Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zainstalowalem te stery bo czasem jak uruchamialem gre mialem error i musialem przelaczyc na dx12 zeby gre odpalic i wrocic na vulcan. Jak na razie nie mam tego bledu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe stery + jakiś patch był do gry.

Patch oczywiście pomieszał ustawienia graficzne co jest dziwne. Plik miałem ustawiony do odczytu i został po patchu jak był, ale jak włączyłem grę to w menu były inne ustawienia.

Nie czaję tego. Skoro jest plik to co on wczytuje do gry? Skąd są te nowe ustawienia? Musiałem wyłączyć do odczytu, ustawić wszystko na nowo, zapisać wyjściem z gry i znowu tylko do odczytu. Teraz jak uruchamiam grę to jest jak trzeba.

 

Poprawy w FPS nie widzę ale za to 0 crashy. Pograłem z 2 godziny i nic. Nie wiem czy to te sterowniki czy patch ale chyba naprawili. LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe stery + jakiś patch był do gry.

Patch oczywiście pomieszał ustawienia graficzne co jest dziwne. Plik miałem ustawiony do odczytu i został po patchu jak był, ale jak włączyłem grę to w menu były inne ustawienia.

Nie czaję tego. Skoro jest plik to co on wczytuje do gry? Skąd są te nowe ustawienia? Musiałem wyłączyć do odczytu, ustawić wszystko na nowo, zapisać wyjściem z gry i znowu tylko do odczytu. Teraz jak uruchamiam grę to jest jak trzeba.

 

Poprawy w FPS nie widzę ale za to 0 crashy. Pograłem z 2 godziny i nic. Nie wiem czy to te sterowniki czy patch ale chyba naprawili. LOL.

Jakbyś przeczytał dwie poprzednie strony to miałbyś odpowiedź na reset ustawień graficznych, najpierw czytać, a nie bez sensownie narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Vulcanie, ale gdy sprawdzałem DX12 to gra mimo podobnej liczby klatek wydaje się płynniejsza. Tyle, że nie da się ustawić opcji pełny ekran, za każdym razem zmienia się na "w oknie"... macie jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Vulcanie, ale gdy sprawdzałem DX12 to gra mimo podobnej liczby klatek wydaje się płynniejsza.

Ja na vulkanie mam 5, 7 fps więcej zawsze.

 

Tyle, że nie da się ustawić opcji pełny ekran, za każdym razem zmienia się na "w oknie"... macie jakieś rady ?

DX tak ma.

Nie pomaga (raz ustawionego) zblokowanie pliku konfiguracji na "tylko do odczytu"?

 

Dla mnie DX jest jakiś taki bardziej "niestabilny".

A to drzewa dostają padaczki, a to jakiś artefakt.

Vulkan jakiś "stabilniejszy" - co dziwne, bo myślałem, że to DX jest właśnie api windowsowym.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzelek

A co do patcha jest jakby płynniej i normalnie na 4 jajkach można grac komfortowo bez żadnych zmian w parametrach startowych.

 

Czyli można już wywalić tą komendę od Rockstar? Instalowałeś hotfix od Nvidii?

Edit: Doczytałem w info o aktualizacji,że komenda out.

Edytowane przez Grzelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można już wywalić tą komendę od Rockstar? Instalowałeś hotfix od Nvidii?

Tak zainstalowałem i odrazu je wykasowałem i można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Players with NVIDIA graphics cards and 4-core or 6-core CPUs should install the GeForce Hotfix Driver Version 441.34 from NVIDIA and remove any launch arguments to resolve this issue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy na steama zawita?

 

Jak zawita na STEAM to też będziesz miał Rockstar Games Launcher więc co to zmieni :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone?

 

Nie ale w Epic Games Launcher też musisz odpalić Rockstar Games Launcher więc na bank wersja STEAM też to będzie miała z powodów DRM powiązanych z klientem R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadome nie od dziś, że będzie wymóg Rockstar Launchera, to samo było z Social Clubem i grami Rockstara na Steamie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to miała być wyłączność na miesiąc czy ile?

Wedlug info w grudniu 2019, a Tobie czasem nie podobalo sie rdr2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug info w grudniu 2019, a Tobie czasem nie podobalo sie rdr2?

 

Można go trochę usprawiedliwić, spory kawałek gry nie ruszony, pobawił się tylko "chwilę" fabułą, tutaj ma lepszą grafikę i możliwość zagrania w wyższej ilości klatek niż na XOX w dodatku on ogrywał na PS4PRO gdzie było jedno wielkie mydło z dropami poniżej 30k/s. Może bardziej spodoba mu się jak ogra to na m+k i będzie czerpać większą radość z całej tej otoczki którą się tak zachwycają ludzie z forum, część singlowa już go niczym nie zaskoczy. Jakby jeszcze grał na XOX to faktycznie można by się zastanawiać czy warto pchać się w wersję na PC.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po tym patchu stabilność na procesorach 4/4? Dalej freezy występują? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na monitorze 27 1440p, taa plus wyostrzanie w sterowniku nvidi coś poprawia, ale i tak obraz taki "rozmazany". Gra dopiero wygląda gdy w dsr ustawię wyższą rozdzielczość, ale kosztem fps... więc chyba nie ma na to złotego środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś 3gb wczoraj.

To czemu ja dalej go nie mam? Wczoraj pobrało 299mb i tyle.

Jak jest najnowsza wersja gry?

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza fakt, że za każdym razem jak wpadnie nowy patch to resetują mi się ustawienia grafiki, za każdym razem musze to poprawiać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z fabula jestem w czarnej dupie mam przegrane 27h a jestem w Rhodes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza fakt, że za każdym razem jak wpadnie nowy patch to resetują mi się ustawienia grafiki, za każdym razem musze to poprawiać  :kwasny:

Sprawdź opis najnowszego patcha dla nvidia fix.

O ile się nie mylę jedną ze zmian jest "załatanie" tego babola.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z fabula jestem w czarnej dupie mam przegrane 27h a jestem w Rhodes

 

Ja według licznika z SC mam 43h i też jestem w Rhodes, a zadania z tego rejonu ledwie co dopiero ruszyłem i mam jeszcze masę rzeczy poza fabułą do zrobienia. Obstawiam, że lekko 60h według licznika pyknie z moim planem na dalsze granie, zanim zmienię obóz.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie 56h i jestem na 5 rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna bo każdy może grać swoim stylem. Ja mam określoną strategię/plan który chcę wykonać w danym rozdziale gry, plan stworzony na bazie poprzedniego przejścia RDR2 i obcowania z tym światem gry przez wiele, wiele h zanim rozpoczęłęm przygodę na PC. Za ~rok na next genie GPU jeszcze raz z modami już przymierzam się do kolejnego przejścia single :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...