Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mi też nie sprawia przyjemności granie z wspomaganiem, dla tego nauczyłem się grania na padzie bez wspomagania.

Ale dla casuali to jest jakaś opcja. Sam znam takich co grają rzadko i nie wyobrażają sobie grania bez wspomagania.

 

Chce w końcu ruszyć z rdr2, chce pograć na detalach ultra w minimum 75 klatkach na sekundę, ale nie mam teraz kasy na rtx 2080ti hahaha, gra ktoś/testował SLI, 2x gtx1080, ew. 1080ti?

 

Zobacz na youtube, ludzie wrzucają filmiki, pewnie znajdziesz jakieś opinie co do frametime i płynności, imho gtx 1080 SLI będzie za słabe, 1080Ti ujdzie, ale i tak jak nie masz platformy HEDT z dwoma liniami x16 to średni pomysł z pakowaniem się w SLI.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak przechodziłem gta v i rdr na xboxie to była dla mnie tragedia, pada jedynie to do vs stosuje. Wyłączenie aima dla nie ogara z padami, to już w ogóle grać się nie dało. Co jak co ale granie z aim botem odbiera przyjemność, a przynajmniej jakąś jej część. Co to za zabawa np w cs z aimem :hmm:

Z tym, że w innych grach aim jest tylko nieznacznym ułatwieniem, tutaj nawet nie trzeba analogów kierować, wystarczy wcisnąć LT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w innych grach aim jest tylko nieznacznym ułatwieniem, tutaj nawet nie trzeba analogów kierować, wystarczy wcisnąć LT.

A co za problem sterować padem,a kiedy jest akcja to mycha w łapę :hmm:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak siedzisz 2 m od ekranu, a mychę masz na blacie biurka to trochę jest problem. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzisz 2 m od ekranu, a mychę masz na blacie biurka to trochę jest problem. ;)

Wtedy tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram 3 dzień i gra posiada trochę małych ale irytujących błędów a może mi się wydaje ale kilka małych to już jeden duży.Wymienię kilka...rozumiem gra robiona na pada i pewnie bym grał bo gram lata ale strzelanie nie wychodzi więc mycha i klawiatura bo to nie assassyn i wiedźmin a przypisanie klawiszy w niektórych przypadkach kuleje nawet jak się da to nie działają.Prosty przykład pokazujący różnicę pad-klawisze to mapa,na padzie czerwony krzyżyk i po najechaniu na ikonę pokaz co to jest (a ikony małe więc pomocne) a mycha? nie ma od razu krzyżyka więc trzeba kliknąć a informacja raz się pojawia raz nie-porażka.Co jest z zapisami,dlaczego chce auto zapis nadpisać mój zapis to nie rozumiem.Co prawda informuje o tym ale nie zawsze...przykład-robię zapis przed jakąś akcją,nie udaje się dostaję grzywnę,ginę lub inne i co,wczytuję a się okazuje że jestem w innym miejscu z grzywną więc auto zapis mi nadpisał,oczekiwałem ze jak wczytuję takie coś to jestem w tym samym miejscu już gotowy do akcji a nie gdzieś na obrzeżach miasta i w dodatku po fakcie.Ogniska? po spaniu często jestem w innym miejscu niż to gdzie się rozłożyłem,dlaczego?...przykład-chata w której było coś do zebrania ale po nocy nie chciałem,rozbujam obóz a rano nie ma chaty :hmm: To tylko mały wycinek,reszty nie opiszę (a jest sporo) bo dam szansę grze.Może większość ogarnę padem a jak będzie gorąco to się łapnę za klawisze i mychę :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza strzelaniem z aimassit który sam się przykleja do przeciwników.

Ale intensywność wspomagania możesz regulować suwaczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem na etapie przechodzenia gry. Pytanie do tych co przeszli - ile mi jeszcze zostało grania?

 

 

Na ekranie świeżo co, pojawił mi się 6 rozdział. Obecnie mam przegrane 63h.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 25h Twoim stylem,moim 10h.

 

 

Czyli 6 rozdział, a po nim następuje osobny epilog?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak epilog, podzielony na 2 części 10 i 11 zadań. Ile czego zostało masz wypisane w social clubie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliście. Nie mam ochoty rozstawać się z moim kombojem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

z jednym nie będziesz miał wyjścia

 

 

:E

 

komboj?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ODIN jak tam wersja PC względem PS4PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź może zresetuj tego epica, bo czasowe ograniczenie ściągania było tylko na GTA V, reszta gier szła pełnym łączem. Zresztą od jakiegoś czasu to i na GTA V znieśli limity ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z jednym nie będziesz miał wyjścia

 

 

:E

 

komboj?

 

 

Domyślam się, ale nie wnikam w szczegóły :P

 

Noo..symulator komboja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z zapisami,dlaczego chce auto zapis nadpisać mój zapis to nie rozumiem.Co prawda informuje o tym ale nie zawsze...przykład-robię zapis przed jakąś akcją,nie udaje się dostaję grzywnę,ginę lub inne i co,wczytuję a się okazuje że jestem w innym miejscu z grzywną więc auto zapis mi nadpisał,oczekiwałem ze jak wczytuję takie coś to jestem w tym samym miejscu już gotowy do akcji a nie gdzieś na obrzeżach miasta i w dodatku po fakcie.Ogniska? po spaniu często jestem w innym miejscu niż to gdzie się rozłożyłem,dlaczego?...przykład-chata w której było coś do zebrania ale po nocy nie chciałem,rozbujam obóz a rano nie ma chaty :hmm: To tylko mały wycinek,reszty nie opiszę (a jest sporo) bo dam szansę grze.Może większość ogarnę padem a jak będzie gorąco to się łapnę za klawisze i mychę :E

 

Obozy rozumiem, dla większej ilości nie są rozkładane tam gdzie go faktycznie rozkładasz tylko w jakimś "fajnym miejscu". Sposobu zapisu nie rozumiem. Autozapis nadpisuje się sekundę po jakimś failu a jak poluje na prerii z godzinę i załatwią mnie łowcy czy o'driscolle to oczywiscie nie moge autozapisu wczytac bo sie nadpisal przy ostatniej "zjebce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się :kwasny: Gra jest fenomenalna (mimo problemów u niektórych),dla mnie majstersztyk pod każdym względem :thumbup: Póki co na liczniku dopiero

2954063700_1590215445_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja męczę ogóra, zaczyna mnie przymulać ta gra a jestem pewnie w połowie rozdziału 6, odpalać się tego już nie chce.

Do połowy było nawet fajnie, później te wszystkie misje są jakieś takie jałowe i nieciekawe - oczywiście wymęczę grę do końca i mam nadzieję, że po drodze będą jeszcze jakieś fajniejsze zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja męczę ogóra, zaczyna mnie przymulać ta gra a jestem pewnie w połowie rozdziału 6, odpalać się tego już nie chce.

Do połowy było nawet fajnie, później te wszystkie misje są jakieś takie jałowe i nieciekawe - oczywiście wymęczę grę do końca i mam nadzieję, że po drodze będą jeszcze jakieś fajniejsze zadania.

Dawaj dawaj,nie bęsziesz żałował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą, zwłaszcza epilog cz.1. Katastrofa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dobra na początku. Fajna grafika, polowanie, skórowanie, koziołki na łące, możliwość powiedzenia dzień dobry, zjedzenie gudźca itp. Jednak po setnym przeżyciu tych wszystkich wspaniałości historia opowiedziana w grze wypada średnio. Ani zła ani wybitna dość przewidywalna. Epilogu mogło by nie być bo jest bezpłciowy. Po dość fajnym zakończeniu głównego wątku epilog wygląda jak skręcony na szybko na odczepke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dobra na początku. Fajna grafika, polowanie, skórowanie, koziołki na łące, możliwość powiedzenia dzień dobry, zjedzenie gudźca itp. Jednak po setnym przeżyciu tych wszystkich wspaniałości historia opowiedziana w grze wypada średnio. Ani zła ani wybitna dość przewidywalna. Epilogu mogło by nie być bo jest bezpłciowy. Po dość fajnym zakończeniu głównego wątku epilog wygląda jak skręcony na szybko na odczepke

Epilog to wstęp do Jedynki.

Mnie polowania ,łowienie ryb i cały ten crafting nudził ,fabuła była OK.

Gra przyjemna dla oka strzelanie fajne mimo że western to nie moje klimaty.

Głowny bohater na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epilog to wstęp do Jedynki.

Mnie polowania ,łowienie ryb i cały ten crafting nudził ,fabuła była OK.

Gra przyjemna dla oka strzelanie fajne mimo że western to nie moje klimaty.

Głowny bohater na plus.

Mnie również te polowania itp w ogóle nie wkręciły. Mam jakieś 30h i ani jednego legendarnego zwierza nie mam upolowanego... A Chapter 6. Dla mnie spoko są opcje z losowymi wydarzeniami czy nieznajomymi, ale jak gram i chce jakąś główną misję zrobić, jadę a tu cyk coś pobocznego, robię i do misji nie wracam ponieważ już mi się niechce, nie te lata aby grać po więcej niż 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi jest inny model poruszania się koniem,czy ogólnie na pc w porównaniu do Pro? bo już tak się nie przewracałem o byle co :hmm:

 

Podchodzi teraz nawet pod Asasina.

 

Może coś tam poprawili albo na PC z większa ilością k/s gra Ci się w to lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...