Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

nad jeziorem w wysokich górach

 

Jakiś screen z zaznaczonym miejscem na mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to nie warto kupować bo prędzej czy póżniej znajdziesz, warto natomiast robić upgrady.

 

A jak z online ? Oreintujesz sie moze ?

 

Ktos sie jeszcze wypowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to nie warto kupować bo prędzej czy póżniej znajdziesz, warto natomiast robić upgrady.

Dokładnie, jak się dostało misję od nieznajomego, co pisze książkę o rewolwerowcach, to oni mają fajne guny, w upgrejd się jeszcze nie bawiłem. W tej grze jest za dużo rzeczy do robienia... Gra dekady, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś screen z zaznaczonym miejscem na mapie?

Podaje link: KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azgan udalo mi sie ustawic 4k i ustawienia Hardware Unboxed plus oswietlenie Ultra i fps nie spada ponizej 52fps, oscyluje miedzy 52fps-65fps. Obraz miazga w 4k :cool:

 

JGYGc3P.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć gdzie dokładnie wejść żeby zmienić wyostrzanie taa na większe ? Z góry dzięki :)

 

Wyostrzyć obraz możesz na kilka sposobów;

-włączyć w opcjach gry skalowanie rozdzielczości np na 1.25, 1.5, 2.0 itp (zasobożerna opcja)

-edytować opcję w pliku xml z configiem gry, suwak z wusytrzeniem taa w grze kończy się bodajże na wartości 1, z configu można wymusić więcej np 3

- użyć wyostrzenia ze sterownika

 

Ja korzystam z tej ostatniej opcji. Możesz sobie włączyć podczas gry nakładkę Geforece Experience (ALT+Z) i pobawić się suwakiem filtra wyostrzenia żeby widzieć różnicę i jaki poziom ci ewentualnie odpowiada. A potem w panelu Nviddi w ustawieniach 3D dla RDR 2 sobie ustawić, zapisac i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć są nowe stery pod RDR2.

Ktoś testował?

Tylko widzę pod Jedi Fallen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma:

"usunięto przekłamania dotyczące geometrii w grze Red Dead Redemption 2 odpalonej z API Vulkan na kartach z rodziny Maxwell,

G-Sync nie rozłącza się już po wyłączeniu V-Sync w grze Red Dead Redemption 2 odpalonej z API Vulkan"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A artefakty na vulkanie to juz nie raczyli naprawic. DX 12 dziala dobrze ale daje gorsza wydajnosc z kolei vulkan wiecej fps ale jakies scinki, artefakty w menu, spowolnienia przy bieganiu i obracaniu kamera. Tak zle i tak niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a widział ktoś porównanie jaki ma wpływ na FPSy 8 vs 16 GB ram i czy ma jakikolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to zwracam honor. Na stronie w opisie sterownika nic nie ma.

 

[Red Dead Redemption 2][Vulkan][Maxwell GPUs]: Geometry corruption occurs on some Maxwell GPUs. [2744709]

[Red Dead Redemption 2][Vulkan]: G-SYNC disengages when disabling V-Sync on the game.

[2740479]

[The Surge 2] VULKAN_ERROR_DEVICE_LOST when using driver version 440.97. [2739146]

[Quake 3 Arena]: Colors in the game become washed out when set to 16-bit color. [2738607]

[HDR]: HDR black levels are grey on LG OLED55C9. [2738708]

[CS:GO]: The game experiences performance drops in certain CPU-limited cases. [2682973]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie taki dziwny efekt na drzewach/krzakach w postaci tazosa za czasów dzieciaka gdzie znajdowały się w Lays'ach? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W benchmarku wyplulo mi z 54fpa na 66fps i w grze tak samo przyrost 10fps lekko na nowych sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W benchmarku wyplulo mi z 54fpa na 66fps i w grze tak samo przyrost 10fps lekko na nowych sterach.

Brawo ja! ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał jeszcze te nowe stery?

Za chwile przetestuję.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W benchmarku wyplulo mi z 54fpa na 66fps i w grze tak samo przyrost 10fps lekko na nowych sterach.

Na DX 12 czy Vulkan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up daj cynka gdzie znalazłeś też chcem :E. Pierwszy raz to widzę.

 

Dokładnie bez tego trofeum, to upolować coś z 3 gwiazdkami jest ciężko, warto na początku gry tego jelenia legendarnego sobie upolować, podobnie jak złapać piękną, białą klacz Araba.

Ja totalnie zapomniałem o tym amulecie i jeleniu :E, ale do tej pory sobie jakoś radziłem. Lornetka i namierzanie zwierzyny, z kilkanaście skórek 3 star wpadło.

 

Ale zaraz ruszam na konkretne łowy ten amulet się bardzo przyda.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...