Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na PS4 PRO będzie bardzo źle?

Niestety, nie mam XOX, tylko zwykłego Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zamowilem bundla Prosiaka + remastera TLOU z Media. Xoxa dla 1 gry nie kupie. tym bardziej ze mam zwykly TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no serio po tym co zobaczyłem - jak bym miał xboxa s to bym już zdjęcia robił i pucował ją na sprzedaż. Nie piszę tego z jakąś złośliwością. Tak sobie można grę zniszczyć a nie przejść. Nie kupuję takiego tłumaczenia że fabuła najważniajsza - nie po tym co DF pokazał.

 

To nawet nie jest kwestia samej rozdzielczości sama grafika też jest przycięta na XBOX ONE S i to nawet względem PS4 Slim :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś gra na pułkach do kupienia ?. Ja miesiąc temu pozbyłem się S'ki i kupiłem X'a specjalnie dla RDR2 :P. Polecam taką zmianę bo różnica w grach spora, jeśli mamy tv 4k to jeszcze lepiej.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na PS4 PRO będzie bardzo źle?

Będzie bardzo dobrze, ale na XOX będzie po prostu zauważalnie lepiej.

Niestety, nie mam XOX, tylko zwykłego Xbox One.

Na zwykłym xboxie jak przedmówcy napisali może być papka, szczególnie na TV 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te materiały i się cieszę że jednak nie pokusiłem się aby sprzedać slimkę dla Pro. Różnice jakie zauważyłem to w cieniowaniu dalszych obiektów i to tyle.

Moc xbox x jednak zmiotła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na PS4 PRO będzie bardzo źle?

Niestety, nie mam XOX, tylko zwykłego Xbox One.

 

XBOX ONE S - to dramat

PS4 na TV FullHD - jest O.K

PS4Pro na TV 4K - akceptowalna jakość

XBOX ONE X - wygląda najlepiej i tak jak powinien na TV 4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

to dość odważne posunięcie ze strony R* że zdecydował się pchnąć grafikę kosztem masy osób z konsolami o słabszych parametrach. Chociaż uczciwie trzeba przyznać że wiele tekstur jednak razi oczy nawet na iksie. Nic więc dziwnego że R* dość brutalnie obszedł się siłą rzeczy z takim podstawowym klockiem.

 

Gra jest podobno krótka

60H + zadania poboczne i jazda konno po mapie która sama z siebie spokojnie pochłonie kolejne 30h - czy ja wiem czy krótka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, 1400 jakaś używka i jest :D

 

Jak jeszcze 5 kafli dołoży to będzie mieć na nową kartę graficzną.

 

Po co dokładać? ostatnio kupiłem 1070 za 1200zł który robi 144fps w r6: siege czy CoD:black ops 4 - wiem zawstydzam konsole taką płynną rozgrywką.

A reszta kasy jest w kieszeni na zwykłą ps4 jak ktoś jeszcze nie ma i cieszy się szpilami jak God of War czy Rdr2

 

Wilk syty i owca cała :E

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra jest podobno krótka

 

Jest masakrycznie długa. Dłuższa niż niejeden RPG z tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

mowi się wilk syty i owca zjedzona :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tv 4K sam nie skaluje obrazu do 2160p?

 

Niestety, za Xboxa One można dostać ok. 400 zł, więc nie opłaca się sprzedawać i dopłacać do X - zwłaszcza, że mój tv obsługuje tylko dwa sprzęty w 4K i z HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Niestety, za Xboxa One można dostać ok. 400 zł,

szybko sprzedawaj bo jak ludzie się naoglądają youtuba to spadnie do 250 :E

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dokładać? ostatnio kupiłem 1070 za 1200zł który robi 144fps w r6: siege czy CoD:black ops 4 - wiem zawstydzam konsole taką płynną rozgrywką.

A reszta kasy jest w kieszeni na zwykłą ps4 jak ktoś jeszcze nie ma i cieszy się szpilami jak God of War czy Rdr2

 

Wilk syty i owca cała :E

 

W ostatnich dwóch moich laptopach miałem gtx1080 ale co z tego? :P Te gry co podałeś to totalny prymityw w porównaniu do rdr2, już dawno z tego wyrosłem albo mi się znudziło i nawet nie chce mi się odpalać takich gier a jak komuś się podobają to niech gra, co mnie to obchodzi :D Dlatego sprawdzam na xone jutro a jak lipka to szybka akcja na oneX

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowi się wilk syty i owca zjedzona :E

Dobrze napisał - wilk syty, owca cała.

 

Gra jest podobno krótka

Znaczy ile to krótka i skąd info? Gamespot podaje 45-50h przy olewaniu większości aktywności pobocznej.

 

https://www.gamespot.com/articles/red-dead-redemption-2-how-long-is-it/1100-6462735/

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Po co dokładać? ostatnio kupiłem 1070 za 1200zł który robi 144fps w r6: siege czy CoD:black ops 4 - wiem zawstydzam konsole taką płynną rozgrywką.

taa mogę tylko ziewnąć jako posiadacz takiej karty w lapku. Poczytaj sobie lepiej o nowych trybach gamingowych w telewizorach (upłynniania obrazu) to się zdziwisz lekko. Lepiej kupić konsolę i dobry duży TV z nowszych modeli niż peceta. Będziesz grał w "60fps" - więcej nie trzeba. Nawet do multi dla normalnego człowieka 60 styka a co dopiero 144. Weź daj pan spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na PS4 PRO będzie bardzo źle?

Niestety, nie mam XOX, tylko zwykłego Xbox One.

Nie źle, piszą ze działa dobrze 30fps na obu, xbox x ma porostu wyższa rodziałke (dzieki lepszemu gpu) ale jeśli nie masz porównania albo tv4k to nie poczujesz jakieś różnicy po czasie się przyzwyczaisz do takiego obrazu czy nawet tego nie zauważysz chyba ze jesteś purystą co wątpię. Ważne żeby gra nie chrupała klatki są podobne przecie to to same cpu wiec więcej nie wyciągną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle ex od sony bije te pif pafy.

 

Nie ma co porównywać. Exy sony to głownie kozacki single a ja mowie o świetnym multi- taki r6:siege przyciągnął mnie bardziej niż nie jeden ex sony-wszystko zależy od człowieka i jego preferencji.

 

W ostatnich dwóch moich laptopach miałem gtx1080 ale co z tego? :P Te gry co podałeś to totalny prymityw w porównaniu do rdr2, już dawno z tego wyrosłem albo mi się znudziło i nawet nie chce mi się odpalać takich gier a jak komuś się podobają to niech gra, co mnie to obchodzi :D Dlatego sprawdzam na xone jutro a jak lipka to szybka akcja na oneX

 

Ja mam na odwrót-wyrosłem z prymitywnego singla i przeniosłem się na multi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada rozdzielczość na ps4 pro, szachownica w porównaniu np. Do nowego assasyn?

 

Co jest lepsze 1400p czy metoda z 1980X2160?

 

Co jest dobrego na xbox ie dk ogrania oprócz forzy 4 forzy 7 Gears ów , quantum BRAK i HALO?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX ONE S - to dramat

PS4 na TV FullHD - jest O.K

PS4Pro na TV 4K - akceptowalna jakość

XBOX ONE X - wygląda najlepiej i tak jak powinien na TV 4K

Problem ze pro czy xbox x ma chyba 1-2% użytkowników w porównaniu do reszty konsol tej generacji. Phil wiedział co robi wydajać tego x ( nie chodziło o zarobek bardziej o pijar) bo przestali w eurogamerze psioczyć np. na xobxa ze fatalnie chodzi w porównaniu do zwykłego ps4, zawsze jest na końcu napisane ze xbox x jest lepszy. Bo znam ludzi xbotów co graja do dzisiaj na xbox one zwykłym i dla nich się liczy tylko GS wiec mogą grac nawet w 480p i tak powiedzą ze okej. I to jest dla mnie choroba (; :E Tera maja x wiec maja mniejszy ból tyłka . Znam kolesi co dla nich gry od sony god of war, unchartet sa gorsze bo są tylko na sony. A gra roku to dla nich był asasyn orgins. :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie źle, piszą ze działa dobrze 30fps na obu, xbox x ma porostu wyższa rodziałke (dzieki lepszemu gpu) ale jeśli nie masz porównania albo tv4k to nie poczujesz jakieś różnicy po czasie się przyzwyczaisz do takiego obrazu czy nawet tego nie zauważysz chyba ze jesteś purystą co wątpię. Ważne żeby gra nie chrupała klatki są podobne przecie to to same cpu wiec więcej nie wyciągną .

 

 

Jak gra dziala dobrze jak na PRo masz caly czas spadki klatek,a to bedzie sie wiazlo z zacieciami.no i lipa :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie źle, piszą ze działa dobrze 30fps na obu, xbox x ma porostu wyższa rodziałke (dzieki lepszemu gpu) ale jeśli nie masz porównania albo tv4k to nie poczujesz jakieś różnicy po czasie się przyzwyczaisz do takiego obrazu czy nawet tego nie zauważysz chyba ze jesteś purystą co wątpię. Ważne żeby gra nie chrupała klatki są podobne przecie to to same cpu wiec więcej nie wyciągną .

 

CPU to samo ale na X podkręcone do 2,3GHz przez co framerate jest jednak stabilniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra dziala dobrze jak na PRo masz caly czas spadki klatek,a to bedzie sie wiazlo z zacieciami.no i lipa :kwasny:

Masakra ludzie to maja problemy ogram dzisiaj po północy to ci powiem jak z tymi klatkami . :lol2: czekaj na pc tam będziesz miał pewnie stale 60fps albo 30. :P

pamiętam jeszcze jak gta5 chodziło na ps3 albo gt4 na xbox360 rozmazane jak ciapa i w 15 fps :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra dziala dobrze jak na PRo masz caly czas spadki klatek,a to bedzie sie wiazlo z zacieciami.no i lipa :kwasny:

 

Na digitalfoundry przeca mówili że jest caly czas 30fps oni tylko wynaleźli miejsca gdzie są spadki i je pokazali. A tak gra się ponoć bardzo dobrze tylko że grafika siedzenia nie urywa, na X jest dużo ładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...