Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i git październik się zaczął to trzeba zacząć odliczanie do premiery najbardziej wyczekiwanej gry tego roku :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż 3h jeszcze :cry:

Na co czekacie :hmm:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... W sumie to i dobrze, że tak późno pojawiają się te materiały - jeszcze tylko niecały miesiąc <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Rockstar to na razie jedyna firma, która robi najlepsze sandboxy (najciekawsze i najbardziej zróznicowane).. Nie ma sobie równych. Eh nie mogę się już doczekać.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli sobie darować ten trailer, wygląda to średnio, pierwsz dużo lepszy. Grafika jest słaba bardzo, lekko podrasowany silnik z gta v nie wygląda to na pewno lepiej od wieska 3 a o horizona nie ka startu.

Jednak gra będzie na bank conajmniej na 9/10 o to jestem spokojny, jednak po grafice i next genach spodziewałem się troszku więcej od rockstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obłędnie - granie po RDR2 w inne gry z otwartym światem będzie bolesne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co? Horizon i Wiesiek lepiej? Ty chyba na serio do okulisty się powinieneś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak na sandbox to grafika miażdzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakośc tekstur, modele postaci, złożoność obiektow (polygony) oświetlenie dużo lepsze w horizonie.

 

Animacje jedynie robią lepsze wrażenie jak dlamnie. (euphorii chyba nic nie podskoczy)

Jednak skala świata pewnie będzie conajmniej 5 x większą i cala reszta w rdr 2 tak więc nie płacze.

 

Cóż jak ktoś to ogląda na wyświetlaczu smartfona to może nie dostrzega tego o czym pisze hehe :)

 

Z oceną grafiki wstrzymam się do odpalenia w 4k z hdr, trailer pod względem oprawy wygląda średnio. Nie ma co fapowac jak niektórzy tutaj :)

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hehe jakośc tekstur, modele postaci, złożoność obiektow (polygony) oświetlenie dużo lepsze w horizonie.

 

Z oceną grafiki wstrzymać się do odpalenia w 4k z hdr, trailer pod względem oprawy wygląda średnio. Nie ma co fapowac jak niektórzy tutaj :)

 

Wtf? PRzecież sam oceniasz już grafikę a później radzisz by się przed tym powstrzymać ?:P

Po drugie nigdy nie powinno się oceniać grafiki po filmikach.

 

Btw. Horizon wcale nie był taki piękny. Dużo było tekstur i obiektów w gorszej jakości.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam to co widzę na trailerze, każdy idiota wie ze z ostateczna ocena grafiki trzeba się wstrzymać do czasu odpalenia u siebie na sprzęcie.

 

Trailer ostatni był według mnie dużo lepiej zmontowany i ciekawszy, lepsze ujęcia były, robiące większe wrażenie .

Btw tryb fps w ogóle mnie nie jara będę grał na bank w 3 osobowym, żeby docenić animacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oceniam to co widzę na trailerze, każdy idiota wie ze z ostateczna ocena grafiki trzeba się wstrzymać do czasu odpalenia u siebie na sprzęcie.

 

 

Mogli sobie darować ten trailer, wygląda to średnio, pierwsz dużo lepszy. Grafika jest słaba bardzo, lekko podrasowany silnik z gta v

 

 

:):hmm: :hmm: no tak "ostateczna ocena".. Dziwne :)

 

Trailer jak trailer. Jest jak najmniej istotny. W Gta 5 też nie porywały a gra była superancka. To samo trailer do GTA IV był co najwyżej dobry. Ważne by sama gra była udana :)

 

Ah marzy mi się jak RDR 2 zmiażdzy takiego asasyna :D, ale skoro nie wyjdzie RDR 2 na to zaraz fanboye zrobią najazd na konkurencyjną produkcje :P

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hibernacja do 26go, to chyba jedyne wyjście żeby przetrwać te 3 tygodnie. Będzie petarda jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja musze kupić wersje na blu-ray bo niestety ale 100gb nie pobiorę na moim łączu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie horizon lepszy szczególnie z bliska bo szersze plany (jakaś panorama) wypadają równie ładnie, ale tutaj bedzie znacznie większa interaktywnosc wiec cos za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gry na konsolach wyglądają paskudnie iluzje ładności tworzy Mtion Blur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już God lepiej od Horizona wygląda.

 

no ale powiedz jaki jest sens w porównywaniu graficznie gry która nie jest open world sandboxem z mnóstwem różnej aktywnosci.

 

Przecież gry na konsolach wyglądają paskudnie iluzje ładności tworzy Mtion Blur.

 

kiepski trolling naprawdę.

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

no ale powiedz jaki jest sens w porównywaniu graficznie gry która nie jest open world sandboxem z mnóstwem różnej aktywnosci.

 

Nie ma sensu i nie powinno się porównywać :). Bo jakoś nie wyobrażam sobie by ktoś stworzył sandboxa z taką grafiką jak Uncharted 4 z pełnym, dużym otwartym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Hehe jakośc tekstur, modele postaci, złożoność obiektow (polygony) oświetlenie dużo lepsze w horizonie.

Mogli sobie darować ten trailer,  wygląda to średnio,  pierwsz dużo lepszy.  Grafika jest słaba bardzo, lekko podrasowany silnik z gta v nie wygląda to na pewno lepiej od wieska 3 a o horizona nie ka startu.

Jednak gra będzie na bank conajmniej na 9/10 o to jestem spokojny, jednak po grafice i next genach spodziewałem się troszku więcej od rockstara.

wiem o co ci chodzi. Imo Wiedźmin 3 to szczebelek wyżej graficznie. Ale RDR2 ma specyficzny sznyt graficzny, który powoduje że gra wygląda naprawdę dobrze. Szczególnie mocno R* popracował nad oświetleniem. Dużo pracy włożono w animacje, ragdoll od R* jest świetny, animacje koni obłędne. Tam jest DUŻO pracy włożone w inne aspekty gry.

Detale postaci rzeczywiście mają mała ilość wielokątów. To się da zauważyć, i jest to tendencja która już jest widoczna w GTA5. Jednak Całość jest naprawdę bardzo ładnie skomponowana graficznie. Nie ma się co martwić że gra będzie zniechęcać graficznie. Sytuację poprawia też wyodrębnienie wielu elementów ekwipunku które poruszają się niezależnie tworząc dobre wrażenie.

Będzie dobrze. Progres w stosunku do GTA5 jest ogromny (duża zasługa właśnie oświetlenia) - dla mnie bomba.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Hibernacja do 26go, to chyba jedyne wyjście żeby przetrwać te 3 tygodnie. Będzie petarda jak cholera.

no chyba - już się zastanawiam skąd ja czas na granie wezmę. Kurde kiedyś człowiek nie miał kasy na gry. Teraz ma kasę nie ma czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...