2080Ti x 2 w SLI. Kolega tego nie ma i nie rozumiem czemu tak jęczy :E Gdzie jest napisane, że 2080Ti to gwarancja 4K ultra 60pfs? No gdzie??

 

Pomijamy FAKT, że niewiele niższe ustawienia to prawie żadna różnica w wyglądzie gry, a stabilne 60FPS w 4K będzie - ale to dla tych co grają w grę a nie w suwaczki...

 

 

Nie jęcze i nie gram nawet w 4k, więc daruj sobie te zaczepki rycerzyku.. napisalem że gra ma nawet problem w 1600x900 i 1080p, więc jaki sprzęt potrzeba do tej rozdzielczości? 2x 2080Ti? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej swoje. Ja nie widziałem poniżej 50FPS w 1440p, a co dopiero 1080 lub niżej. Wiele opcji mam na ultra, a kilka na high - żadnego medium, tylko wyłączona teselacja drzew. Dali tą teselację w patchu ch... wie po co, ale jest. Nie przeszkadza mi, że jest taka opcja - ale ja jej nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej swoje. Ja nie widziałem poniżej 50FPS w 1440p, a co dopiero 1080 lub niżej. Wiele opcji mam na ultra, a kilka na high - żadnego medium, tylko wyłączona teselacja drzew. Dali tą teselację w patchu ch... wie po co, ale jest. Nie przeszkadza mi, że jest taka opcja - ale ja jej nie używam.

 

 

No to raczej Ty swoje..

 

Napisałeś że do 4k potrzeba 2x 2080Ti że tego nie mam i jęczę... z tym że ani razu nie pisałem że gram w 4k.. jesli miałbym tyle klatek w 4k przy tych detalach to nie byłoby żadnego tematu - tutaj cały czas rozchodzi się o zwykłe full hd 1920x1080

 

Cały czas piszę o zwykłym fhd a nawet niżej, więc Twoim zdaniem jakiej karty potrzeba do fhd/ultra?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MpM1dRQ3jRw

 

 

Na i9 9900k miaem w tym miejscu 2-3 fps więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to jak ta gra dziala obecnie to zostaje refund i kupno za rok za 20zl w promocji jak juz bedzie po 10 patchach.

 

Kumpel odpalil na R7 1700, 3200CL16, GTX1070 EVGA, suwak na wysokie i zonk 15FPS w 1080p, dramat.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel odpalil na R7 1700, 3200CL16, GTX1070 EVGA, suwak na wysokie i zonk 15FPS w 1080p, dramat.

Wybacz, ale to że kumpel nie ogarnia własnego sprzętu (i ma 15 fps), to wina nikogo innego, niż jego samego.

Są tacy co ogarniają linki video.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 klatek na tym ryzenie + 1070.. :hmm: coś chyba faktycznie kolega ma popieprzone w systemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok/dwa kompletnie nikogo nie będzie obchodził RDR2 bo większość będzie miała ten tytuł ograny, już teraz jest masa osób, która nie zdecydowała się na zakup wersji na PC bo mieli grę ograną rok temu na konsolach.

Tu się nie zgodzę, są takie gry jak właśnie RDR2, The Elders Scrolls, GTA, Wiedźmin 3, Fallout, gdzie całe rzesze graczy graja w te gry przez całe lata kombinując na okrągło z nowymi modami.

 

 

Kumpel odpalil na R7 1700, 3200CL16, GTX1070 EVGA, suwak na wysokie i zonk 15FPS w 1080p, dramat.

To kumpel ma chyba dramat z komputerem, bo RDR2 śmiga pięknie w przyzwoitych ustawieniach w FHd nawet na GTX970 i pierwszej i7, lub starych i5 po zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie do wyzwań. Zielarz. Utwórz 5 specjalnych toników. Pomimo, ze mam receptę i ją przeczytałem, nie mam możliwości wyboru wytworzenia toniku, oraz wytworzenia precyzyjnego tomahawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to jak ta gra dziala obecnie to zostaje refund i kupno za rok za 20zl w promocji jak juz bedzie po 10 patchach.

 

Kumpel odpalil na R7 1700, 3200CL16, GTX1070 EVGA, suwak na wysokie i zonk 15FPS w 1080p, dramat.

Zdecydowanie nie ogarnia kompa.

 

Niżej starocie HD 7950 1080p 30fps+ co prawda mix low/medium/high, ale 30fps+ jest na tym starociu.

 

Ta gra się świetnie skaluje z ustawieniami i na prawdę nawet pod bardzo stare GPU można ogarnąć i pograć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HBNLK1DkWRU

 

PS. Realny fps to będzie +3-4fps, tyle obcięło nagrywanie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś help na err_gfx_state od ostatniego patcha gra chodzi max 5 -10 min i crash. Dodam że na vulcan i dx12. Dodanie wyjątku -ignorepipelinecache oraz skasowanie plików w C:\Users\....\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings nic nie pomaga jakiś nowy sposób?? Ktoś gdzieś widział, wyczytał??

Edytowane przez Legtom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fixa, graj i się męcz albo nie graj i czekaj aż łaskawie Rockstar wypuści kolejnego patcha miejmy nadzieję naprawiającego ten problem, nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedbalstwo nieudaczników z rockstara jest tłumaczone bełkotem naiwniaków o grze dla komputerów z przyszłości i tym ze po co masz dawać wszystkie suwaki na prawo jak możesz mieć po srodku - chryste panie :E Ta gra z przyszłości ma nawet nie raz problemy zeby utrzymać 60 klatek w rozdzielczośći 1600x900 więc rozdzielczości, która była standardem x lat temu.. Na nastepnej generacji kart bedzie działać podobnie i naiwniacy będą pisać to samo, ze to jeszcze nie teraz.. :DTekstury miejscami wygladaja tak https://i.imgur.com/t2tIFXn.jpg

Niedbalstwo ze strony R* jest oczywiste w tym wypadku, mówiąc wprost dali dupy.

Z drugiej strony oglądanie osób które przepłaciły za RTX'a 2080Ti i teraz narzekają bo zderzyli się z rzeczywistością to dość ciekawe zjawisko. ;)

 

Sprzęt na dziś do 4K ULTRA to jest 2080Ti x 2 w SLI. Kolega tego nie ma i nie rozumiem czemu tak jęczy :E Gdzie jest napisane, że 2080Ti to gwarancja 4K ultra 60pfs? No gdzie??Pomijamy FAKT, że niewiele niższe ustawienia to prawie żadna różnica w wyglądzie gry, a stabilne 60FPS w 4K będzie - ale to dla tych co grają w grę a nie w suwaczki...

 

Ta druga 2080Ti to chyba do mieszania bigosu, na palcach jednej, może dwóch? Rąk da się policzyć gry, który korzystają z SLI. Od lat się powtarza że spora grupa ustawień wyżyłowana na full nie daje zauważalnego efektu, ale niektórzy po dzień dzisiejszy nie mogą żyć bez wszystkich suwaczków w prawo. ;)

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedbalstwo ze strony R* jest oczywiste w tym wypadku, mówiąc wprost dali dupy.

Z drugiej strony oglądanie osób które przepłaciły za RTX'a 2080Ti i teraz narzekają bo zderzyli się z rzeczywistością to dość ciekawe zjawisko. ;)

 

 

Wiesz nie narzekam na działanie karty w innych grach wręcz jestem zadowolony, bo w praktycznie każdym nowym tytule mogę sobie pozwolić na max detale i 100+ fps..

 

RDR2 dla mnie to kiepski port i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie narzekam na działanie karty w innych grach wręcz jestem zadowolony, bo w praktycznie każdym nowym tytule mogę sobie pozwolić na max detale i 100+ fps..

 

No patrz ja też. I tam gdzie ty masz 100fps ja mam powiedzmy 80 - a karta za 1/3 ceny twojej :E Za jakiś czas znów zmienię na najlepszy stosunek cena/wydajność i będę ponownie z bananem na gębie grać w nowe gry bez takiego bólu końca pleców jaki tutaj widzę...

 

2080ti cenowo to komsos, ale wydajnościowo niewiele szybsza od 5700xt lub 1080ti, a wymagania takie - jakby miały się jakieś cuda dziać z tą kartą w komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz ja też. I tam gdzie ty masz 100fps ja mam powiedzmy 80 - a karta za 1/3 ceny twojej :E Za jakiś czas znów zmienię na najlepszy stosunek cena/wydajność i będę ponownie z bananem na gębie grać w nowe gry bez takiego bólu końca pleców jaki tutaj widzę...

 

2080ti cenowo to komsos, ale wydajnościowo niewiele szybsza od 5700xt lub 1080ti, a wymagania takie - jakby miały się jakieś cuda dziać z tą kartą w komputerze

 

Sorry zapomniałem dodać w 3440x1440 :E :E

 

No pomiędzy 2080 Ti a 1080 Ti nie ma praktycznie różnicy... :D

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedbalstwo ze strony R* jest oczywiste w tym wypadku, mówiąc wprost dali dupy.

Z drugiej strony oglądanie osób które przepłaciły za RTX'a 2080Ti i teraz narzekają bo zderzyli się z rzeczywistością to dość ciekawe zjawisko. ;)

Moim skromnym zdaniem naprawdę kluczowym, ale nagminnie pomijanym w moich postach słowem, jest słowo ZDOWOROZSĄDKOWY.

 

Namawiam wszystkich malkontentów do uruchamiania głowy, myślenia i analizowania (co zyskałem - i czy aby cokolwiek zyskałem - a co straciłem przesuwając all suwaki w prawo).

Czy to naprawdę tak trudno pojąć, że to tylko "maszyny liczące" i wydajne są na tyle, na ile są w stanie obrobić dane, które my im wrzucamy na garba do przeliczenia.

 

To jest kompletnie nie ważne, czy mówimy o 2080Ti, czy SLI 2080Ti, czy i czteropaku 2x SLI 2080Ti - KAŻDY ZESTAW MOŻNA ZAJECHAĆ dokładając mu wyliczeń ponad moc.

Zamiast liczyć 100 drzew w zasięgu wzroku - polećmy liczyć nie (potrzebnych i w zasadzie już ULTRA) 100 drzew... tylko dowalmy - niech liczy 100.000 drzew. I klęknął zestaw (?) - no klęknął.

Pytanie po ...uj kazać mu liczyć 100.000 skoro więcej niż 100 już nie ogarniamy wzrokiem. Czy gra coś traci? Czy zyskuje? W sumie nie, ale...

Tylko dlatego, że "się da"? Że jest taki suwak, który można 5 minut ciągnąć w prawo? 

O to mi tylko chodzi. O ten absurd gonitwy w prawo. Nie rzetelnej ocenie wyników - czy gra wygląda kozacko i porażająco już na High... i można zakończyć temat, czy mam jeszcze w prawo od zaliczenia ULTRA, SUPER ULTRA i SUPER TURBO ULTRA LUX w ustawieniach - i nic to, że to fizycznie nic one nie dają!

Że nie dostrzegę żadnej różnicy. Że to co się liczy, to liczone jest już poza "polem widzenia" :). Że trzeba zoomów, stop klatek, dzielonych ekranów porównawczych i laboratoryjnej analizy DF, żeby pokazać jak znikome to są zmiany.

Jednak z tyłu głowy pazerniaka siedzi - "fuck - nie mogłem przesunąć na SUPER TURBO ULTRA LUX w ustawieniach więc moja karta jest do d00py a port spieprzony".

 

ZDROWY ROZSĄDEK!

Naprawdę uważam, że największym błędem R* było dodatnie tylu opcji.

Mogli pozostawić tylko HIGH - jeszcze ściąć ze 3 opcje i wszyscy mieliby na gtx 1070 100 fps i byłoby cacy.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz ja też. I tam gdzie ty masz 100fps ja mam powiedzmy 80 - a karta za 1/3 ceny twojej :E Za jakiś czas znów zmienię na najlepszy stosunek cena/wydajność i będę ponownie z bananem na gębie grać w nowe gry bez takiego bólu końca pleców jaki tutaj widzę...

 

2080ti cenowo to komsos, ale wydajnościowo niewiele szybsza od 5700xt lub 1080ti, a wymagania takie - jakby miały się jakieś cuda dziać z tą kartą w komputerze

Rozumiem, że jesteś świeżo po zakupie GPU, ale chyba się trochę zachłysnąłeś. 5700XT, 2070S to takie 1080Ti, gdzie im do 2080Ti :hmm: Pomijam śmieszny wzrost wydajności 1080Ti vs 2080Ti oprócz "rajtrajsingu" ale bez przesady. Chyba, że patrzysz na to jak jest na papierze, bo dla kompletnego laika 37 VS 48 FPSów w 4K to niby mała różnica, tylko jak to procentowo wygląda :question: RDR2 to jest jeden z nielicznych tytułów AAA w którym Radeon wypada trochę lepiej od nVidii, prześledziłem temat bardzo wnikliwie, bo sam miałem go brać, ale wyszło na to, że w większości gier na których mi zależy, jedynie oprócz RDR2, 2070S zwłaszcza w wyższych rozdzielczościach wypada sporo lepiej od 5700XT, a co dopiero 2080Ti. Po prostu tak Ci się wydaje, albo chcesz podbudować ego, bo 5700XT w tej jednej grze wypada bardzo korzystnie i faktycznie patrząc po cenie i tego co oferuje w tej grze jest bardzo w porządku, ale daleko i jeszcze trochę jej do 2080Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 3 razy dalej? bo cenowo tak. wydajnościowo niech będzie 30%, no 40% - a ale nie 200-300 ;)

 

o ile w dniu premiery 1080ti to był naprawdę dobry deal, tak 2080ti już nie. I tak to się kręci... Karta cholernie droga, ale wcale tak nie odstaje jakby wskazywała na to różnica cenowa

 

w zasadzie to ja nie widziałbym problemu z kupnem karty za 5 koła, ale niech ona ma wydajność 250% tej za 2tys ;) a do tego daleeeeeeko

Edytowane przez KonKor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2070S zwłaszcza w wyższych rozdzielczościach wypada sporo lepiej od 5700XT, a co dopiero 2080Ti. Po prostu tak Ci się wydaje, albo chcesz podbudować ego, bo 5700XT w tej jednej grze wypada bardzo korzystnie i faktycznie patrząc po cenie i tego co oferuje w tej grze jest bardzo w porządku, ale daleko i jeszcze trochę jej do 2080Ti.

 

Trafiony zatopiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2 to jest jeden z nielicznych tytułów AAA w którym Radeon wypada trochę lepiej od nVidii, prześledziłem temat bardzo wnikliwie, bo sam miałem go brać, ale wyszło na to, że w większości gier na których mi zależy, jedynie oprócz RDR2, 2070S zwłaszcza w wyższych rozdzielczościach wypada sporo lepiej od 5700XT, a co dopiero 2080Ti.

 

Tak na prawdę to jakiekolwiek branie możesz sobie przy 1080Ti odpuścić do czau nowej generacji.

Zyskasz w RDR2 które jest zoptymalizowane pod nowsze architektury ~33% z dopłatą ~3kpln do 2080Ti :E (36 vs 48 to 33% wzrost)

 

Gdzie przy poprzedniej generacji skok pomiędzy 980Ti a 1080Ti był bardzo znaczy w takim Wieśku 3 to było 86% (23.5 vs 43.6 to 86% wzrost) :o, w innych grach potrafiło być nawet jeszcze więcej. Dzisiejsza generacja to :kupa: i do tego droga.

 

 

EmQeeAi.png

 

w3_4k.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiony zatopiony

 

no dobra, jestem z tych co kupują 5700XT zamiast 2080ti (bo tak nakazuje rozsądek), Xiaomi mi9 zamiast 3 razy droższego srajfona itp.

 

tylko zobacz- ja gram i jestem zadowolony. A ty ze swoim 2080ti jesteś niezadowolony, gra jest do dupy itd. Dajesz na szali 30% więcej wydajności i oczekujesz ch... wie czego

 

Na pewno ja tutaj muszę coś sobie podbudowywać?

Edytowane przez KonKor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...