Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Poza niektórymi RPG i GTA to chyba każda gra ma przewidywalną. Taka prawda. Różnią się tylko poziomem realizacji.

Także nie operujmy kategoriami "sztampowa, przewidywalna" w przypadku gier... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki Rise of the Tomb Raider czy Tomb Raider (ten po reboocie) to też mają prawie ciągle sekcje strzelania, dopiero Shadow of the Tomb Raider ma mniej strzelania, jednakże wszystkie trzy części Tomb Raidera mają przede wszystkim jedną wspólną cechę - słabiutką i przewidywalną fabułę. ;)

Zapomniałem dopisać wcześniej, że miał na myśli Shadow of The Tomb Raider. Tam strzelania jest bardzo, bardzo mało.

 

Ogólnie Tomb Raider zawsze bardziej mi pasował niż Uncharted. Może Uncharted lepiej zrobiony, ale nie ma czegoś w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobrane a odpaliłem koło 9 :)

 

Też już pobieram :cool:

 

PS> ODIN jak go Blind przyjmie z otwartymi ramionami to ma szansę się zrehabilitować ale z tego co pamiętam ostatniej szansy nie wykorzystał mądrze :E

 

Żegnamy, nie wyciągnąłeś żadnych wniosków, nadal jesteś typowym januszem i sprzedajesz nielegalnie kopie gier, do czego nie masz prawa. Dostałeś jedną szansę za dużo i żałuję, że w ogóle ją otrzymałeś, bo jak pokazujesz, w ogóle na nią nie zasłużyłeś. Nie jesteś dodatkowo w żaden sposób uprawniony, by robić jakieś lewe interesy na forum PCL, więc z łaski swojej odejdź do swoich, czyli na warezy i inne strony. Tam potrafiłeś się wypłakać na traktowanie na naszym forum, więc pewnie Cię koledzy pocieszą bo banie.

 

Czemu nowe konto? Starego nie można odwiesić? Jeśli banicja dobiegła końca to chyba wszystko na legalu powinno wrócić do normy?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem co w trawie piszczy a to jest prawda będą 2 płyt w pudełku i gra będzie zajmowała max 107 G.Ale to będzie pierwszy taki przypadek że będzie trzeba zmieniać płyty w trakcje instalacji. Mówię tutaj o konsolach ps 4 i xbox one :exclam:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grymel mówi, że dostaną gry we czwartek i wtedy zaczną wysyłać. Mam nadzieję że jednak coś wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie udowodnie Blind ze jestem wart jeszcze jednej szansy.

Z mojej strony szczerze wyrazam chec poprawy jestem juz innym czlowiekiem ;)

Wiec dajcie po ludzku jeszcze jedna szanse ;)

Wlazłbyś 3 razy w tą samą kupe na chodniku? Jak ktoś lubi to jego sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W electro cisza.

A u mnie paczka gotowa już do wysyłki :)

Dishar jest spoko, dajcie mu szansę, święta idą i rdr2.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie paczka gotowa już do wysyłki :)

Dishar jest spoko, dajcie mu szansę, święta idą i rdr2.

Ty kur... szczęściarzu :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto.

 

Gotowa do wysyłki może być a dostanie pewnie tak jak wszyscy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co???? Tak szybko???

Ja zamówiłem w sklepie konsoleigry.pl i dostaje często grę w dniu premiery ale ja czekam cierpliwie.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na płycie to może grać od razu :D

 

Tak w ogóle ani żadnych gp na yt/twitchu - sklepy jednak mają pietra aby wysyłać wcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzycie pudełka z grami to dajcie znać czy są te 2 płyt w pudełku.Był szum na ten temat i może po premierze wszystko ucichnie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapa skarbów będzie do wydrukowania z netu :) Ja sam będę szukał skarbów a nie jak jakiś noob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz zdarzyło mi się tylko żebym dostał grę przed premierą. Assassin's Creed 2 dostałem tydzień przed premierą. Shadow of the Tomb Raider dzień przed premierą, a nowy AC Odyssey już w dzień premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wziąłem edycje specjalną to tam jest masa bonusów. Edycja zeszła jak świeże bułeczki i już jest nie dokupienia fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklam tyle na mieście że nie da się przejść obojętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzycie pudełka z grami to dajcie znać czy są te 2 płyt w pudełku.Był szum na ten temat i może po premierze wszystko ucichnie. :E

Ucichnie tak i tak, czy będzie jedna czy dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze nie mam teraz zbyt duzo forsy i mam wybór albo kupic nowe DLC do cities skylines albo RDR 2 ;/ RDR jest blizej konca miesiaca czyli wypłaty i chyba wstrzymam sie te pare dni.. eh musze przemyslec..

 

Co do zakupów to ja proponuje Electro. Nigdy nei zawiedli i grę dostarczali an dzień premiery, ewentualnie dzień po (ale to bardzo rzadko).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali z electro że na premierę wysyłają Eh :cry:

 

No ale jak to miałeś grać 3 dni przed premierą - zdziwiony że będzie inaczej :E? Żaden durzy elektro market nie wyśle Ci tak gry bo w razie kontroli nie wypłaciliby się z kar ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie zrobiłem przed 2 godzinami. Zobaczymy, kiedy przyjdzie.

 

Swoją drogą Tomb Raider stracił na cenie, AC Odyssey to samo, a God of War premierę miał wiele miesięcy temu i nadal trzyma mocno cenę i jest droższy od obu tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...