Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak ktoś jakimś cudem dostanie grę w czwartek i zacznie wrzucać zanęty :E

 

Marne szanse a ostatni Cud to był w Kanie Galilejskim ;)

 

Niech kombinują najwyżej będziemy komuś zazdrościć ale raczej poza Szekjami z Dubaju to niewielu takich będzie :D

 

Czwartek od godziny 14-16 będzie można spodziewać się streamów. Nowa Zelandia/Australia jak wiadomo żyją w przyszłości :E

 

Czyli co trzeba zmienić region na Nowa Zelandia/Australia i można grać już w czwartek :P ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na pewno dostanie omyłkowo w czwartek.

 

Taa "elita" z YouTube po znajomościach albo płyty wyniesione w gaciach z tłoczni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to kradli kiedyś nawet całe ciężarówki i to z takim badziewiem jak pecetowe wersje Assassin's Creed III a co tu dopiero mówić o Red Dead Redemption 2 :D

 

PS> Skradzione kopie Uncharted 4 też trafiły do serwisów aukcyjnych ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co trzeba zmienić region na Nowa Zelandia/Australia i można grać już w czwartek :P ?

Na ps4 się nie da zmieniać regionu, nie wiem jak na xboxie.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez Rockstar tego pilnuje,nawet 15 minutowego walkthrough na YT ,no nie zadna gra tak chyba od dawien nie miała :lol2::thumbup:

 

Taki Odyssey juz byl w calosci na Yt przed premiera :E

 

ja wzialem pudlo z muve +kurier,ma byc w piatek oby to MA znaczylo ze MA :E

czuje z miejsca gre roku....

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Odyssey juz byl w calosci na Yt przed premiera :E

 

Gry Ubi już kiedyś można było ogrywać przedpremierowo teraz sami to dają tylko że dodatkowo płatne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co trzeba zmienić region na Nowa Zelandia/Australia i można grać już w czwartek :P ?

 

To chyba nie działa na ps4. Ale jak ktoś coś wie to piszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie działa na ps4. Ale jak ktoś coś wie to piszcie :D

 

VPN i konto utworzone na Nowa Zelandia/Australia + gra zakupiona na PSN w tamtym regionie :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to na pewno zadziała. Tylko nie wiem czy wcześniej nie trzeba by było jeszcze przywrócić konsoli do ustawień fabrycznych i założyć czyste konto. Za dużo zabawy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to na pewno zadziała. Tylko nie wiem czy wcześniej nie trzeba by było jeszcze przywrócić konsoli do ustawień fabrycznych i założyć czyste konto. Za dużo zabawy.

 

Reset ustawień to raptem chwila roboty wciskasz przycisk idziesz zrobić sobie herbatę do kuchni i masz temat ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko z konsoli znika, później znowu trzeba od nowa wszystkie gry instalować wracając do swojego konta. Do tego w moim i twoim przypadku musielibyśmy jeszcze raz kupić grę aby pograć te ~10h wcześniej.

 

Ja tam poczekam i tak niestety na tą premierę muszę pracować :kwasny:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko z konsoli znika, później znowu trzeba od nowa wszystkie gry instalować wracając do swojego konta. Do tego w moim i twoim przypadku musielibyśmy jeszcze raz kupić grę aby pograć te ~10h wcześniej.

 

Ja tam poczekam i tak niestety na tą premierę muszę pracować :kwasny:

 

Przecież można zrobić Back Up na Pendrive a jak masz PS+ to w chmurze zapisuje Ci się wszystko :P

 

PS> Ja się też nie będę bawić w takie kombinacje tylko poczekam cierpliwie na Unlock do piątku ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za leniwy już jestem na takie myki.

 

Do tego ktoś wie czy w Nowej Zelandii ichsiejszy store przyjmie kredytówkę z europy? Czy trzeba jeszcze oprócz dobrego VPN kupować zdrapki z tamtego regionu?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia bo to już wyższa szkoła kombinacji alpejskich dla tych co się już nie mogą doczekać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec nie oglądam więcej, first person mode wygląda obłędnie, animacje i mimika to chyba poziom to co pokazało naughty dog w gameplayu z the last of us 2 .

 

Ściąganie skóry , chyba sarna to była wygląda aż nazbytrealitycznie. :o

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up dzięki za info.

 

Ja też już nic nie oglądam. Wygląda na to, że będzie masa smaczków w grze. Wolę to sam zobaczyć podczas przechodzenia gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj przyrzekłem, że jak nie przyjdzie w piątek moje pudło to nie kupię cyfry, muszę mieć tę piękną, fizyczną mapę i w weekend wtedy nie przeglądam neta, przejdę sobie zaległą yakuze kiwami i poczekam cierpliwie jak na dorosłego człowieka przystało. Ale nie ma takiej możliwości żeby nie przyszło przecież :).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Ubi już kiedyś można było ogrywać przedpremierowo teraz sami to dają tylko że dodatkowo płatne :P

 

 

Ja juz nie dam rady grac w gry od Ubi....jest w nich coś odpychajacego,męczacego ,spasowalem juz dawno.,jakbym mial wymienic z czym mi sie kojarza slowa bezmyślny grind to odpowiadam -gra od Ubisoftu.

 

P.S Tez mialem tylko zobaczyc serie Yakuza ,ale to jest gra wybitna zaczalem od Zero i bardzo szybko uznalem gre , i cala serie za jedna z najlepeszych gier jakie gralem w zyciu,takze nie traktuj Kiwami jako zapchajdziury :thumbup: a kurier jak wysla w czwartek to na 99% bedzie w piatek,sam czesto zamawiam i nigdy nie mial 2 dni do doreczenia.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj przyrzekłem, że jak nie przyjdzie w piątek moje pudło to nie kupię cyfry, muszę mieć tę piękną, fizyczną mapę i w weekend wtedy nie przeglądam neta, przejdę sobie zaległą yakuze kiwami i poczekam cierpliwie jak na dorosłego człowieka przystało. Ale nie ma takiej możliwości żeby nie przyszło przecież :).

 

A po co komu ta mapa nie lepiej samemu eksplorować? Jeszcze zrozumiałbym BOX do kolekcji na półce ale mapę to sobie można wydrukować z pdf.a nawet na kredowym papierze a w zakładzie poligraficznym nawet mogą to oprawić w szklane ramki lub materiał udający skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem słabość do map w gierkach a te od Rockstara zawsze są fajnie zrobione. Odczuwam fizyczną potrzebę posiadania fizycznej kopii tej gry i już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nic nie chwali że na konsolach pro, czy xie będzie piękniejsza grafika? Bo nie wiem czy dołożyć do pro :E

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nic nie chwali że na konsolach pro, czy xie będzie piękniejsza grafika? Bo nie wiem czy dołożyć do pro :E

 

A to jakaś tajemnica? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na XOX grafika "ma być" niby lepsza.. Ale jaka bedzie rzeczywista różnica tego nikt nie wie.. Może żadna? Podejrzewam, że na XOX uzyskamy większy LOD i tyle..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...