Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już grę w swoje łapska i zrobił unboxing Edycji Specjalnej. :hmm:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę w piątek kupić, niestety na weekend mnie nie ma, a nie zdążyłem jeszcze Tomb Raidera skończyć i boję się, że pudełko RDR2 za bardzo będzie kusiło : D Ileż ja się na tę grę naczekałem...

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochę się cykam i czy warto dołożyć do edycji specjalnej bo chce zrezygnować bo gra kosztuje 320 zł ale czy same dodatki cyfrowe są tego warte i chce przez to zamówić edycje standardową.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem zdanie przed premierą i popadło jednak na podstawkę. W sumie w online nie będę grał, stwierdziłem, że dla jednej misji, których i tak jest masa w grze nie ma sensu dopłacać, a reszta to jakieś pierdolety do trybu online i single.

 

Gdybym brał pudło pewnie bym wziął bogatszą wersję chociażby dla steelbooka, który lepiej się prezentuje na półce :E

 

Na youtube coraz więcej filmików :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nic nie chwali że na konsolach pro, czy xie będzie piękniejsza grafika? Bo nie wiem czy dołożyć do pro :E

 

Na XOX grafika "ma być" niby lepsza.. Ale jaka bedzie rzeczywista różnica tego nikt nie wie.. Może żadna? Podejrzewam, że na XOX uzyskamy większy LOD i tyle..

 

SONY sporo kasy wpompowało do kieszeni Rockstar Games dogadali się w kwestii ekskluzywności dodatków i pierwszeństwa na wszystkie nowości to i może coś posmarowali żeby nie było za dobrze na maszynce Microsoftu. Trzeba czekać na analizę od Digital Foundry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aimbot można wyłączyć to jest opcja dla niedzielnych graczy ;) synku.

 

Jak wyłączyć aima masz pełny realizm nie to co super precyzja na myszce ze hedshot w ułamek sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizm na padzie. :E

Ani na K+M ani na padzie nie ma to nic wspólnego z realizmem.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60648/The-Red-Dead-Redemption-2-Official-Companion-App?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=rdr2-app-10232018&utm_content=newswire

 

Rockstar chyba puszcza oczko posiadacza Oledów bojcych się wypalen po 20 godzinnej sesji w rdr 2 :)

 

Genialny pomysł, szykuje tableta notabene również na oledzie hehehe a hud w grze wyłączam dla lepszej immersji

 

Cały interfejs mapa itd na tablecie Ra bez huda na tv, robił to już ktoś wcześniej czy rockstar na to wpadł PIERWSZY?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F4 było już coś takiego... I było to bezużyteczne. Zamiast dwóch kliknięć, podnosić tablet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochę się cykam i czy warto dołożyć do edycji specjalnej bo chce zrezygnować bo gra kosztuje 320 zł ale czy same dodatki cyfrowe są tego warte i chce przez to zamówić edycje standardową.

Ja się cykam czy w ogóle to brać. Jedynki nie znam i raczej nie poznam. Nie przemawia do mnie fakt, że robił to Rockstar bo poza GTA 1,2 i Vice City nie grałem w nic od nich i nie lubię westernów. Ale podobają mi się widoczki z gry, lubię otwarte światy i nieco udzielił mi się hype od Was na tą grę. Ale nadal mam opory. Żałuję, że nie ma więcej materiałów, które wcześniej pozwoliły by mi się bardziej określić czy brać na premierę czy zlać i ograć za jakiś czas.

Ewentualnie, jako że odstawiłem dziś limuzynę do majstra aby mi ogarnął ją przed zimą, niech zgarnie parę złociszy więcej niż trzeba wtedy problem rozwiąże się sam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę, że niechcący kupiłem preorder na xboxa :E Była oferta na ms store na xbox one s 1tb z rdr2 za 777pln i się skusiłem. Po fakcie okazało się że gra nie jest na płycie ani nie jest to kod tylko od razu mi preorder zrobiło. To pewnie dlatego że Sony ma wyłączność na bundle. Jakby ktoś polował na xone x z rdr2 to pewnie tak samo będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale hype... nie zapomnijcie tylko sobie ubrać pampersów :lol2:

 

Twoja wypowiedź wskazuje, że Ty je potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“The horses feel like they are expending effort when pulling the wagons, especially up slopes or over difficult terrain. Wagons themselves have a real sense of weight, they creak and rock over every bump or crevice, their wheels can buckle, and their bodies can be broken into hundreds of separate pieces. We’ve really tried to make everything feel and react as accurately as possible, which should hopefully deepen the players feeling of connection with the world.”

 

"When GTA 3 released in 2001, it changed the industry and birthed a genre. Red Dead Redemption 2 releases almost two decades later, into that same genre – a genre now well-established – but it has the potential to have a similar impact."

 

"Good looking open world games are everywhere these days, but they’re only getting prettier – nothing has attempted to advance physics and AI in the way Rockstar is here. With visual improvements offering decreasing returns and with a new generation of hardware on the horizon, Rockstar may once again have created the next step in the evolution of the triple-A open world."

 

GOTY :o

 

https://www.vg247.com/2018/10/23/red-dead-redemption-2-physics-ai-euphoria-phil-hooker-interview/

 

Jak ktoś zna angielski polecam przeczytać, na chwile obecna najbardziej rzeczowy, ciekawy artykuł o nadchodzącym Mesjaszu gamingu

 

Rockstar zawsze jest o krok przed konkurencją wyobraża sobie ktoś taki artykuł o np far cry albo jakimś assasyn ie?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć aima masz pełny realizm nie to co super precyzja na myszce ze hedshot w ułamek sekundy

 

Tak, celowanie prawdziwą bronią jest na pewno tak samo ułomne jak analogową gałką na padzie :lol2: Chyba tylko, gdy używamy naramiennej wyrzutni rakiet :E

Litości, naprawdę ta wasza konsolowa propaganda powinna mieć jakieś granice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, celowanie prawdziwą bronią jest na pewno tak samo ułomne jak analogową gałką na padzie :lol2: Chyba tylko, gdy używamy naramiennej wyrzutni rakiet :E

Litości, naprawdę ta wasza konsolowa propaganda powinna mieć jakieś granice...

Ulomne według mnie są osoby którym celowanie na analogach sprawia trudność. "A co do twojej konsolowej propagandy"przygotuj youtube do ogrywania rdr 2 :E:lol2:

 

Albo szykuj sarkofag bo na pc szyko nie wyjdzie :lol2:

 

Jestem pewny ze twoje delikatne rączki miały by problem z odrzutem zwyklego glocka wiec nie fantazjuj zbytnio. :cool:

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoje umięśnione łapy prawdziwego komandosa nie psują delikatnych padów? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już Rockstar chyba traci kontrolę nad przeciekami bo co chwile pojawiają się nowe filmiki i to całkiem długie, jeden ma 9 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zawsze jest o krok przed konkurencją wyobraża sobie ktoś taki artykuł o np far cry albo jakimś assasyn ie?

 

:lol2: gry R* powinny mieć oddzielną skalę ocen skoro takie gnioty jak assassiny mają wysokie oceny.. Artykuł świetny, HYPE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulomne według mnie są osoby którym celowanie na analogach sprawia trudność.

Mimo, że z konsolami mam do czynienia począwszy od NES'a i pierwszego PSX'a, to do tej pory granie w wszelkiego rodzaju gry FPP i TPP w których kluczowe jest celowanie, są dla mnie katorgą. I nie, nie uważam się za ułomnego. Po prostu analog vs myszka jak dla MNIE jest nieporównywalne bardziej "naturalne" myszką. Żałuję trochę, że producenci nie dają natywnego wsparcia dla klawiatury i myszki w singlu (tylko i wyłącznie, bo w Multi nie miałoby to racji bytu).

Gameplay wycieka już na dobre...

Film 1

Film 2

 

Film 1 Film 2 Film 3 Film 4 Film 5

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Vulc Przy mocnym wietrze nawet nie myślałem o zjazdach. 15km/h po płaskim robi się problemem. Nie ma bata, nawet duża masa nie pomaga. Lekka osoba by po prostu chyba odleciała z wiatrem. To, co na normalnym rowerze się da, na oreo jest niemożliwe. Fajny rowerek, oby służył i dawał dziką radość!  
    • 1. Tylko baza użytkowników pstryka jest trochę większa niż baza posiadaczy ps5, stąd argument o Xeno, które mimo wszystko sprzedało się średnio. 2. No niestety nie działa to w przypadku wszystkich gier;) 3. Zgodziłbym się, gdyby spadek sprzedaży gier z serii nie był postępującym od kilku poprzednich części trendem. To nie jest tylko problem Rebirth, trend jasno wskazuje, że spadek sprzedaży to problem systemowy Finali. No właśnie nie wiem, czy zaniedbało. Final od czasu 9 ewoluował, z ostatnich gier mamy umiarkowanie przyjęte 13, bardzo dobrze przez zainteresowanych przyjęte 14, 15, która złożyła podwaliny pod 15 i 16, FF16, który był eksperymentem (imho to dobra gra, ale kiepski jrpg i jeszcze gorszy slasher - ale to materiał na odrębną dyskusję), ale np. system walki z FF7 uwielbiam i uważam, że to najlepsze, co w ostatnich latach pokazały JRPGi. Szczerze, to nie mam za wiele pomysłów na to, co więcej mogłoby Square zrobić, żeby uczynić z Finala w jego ostatniej formie grę (w sensie JRPG) lepszą. Jest świetna, angażująca i wymagająca walka? Jest. Są świetne postacie i relacje między nimi? Jak najbardziej. Jest zakręcona historia i rewelacyjnie wyreżyserowane cutscenki? Owszem Muzyka? Masz tu Panie 9h epickiego soundtracku, z czego tylko walki z finałowego rozdziału to prawie 50 minut muzyki:D Final 7 Rebirth mógłby być mniej rozpompowany aktywnościami pobocznymi albo te aktywności mogłyby być przynajmniej w częsci lepsze niż to, co dostaliśmy, ale nie można powiedzieć, że ta gra to dowód na to, że Square zaniedbało markę. Zresztą tak samo 16 - to jest naprawdę dobra gra, w którą włożono masę serca. I to mnie martwi w kontekście przyszłości serii, bo jak napisałem wyżej - ostatnie finale to dobre gry, a sprzedają się coraz gorzej.
    • Dlatego mamy prawo, ktore trzeba umiec egzekowwac. I tak, duzo zalezy od sprzedawcy/sklepu, dlatego nie raz czesto lepiej doplacic 10-15% do ceny ale kupic towar, ktory ewentualnie bedzie naprawiany/wymieniany od reki. 
    • Dla PC to lepiej jak takie edycje nie wychodzą, tylko się potem problemy tworzą i scena moderska dzieli... 
    • oj zelenski znaj swoje miejsce w szeregu chlopie    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...