Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Daruj sobie te prostackie teskty bo nie kazdy ma tak niskie wymagania jak TY, grac to mozna i na integrze. Zaporponowalem mu swoja wizje i nie kazdy musi sie z nia zgadzac ale jesli autor planuje wymiane gpu to warto sie z ta gra wstrzymac i przejsc na na wyzszych ustawiniach lub zaserwowac ladne skalowanie.

 

Na 1060 6GB można naprawdę dobrze pograć (średnio-wysokie w 1440p i jest w okolicach 40 klatek, czyli w full HD spokojnie 50FPS - co w tej grze daje naprawdę dużą płynność). Prędzej bym się do jego procka przyczepił (2600k). Sama wymiana GPU może mu nie wystarczyć, bo co niby 1080 czy 2070s miałoby robić z tym procesorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Async u mnie powoduje mniej fps i generalnie nic nie daje, na poczatku myslalem ze stabilniejszy framarate jednak to bylo zludne spodowane aktualna lokacja. Tez uzywam tych ustawien dzieki czemu moge smialo pograc 4k 60fps. Jedynie Reflection MSAA 2x wylaczylem bo zbedne.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kiedys ubilem szeryfa z obstawa i tak to sie zaczelo

 

Jak uzbierałeś tyle siana ? :v W miare bez spojlerów proszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo sie jakos uzbieralo a malo gralem raptem skonczylem ten zadanie z pobieraniem dlugow i ograbywalem wszystkich tych co zabvilem

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250.000$ bounty? Screenshot or never happened :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Async u mnie powoduje mniej fps i generalnie nic nie daje, na poczatku myslalem ze stabilniejszy framarate jednak to bylo zludne spodowane aktualna lokacja. Tez uzywam tych ustawien dzieki czemu moge smialo pograc 4k 60fps. Jedynie Reflection MSAA 2x wylaczylem bo zbedne.

Nie mam zadnych problemow takze jak to mowia "If it ain't broke, don't fix it" :D Masz mocniejsza karte, ja mam 2080 super i 4K jeszcze nie sprawdzalem, ale pewnie bede mial z 10-15 fps mniej.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch:

 

https://support.rockstargames.com/articles/360038529474/Rockstar-Games-Launcher-Release-Note-v1-0-14-181?fbclid=IwAR1CMlbWzc-EPT_jeVhRmdSFYw2BzrN1rA68gkz-KaXLsd_pIS5qnSr18lQ

 

Na 1060 6GB można naprawdę dobrze pograć (średnio-wysokie w 1440p i jest w okolicach 40 klatek, czyli w full HD spokojnie 50FPS - co w tej grze daje naprawdę dużą płynność). Prędzej bym się do jego procka przyczepił (2600k). Sama wymiana GPU może mu nie wystarczyć, bo co niby 1080 czy 2070s miałoby robić z tym procesorem?

Cos Ty sie tak uparl?? Przeciez nie zabronilem autorowi grac. Ma filmy na YT i mozna sprawdzic jak to bedzie dzialalo u niego. Bedzie chcial to gre zakupi. Ja osobiscie nie preferuje niczego ponizej 60fps a spadki do 30fps to jest jakis dramat, cinematic experience to jest juz na konsolach, tam przynajmniej mozna pograc w 4k co robi ogromna roznice.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch:

 

https://support.rockstargames.com/articles/360038529474/Rockstar-Games-Launcher-Release-Note-v1-0-14-181?fbclid=IwAR1CMlbWzc-EPT_jeVhRmdSFYw2BzrN1rA68gkz-KaXLsd_pIS5qnSr18lQ

 

 

Cos Ty sie tak uparl?? Przeciez nie zabronilem autorowi grac. Ma filmy na YT i mozna sprawdzic jak to bedzie dzialalo u niego. Bedzie chcial to gre zakupi. Ja osobiscie nie preferuje niczego ponizej 60fps a spadki do 30fps to jest jakis dramat, cinematic experience to jest juz na konsolach.

 

Ja pierwszy raz w tym konkretnym wątku napisałem... A w RDR2 naprawdę dobrze się gra w 40 klatkach i z padem w łapach, nawet przyjemniej niż na konsoli (nie licząc tych znanych bugów, wywalania gry itp). Są gry, w których taki FPS był denerwujący (choćby GTA IV) ale tutaj tego nie ma moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyslac krolika do tej panny Hobbs bo w koncu upolowalem go lukiem. Jescze wiewiorki mi brakuje. Ale jestem na poczcie trzymam krolika w rece i nic nie moge zrobic

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Makavcio2, Zaoszczedze ci czasu bo sprawdzalem wczoraj te ustawienia od Hardware Unboxed, odblokowalem rowniez ten asynccompute w settings.xml, 60 fps zero spadkow w 1440p :cool:

CTpBess.png

xBmuGAO.png

Na jakim sprzęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim sprzęcie ?

3700X 16GB DDR4 2080 Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyslac krolika do tej panny Hobbs bo w koncu upolowalem go lukiem. Jescze wiewiorki mi brakuje. Ale jestem na poczcie trzymam krolika w rece i nic nie moge zrobic

 

Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Chyba musisz mieć i królika i wiewióra razem(ale nie jestem pewny). Wystarczy jak są na koniu. Podstawa truchła mają mieć 3 gwiazdki i być w idealnym stanie. Wtedy idziesz na poczte.

Ja wysyłałem dwa naraz.

 

W tą grę nawet na starociach GPU można pograć w ustawieniach konsolowych+ w 30fps+(~40fps) i 1080p czyli lepiej jak na podstawowym ps4.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich stron VPN polecacie zakup RDR2? Jest to bezpieczne? można wyłapać bana na konto? jestem świeży w tej dziedzinie. Jak z formą płatności? Rewolut najlepsza opcja? po premierze śledziłem ten temat na bieżąco i ludzie co kupili przez VPN narzekali na problem z odpaleniem gry. Teraz jest wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Chyba musisz mieć i królika i wiewióra razem(ale nie jestem pewny). Wystarczy jak są na koniu. Podstawa truchła mają mieć 3 gwiazdki i być w idealnym stanie. Wtedy idziesz na poczte.

Ja wysyłałem dwa naraz.

 

W tą grę nawet na starociach GPU można pograć w ustawieniach konsolowych+ w 30fps+(~40fps) i 1080p czyli lepiej jak na podstawowym ps4.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewnie jakiś debilny problem. Jak wyjść z trybu robienia zdjęcia Black Belle? Zrobiłem ze 100 zdjęć i nie mogę wyjść lub przejść dalej. Na YT widać, że wystarczy jedno zdjęcie... może jakieś złe zdjęcie robię? Lub jakiś bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie byli online dodawjcie mnie do rockstara moj nick AlienTB. Moze kiedys sie pogra w kowboji i zlodzieji :P jak w przedszkolu

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem. Po odpaleniu gry, obraz jest bardzo powiększony i przesunięty w prawy róg, tak że widać tylko część napisów, o menu nie wspomnę. Da się uruchomić grę np w oknie lub ze zmniejszoną rozdzielczością, żebym mógł później w opcjach gry ustawić odpowiednią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy mogą się dziać jak odpalasz grę powyżej natywnej rozdzielczości.

Być może bawiłeś w DSR lub VSR i wyłączyłeś wtedy taki problem może występować nie tylko w tej konkretnej grze. Wbij natywną rozdzielczość z poziomu cfg.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo sie jakos uzbieralo a malo gralem raptem skonczylem ten zadanie z pobieraniem dlugow i ograbywalem wszystkich tych co zabvilem

 

Ja po 30% miałem już 3500$ to sobie cały obóz udoskonaliłem i innych bzdur nakupowałem, szkoda że nie można niczego ciekawszego robić z tymi $$$ :D

 

A najbardziej rozbawił mnie upgrade na dodatkowe miejsce dla koni w obozie. Płacisz chyba 200$ za 3 patyki do wiązania konia :E

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy mogą się dziać jak odpalasz grę powyżej natywnej rozdzielczości.

Być może bawiłeś w DSR lub VSR i wyłączyłeś wtedy taki problem może występować nie tylko w tej konkretnej grze. Wbij natywną rozdzielczość z poziomu cfg.

 

Nie właśnie. Kupiłem, pobrałem i odpaliłem. Mógłbyś powiedzieć, gdzie to wbić z poziomu cfg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wytrzymałem i kupiłem, do poniedziałku może się pobierze :E

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbierałeś tyle siana ? :v W miare bez spojlerów proszę :D

Przepraszam to bylo 250 $ nie 250 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest zajebista trzeba przyznac jedynie wkur..wia mnie podejscie rockstara do pc-towcow nie dosyc ze rok opoznienia wzgledem konsol to jescze te wszytkie problemy

Rocstar juz zapomnial ze zaczynal od PC i tam zdobyl renome przedzej czy pozniej to sie zemści olewanie nas

 

 

Gra pod wieloma wzgledami jest absolutnie wybitna i nie ma sobie równych ,dlatego szkoda ze te róznego rodzaju bledy,crasze, troche przyćmiły jej zawartość.

 

ja juz skonczyłem bawic sie suwakami,teraz juz tylko bawię sie tym światem,jednak stwierdzam ze to dla mnie gra generacji :thumbup:

 

a tym koniem moglbym jezdzic cala mape w te i z powrotem,fantastycznie zrobiona jazda konna :thumbup: kilka razy sam kon mnie zrzucił bo wystraszyl sie węża :E

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...