Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. W AC doznałem to, po przesiadce na i 4770 z i5 4690k 4,5 oc. Gra śmiga fajnie z gtx970, nie mam parcia na 4k,ultra itp itd, wychowałem się na pegasusie, amidze, a tu jak nie masz 8/16 i rtx2080 to nie ma co grać...

Jest ale nie w 60kl/s stałych przy tym modnym 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z nagłym błędem z uruchomieniem gry przy wczytywaniu? W trybie awaryjnym wczytuje

Tez tak mialem po restarcie nie uruchuchamiaj trybu fabularnego. Trzeba przelaczyc vulcan na dx12 lub odwrotnie lub drugi sposob odpalic gre online i wrocic do fabularnego

Mialem ten blad odrazu po patchu i po prostu kombinowalem

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misje zeby kupic konia, jedna z poczatkowych, zawsze po kupnie gdy wychdoze z stajni mam crasha, ktos cos mial podobnego, jest jakies obejscie tego gowna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w tym wszystkim tylko porządnego HDR, które byłoby taką wisienką na torcie :)

A mnie graficznie wbija w fotel i jedyne, co uważam (na tym etapie gry - może się zmieni) za "zwykłe", "średnie", "bez petardy", to... muza.

W Wiedźminie jest monumentalna, zjawiskowa. Tu jest poprawna. Plumkanie w tle.

Szkoda, że nie pokusili się o trochę western-kiczu ;) typu:

 

 

 

No i potwierdzam, że nakładka nvidii i wyostrzanie z poziomu Experience robi robotę.

Czuję się, jak bym dostał patcha do grafy ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misje zeby kupic konia, jedna z poczatkowych, zawsze po kupnie gdy wychdoze z stajni mam crasha, ktos cos mial podobnego, jest jakies obejscie tego gowna?

Wywal całe OC i lub zmień na inne API, niektórzy pisali, że pomaga również obniżenie ustawień graficznych na czas takiej crash misji.

 

A mnie graficznie wbija w fotel i jedyne, co uważam (na tym etapie gry - może się zmieni) za "zwykłe", "średnie", "bez petardy", to... muza.

W Wiedźminie jest monumentalna, zjawiskowa. Tu jest poprawna. Plumkanie w tle.

Szkoda, że nie pokusili się o trochę western-kiczu ;) typu:

 

 

 

No i potwierdzam, że nakładka nvidii i wyostrzanie z poziomu Experience robi robotę.

Czuję się, jak bym dostał patcha do grafy ;)

Muzy nie ma za dużo, w większości muzyką w tej grze są właśnie dźwięki otoczenia.

 

Ale poczekaj. Później zobaczysz i usłyszysz jaką nutę ci zagra RDR 2 ;)

 

To wyostrzanie z poziomu GPU/nakładki/sterownika to jest bajka i to nie tylko w tej grze pomaga, to jest spory plus względem konsol gdzie masz zawsze nawalone więcej blura, TAA i jedynie co możesz zrobić to lekko skorygować to dziadostwo ustawieniami TV.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie z tyłka... Można grać w pokera ale za konkretną kasę, nie za centy tylko grube $$$ ? :Up_to_s: Zaczynam 3 rozdział, jakby to miało znaczenie.

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało grałem w pokera w tej grze. Nie wiem czy coś się zmieniło po patchach, ale wcześniej chyba najlepszy stół był w Saint Denis, ale też nie za wysokie stawki, ale już na dolary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Już dawno pisałem że lag na PC w sterowaniu jest mniejszy niż na konsoli nawet jak się gra na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni co 5 minut mam ERR_GFX_STATE wywala srednio co 5 minut

 

a dzis juz gra wogole sie nie wlacza,ciagle ten error

 

pojawił sie po tym najnowszym patchu,serio uwielbiam te gre,ale juz żygam jej problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego co napisałeś i z Twojego wcześniejszego screena wnioskuję, że grasz na Notebooku.

Cały cyrk najprawdopodobniej powoduje Ci integra Intela.

Mimo obecności GPU nVidii, ona liczy "tylko grafikę", a za sam wyświetlany obraz, nadal odpowiada integra Intela, w taki sposób działa w Notebookach "nVidia Optimus".

 

Dlatego przy problemach ze skalowaniem i rozdzielczością w Notebooku, należy zaktualizować sterowniki integry Intela i dalej szukać rozwiązania w jej panelu sterowania.

 

 

Tak gram na laptopie, ale z innymi grami nie mam takich problemów. Pierwszy raz widzę u siebie takie problemy ze skalowaniem obrazu. Sterowniki do wszystkiego mam najnowsze (dbam zawsze, aby wszystko było aktualne), nawet zaktualizowałem BIOS, bo widziałem że jest nowa wersja. Co nie ustawie w panelu Intel czy Nvidia, non stop to samo. Sporo szukałem na necie, ale nigdzie nie widzę, aby ktoś miał podobny problem z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal całe OC i lub zmień na inne API, niektórzy pisali, że pomaga również obniżenie ustawień graficznych na czas takiej crash misji.

 

 

Muzy nie ma za dużo, w większości muzyką w tej grze są właśnie dźwięki otoczenia.

 

Ale poczekaj. Później zobaczysz i usłyszysz jaką nutę ci zagra RDR 2 ;)

 

To wyostrzanie z poziomu GPU/nakładki/sterownika to jest bajka i to nie tylko w tej grze pomaga, to jest spory plus względem konsol gdzie masz zawsze nawalone więcej blura, TAA i jedynie co możesz zrobić to lekko skorygować to dziadostwo ustawieniami TV.

Zmiana API nie pomaga, sprawdzę z delikatną zmiana OC na gpu bo to jedyne co ewentualnie może dawać jakieś objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś obiło mi się o uszy, że gierka na steam zostanie wydana 5 grudnia. Czy to zostało potwierdzone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gram na laptopie, ale z innymi grami nie mam takich problemów. Pierwszy raz widzę u siebie takie problemy ze skalowaniem obrazu. Sterowniki do wszystkiego mam najnowsze (dbam zawsze, aby wszystko było aktualne), nawet zaktualizowałem BIOS, bo widziałem że jest nowa wersja. Co nie ustawie w panelu Intel czy Nvidia, non stop to samo. Sporo szukałem na necie, ale nigdzie nie widzę, aby ktoś miał podobny problem z grą.

Raczej coś u ciebie w sterach. U mnie bez problemu mogę w RDR2 wybrać rozdzielczość 1366x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja dzielenia graczy rdr online w kwestii pad Auto Aim a klawiatura i myszka, tak jak w gta osobne sesje czy tutaj nie ma takiego podziału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z synchronizacją zapisów w chmurze na RGL? U mnie jest ciągle błąd synchronizacji, nawet w GTA V nie mam żadnych save i gra wystartowała na domyślnych nastawach, awaryjnie zabezpieczyłem już wszystkie pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem przez jakieś 2-3 dni, później przeszło, ale nie wiem czy po jakimś update launchera czy samo z siebie.

 

Ale save raczej ci samo nie zastąpi tymi starymi chmury, bo launcher wymaga od użytkownika ręcznego wyboru plików save, które mają być w chmurze. U mnie po prostu dało się wysłać do chmury dopiero po tych 2-3 dniach pliki z kompa, a wcześniej error synchronizacji.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierwszego crasha, misja z polowaniem, wybierałem konia w stajni.

 

Ma ktoś problem z synchronizacją zapisów w chmurze na RGL? U mnie jest ciągle błąd synchronizacji, nawet w GTA V nie mam żadnych save i gra wystartowała na domyślnych nastawach, awaryjnie zabezpieczyłem już wszystkie pliki.

Ja mam coś innego jak ściągam, gra nie może wysłać pliku do chmury i jest wybieranie pomiędzy lokalnym a cloudem.

Edytowane przez MeFiu ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem przez jakieś 2-3 dni, później przeszło, ale nie wiem czy po jakimś update launchera czy samo z siebie.

 

Ale save raczej ci samo nie zastąpi tymi starymi chmury, bo launcher wymaga od użytkownika ręcznego wyboru plików save, które mają być w chmurze. U mnie po prostu dało się wysłać do chmury dopiero po tych 2-3 dniach pliki z kompa, a wcześniej error synchronizacji.

 

Zrobiłem test, wyciąłem save na pulpit i launcher wykrył że plików brakuje, dałem synchro z chmury, robi ją bez problemu po czym znowu wywala błąd i zaleca grę bez synchronizacji. Coś słabo im ta migracja idzie :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieją się cuda, ja na szczęście przynajmniej mogę normalnie grać :E

 

 

3 całe noce(w grze) tropiłem 3 gwiazdkowego szopa :lol2: normalnie masakra, teraz szukam pantery 3 gwiazdki, też coś czuję, że nie będzie łatwo.

 

Wie ktoś czy pantery preferują nocny czy dzienny tryb życia?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierwszego crasha, misja z polowaniem, wybierałem konia w stajni.

 

Mam to samo, 3 razy juz wybrałem tego konia wychodzę że stajni i dup, jutro zrobię inne misję najpierw... Udało Ci się to jakoś obejść? Ewentualnie mógłbyś save game wrzucić na coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, 3 razy juz wybrałem tego konia wychodzę że stajni i dup, jutro zrobię inne misję najpierw... Udało Ci się to jakoś obejść? Ewentualnie mógłbyś save game wrzucić na coś?

 

Save: https://www8.zippyshare.com/v/MtQzp7eM/file.html, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale zrobiłem tą misje przed chwilą z wyłączonym Afterburnerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wlasnie bawie w szukanie skór 3* masakra od paru godzin łaze jak nie normalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze pantera 3 gwiazdki została aby odblokować najbardziej wypasioną torbę. Po bezcelowym poszukiwaniu przez blisko godzinę, wróciłem do miasta i kupiłem przynętę na drapieżniki.

 

Teraz tylko zasadzka i czekać w jakimś gąszczu. Mam nadzieję, że się uda.

 

 

Edit. Zarąbiście teraz to miałem pecha, szukałem odpowiedniego miejsca na rozłożenie przynęty i pantera sama mnie znalazła :E. Wiadomo jak się skończyło :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...