Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, to Twój sposób myślenia w dodatku bardzo ograniczony. Po drugie taki ktoś jak Ty (wystarczy poczytać Twoje posty) i jego opinia na temat mojego życia, bo podoba mi się ta, czy inna gra, jest tak samo komiczna jak Twoje wszystkie wpisy. Po trzecie pisałeś wyraźnie, że nikt nie zagra w jedynkę nie znając pierwowzoru i R* nie opłaca się tego wydawać. Kilka osób Ci wyjaśniło, że pierwowzoru nie trzeba znać wcale, bo to prequel i że się sam zaorałeś (zresztą jak w większości Twoich postów) Więc nie rób z nas idiotów i sam zacznij czytać ze zrozumieniem, bo chyba, sam nie ogarniasz tego co piszesz. Zastanów się też nad swoimi bzdurami, nikt w 2 nie zagra, bo nie zna 1, gdzie nie trzeba jej znać wcale. Później, wmawianie nam, że to my czytamy Twoje posty po swojemu i nic o sequelu nie mówiłeś, więc po jaką cholerę pisałeś, że nikt w to nie zagra, nie znając pierwowzoru :E Teraz durne tłumaczenie o sequelu i pierwowzorze :lol2:.Jak już piszesz o pisaniu bzdur, czytaniu ze zrozumieniem i znaczeniu słów, to przeczytaj sobie swoje posty. Udzielasz się wszędzie, i wszędzie brzmisz tak samo, jak po litrze bociana. Ja nigdzie nie pisałem, że RDR2 wyjdzie na PC przed RDR, pisałem, że marzy mi się remaster i jeśli go robią, to wyjdzie razem z dwójką. Pisałem, że jak już, na PC wyjdzie dopiero wtedy, gdy wyjdzie na następne konsole. Tanią wesleną wódkę zostaw sobie, nie pije takich, tylko piwo pszeniczne i whisky ;)

.. Ilu ludzi zagra w 2 cześć, nie znając pierwowzoru?

 

 

Tak napisałem, a Ty z czym wyskakujesz 'Że po tzecie nikt nie zagra... ", sam sobie w stopę strzelasz, i wyskakujesz z czytaniem ze zrozumieniem .. Bez komentarza. Kończę. Ty też sobie daruj bo jesteśmy jak to co pomiędzy młotem i kowadłem. Peace. Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Ilu ludzi zagra w 2 cześć, nie znając pierwowzoru?

Miliony? I nie zagra, tylko już zagrało. RDR 2 sprzedano w ponad 25 mln, to jest kilka razy więcej niż RDR.

Wielu posiadaczy konsoli PS4 nie miało wcześniej PS3 i nie mieli również możliwości zagrania w pierwszą część.

Chyba że przez PlayStation Now. Ale na PC również można skorzystać z tej usługi.

 

Ty naprawdę myślisz, że nawet na Xboksie One, na którym jest łatwa dostępność pierwszej części, wszyscy, którzy zagrali w RDR2, zagrali również w część pierwszą? To jest bardzo naiwne myślenie.

 

I to nie tyczy się tylko RDR, tylko właściwiej każdej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miliony? RDR 2 sprzedano w ponad 25 mln, to jest kilka razy więcej niż RDR.

Wielu posiadaczy konsoli PS4 nie miało wcześniej PS3 i nie mieli również możliwości zagrania w pierwszą część.

Chyba że przez PlayStation Now. Ale na PC również można skorzystać z tej usługi.

 

Ty naprawdę myślisz, że nawet na Xboksie One, na którym jest łatwa dostępność pierwszej części, wszyscy, którzy zagrali w RDR2, zagrali również w część pierwszą? To jest bardzo naiwne myślenie.

 

I to nie tyczy się tylko RDR, tylko właściwiej każdej serii.

Też tak napisałem, ludzie na PC by się rzucili jak reksio na szynkę... A że ktoś tam wycina zdanie z kontekstu, to już inna sprawa. Ile by zarobili wydając to na nową generację konsol i PC???? Miliony, a dla czego tego jeszcze nie zrobili? O to mi cały czas chodzi. Taki bardzo łatwy zarobek, a go olewają.

 

 

Adminie przenieś ten dział do subforum konsol, ponieważ tam powinien być, albo zamknij... Co ma się do RDR2 w dziale PC... A zakończysz, głupie z mojej striny komentarze, na głupie czasami odpowiedzi. Dział PC, a gadka na ponad 200 stron o grze na kosoli, sorryy. Temat o GTA V, został szybko zamknięty, tu też tak zróbcie, bo wg regulaminu, ten temat w dziale PC, nie powinien istnieć...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Andrzeja nie dociera że RDR2 jest prequelem jedynki.

Stąd gadka "kto zagra w dwójkę nie znając pierwowzoru..." Jakiego pierwowzoru?

 

Najpierw trzeba zagrać w dwójkę, dla tego też póki co żaden to problem by wydać RDR2 na PC.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina Rockstara, mógł nazwać grę Red Dead Redemption: Origins, Red Dead Redemption 0 albo Red Dead Redemption: The Pre-Sequel. Tak to tylko namotali ludziom we łbach.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namotali ale tylko tym wybitnym jednostkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbujesz ogarnąć chronologię serii Red Dead.

 

12710353.jpg

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwowzór nie jest żadnym zaprzeczeniem, bo pierwowzór nie odnosi się do chronologiczności wydarzeń. Tak naprawdę pierwowzorem jest Red Dead Revolver, nie pierwsza część Redemption, bo to z niej wywodzi się seria Redemption.

 

Gra - a właściwie cokolwiek innego - w tytule z 2 nie musi przedstawiać wydarzeń następujących po poprzedniej części. Sequel jest jedną z kilku form kontynuacji, może być to równie dobrze prequel, a nawet interquel. Rockstara w to bym nie mieszał, tylko nieliczni sami się miotają zupełnie bez powodu. :E

 

AndrzejTrg, mam zamknąć, bo raczyłeś tutaj zawitać i jeszcze stawiać żądania? :E Zmień postawę i nie rzucaj tutaj regulaminem jako argumentem, tylko najpierw go łaskawie przeczytaj. Z obecności wątku w tym dziale nie będę się tłumaczył po raz n-ty. Napiszę tylko, że to jest ogólny dział o grach i nie trzeba w nim pisać tylko o grach, które zostały oficjalnie zapowiedziane. Nikt nikomu nie broni spekulować czy komentować plotek. Nikt też nie zmusza do zaglądania i udzielania się albo tym bardziej wymądrzania się na tematy, o których w dodatku nie ma się zielonego pojęcia. Gdyby się opłacało wydać RDR na konsolach obecnej generacji i PC, to by to wydali.

 

Zamiast zaczynać bezproduktywną dyskusję i zadawać pytania, na które odpowiedzi padały w tym wątku wielokrotnie, wystarczy przejrzeć ten temat. Ale rozumiem, że to kosztuje zbyt wiele wysiłku, skoro tak dużym problemem jest nawet sprawdzenie, jakie Rockstar wydał jeszcze gry tylko na konsole, co kosztuje mniej czasu (dosłownie parę sekund) niż napisanie kolejnego, jak sam to ująłeś, głupiego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Andrzeja nie dociera że RDR2 jest prequelem jedynki.

Stąd gadka "kto zagra w dwójkę nie znając pierwowzoru..." Jakiego pierwowzoru?

 

Najpierw trzeba zagrać w dwójkę, dla tego też póki co żaden to problem by wydać RDR2 na PC.

 

Od początku wiem o tym i piszę, ale czytanie ze zrozumieniem się kłania...

 

Nie trzeba grać w dwójkę, ale nie grając w jedynkę, to masz 1/4 gry, gdzie powiązania sa dość smakowite, tego nie czaicie. Zagrał byś w jedynkę to dwójka Ci sprawi znacznie więcej frajdy, ale tego nie rozumiecie. Tak jakbyś trylogię jakiejś książki, zaczął od ostatniej części czytać...

 

Qjin dobrze to opisał. Najlepiej jakbyś zamkną temat, albo przenieść do działu konsol, ponieważ tu on nie pasuje to raz, po drugie to teorie spiskowe i bez sensowna gadka. Wyjdzie na pc się otworzy, a przeniesienie było by najlepszą opcją. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby. Im szybciej będę mógł wysłać PMki z " :frajer:" wszystkim defetystom, tym lepiej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś rdr online? Już sensownie można pograć? Jakieś nowe tryby? Prosiłbym o jakieś info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tylko raz zaraz po premierze tego trybu.. w moim odczuciu srednio nim to wyszło - nie wiem jak jest teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy ta duża łatka 1.11 dotyczy tylko trybu online ? Przymierzam się nie długo, do ponownego przejścia, aktualizacja poszła mi z autoamtu. Wolałbym żeby postać poruszała się tak, jak się poruszała, dla niektórych ociężale, dla mnie bardzo wiarygodnie i bardzo mi to odpowiada, tymczasem czytam na golu:

 

Listę pomniejszych poprawek i nowej zawartości otwierają niedostępne wcześniej przedmioty, elementy uzbrojenia i ubioru oraz wozy i dodatkowe rasy koni, a także wydarzenia w grze swobodnej przypisane do poszczególnych ról. Poza tym twórcy wprowadzają wskaźniki prezentujące kierunek, z którego nasza postać otrzymała obrażenia, i możliwość nadawania nazw zapisanym strojom czy wreszcie zwiększają prędkość ruchu i animacji, by usprawnić starcia i na przykład przyspieszyć podnoszenie przedmiotów. Na tym nie koniec, gdyż oprócz rozmaitych zmian w balansie, zgodnie z czerwcową zapowiedzią, autorzy pozwalają nam zmienić wygląd postaci w dowolnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dzisiaj zastanawiało, ale na szczęście zmiana dotyczy tylko trybu pojedynczego gracza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/nYHrXMq

https://imgur.com/VEzg7fK

https://imgur.com/pWnPVU3

 

Tick-tock. Myślę, że zapowiedź w ciągu góra kilku tygodni (może to kwestia nawet dni), premiera raczej na początku 2020 roku niż pod koniec bieżącego, chociaż wcześniejsze wydanie by mnie nie zdziwiło.

 

PS Pojawienie się Rockstar Games Launcher też może nie być przypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/nYHrXMq

https://imgur.com/VEzg7fK

https://imgur.com/pWnPVU3

 

Tick-tock. Myślę, że zapowiedź w ciągu góra kilku tygodni (może to kwestia nawet dni), premiera raczej na początku 2020 roku niż pod koniec bieżącego, chociaż wcześniejsze wydanie by mnie nie zdziwiło.

 

PS Pojawienie się Rockstar Games Launcher też może nie być przypadkowe.

To juz tylko kwestia czasu, poczatek roku to Last Of Us II, pozniej Cyberpunk, nie wiem co tam jeszcze sie na poczatek roku szykuje ale Watch Dogs 3 z tego co pamietam.

 

Rockstar Games Launcher oczywiscie tez nie jest przypadkowe :D

 

Dobrze by bylo gdyby jeszcze przed swietami wydali :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/nYHrXMq

https://imgur.com/VEzg7fK

https://imgur.com/pWnPVU3

 

Tick-tock. Myślę, że zapowiedź w ciągu góra kilku tygodni (może to kwestia nawet dni), premiera raczej na początku 2020 roku niż pod koniec bieżącego, chociaż wcześniejsze wydanie by mnie nie zdziwiło.

 

PS Pojawienie się Rockstar Games Launcher też może nie być przypadkowe.

 

No wreszcie ogram to w 4K i 60 k/s z podrasowaną graficzką i nowymi bajerami (na PS4PRO to było jedno wielkie mydło) :thumbup:

 

Dobrze by bylo gdyby jeszcze przed swietami wydali :D

 

Pasuj mi to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten RDR RGL zastąpi chociaż social klub?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zainstalowałem już tego ich Rockstar Games Launcher

 

rJn31zH.jpg

 

niech widzą, że jest zainteresowanie tylko gier ciekawych brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, jeszcze się na San Andreas załapałem :E Szykuję się jakoś późną jesienią, do ponownego przejścia RDR2, a tu jeszcze się okaże, że drugi raz będę już na PC ogrywał, byłoby pięknie. Już się nie mogę doczekać tych kilku godzin spędzonych w ustawieniach graficznych :D

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, jeszcze się na San Andreas załapałem :E

 

A no dali i cały czas dają (jeszcze)

 

NNRRCWV.jpg

 

szkoda tylko że nie widzi gier ze STEAM które i tak przecież są powiązane z ich Social Klub :kwasny:

 

Tak czy siak dla Red Dead Redemption 2 zainstalowałem nowego (kolejnego - 8) Launchera

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mocno graficznie zdystansuje wersje konsolowe? Przy GTA V różnica była spora (a potem doszły jeszcze mody graficzne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów dwa tygodnie urlopu planujesz?

Hehe nie no już grałem na PS4 to nie ale chętnie zobaczę to w lepszej jakości z dodatkowymi bajerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...