Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Scorpio dadza za 2499zl z tą grą to chyba nadajdzie czas na olanie pc :thumbdown:

 

Patrząc ile mionów kupiło GTA5 PC mimo, że to ostatnia wersja i czas czekania od premiery był bardzo długi to coś mało prawdopodobne.

 

 

Ps.

HDR już zagościł na PC

http://pclab.pl/news71645.html

:)

ODINowi chyba chodzi ogólnie o odstawienie PC jako głównej platformy do gier na rzecz nowej konsoli.

Ciekawe kiedy zagości w monitorach, bo telewizor z HDR zaczyna się od 5000zł w górę ;)

 

Jakoś śmiem w to wątpić (w jedno i drugie). Jeśli miałbym kupować coś nowego na pewno wybrałbym PC, nie jestem w stanie wymienić żadnej gry, która by mnie interesowała, a nie wyszła na PC, więc nie widzę sensu grania na padzie w 30fps.

Jeśli się to potwierdzi, to jest dobra alternatywa dla kogoś, kto już nie jest aż takim entuzjastą PC, no i cena za PC które wymieniamy średnio co kilka lat, a cena konsoli już tej "lepszej"

Masz 60fps w FHd lub 30fps w 4K do tego możliwość "upgrejdu" konsoli, plus klawiatura i myszka :) Jeśli tak będzie z wydajnością to sam postawię konsolę obok PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że wersja PC GTA 5 sprzedała się lepiej niż na obie konsole (PS4, X1). Może nie razem wzięte, ale ważne, że lepiej niż na każdą z osobna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie? Wszyscy tę grę przeszli na poprzedniej generacji, więc po co kupować jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie? Wszyscy tę grę przeszli na poprzedniej generacji, więc po co kupować jeszcze raz.

Po to, że wersja na PC z wersją na X360/PS3 nie ma zbyt wiele wspólnego ? I nie chodzi mi tylko o grafikę (choć to też)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODINowi chyba chodzi ogólnie o odstawienie PC jako głównej platformy do gier na rzecz nowej konsoli.

 

 

to wiele osob moze odstawic pc.

Do tego kontekstu mu odpowiadam. Ogólnie trochę mnie bawią takie postulaty z obu stron.

 

Jeśli się to potwierdzi, to jest dobra alternatywa dla kogoś, kto już nie jest aż takim entuzjastą PC, no i cena za PC które wymieniamy średnio co kilka lat, a cena konsoli już tej "lepszej"

Przyjmując twoją wykładnię, to mimo, że gram na kompie to w takim razie nie jestem entuzjastą PC, bo mój komputer został kupiony w 2009 oraz nie mam wymagań żelazne 60fps i zdarza mi się grać często poniżej tej wartości. Ogólnie coś słabo łapię ten przekaz, więcej szczegółów proszę odnośnie definicji entuzjasty ;)

Masz 60fps w FHd lub 30fps w 4K do tego możliwość "upgrejdu" konsoli, plus klawiatura i myszka :) Jeśli tak będzie z wydajnością to sam postawię konsolę obok PC.

Koncert życzeń, zejdź na ziemię :)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem entuzjastą, ale fanem dropów do 23 FPS i celowania na padzie w FPP/TPP to juz w ogóle... co robić? :o

może jakby PS4 obsługiwało Steam Controller, to bym zobaczył, czy tak sie da grać, exy Sony są chyba lepiej zoptymalizowane... no i na pewno bardziej niż Forza interesuje mnie DriveClub

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując twoją wykładnię, to mimo, że gram na kompie to w takim razie nie jestem entuzjastą PC, bo mój komputer został kupiony w 2009 oraz nie mam wymagań żelazne 60fps i zdarza mi się grać często poniżej tej wartości. Ogólnie coś słabo łapię ten przekaz, więcej szczegółów proszę odnośnie definicji entuzjasty ;)

 

Koncert życzeń, zejdź na ziemię :)

Właśnie o to mi chodziło, czyli żelazne 60fps przy ustawieniach Ultra/Wysokie na których coraz mniej mi zależy tzn. 60fps jednak musi być, ale nie mam już problemu z ustawieniami jak dawniej :E Po prostu zamiast kupować kartę graficzną co 2 lata w okolicach 1500-2000zł i resztę bebechów co 4-5 lat niektórzy mogą się skusić na takiego Scorpio (jeśli rzeczywiście oferowałby taką wydajność). Z tym entuzjastą (może źle to określiłem) chodziło mi o ciągłe dążenie do tego co wymieniłem lub 4K, do tego SLI itd.

Pewnie, że jest to koncert życzeń, ale patrząc na to kiedy to Scorpio wyjdzie to wcale nie jest coś nieosiągalnego, oczywiście nie mówimy o One S tylko Scorpio. Będzie to najmocniejsza konsola na rynku i po niej pewnie już tylko PS5 chyba, że jakaś kolejna wersja Pro.

 

W skrócie, bo zrobiłem mały offtop głośnymi przemyśleniami, że jeśli faktycznie wydajność byłaby taka i cena w granicach 3000zł to dla takiego kogoś jak ja warto będzie kupić taką konsole.

Choć na dzień dzisiejszy byłoby to PS4 ze względu na Uncharted, God of War, The Last of US w które zawsze chciałem zagrać, niestety PS4 Pro to jeszcze nie ta wydajność.

 

nie jestem entuzjastą, ale fanem dropów do 23 FPS i celowania na padzie w FPP/TPP to juz w ogóle... co robić? :o

może jakby PS4 obsługiwało Steam Controller, to bym zobaczył, czy tak sie da grać, exy Sony są chyba lepiej zoptymalizowane... no i na pewno bardziej niż Forza interesuje mnie DriveClub

Oczywiście ja też nie jestem fanem dropów ani w ogóle grą w 30fpsach, dlatego mówię o tych "lepszych" konsolach które niby maja zaoferować 60fps w FHd i podłączeniu klawiatury i myszki, jak to wyjdzie z wydajnością w praktyce zobaczymy.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, czyli żelazne 60fps przy ustawieniach Ultra/Wysokie na których coraz mniej mi zależy tzn. 60fps jednak musi być, ale nie mam już problemu z ustawieniami jak dawniej :E Po prostu zamiast kupować kartę graficzną co 2 lata w okolicach 1500-2000zł i resztę bebechów co 4-5 lat niektórzy mogą się skusić na takiego Scorpio (jeśli rzeczywiście oferowałby taką wydajność). Z tym entuzjastą (może źle to określiłem) chodziło mi o ciągłe dążenie do tego co wymieniłem lub 4K, do tego SLI itd.

Pewnie, że jest to koncert życzeń, ale patrząc na to kiedy to Scorpio wyjdzie to wcale nie jest coś nieosiągalnego, oczywiście nie mówimy o One S tylko Scorpio. Będzie to najmocniejsza konsola na rynku i po niej pewnie już tylko PS5 chyba, że jakaś kolejna wersja Pro.

 

W skrócie, bo zrobiłem mały offtop głośnymi przemyśleniami, że jeśli faktycznie wydajność byłaby taka i cena w granicach 3000zł to dla takiego kogoś jak ja warto będzie kupić taką konsole.

Choć na dzień dzisiejszy byłoby to PS4 ze względu na Uncharted, God of War, The Last of US w które zawsze chciałem zagrać, niestety PS4 Pro to jeszcze nie ta wydajność.

Tylko, czy jak ktoś nie stawia 60fps na pierwszym miejscu to przestaje być entuzjastą? :) Patrząc na statystykę steam to nie widzę tego pędu na ilość klatek, a na tą chwilę steam to już 200mln aktywnych kont, więc daje dobry obraz sytuacji. Jak to mówią; wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, akurat miałem PS3 i osobiście U2 nie oczarował mnie, a na dodatek przez spam wrogów nie ukończyłem gry, aby nie było, że jestem zły to w ogóle nie mam SC, bo też mi nie podchodzi mimo, że lubię rts :)

 

OT do 20, bo dopiero po trailerze będzie o czym gadać.

 

Oczywiście ja też nie jestem fanem dropów ani w ogóle grą w 30fpsach, dlatego mówię o tych "lepszych" konsolach które niby maja zaoferować 60fps w FHd i podłączeniu klawiatury i myszki, jak to wyjdzie z wydajnością w praktyce zobaczymy.

Przecież nie da się tego oferować, dobra grafika w SB z 4k da dropy w 30 jak i w 60. Nie chcę cię rozczarować, ale chyba już znasz dobrze rynek gier. Ostatnio to każdy z 60fps robi sobie hasło reklamowe i np. w BF1 masz 60fps na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Jak to jest z tymi FPS :P ...sam kiedyś kończyłem Crysis w mniej niż 20 FPS i sprawiało mi to radość. Od dawien dawna byłem i wciąż jestem konsolowcem i 30 FPS było dla mnie OK. A później było mnie stać w końcu na coś lepszego w PC i dzisiaj mam GTX 1070 w połączeniu już ze starszym 4690K, zatem 60 FPS w 1080p bez problemu. Do takiego stopnia pokochałem 60 FPS względem 30 FPS, że nie zagrałem w ostatnią część Uncharted na PS4 i wciąż leży, po prostu komfort grania tak się u mnie zmienił, że nie zagrałem w najlepszy według mnie tytuł na konsolę, ech... No ale ja to ja... :D

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole dlaczego ten temat nie jest w dziale Offtopic?? :hmm: Dyskusja w stylu "fajnie by bylo gdyby wyszlo na PC" Mozna zalozyc takich tematow od groma z innymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Witam uprzejmie

 

Jak to jest z tymi FPS :P ...sam kiedyś kończyłem Crysis w mniej niż 20 FPS i sprawiało mi to radość. Od dawien dawna byłem i wciąż jestem konsolowcem i 30 FPS było dla mnie OK. A później było mnie stać w końcu na coś lepszego w PC i dzisiaj mam GTX 1070 w połączeniu już ze starszym 4690K, zatem 60 FPS w 1080p bez problemu. Do takiego stopnia pokochałem 60 FPS względem 30 FPS, że nie zagrałem w ostatnią część Uncharted na PS4 i wciąż leży, po prostu komfort grania tak się u mnie zmienił, że nie zagrałem w najlepszy według mnie tytuł na konsolę, ech... No ale ja to ja... :D

 

Z poważaniem

 

Dla przykładu podam, że pierwszy Gothic ma blokadę do 25 klatek na sekundę i jakoś nigdy nikomu przez 15 to nie przeszkadzało (oczywiście można to odblokować).

Pamiętam też jak pierwszy raz Half-Life 2 przeszedłem na bardzo słabym komputerze gdzie miałem klatki od 10 do maksymalnie 20 na sekundę, ładowania pomiędzy mapami trwały przynajmniej 4-5 minut ale i tak bardzo dobrze to wspominam.

 

Co do Red Dead Redemption 2 to się nie wypowiadam, gra mnie w ogóle nie interesuje, ale wątpię aby wydali to na PC może Rockstar się obawia, że gra dzięki społeczności moderskie na PC była by żywotna długie lata i wyglądała by tak jak gry Rockstar na konsole będą wyglądać dopiero za 10 lat.

Edytowane przez myszka91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole dlaczego ten temat nie jest w dziale Offtopic?? :hmm: Dyskusja w stylu "fajnie by bylo gdyby wyszlo na PC" Mozna zalozyc takich tematow od groma z innymi grami.

A o czym chcesz teraz gadać, czerwonej tapecie? :E Spokojnie o 20 ma być trailer i będzie można wtedy już konkretnie odnieść się do gry, a właściwie do do materiałów marketingowych ;)

 

Druga sprawa, sam od siebie zacznij jakiś wątek RDR, zamiast marudzić, jak będzie ciekawy to go ludzie podejmą.

 

 

@VAMET

R nigdy jakoś w FPSach nie brylowało i ich gry z otwartym światem potrafią niejeden sprzęt lekko kopnąć :) Odkąd pamiętam to z klatkami w 3d było różnie już od czasu pierwszych gier.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właściwie do do materiałów marketingowych ;)

 

Piszesz jakby GTA5 dostało downgrade graficzny, działało beznadziejnie i było największa kaszanką w historii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier co wymieniłeś to żadna poza The Last of Us mnie nie interesuje za bardzo, te kreskówki to w ogóle o nich nigdy nie słyszałem, ale to oczywiście kwestia gustu. Osobiście posiadam X360 i grałem w RDR i GTA5, a potem kupiłem na PC i nikt mnie nigdy w życiu nie przekona, że konsola jest w ogóle porównywalna z PC. Tak jak lubię serię GTA to granie w to na konsoli to męczarnia pod każdym względem, nie wykupiłem nawet nigdy tego abonamentu do grania na necie, a do wersji PC chętnie wracam do dzisiaj.

 

 

Widocznie nie Lubisz gier ;)

Poza tym nie wiem, o jakich "kreskówkach" piszesz?

Ja posiadam mocnego PC - ta, oraz cztery konsole i taki wybór jest chyba najlepszy: PC do tytułów multiplatformowych i gier typowo PC towych, a konsole do ekskluzywnych serii. Momo wszystko, w RDR2 wolałbym pograć na PC, z lepszą oprawą, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie Lubisz gier ;)

 

Po prostu gra w to co on chce, a nie w to co ty chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Na 99% nie będzie na PC, RDR1 również wyszło tylko na konsole. Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie Lubisz gier ;)

Poza tym nie wiem, o jakich "kreskówkach" piszesz?

Ja posiadam mocnego PC - ta, oraz cztery konsole i taki wybór jest chyba najlepszy: PC do tytułów multiplatformowych i gier typowo PC towych, a konsole do ekskluzywnych serii. Momo wszystko, w RDR2 wolałbym pograć na PC, z lepszą oprawą, itp.

No nie wiem, biblioteka blisko 200 gier na Steam zdaje się temu przeczyć :E A kreskówki miałem na myśli te dwie bajki co tam wkleiłeś, nie wiem co to za gry tylko wkleiłem to w google i wyskoczyły mi jakieś animowane szczury :E

Wiadomo, że najlepszy wybór to posiadać wszystko, jakbym mógł wybrać to bym do roboty latał helikopterem, ale tak się składa, że troche mi szkoda pieniędzy, podobnie jest z konsolami, nie widzę sensu kupować całej platformy tylko dla jednej gry. Nie wyjdzie na PC to sobie odpuszcze gierke i trudno, w najgorszym razie gdyby gierka zbierała oceny 11/10 na lewo i prawo pożyczę sobie od kumpla PS4 i po dwóch dniach grania na padzie dostanę nerwicy czy czegoś takiego i gry nawet nie ukończe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E Spokojnie o 20 ma być trailer i będzie można wtedy już konkretnie odnieść się do gry.

 

 

Chyba o 17 00 za 25min, a nie o 20 00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle ma w dupie graczy PC co chce mieć jak najwięcej dolarów w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...