Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle nie wypalić co nie sprostać oczekiwaniom.

Po AC można spodziewać się przeciętniaka więc jak jest lepiej to ludzie się cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny temat, większość tu gra w takie odgrzewane gnioty jak assassins creed i jeszcze się zastanawiają czy RDR2 może nie wypalić.. :E

Dlaczego gniot, może rozwiniesz Swoją myśl i poprzesz ją jakimiś argumentami? Powiedz w co grasz to również będę mógł powiedzieć że grasz w gnioty,proste jak budowa cepa... Ale nie którzy tego dalej nie czają i chcą rozpętać wiadomo co... Teraz każda gra jest odgrzewana, więc strzelasz sobie w kolano.

 

Crush, ja określam AC jako przeciętna 6-7 gra bez szału, powtarzalna, ale lubię serię i będę grał. Każdy ma inne zdanie, gra w co lubi, a hejtować pod tym względem jest bez sensu, ale są ludzie jak wu70(nie wierzę że 70 to rocznik po tym co pisze) i niestety tak to wygląda. Chore córki, Grażyny, somsiady itp itd.

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie czają, że gra obiektywnie może być przeciętna nawet jak według nich zasługuje na 10/10. ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 też było słabe, także 7 lat prac i duży budżet nie robi na mnie wrażenia. Takie gry mają ten problem, że są na pewnym poziomie, którego nie mogą obnizyć, bo oczekiwania są wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty potrafisz napisać jeden sensowny post czy wykracza to poza Twoje możliwości?

Kiedyś zrobię kompilację pierdół jakie Ty sadzisz w każdym wątku zmieniając zdanie 100 razy.

Poczytał bym dla śmiechu, :cool: ale Odin czasami się musisz zdecydować co myślisz i zastanowić dwa razy co komentujesz. Chyba ze masz zadatki na chorobę dwó-biegunową to wybaczę. :P

 

Śmieszny temat, większość tu gra w takie odgrzewane gnioty jak assassins creed i jeszcze się zastanawiają czy RDR2 może nie wypalić.. :E

,, śmieszny wpis ktoś jeszcze nie grał w grę bo nie miała premiery ale z góry zakłada ze musi wypalić. :P ,, :P

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gniot, może rozwiniesz Swoją myśl i poprzesz ją jakimiś argumentami? Powiedz w co grasz to również będę mógł powiedzieć że grasz w gnioty,proste jak budowa cepa... Ale nie którzy tego dalej nie czają i chcą rozpętać wiadomo co... Teraz każda gra jest odgrzewana, więc strzelasz sobie w kolano.

 

Crush, ja określam AC jako przeciętna 6-7 gra bez szału, powtarzalna, ale lubię serię i będę grał. Każdy ma inne zdanie, gra w co lubi, a hejtować pod tym względem jest bez sensu, ale są ludzie jak wu70(nie wierzę że 70 to rocznik po tym co pisze) i niestety tak to wygląda. Chore córki, Grażyny, somsiady itp itd.

 

Ale co ty ode mnie chcesz? Graj sobie w co chcesz, kazałem ci zmieniać zdanie czy co? :E

Argumenty na odgrzanie AC sam wymieniłeś, a w co gram nie wiem jakie ma znaczenie, ale skoro tak cię to interesuje to głównie w nic. ;-) Czekam na perełki typu RDR2 + rzadko jakiś multiplayer ze znajomymi. Gnioty typu AC już dawno mnie znudziły.

 

,, śmieszny wpis ktoś jeszcze nie grał w grę bo nie miała premiery ale z góry zakłada ze musi wypalić. :P ,, :P

 

THE HYPE IS REAL :D

 

aczkolwiek nie o tym był mój wpis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę siać paniki, ale w ostatnich 3 latach dla mnie osobiście tylko 2 gry były naprawdę warte uwagi - Wiedźmin 3 i Horizon Zero Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre można od piątku pobierać Eurogamer potwierdza . wersje cyfrowa ponad 105gb.

 

Nie chcę siać paniki, ale w ostatnich 3 latach dla mnie osobiście tylko 2 gry były naprawdę warte uwagi - Wiedźmin 3 i Horizon Zero Dawn.

Ja bardzo lubię HzD a z Wiedźminem zaczyna mnie męczyć słuchanie o jej wybitności :P . HzD skoczyłem dwa razy, Wieska drugi raz nie dałem rady za długi he. Horizon się tak nie zestarzał dzięki systemowi walki fajnemu. Wiesiek stoi historią , dialogami , klimatem świata czy jakością zadań pobocznych. Horizon systemem walki, klimatem, ciekawym projektem świata przyszłości oraz ciekawym głównym wątkiem, poboczne misje to nudne fedexy ale ratuje je system walki.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale DLC ciekawe do HZD.

 

Mnie na przykład GoW w ogóle nie ruszył. Kupiłem, przeszedłem i od razu sprzedałem. Moze dlatego, że skandynawski setting mi nie spasował. Początkowo mieli w planach Egipt i to by mi bardzo podeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty ode mnie chcesz? Graj sobie w co chcesz, kazałem ci zmieniać zdanie czy co? :E

Argumenty na odgrzanie AC sam wymieniłeś, a w co gram nie wiem jakie ma znaczenie, ale skoro tak cię to interesuje to głównie w nic. ;-) Czekam na perełki typu RDR2 + rzadko jakiś multiplayer ze znajomymi. Gnioty typu AC już dawno mnie znudziły.

 

 

 

THE HYPE IS REAL :D

 

aczkolwiek nie o tym był mój wpis :P

Piszesz jak typowy typ z bólem wiadomo czego, aha praktycznie w nic nie grasz, ale się udzielasz, więc nara i swoje wywody zostaw dla siebie, tyle na Twój temat. Gość w nic nie gra a będzie komentować, no śmiech na sali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 też było słabe, także 7 lat prac i duży budżet nie robi na mnie wrażenia. Takie gry mają ten problem, że są na pewnym poziomie, którego nie mogą obnizyć, bo oczekiwania są wielkie.

Było całkiem dobre tylko dla wielu szokiem było przejście z pełną mordą kreskówki dla dorosłych w bardziej czarny humor. Dodaj do tego problemy techniczne i jest jak jest.

Ale na tamten czas jako sandbox? Chyba i tak jednak czołówka, nie?

 

Nie chcę siać paniki, ale w ostatnich 3 latach dla mnie osobiście tylko 2 gry były naprawdę warte uwagi - Wiedźmin 3 i Horizon Zero Dawn.

No to musisz być bardzo wybredny bo ja jednak mam sporo gier przy których dobrze się bawiłem. Włączając te 2 które wymieniłeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było całkiem dobre tylko dla wielu szokiem było przejście z pełną mordą kreskówki dla dorosłych w bardziej czarny humor. Dodaj do tego problemy techniczne i jest jak jest.

Ale na tamten czas jako sandbox? Chyba i tak jednak czołówka, nie?

 

 

No to musisz być bardzo wybredny bo ja jednak mam sporo gier przy których dobrze się bawiłem. Włączając te 2 które wymieniłeś. ;)

Wiesz, ja i przy Fifie się dobrze bawię, ale nie zaliczyłbym jej do wybitnych.

 

Kupuję wiele gier, ale jestem wybredny, bo dobra grafika nie robi na mnie aż takiego wrażenia. Gram dużo RPGów i sandboxów, inne gatunki, które grałem już są prawie na wymarciu (RTS, turówki). Jakbym miał wymienić przynajmniej 3 gry, które mi weszły w pamięć to te 2 wymienione i jeszcze Assassin's Creex II. Reszta co najwyżej zapychacze czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy Ci na grafice i lubisz RPGi? Divinity 2, PoE 1/2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy Ci na grafice i lubisz RPGi? Divinity 2, PoE 1/2?

Nie mialem okazji zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę siać paniki, ale w ostatnich 3 latach dla mnie osobiście tylko 2 gry były naprawdę warte uwagi - Wiedźmin 3 i Horizon Zero Dawn.

 

Wiedźmin 3 i God of War reszta się zgadza. Liczę na to że Red Dead Redemption 2 zabierze mnie znowu do "krainy zajebistości" :D

 

Ty potrafisz napisać jeden sensowny post czy wykracza to poza Twoje możliwości?

Kiedyś zrobię kompilację pierdół jakie Ty sadzisz w każdym wątku zmieniając zdanie 100 razy.

 

twoje krótkie wpisy Odin zawsze mnie rozbawiają...

 

Poczytał bym dla śmiechu, :cool: ale Odin czasami się musisz zdecydować co myślisz i zastanowić dwa razy co komentujesz. Chyba ze masz zadatki na chorobę dwó-biegunową to wybaczę. :P

 

Te krótkie wpisy wynikają z tego że używa do przeglądania forum smartfona a że wali posty na lewo i prawo często bez zastanowienia się co pisze to już inna sprawa ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było całkiem dobre tylko dla wielu szokiem było przejście z pełną mordą kreskówki dla dorosłych w bardziej czarny humor. Dodaj do tego problemy techniczne i jest jak jest.

Ale na tamten czas jako sandbox? Chyba i tak jednak czołówka, nie?

 

Oczywiście, że czołówka. Poważniejszy klimat i pod niektórymi względami lepsza od 5 (model jazdy). To była gra na x360/ps3 i oferowała szalenie dużo, wspaniała gra

 

 

Piszesz jak typowy typ z bólem wiadomo czego, aha praktycznie w nic nie grasz, ale się udzielasz, więc nara i swoje wywody zostaw dla siebie, tyle na Twój temat. Gość w nic nie gra a będzie komentować, no śmiech na sali...

 

Póki co to ty pokazujesz siebie ze strasznym bólem..nie wiem po co te wątpliwej jakości komentarze, idź odpocznij. Jakbyś nie zauważył to czekam na RDR2 i piszę w temacie tej gry a nie twojego gniota AC :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przykład GoW w ogóle nie ruszył. Kupiłem, przeszedłem i od razu sprzedałem. Moze dlatego, że skandynawski setting mi nie spasował. Początkowo mieli w planach Egipt i to by mi bardzo podeszło.

 

Spokojnie, w najnowszym GoWie jest nawiązanie do Egiptu i Azji, tak więc na pewno setting się zmieni w przyszłości (pewnie po trylogii w Skandynawii). ;)

 

Horizon jest za to dla mnie mega nudną grą z bezpłciowymi NPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra już ściągnięta i zainstalowana, jakieś 7h przy 100mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

GTA4 też było słabe, także 7 lat prac i duży budżet nie robi na mnie wrażenia. Takie gry mają ten problem, że są na pewnym poziomie, którego nie mogą obnizyć, bo oczekiwania są wielkie.

 

GTA4 było tym dla serii GTA czym Crysis dla gier na PC. Kolosalny przeskok graficzny w inny wymiar i dorosła fabuła która była bardzo fajna.

 

Co do krainy zaje@#stości to imo Wiedźmin 3, GoW, TloU, Uncharted 4 mają tam zasłużone miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w takim krótkim czasie pobierze się gra to ja jestem Mikołaj Kopernik :lol2:

 

Powtórzę to kolejny raz będzie premiera gry to okaże się ile tego biadolenia się potwierdzi ile gra zajmuję.Ja obstawiam że na moje xbox one s zajmie może 80 G z groszami a na xbox one x to napewno 90 G ale nie 100 G. Czasem jak redaktorzy piszą swoje artykuły to często brakuje im piątej klepki. :E

Uwielbiam takich znawców co wszystko wiedzą jeszcze zanim pojawią się informacje i wyśmiewają wszystko co nie zgadza się z ich światopoglądem... Na Ps4 99 GB, na Xbox 107 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za problem z tym, ile gra zajmuje miejsca? Co za różnica, czy to będzie 80gb czy 100gb przy dzisiejszych dyskach w konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? 1TB to aż nadto miejsca. Przecież nikt nie gra jednocześnie w np. 10 gier, które są zainstalowane na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 było tym dla serii GTA czym Crysis dla gier na PC. Kolosalny przeskok graficzny w inny wymiar i dorosła fabuła która była bardzo fajna.

 

Co do krainy zaje@#stości to imo Wiedźmin 3, GoW, TloU, Uncharted 4 mają tam zasłużone miejsce.

Uncharted ma ten problem, że ma super grafikę, immersję ze światem, czasem fajną fabułę, ale wszystko zabija ciągłe strzelanie. Już Tomb Raidera wyżej oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted ma ten problem, że ma super grafikę, immersję ze światem, czasem fajną fabułę, ale wszystko zabija ciągłe strzelanie. Już Tomb Raidera wyżej oceniam.

 

Przecież taki Rise of the Tomb Raider czy Tomb Raider (ten po reboocie) to też mają prawie ciągle sekcje strzelania, dopiero Shadow of the Tomb Raider ma mniej strzelania, jednakże wszystkie trzy części Tomb Raidera mają przede wszystkim jedną wspólną cechę - słabiutką i przewidywalną fabułę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...