Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj. Hype bardzo umiarkowany, lubię klimaty dzikiego zachodu, ale nie jestem ich wielkim fanem. Grę kupuję ze względu na to, że to Rockstar - gwarancja określonego poziomu.

 

Wszyscy już to wiedzą, bo wspominasz o tym w co drugim poście...

W tym wątku jeszcze nie wspominałem, masz z tym jakiś problem?

Z tego co pamiętam tylko w jednym wątku mówiłem o swoich odczuciach dotyczących GoWa i spidermana.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
The game’s virtual world is extraordinarily detailed. As a player, you can see rainwater dripping from the trees after the sun breaks through clouds and hear deer moving softly through the woods. Its characters are modelled so exactly on real people that it looks like a film. You can call out to anyone you pass on the road or in a dusty town and they will look up from a newspaper or turn towards you to respond. Its simulation is so detailed that, at first, it is difficult to believe.

i to mi się podoba. Będę miał szczenę na podłodze jak przy Wiedźmienie 3. Takie gry lubię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zanjomy dziś dostał gre a zamówił od jakiegoś gościa na allegro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam byłem przed chwilą w żabce po paliwo i grażyna z pod lady mi sprzedała steelboksa , a tak poważnie to z kąd ma ktoś mieć jak nie było premiery.

Bo niektórzy pisali w tym temacie że grę pudełkową mieli dostać kilka dni przed premierą wiec się pytam

:lol2::kwasny:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro mnie poinformowało, że skompletowało moje zamówienie. Przy wyborze terminu dostawy 26.10 wyskakuje 404 :E

Też już dostałem, potwierdziłem i wszystko ok, a tak straszyliście tym euro ;) W piątek po robocie nie ma mnie dla świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ta nowa jakość w interakcji z npc to pic na wodę, czy serio będzie jakiś algorytm i npc będą się zachowywali niestandardowo , odpowiednio do zaistniałej sytuacji.

 

Nie rozśmieszaj mnie, to forum o PC, a konsole mają swój osobny dział i takie tematy zaśmiecają temat o grach na PC.

To tak jak by mówić że piasek zaśmieca pustynię zajaczku, a sama gra na bank wyjdzie na pc za jakiś długi czas :E może nawet z tym 1080 odpalisz w 4k w detalach U.high

No chyba ze nvidia zdecyduje wrzucić akis ficzery co obliczaja promienie słoneczne w czasie rzeczywistym :P

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henep dokładnie - uruchomiles się jak nigdy :E

Prawda jest taka że jak komuś bardzo zależy na tym tytule to i tak zagra. Kupi/pożyczy konsole i tyle. Teksty o zazdrości jednej frakcji czy drugiej,bo jakaś gra nie wychodzi na dany sprzęt jest żałosna.

Mam pc i PS4 i gra gitara - przynajmniej nie odczuwam uporczywego bólu tylnej części ciała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda premiera z pierwszeństwem tak wygląda. Jedni wchodzą i pitolą smutne kawałki o YT, drudzy o 30 klatkach.

Petycje niepotrzebne bo to, że ta gra na PC będzie jest raczej pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa za dwa lata jak z GTAV albo i wcale.

To sobie zagram drugi raz za dwa lata. Co za problem? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda premiera z pierwszeństwem tak wygląda. Jedni wchodzą i pitolą smutne kawałki o YT, drudzy o 30 klatkach.

Petycje niepotrzebne bo to, że ta gra na PC będzie jest raczej pewne.

 

Na jedynke pomimo że grałem na ps3 czekałem żeby wyszła na pc I CO? Czekam do teraz :E jedynie xbox x rozwiązuje ten problem w jakimś sensie, bo o ultra detalach można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat był już wyjaśniany? Ile można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione szeryfie? Mówisz o tej bajce ze niby musieliby pisać od nowa bo gra była tak skopana ze sie jej przeportowac nie DAŁO?

 

Ojj ktoś tu musi przestać być pelikanem :D

 

Btw zaraz ktoś wyskoczy z oled em, czernia i HDRem i będzie pozamiatane, emingowe fotele i fałdy 65calowe juz były co będzie dalej? :D

 

Embargo na recenzję schodzi dokładnie o północy ?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam spojrzeć na GTA4 - "szeryfie".

Oraz na raporty o zarobkach z wersji PC GTAV - "szeryfie". :D

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam konsole ps4 można kupić używaną za 600zł ( ja kupiłem z dwoma padami) a to jedynie 2/1 ceny RDR2. Więc o co ten ból dupy, chcesz sobie zagrać to kup sobie konsole a nie wydziwiaj z petycjami do RG :E :E

 

Ja liczę, że ruszy na moim xone za 270zł :E Niektórzy więcej płacą za edycję specjalną RDR2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech was szlag trafi z tym hajpem zamówiłem cyfrowke :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wasz szlag trafi z tym hajpem zamówiłem cyfrowke :E

Dawno nie było tak dużej premiery, zwłaszcza takie giganta jakim jest rockstar

 

Ciekawe czy jest animacja skorowania dla każdego z 200 zwierzaków, i czy można oskorowac konia jak w rdr 1 :D

 

najlepiej to niech moderator to zamknie i otworzy jak juz zapowiedza na pc . tak jak przy gta 5 ...

 

Bez sensu a gdzie będzie toczyła się dyskusja? W końcu jakieś życie na wymarlym pustkowiu jakim staje się to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest animacja skorowania dla każdego z 200 zwierzaków, i czy można oskorowac konia jak w rdr 1 :D

 

W wywiadzie linkowanym gdzieś na forum mówili, że są animacje :D

 

najlepiej to niech moderator to zamknie i otworzy jak juz zapowiedza na pc . tak jak przy gta 5 ...

 

Najlepiej to już nic nie pisz ;)

 

 

Moderator już to komentował, ile można się powtarzać?

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o to ze tutaj jest teren neutralny i każdy gracz może się wypowiedzieć czy to ten co Ga na ps4, pc czy xbox ie.

 

Fanboje obu stron nie będą się wypowiadali w wątkach konkurencji.

 

Imo powiedz mi jaki masz z tym problem ze dyskusja toczy się TUTAJ?

 

Ciekawe czy jutro będzie można gdzieś dorwać grę w większych miastach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arthurr1yih7.jpg

 

Jak na open world wyglądają nieźle te modele, chyba nie docenialem rockstara jeśli chodzi o grafike

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i dotyczy wersji ps4. Jak będę miał problem z wersją ps4 to tam napiszę, tak samo jak ktoś będzie miał problem z wersją xbox to napisze w odpowiednim dziale.

 

Sprawa była już wyjaśniana nawet przez moderatora ile razy można powtarzać. Dział gry to dział ogólny i ja sam nie widzę powodu aby dzielić wątki graczy bo grają na innych platformach w tą samą grę :E.

 

Gra szykuje się kapitalna. Nie mogę się doczekać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...