Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wybrali steam, bo tam model f2p z dużą bazą użytkowników przeniesie im sukces i tak się stało, znów wyważanie otwartych drzwi, a gówno.net staje się coraz bardziej platformą jednej gry i obecnie poza COD nie mają nic do zaoferowania. Nie wiem jak prościej można napisać to. Gówno.net nie ma gier, a ty z tego powodu wyprodukowałeś mocny ot.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję niektórym spojrzeć na rynek VOD aby się przekonać jak niedługo będzie wyglądać rynek gier cyfrowych na PC.

 

Już teraz mamy:

Uplay - Ubisoft

Origin - EA

Battle.net - Activision

Rockstar Launcher - Rockstar

 

Pewnie jeszcze o kilku zapomniałem. Już RDR 2 ukaże się aż miesiąc później na Steamie, następna gra Rockstar pewnie tak samo a GTA VI myślę, że już Steama nie zobaczy.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrali Steama też dlatego, bo nie mogli zostać na Bnet. To pomijasz od początku, choć patrząc po tym co piszesz, nawet nie wiedziałeś, że stanęli przed takim problemem. Twierdziłeś natomiast: D2 tam zdychało i to jest fakt, po obecnej akcji gdyby tam zostali to zdechło by na amen. Skąd masz takie dane? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Czy to może typowe kazubinowe rzucenie mądrości i martw się człowieku tym, czy można to zweryfikować, czy nie można?

 

Gównonet nigdy nie był platformą wielu gier. To zwykły launcher, nie wielki sklep i Twoje porównanie go z początku do GoGa i mowa o jakiejś alternatywie, jest obrazą ludzkiej inteligencji. To próbuje Ci uświadomić, bo piszesz tak, jakbyś się obudził wczoraj i do głowy Ci przyszło opisanie, czym powinien być sklep, który działa na innych zasadach, niż Ty myślisz że działa :E . Wytłumaczyłem też, myślę że w miarę prosto, dlaczego Bnet nigdy nie będzie typową platformą wielu gier. Bo do tego trzeba mieć tytuły deweloperów zewnętrznych, a Bnet, tak jak choćby launcher Bethesdy, czy launcher Rockstara, takich gier NIE POTRZEBUJE.

 

Launcher Rockstara jest tym samym shitem co Bnet, ma dokładnie ten sam cel. I też jest "platformą jednej gry", bo wątpliwe, by Rockstar sprzedawał tam nieswoje tytuły. A że oni robią gry jeszcze dłużej niż Acti/Blizz, to chyba bardziej do nich pasuje to określenie, którym się posługujesz. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się R* trochę dziwię w sumie. Epic, jeżeli za wyłączność czasową posmarował to rozumiem ale ogółem? Czemu nie wydać tylko u siebie?

Tak. RDR to nie jest marka aż tak silna jak GTA ale i tak jest to czołówka. Odnoszę wrażenie, że zasięg Steam'a jest przeceniany. Ludzie używają bo był pierwszy i mają tam większość gier ale obstawiam, że zatwardziali rycerze Steam'a co to nigdzie nie kupią to są bliżej 10000 niż choćby miliona. Patrząc po casual'owych znajomych to zakup gier idzie przez wujka Google, czyt. jak się wyświetli Origin to Origin, a jak Steam to Steam. Ci co jadą po taniości to już w ogóle mają w dupie gdzie to będzie... Byleby najtaniej i działało.

 

Rockstar to jest dla mnie jedna z nielicznych, jak nie jedyna firma która IMO na ekskluzywności własnej platformy naprawdę niewiele by straciła.

I jak z jednej strony zdaję sobie sprawę, że to nie jest decydowane od tak, tylko poparte danymi... Tak z drugiej strony w tej branży trafia się tyle marketingowych decyzji z dupy, że nie jestem przekonany.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Tłumaczenie się z czegoś co sobie wymyślasz na poczekaniu co post jest męczące, wręcz już wiesz co myślę, już nawet nie ma sensu odpowiadać, czy wiem, czy nie wiem. Steam nie jest jedyny na rynku, mogli śmiało iść do EPIC, czy Origin od EA. O tym, że wersja PC na battle.net wygląda tak sobie nawet przy rozdawaniu za darmo, można było poczytać, bo niektórym chciało pogrzebać się w necie: https://www.pcgamesn.com/destiny-2/pc-vs-console więc, nic dziwnego, że nie chcieli jej dłużej trzymać, bo nie generałowa im oczekiwanych zysków, w innym wypadku nie wypuścili by tej marki z spod swoich skrzydeł. Gra Bungie na steamie odżyła i tu masz ten fakt.

 

Możesz mi wytłumaczyć o czym ty w ogóle już tutaj piszesz, bo płodzisz tekst za tekstem, kiedy ja stwierdziłem, że tam nie ma gier i nawet jako platforma, która nie jest typową sprzedaży dla różnych wydawców ma problem ze swoją zwartością, a co dopiero mówić o jakimś większym rozwoju, czy rozszerzeniu działalności.

 

 

 

Rozumiem, że nie musisz przepadać za mną, rozumiem, że nie musisz zgadzać się ze mną, ale przez to, że nie doczytałeś postu i musisz teraz wrzucać smutne teksy o inteligencji i mądrości to już trochę słabo.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Blind pisze jest bardzo proste. A czytając wasze posty to nie wiem nawet do czego pijesz Kazubin :E

Bungie nie miało innego wyboru niż Steam, bo nadal jest numerem jeden, i nadal największa platforma F2p. Gdyby epic miał taką pozycje, poszliby do Epica.

Pisanie ze bnet się zwija bo to platforma jednej gry smialo można określić jako głupoty bo wszystkie gry tam mają się dobrze(oprócz hots :E) , na pewno lepiej niż D2.

Gog zaraz połączy wszystkie launchery i nie będzie problemów swiata pierwszego.

 

Ktos wie kiedy dokładnie w grudniu wychodzi rdr na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ciężko mówić, że D2 odżyło, jeśli ta gra tak naprawdę nigdy żywa nie była. :E Jeden z lepszych przykładów jak nie robić sequela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co, że będzie platforma jednej gry? Od uruchomienia tego launchera to jest właśnie "platforma jednej gry" i nie widzę, by to im przeszkadzało. Wystarczy, że mają po 100% od sprzedaży swoich produkcji, które nadal rozchodzą się w milionach.

 

 

I na koniec - launcher Rockstara też nie będzie dla niczego alternatywą. To jedynie program uruchomieniowy ze sklepem, z którego Rockstar może mieć 100% zysku ze sprzedaży gry. Nic mniej, nic więcej. Zobacz, jak Rockstar rozegrał zamówienia przedsprzedażowe - najpierw ich launcher, potem Epic/inne sklepy z kluczami do rejestracji w launcherze Rockstara, a Steama jak plebsa zostawił na koniec. Bo oni wiedzą, że największa sprzedaż jest przez pierwszy miesiąc i chcą się nachapać tam, gdzie będą mieli najwyższą marżę. Czyli z założenia, nie na Steamie.

 

Launcher Blizzarda i ten Rockstara to są "sklepy" jednej gry serwowanej na X lat. Tam nie ma nic ciekawego i chyba nie musi bo od wydania nowej gry AAA zarabiają krocie. Nawet Bethesda ma swój launcher mimo że od lat sprzedawali na STEAM. Pewnie jak wyjdzie nowy DOOM Eternal to będzie to wyglądać podobnie do RDR2 na PC.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak będę chciał platformę kiedyś w sieci postawić to chyba już wiem wszystko. Jak robić, jak nie robić :thumbup::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak będę chciał platformę kiedyś w sieci postawić to chyba już wiem wszystko. Jak robić, jak nie robić  :thumbup:  :lol2:

No. Trochę grzęźniemy w OT "dystrybucja", odjeżdżając na kilometr od wątku zasadniczego = RDR2 :(

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie na jakiej platformie kupi się grę skoro i tak odpali się przez launcher Rockstara. Raczej będzie się liczyło gdzie taniej (ewentualnie za Steamem może przemawiać warsztat, który ułatwi instalację w przyszłości modów - te zapewne pojawią się jak w GTA V bo ludzie z mocnym sprzętem będą chcieli sprawdzić grę jeszcze bardziej wyżyłowaną graficznie - w przypadku GTA V dzięki modom grafika jest znacznie lepsza, tu takiego skoku nie będzie, ale na pewno będzie się dało poprawić jakość tekstur itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie na jakiej platformie kupi się grę skoro i tak odpali się przez launcher Rockstara. Raczej będzie się liczyło gdzie taniej

 

Ja mam podejście ascetyczne -nie zbieram pudełek, nie zbieram gier. Jedyne co chcę to kupić w akceptowalnej dla mnie kasie i nie musieć zarywać nocek, bo mam ją skończyć np. przed 5 grudnia. Mam mieć do niej dostęp kiedy chcę, bo raz mam czas -dziesięć razy nie. Podobnie z weną. Przepłaciłem Brakpoint(a właściwie nie -extra kilka zetów poszło na nią i tyle. Nie musiałem chleba żyletką porcjować) i... chwilowo gry mnie mniej cieszą to leży. Ale jest moja.

Chcą mieć Bajkonur w sieci? Spoko, jeżeli nie muszę dopłacić do tego i nie zawali mi ich launcher dysku. Wciąż podkreślam -mnie ma być dobrze, rozrywka(i to wcale nie tania) ma mnie służyć. I tego się trzymam. Ale co ja tam wiem, ja nawet nie mam konta na pejsbuku(i nie miałem hyhy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie gry multiplayer to wesprę czarną strefę na alletanio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biere bezpośrednio od R*. Niech se złodzieje mają więcej dolarów na wałki z podatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grę mam na PS4 PRO, więc jakoś mi się nie spieszy do wersji PC, chyba, że będzie to wyglądać lepiej, a plusem będzie normalne strzelanie za pomocą myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grę mam na PS4 PRO, więc jakoś mi się nie spieszy do wersji PC, chyba, że będzie to wyglądać lepiej

Że taka maleńka prowokacja?

Kijeczek w szprychy? lol2.gif

 

A JAK MA WYGLĄDAĆ?

Gorzej niż na PS4? szczerbaty.gif 

 

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że taka maleńka prowokacja?

Kijeczek w szprychy? lol2.gif

 

A JAK MA WYGLĄDAĆ?

Gorzej niż na PS4? szczerbaty.gif 

 

;)

 

 

 

:lol2:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Trochę grzęźniemy w OT "dystrybucja", odjeżdżając na kilometr od wątku zasadniczego = RDR2 :(

Częste zjawisko,tak będzie do premiery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że taka maleńka prowokacja?

Kijeczek w szprychy? lol2.gif

 

A JAK MA WYGLĄDAĆ?

Gorzej niż na PS4? szczerbaty.gif 

 

 

Nie, po prostu, na PS4 PRO mam to na tv 55 cali z HDR i skalowane do 2160p ( choć, ponoć, HDR tu nie działa tak jak powinien ) a na PC na monitorze 24 cale 1080p i bez HDR, więc, jednak, obraz z konsoli, całościowo powinien dawać efekty, pomijając, oczywiście, lepsze tekstury, szczegółowość i ogólną jakość portu na PC. Po prostu, na razie nie ciągnie mnie, żeby drugi raz kupować tę samą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem podłączyć PC pod TV? HDR już został poprawiony w patchu i to dawno temu.

 

I tak wielu nie zagra 5 listopada, jestem przekonany że serwery Rockstara padną jak muchy,

W tej grze na pierwszego strzała idzie single, nad multi ciągle pracują i można spokojnie za nie się zabrać po przejściu fabuły. Wręcz należy tak zrobić aby być w klimacie.

 

Zresztą serwery GTA V dają radę, a tą grę zakupiło ponad 100 milionów ludu :E

 

Ps. Wie ktoś gdzie jest Odin? Miał ostrzegać wszystkich przed zakupem tej gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu, na PS4 PRO mam to na tv 55 cali z HDR i skalowane do 2160p ( choć, ponoć, HDR tu nie działa tak jak powinien ) a na PC na monitorze 24 cale 1080p i bez HDR, więc, jednak, obraz z konsoli, całościowo powinien dawać efekty, pomijając, oczywiście, lepsze tekstury, szczegółowość i ogólną jakość portu na PC. Po prostu, na razie nie ciągnie mnie, żeby drugi raz kupować tę samą grę.

Spoko, spoko.

Przy tym założeniu, to faktycznie może być różnie "w odbiorze".

Skoro najprawdopodobniej celujesz na PC w ustawienia równe lub czasami wręcz niższe (cyferkowo), niż PS4, to faktycznie.

Choć większość tu narzeka na mydło na ps4. Natywne 1080p piksel w piksel na matrycy powinno być ostrzejsze.

Tu głównie mówi się jednak o parametrach grubo ponad ps4 (4K lub przynajmniej natywne 2K, +PCowe bonusy ustawień, +144Hz, +60 fps w górę).

Przy takich założeniach będzie miazga vs ps4.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Masz rację ale ja jeszcze nie zmieniłem sprzętu i nie wiem, jak mój obecny poradzi sobie z tym tytułem na wyższych ustawieniach - już GTA V miał problem z jazdą samochodem i z terenami zielonymi, a tu, tej roślinności będzie znacznie, znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem podłączyć PC pod TV? HDR już został poprawiony w patchu i to dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że mój tv, choć ma cztery wyjścia HDMI to tylko dwa z nich wspierają wyższą rozdzielczość i HDR, więc mam tam podpięte PS4 PRO i odtwarzacz UHDBD, poza tym, mój sprzęt jest za słaby na 2160p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...