Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie chodzi o klatki,specjalnie jadę na kamienie a tam skacze jak w Asasinie :hmm:

To chyba dobrze że poprawili bo pamiętam że narzekałeś na to grając na PS4PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie misji jak sie sciagam na koniu to brakuje mi tego znaku piorun (wytrzymalosc konia ) jak to wzmocnic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolizje konne z obiektami poprawili już dawno, zanim na PC wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze kupić/znaleźć/ukraść "dopalacze" dla konia, dzięki którym wytrzymałość się zregeneruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolizje konne z obiektami poprawili już dawno, zanim na PC wyszła.

Tak poprawili, ale dla mnie osobiście i popsuli. Bo na premierowej wersji bardziej realistycznie się jeździło i faktycznie trzeba było trochę uważać, aby nie przygrzmocić w drzewo :E, po tych poprawkach jest za łatwo i mniej realistycznie prowadzi się furę :E

 

Tak to jest casuale na premierę narzekali, że rozbijają się po drzewach i poprawiając kolizję przycięli/ułatwili jazdę :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To wiem, że dla ciebie większość ułatwień w grach to na plus.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale przecież mi nie chodzi o bugi związane z kolizjami(to dobrze że poprawili), których w sumie na premierę i tak miałem tak mało, że nawet się nie przejmowałem, tylko o ułatwienie jazdy. Po tych poprawkach to nawet, aby w drzewo specjalnie wjechać i spaść z konia to trzeba się trochę postarać. Gdzie w premierowej wersji było odwrotnie na drzewa trzeba było raczej uważać :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak poprawili, ale dla mnie osobiście i popsuli. Bo na premierowej wersji bardziej realistycznie się jeździło i faktycznie trzeba było trochę uważać, aby nie przygrzmocić w drzewo :E, po tych poprawkach jest za łatwo i mniej realistycznie prowadzi się furę :E

 

Tak to jest casuale na premierę narzekali, że rozbijają się po drzewach i poprawiając kolizję przycięli/ułatwili jazdę :E

 

Powinni dać do wyboru 2 modele jazdy i każdy byłby zadowolony :]

 

Dla mnie zmiana na plus.

 

Bo teraz masz coś bardziej w stylu Assassin mode :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No sory a to było totalnie głupie jak była gleba o kamień wielkości ziemniaka.

Ludzie się na schodach rozkładają, na kupie się mogą poślizgać, a Ty jak byś szedł, bo raczej z bieganiem masz trudności, to wyobraź sobie jak stajesz na klocek lego, w pełnym pędzie, pysk roz#### Pomyśl co koń czuje stając na kamień, który między w kopyto wchodzi, na pełnym pędzie...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widocznie nie tylko mi się to nie podobało i poprawili.

Nie. Widocznie Rockstarowi było łatwiej, taniej i szybciej ograniczyć/uprościć fizykę reakcji zachowania konia na przeszkodach, niż zostawić dwie opcje gdzie przy tej bardziej zaawansowanej więcej czasu musieli by poświęcić na poprawki :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś na szybko jakie ustawienia można wyłączyć bez dużych strat na grafice? lapek z podpisu, kupiłem dziś ultimate za 220 i zara kończę ściągać :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

podpowie ktoś na szybko jakie ustawienia można wyłączyć bez dużych strat na grafice? lapek z podpisu, kupiłem dziś ultimate za 220 i zara kończę ściągać :cool:

Zobacz sobie testy optymalizacyjne HU

 

 

Czy te od DF z ustawieniami konsolowymi

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie tylko mi się to nie podobało i poprawili.

 

I z wszystkich różnic na + względem PS4PRO tylko tyle wyłapałeś? Nic innego nie rzuciło Ci się w oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze drzewa w oddali dziwnie się pojawiały,na Pro nie było czegoś takiego.

 

Mhm czyli natywnego 4K na XOX też byś nie widział skoro na PC ostrość obrazu z filtrowaniem anizo x16 jest identyczna jak na PS4PRO :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze drzewa w oddali dziwnie się pojawiały,na Pro nie było czegoś takiego.

Mam do tej pory rdr2 na prosiaku i to nawet zainstalowany. Odległość rysowania drzew na konsoli to jest gdzieś w okolicy PCtowego low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że w misjach, gdzie ważna jest szybkość działania, Artur sobie spaceruje i nie można nim biec?

Jak mnie to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej irytuje brak swobody w nich.

 

No to może Modzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mod żebym robił misję jak ja chcę a nie twórcy?

 

Myślę, że powinieneś zacząć pisać własne gry. Tylko, że wtedy inni będą przechodzić tak jak Ty chcesz a nie oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz paradoksu w tej grze?

 

Co dokładnie masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie masz na myśli?

Zamknięty świat w piaskownicy. Myślę, że o to mu chodzi. Z jednej strony możesz robić na co masz ochotę, a z drugiej misję musisz wykonywać dokładnie tak samo jak devy chcieli. Gra okazuje się być liniowa i oskrptowana bez żadnej własnej swobody. Nawet takie coś jak dobór broni jest z automatu ustawiany. Trochę to słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest tak jak mówicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak nie skończę tej gry, podczas grania miałem dziś chwilowy brak prądu, po wszystkim odpalam grę ponownie a tam info w rockstar launcherze, że coś nie tak z zapisami i czy je przywrócić, zaakceptowałem i wcięło mi wszystkie sejwy, cały stan gry. Jedyne co mogę zrobić to zaczynać od początku, chmura rockstara też nic nie daje, usunęło mi sejwy na trwałe nie wiem dlaczego, no chyba się porzygam - 77h gry poszło w kosmos. :thumbdown::mad2:

 

Cóż ta gra od początku była jednym wielkim technicznym gniotem, odinstalowuję to badziewie i nigdy już do niej nie wrócę, kto to widział by w XXI wieku po wyłączeniu prądu w trakcie grania usuwało postępy gracza! :E

 

Te gamonie z rockstara nawet przygotowały na taką ewentualność stosowną wymówkę by gracze nie zawracali im gitary! :Ehttps://support.rockstargames.com/pl/articles/200146446/Missing-save-files-and-loss-of-game-progress

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...