Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym tę gre bez strzelania bo patrzeć nie moge na ten mizerny system walki ,już w gta 5 pojedynki strzeleckie były najsłabszym elemntem gry a tu dalej to samo i te archaiczne kółeczko ech w gta 6 pewnie to samo zaserwują.

 

Jakby to była przegodówka od rockstara to biorę w ciemno a tak to czekam na recki.

 

W gta 5 można było chociaż posmigac furami a tu ten aspekt odpada bo co mam podziwiac zad konia? tak samo jak tragiczna walka ale liczę że gra obroni się przede wszystkim fabułą i grafiką.

Nom tragiczny stem walki euphoriia jest do dupy kolko wyboru broni jest archaiczne nie czuć w ogóle mocy broni krwi nie ma i ogólnie tragedia. :E

 

A tak na serio widać inspiracje systemem z max pay ana 3 plus udoskonalona euphorii, chyba nic lepszego z widoku 3 osobowego nie widziałem.

 

Jesteś w błędzie, niektórzy są już dawno przygotowani - 2 tygodnie urlopu w pracy, kobieta jedzie do rodziców w odwiedziny, zwierzak ma nakupionej karmy na zapas, energetyki i coś mocniejszego już się chłodzi w lodówce, jeszcze tylko odpowiednia aranżacja wnętrza z oświetleniem i Voilà ;).

 

Przygotowania prawie jak na wojnę a ostatnie takie to były przed premierą Wiedźmina 3 więc często się to nie zdarza :E.

Ja kupuje nachosy, robię burritos, kupuje tequile, zgzewke koron piwka, oglądam na 4k western unforgiven z estwoodem, plus może brzydkiego i zlego i wieczorkiem w ptk zaczynam rdr 2 wyłożony na kanapie z 2 naladowanymi padami, i rozkoszuje się chwilą grania w prawdopodobnie najlepsza grę tego roku, a może nawet całej generacji.

 

Chciałbym do ptku nic nie ogladać żadnych gameplayowym screenów nie spoiler owa początku an czego, ale będzie ciężko.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz jakieś badziewie i mówisz o jakimś Napięciu? Wracaj do szkoły chlopczyku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak genialnie, grafika średniowiecze w porównaniu do innych sandboxów, łuk przenika kapelusz arthur, AI koni wygląda jak w wiedzminie (czytaj upośledzenie umyslowe)

 

Animacje na plus, system strzelania z maxa 3 tez na plus.

Takie 8/10 te 20 sec, czekam na więcej. Chłodnym okiem.

 

Choć i tak wiem ze gra będzie pewnie 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak genialnie, grafika średniowiecze w porównaniu do innych sandboxów, łuk przenika kapelusz arthur, AI koni wygląda jak w wiedzminie (czytaj upośledzenie umyslowe)

 

Animacje na plus, system strzelania z maxa 3 tez na plus.

Takie 8/10 te 20 sec, czekam na więcej. Chłodnym okiem.

 

Choć i tak wiem ze gra będzie pewnie 10

 

Jeszcze żebyś tylko w to zagrał.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak genialnie, grafika średniowiecze w porównaniu do innych sandboxów, łuk przenika kapelusz arthur, AI koni wygląda jak w wiedzminie (czytaj upośledzenie umyslowe)

 

Animacje na plus, system strzelania z maxa 3 tez na plus.

Takie 8/10 te 20 sec, czekam na więcej. Chłodnym okiem.

 

Choć i tak wiem ze gra będzie pewnie 10

Dramatyczne różnice. RDR2 to 2012, a HZD 2022.

:rotfl:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie podane ile wywalili w reklamy. Bo mam wrażenie, że więcej niż w GTAV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak genialnie, grafika średniowiecze w porównaniu do innych sandboxów, łuk przenika kapelusz arthur, AI koni wygląda jak w wiedzminie (czytaj upośledzenie umyslowe)

 

Animacje na plus, system strzelania z maxa 3 tez na plus.

Takie 8/10 te 20 sec, czekam na więcej. Chłodnym okiem.

 

Choć i tak wiem ze gra będzie pewnie 10

WOW już ocena gry po 20s na bazie materiału słabej jakości :o? Nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HZD wyznaczyło standardy nie do przeskoczenia. Szczególnie np. wodą z której to jakimś cudem nigdy nie ma ruchomych fragmentów kiedy mowa o przełomowej jakości. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tę gre bez strzelania bo patrzeć nie moge na ten mizerny system walki ,już w gta 5 pojedynki strzeleckie były najsłabszym elemntem gry a tu dalej to samo i te archaiczne kółeczko ech w gta 6 pewnie to samo zaserwują.

Ale mizerny pod jakim względem, chodzi Ci o autocelowanie? Bo sama walka raczej sprawiała w I części sporo satysfakcji i była dopracowana pod względem detali. Mogłeś przeciwnika np. zranić w rękę nogę, lub nawet strącić mu kapelusz z głowy. Mało który tytuł w tym czasie oferował coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczne różnice. RDR2 to 2012, a HZD 2022.

:rotfl:

:lol2::thumbup: widać większość użytkowników tego forum to idioci :)

 

Jak byk napisałem ze pierwszy rzut oka na podstawie tych 20 sec, a widzę ze "shit storm" straszny :lol2:

 

Ja zagram dopiero w ptk, ocenie oprawę oj ocenie o to się nie martwcie :)

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się fora pomyliły bo poprzednim razem jak te głupoty smarowałeś to większość zgadzała się, że gry prezentują podobną jakość.

Może na PPE przez przypadek wszedłeś? :hmm:

 

 

Chyba, że to znowu przez OLEDA. ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HZD wyznaczyło standardy nie do przeskoczenia. Szczególnie np. wodą z której to jakimś cudem nigdy nie ma ruchomych fragmentów kiedy mowa o przełomowej jakości. :hmm:

Woda w HZD to najsłabszy element oprawy, popatrz jednak np na wodę assassins creed origins? Kilkuletniej gry :)

 

Konkurencja nie śpi, mam nadzieje ze ro kstar przez te 8 lat również nie xachlysnal się sukcesem gta v i nadal będą wyznaczać standardy

 

Chyba Ci się fora pomyliły bo poprzednim razem jak te głupoty smarowałeś to większość zgadzała się, że gry prezentują podobną jakość.

Może na PPE przez przypadek wszedłeś? :hmm:

 

 

Chyba, że to znowu przez OLEDA. ¯\_(ツ)_/¯

Oled wypalony będzie niedługo na rdr 2 żadne 4k I hdr nie pomogą :lol2:

 

Trzeba będzie wrócić do leda na ips najlepiej bo wiesz czas reakcji input lag itd :D #/%^ czerń :D i kontrast, no chyba ze moze va z kontami widzenia, alaa siedzę na wprost bo obraz ulega degradacji jak się pochylenia o 2 centymetry w bok :D a może qled cud technologiczny :D:hmm: musze to przemyśleć :D

 

Oled coś czuje ze w ptk po 2 latach zostanie wypalony :(

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* słynie z detali. Tekstura tu czy tam może zasysać ale komuś się k***a chciało te klapki na nogach animować w GTAV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar to pedanci w dobrym znaczeniu,w sumie ich gier pod tym katem smaczkow i szczegolow to nawet nie ma z kim porownac,

ta gra bedzie kipiała klimatem...i pewnie pobije Goda i zostanie gra roku,choc kto wie,ale tak czuje

musze obejrzec Muły Siostry Sary przed piatkiem zeby sie wczuc :E

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoWa pobił juz spiderman w mojej opini.

 

No ale miejsce dla króla zostanie niedługo zwolnione.

 

 

Wracając do samego rdr 2 ciekawi mnie czy plotki o tym jakoby całą mapa rdr była również zawarta w rdr2 są prawdziwe.

Jakoś ciężko mi uwierzyć żeby im się chciało...z drugiej strony 8lta musieli coś jednak robić.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2::thumbup: widać większość użytkowników tego forum to idioci :)

 

 

Jak znajdziesz sobie inne forum to będzie jednego mniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto powie że to kopiuj wklej z poprzedniej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz sobie inne forum to będzie jednego mniej :E

Myślisz ze to jedyne forum które przegladam? :E:thumbup:

Pozatym dobrze czuje się wśród swoich :D:o

Ty jesteś tego najlepszym przykładem bo twój komentarz co najwyżej wywołał u mnie lekki uśmiech na twarzy ;)

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 fps w takim otwartym swiecie chyba tylko jak sie stanie i popatrzy na niebo :E

 

nie ma szans,ja watpie czy gra utrzyma stale 30,bo optymalizacja to jedyny znak zapytania jaki mam co do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60fps za pół roku na PC. Teraz optymalizacja też nie będzie problemem bo to żaden nowy silnik, kwestia jak bardzo zejdą z detalami na rzecz płynności, a raczej jak bardzo nie zejdą :cool:

 

Grafika ma być po prostu ładna i przyjemna, tutaj to tylko dodatek do wspaniałej gry, a w niektórych tytułach to jedyne co mają do zaoferowania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wersje z pudełka to jest edycja specjalna na ps4 dostępna w x-kom radzę się spieszyć .

Bo jak to bywa, dziś jest a jutro już nie zamówisz pudełko z 2 płytami .Mało tego powinna w dzień premiery już gra być u was.

 

link z koma jak ktoś nie chce szukać,dla posiadaczy ps4/pro.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...