Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

60 fps w takim otwartym swiecie chyba tylko jak sie stanie i popatrzy na niebo :E

 

nie ma szans,ja watpie czy gra utrzyma stale 30,bo optymalizacja to jedyny znak zapytania jaki mam co do tej gry.

Nie ma czegoś takiego jak optymalizacja a jedynie cięcia i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wspaniałym 24 sekundowym filmiku zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Zabił wszystkich tam obecnych i jest poszukiwany za morderstwo z wysoką nagrodą? W GTA to można zrozumieć ale tu mogłoby to działać inaczej skoro nie ma świadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60fps za pół roku na PC. Teraz optymalizacja też nie będzie problemem bo to żaden nowy silnik, kwestia jak bardzo zejdą z detalami na rzecz płynności, a raczej jak bardzo nie zejdą :cool:

 

Grafika ma być po prostu ładna i przyjemna, tutaj to tylko dodatek do wspaniałej gry, a w niektórych tytułach to jedyne co mają do zaoferowania :E

Jeśli grafika na stary silnik, a ma być tylko "ładna" to 105 GB wzięło się skąd? :E Już W3 jest ładny, ma duży świat, dużą ilość NPC a zajmuje "tylko" 50 GB. Tutaj spotkamy się z grą 2x większą pod względem danych, nie wierze, że będzie 2-3 większa od W3 pod względem wielkości mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wspaniałym 24 sekundowym filmiku zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Zabił wszystkich tam obecnych i jest poszukiwany za morderstwo z wysoką nagrodą? W GTA to można zrozumieć ale tu mogłoby to działać inaczej skoro nie ma świadków

Gra - tyle w temacie. Nie może być zbyt realistycznie żeby nie było zbyt trudno... i żeby nie było zbyt nudno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grafika na stary silnik, a ma być tylko "ładna" to 105 GB wzięło się skąd? :E Już W3 jest ładny, ma duży świat, dużą ilość NPC a zajmuje "tylko" 50 GB. Tutaj spotkamy się z grą 2x większą pod względem danych, nie wierze, że będzie 2-3 większa od W3 pod względem wielkości mapy.

 

Za kilka dni się dowiemy, ale jestem przekonany, że ilość detali sprawia, że świat nie musi być aż 2-3 razy większy żeby tyle zajmować :D

 

 

Gra - tyle w temacie. Nie może być zbyt realistycznie żeby nie było zbyt trudno... i żeby nie było zbyt nudno. ;)

 

W sumie racja, to musi być grywalne. No nic, byle do piątku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie 60 fps... poczekacie do wersji na PC :E Wersja PC zmiecie te konsolowe 30fps w pył przy grafice ultra settings! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam żadnych wątpliwości że gra zajmuje ponad 100 G.Mam nadzieje że większość plików do instalacji będzie na płycie niż do pobrania z sieci.Mam dobry internet więc guzik mnie obchodzi kiedy gra się zainstaluje ale przynajmniej dowiem się osobiście czy 310 zł nie poszło w błoto :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie 60 fps... poczekacie do wersji na PC :E Wersja PC zmiecie te konsolowe 30fps w pył przy grafice ultra settings! :P

Dzisiejsze konsolki radzą sobie całkiem fajnie. klocek 4k, prosiak szachownica 4k i jest miodzio. Grafika nawet na tych tosterach będzie wypasiona. Zresztą grafika to nie wszystko, liczy się miodny gameplay. 30fps da się z tym żyć. Nie mam zamiaru czekać rok czy 2 lata na wersje PC.

A jak kiedyś wyjdzie na PC to przejdę jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No gra przesada na 2 bluray :D .. Mój kumpel dzisiaj mówił mi, że już w jego redakcji grają i są zachwyceni grafiką oraz zwłaszcza oświetleniem np zachód słońca. Mówią, że HDR wgniata w fotel.. Oprócz tego na XOX mega chwalą optymalizacje i chodzi w natywnym 4k. Niestety nie dowiedziałem się czy to 30fps ale pewnie tak. A sama gra ponoć również kapitalna.. Fani westernu będą zachwyceni.

 

Rockstar bardzo surowo pilnuje by nie było wycieków. Wszystko i tak wyjdzie na jaw 25 października. Chyba, że będzie jakiś przeciek w innej redakcji :D

 

Jeżeli gra będzie działała tak płynnie jak GTA 5 na XOX to nie ma szans by 30fps miało komukolwiek przeszkadzać.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie pctowca to nie bajka, ciężko będzie wytrzymać do 23 listopada. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie 60 fps... poczekacie do wersji na PC :E Wersja PC zmiecie te konsolowe 30fps w pył przy grafice ultra settings! :P

Dobra decyzja, jak ty będziesz ogrywalem rdr2 na pc w super grafice Ja sobie pogram zapewne w GTA VI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie pctowca to nie bajka, ciężko będzie wytrzymać do 23 listopada. :kwasny:

Czekanie na Czarny Piątek żeby kupić konsole? :D Oj coś czuje że w tym roku dużo osób kupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie na Czarny Piątek żeby kupić konsole? :D Oj coś czuje że w tym roku dużo osób kupi :D

 

Ja zmieniam strategie i kupie coś wcześniej bo wszyscy czekają na te promocje i się mogą nie doczekać :E Tzn. będą killer promo ale nie na Pro czy X. Troche lipa :E

 

BTW: jest niezłe promo na amazon.de XoneX+FH4+FH7+RDR2 za niecałe 2k

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż tak ma branie RDR 2 żeby kupić konsole to trochę bezsensu ale róbcie jak chcenie............ :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż tak ma branie RDR 2 żeby kupić konsole to trochę bezsensu ale róbcie jak chcenie............ :E

 

Ja poczekam do premiery, ale gdyby się okazało że grafika będzie znacznie się różnić na xie, czy pro to nie omieszkam zmienić, warunek - spodobanie się gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie w temacie czy za rok ta gra pojawi się na PCta? wiem że była taka plota... mozna te informacje znaleźć z czerwca :hmm: była napisana w stylu 'że jest to prawdopodobne' czy od tego czasu decyzja została juz klepnieta?

 

*R zarobił podwójnie na GTA.V taka prawa

 

PS4 nie mam zamiaru kupować, bo mnie nie stać... no i nie kupuje sie sprzetu dla 1 gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie w temacie czy za rok ta gra pojawi się na PCta? wiem że była taka plota... mozna te informacje znaleźć z czerwca :hmm: była napisana w stylu 'że jest to prawdopodobne' czy od tego czasu decyzja została juz klepnieta?

 

*R zarobił podwójnie na GTA.V taka prawa

 

PS4 nie mam zamiaru kupować, bo mnie nie stać... no i nie kupuje sie sprzetu dla 1 gry

Będzie na pc spokojna twoja rozczochrana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż tak ma branie RDR 2 żeby kupić konsole to trochę bezsensu ale róbcie jak chcenie............ :E

 

Ja chce zmienić zwykłego Xona na XoneX a na grę liczę przy okazji ;)

 

jestescie w temacie czy za rok ta gra pojawi się na PCta? wiem że była taka plota... mozna te informacje znaleźć z czerwca :hmm: była napisana w stylu 'że jest to prawdopodobne' czy od tego czasu decyzja została juz klepnieta?

 

(...)

 

Są jakieś ploty że ma wyjść w przyszłym roku. Jakiś sklep preordera z taką datą wystawił.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ploty że ma wyjść w przyszłym roku. Jakiś sklep preordera z taką datą wystawił.

 

Nie jakiś tylko MediaMarkt i prawdopodobnie to zwykła pomyłka lub autopromocja sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Życie pctowca to nie bajka, ciężko będzie wytrzymać do 23 listopada. :kwasny:

 

What? Chyba nie rozumiem do końca co napisałeś ale liczysz na wersje pecetową już 23 listopada? Chyba za rok lub dwa :). Na pewno nie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawe czy teraz dzieciaki dalej będą pisały, że konsole ograniczaja rozwój gier :>> Pewnie jedynie fanboye blaszaków będą to robiły z zazdrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rtx ogranicza teraz tylko :lol2:

 

I nowych procków Intela (dostępność)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...