Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na klocku podobno jeszcze większa imersja dzięki wykorzystaniu silniczków na triggerach, czuć każdy kamyczek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że z konsolami mam do czynienia począwszy od NES'a i pierwszego PSX'a, to do tej pory granie w wszelkiego rodzaju gry FPP i TPP w których kluczowe jest celowanie, są dla mnie katorgą. I nie, nie uważam się za ułomnego. Po prostu analog vs myszka jak dla MNIE jest nieporównywalne bardziej "naturalne" myszką. Żałuję trochę, że producenci nie dają natywnego wsparcia dla klawiatury i myszki w singlu (tylko i wyłącznie, bo w Multi nie miałoby to racji bytu).

Gameplay wycieka już na dobre...

Film 1

Film 2

 

Film 1 Film 2 Film 3 Film 4 Film 5

 

Gra w 30 fps na klawiaturze i myszcze to koszmar - na padzie tego tak nie odczujesz.. co innego jeśli gry działały by częsciej na konsolach w 60 klatkach wtedy ma to sens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klocku podobno jeszcze większa imersja dzięki wykorzystaniu silniczków na triggerach, czuć każdy kamyczek :).

 

Są też takie pady na PS4 i są w pełni licencjonowane przez SONY

 

wgDUppS.png

 

Jak ktoś lubi pada od XOX to może grać też na takim na PS4 ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też takie pady na PS4 i są w pełni licencjonowane przez SONY

 

wgDUppS.png

 

Jak ktoś lubi pada od XOX to może grać też na takim na PS4 ;)

 

 

Gdzie to takie pady mozna kupic? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w sklepach albo na Allegro

 

Kontroler NACON Revolution Pro do PS4 w MediaMarkt jest po 429 zł https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-nacon-revolution-pro-do-ps4?utm_source=tradedoublerxml&utm_medium=affiliate&utm_term=tradedoubler_xml&utm_campaign=tradedoubler_xml

 

Są też inne modele ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q4LgEkcCwlI

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze.. ogółem pady od x'a zawsze lepiej leżały mi w dłoni, ale prawie 4 stówy za pada to jednak drogo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz że jak bardziej odpowiada Ci ten od X'a to SONY ma też swoje "Xbox One Elite Controllery" :D

 

Na Morele mają Gamepad Nacon Revolution Pro Controller v2 (PS4OFPADREV2UK) za 469 zł

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest pewność, że jak podłączysz takiego pada to te silniczki będą działały akurat w tej grze? Nie jest tak, że to zaprogramowane jest pod dany sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest pewność, że jak podłączysz takiego pada to te silniczki będą działały akurat w tej grze? Nie jest tak, że to zaprogramowane jest pod dany sprzęt?

 

Tak jest pewność mało tego ten padzik będzie nawet normalnie działać w grach na PC :cool::thumbup:

 

Na PC to masz jeszcze 4 dodatkowe przyciski do konfiguracji (wymagany Windows 7/8/10 PC i połączenie internetowe)

 

Można też zmieniać wagę tego pada

 

U7Zkvbn.png

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz takiego pada Azgan? Mnie osobiście lepiej leży ten od ps4, od one trochę za duży ale te silniczki to naprawdę fajny bajer i wzbogaca to imersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przecież ta gra kosztuje 250zł :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy moment w 3:33

 

O kurde, ja rozumiem, że 8 lat w produkcji, zespół ponad 1000 osób i nieskończony budżet ale takie detale to już chyba nawet niegrzeczne psiaki w swoich liniowych grach nie robią.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Po co oglądać jak za dwa dni sam to będziesz ogrywał i odkrywał kolejne nowe smaczki? Psujecie sobie tylko odbiór gry na bazie filmików nędznej jakości.

 

O kurde, ja rozumiem, że 8 lat w produkcji, zespół ponad 1000 osób i nieskończony budżet ale takie detale to już chyba nawet niegrzeczne psiaki w swoich liniowych grach nie robią.

 

Robią

 

https://www.youtube.com/watch?v=btmN-bWwv0A

 

Nawet CD PROJEKT RED stwierdził ostatnio że konsole obecnej generacji mają jeszcze sporo możliwości do wykorzystania co udowadniają właśnie takie gry jak Red Dead Redemption 2 ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ja rozumiem, że 8 lat w produkcji, zespół ponad 1000 osób i nieskończony budżet ale takie detale to już chyba nawet niegrzeczne psiaki w swoich liniowych grach nie robią.

3024 osoby dokładnie, a wszystko zawdzięczamy euphorii, jedyne co przydało by się naughtdog

 

Choć to co szykują w the last of us 2 wygląda wybornie

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mieliście podobny hype? Ja dokładnie na premierę W3. Kocham nawet to czekanie, a w grze będę zaglądał pod każdy kamyk, nie mogę nic przegapić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego będzie ,okaże sie jutro po 13:00 gdy opublikują pierwsze recki pewnie na początku same ochy i achy a po 2 tygodniach gdy cisnienie spadnie zaczną się podsumownia i wyjdzie 8/10 tak jak było z GOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając w RDR 1 na początku było wow super 10/10, później w Meksyku trochę hype opadł a później znowu już do końca gry było wow i to grając pierwszy raz 8 lat po premierze. Pięknie to wygląda po łatce na X, bo wcześniej ta rozdziałka 720p za bardzo bolała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr w momencie premiery robił szał pamiętam jak dziś podniecanie się gra.

 

Nowa marka która zdeklasowala wszystko, goty z miejsca a gra chyba wyszła jakoś na początku roku albo prawie w połowie.

 

Gra była mega długa, trochę przynudzala czasem, ale klimat i cala rozgrywka bo super, fabuła imo nie była porywająca, z fajnymi momentami i mocna koncowka

 

Ja ostatni raz miałem taki hype na premierę gta v na ps3 no i na wiedźmina, choć tutaj bł jednak mniejszy

 

Gow nowy to max 8.5 /10 sporo lepszy spiderman w mojej ocenie najlepsza gra to roku jak narazie

 

Ntepna gra z takim hype albo większym będzie GTA VI NO I MOŻE THE LAST OF US 2, CYBERPANK. na nic innego nie czekam.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mieliście podobny hype?

Przedwczoraj. Hype bardzo umiarkowany, lubię klimaty dzikiego zachodu, ale nie jestem ich wielkim fanem. Grę kupuję ze względu na to, że to Rockstar - gwarancja określonego poziomu.

sporo lepszy spiderman w mojej ocenie najlepsza gra to roku jak narazie

Wszyscy już to wiedzą, bo wspominasz o tym w co drugim poście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gow to dla mnie max 7 kupiłem na premiere a sprzedałem dosłownie kilka dni temu, i nie żebym w tym czasie grał broń boże szkoda czasu na sredniaki po dosłownie dwóch dniach wylądował na półce ,dlatego jestem teraz wyczulony na przypuszczalne dychy na prawo i lewo.

Edytowane przez lukjag1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przemyślałem i kupie sobie Red Dead Redemption II Edycja Standardowa za 263,95 zł bo dodatki w Edycji Specjalnej mnie za bardzo nie interesują. :)

 

Może nie zauważyliście mojego pytania więc chce się ponownie zapytać czy ktoś już ma grę i ją instalował mówię tylko wyłącznie o wydaniu pudełkowym . :hmm:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przemyślałem i kupie sobie Red Dead Redemption II Edycja Standardowa za 263,95 zł bo dodatki w Edycji Specjalnej mnie za bardzo nie interesują. :)

 

Może nie zauważyliście mojego pytanie więc chce się ponownie zapytać czy ktoś już ma grę i ją instalował mówię tylko wyłącznie o wydaniu pudełkowym . :hmm:

 

Tak ja mam byłem przed chwilą w żabce po paliwo i grażyna z pod lady mi sprzedała steelboksa , a tak poważnie to z kąd ma ktoś mieć jak nie było premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...