Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na digitalfoundry przeca mówili że jest caly czas 30fps oni tylko wynaleźli miejsca gdzie są spadki i je pokazali. A tak gra się ponoć bardzo dobrze tylko że grafika siedzenia nie urywa, na X jest dużo ładniej

Dziecią nie wytłumaczysz. Dlatego pisałem o dobrym zagraniu pijarowym MS z tym xboxX. Koszt produkcji jego jest drogi ale marketingowo zyskują. A ms może sobie pozwolić na to maja kasy jak lodu. Sony tonie w długach , jedynie dział konsol im zyski przynosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU to samo ale na X podkręcone do 2,3GHz przez co framerate jest jednak stabilniejszy.

obie maja podkręcony pro 2,1 (zwykla ma 1.6), xboxx 2,3 różnica minimalna na tym wiele już nie zyskasz... to tak jak podkręcić 4,4 procek a na 4,5 w grach nic się nie zmieni..w syntetykach tal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie tak kazdy podnieca w tej grze ?? Pierwszy rdr nie byl taki wow i nie bylo takiej wrzawy, a tutaj hurr durr jak by boga za nogi zlapali, serio co takiego jest w klonie gta 5 w stylu i klimatach wild west ?

 

Ps: gta ktore mnie ostatnio bawilo i bylo moja ostatnia i ceniona czescia tej gry to bylo Vice City, potem jeszcze troszke san andreas i juz tej serii wgl nie ruszam bo nie bawia mnie te klimty i wyroslem z pseudo gangsterki itd, dlatego dziwia mnie te przehajpowane na maksa oceny, gdzie tylko pieja z zachwytu, a o wadach nic i woda w ustach, a ktore widac ze sa...

 

Widac marketing i samo R* powoduje mokry sen w tej zgnilej branzy

 

Dla mnie gra generacji to moze byc witcher 3 jako rpg, jako adventure-survival zelda botw, jako platformer mario odyssey, jako wyscigi takie FH4 czy po prostu God of War, ale RDR ? Przehajpowali strasznie, ale co sie dziwic po GTA walkowanym od lat na prawie wszelkie mozliwe sprzety i sposoby...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa mogę tylko ziewnąć jako posiadacz takiej karty w lapku. Poczytaj sobie lepiej o nowych trybach gamingowych w telewizorach (upłynniania obrazu) to się zdziwisz lekko. Lepiej kupić konsolę i dobry duży TV z nowszych modeli niż peceta. Będziesz grał w "60fps" - więcej nie trzeba. Nawet do multi dla normalnego człowieka 60 styka a co dopiero 144. Weź daj pan spokój...

Nie wiem jak to się dzieje, ale wiele osób potwierdza, że ten procesor upłynniający obraz w nowych TV Samsunga robi mega robotę i faktycznie z 30 fps czuć jakby się grało na 60.

https://hdtvpolska.com/motion-plus-gra-test-nowosc-w-tv-od-samsung-dedykowana-dla-graczy/

 

W zasadzie taki 50 calowy NU8072 (widoczny HDR i ten świetny upłynniacz) jest w cenie 32 calowego monitora 144 hercowego.

 

obie maja podkręcony pro 2,1 (zwykla ma 1.6), xboxx 2,3 różnica minimalna na tym wiele już nie zyskasz... to tak jak podkręcić 4,4 procek a na 4,5 w grach nic się nie zmieni..w syntetykach tal

Tylko część zadań z CPU możesz przerzucić na GPU.

W drugą stronę już jest ciężej, no chyba, że się ma w środku Cella z PS3 :D

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na digitalfoundry przeca mówili że jest caly czas 30fps oni tylko wynaleźli miejsca gdzie są spadki i je pokazali. A tak gra się ponoć bardzo dobrze tylko że grafika siedzenia nie urywa, na X jest dużo ładniej

 

z tego co widze to na duzych terenach masz te 30 ,ale w miastach na PRosiaku bedzie chrupac.Nizsza rozdzialka i spadki a na One 4k i stale 30 fps.No ale w miastach liczy sie CPU,wiec to w sumie logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie tak kazdy podnieca w tej grze ?? Pierwszy rdr nie byl taki wow i nie bylo takiej wrzawy, a tutaj hurr durr jak by boga za nogi zlapali, serio co takiego jest w klonie gta 5 w stylu i klimatach wild west ?

 

Ps: gta ktore mnie ostatnio bawilo i bylo moja ostatnia i ceniona czescia tej gry to bylo Vice City, potem jeszcze troszke san andreas i juz tej serii wgl nie ruszam bo nie bawia mnie te klimty i wyroslem z pseudo gangsterki itd, dlatego dziwia mnie te przehajpowane na maksa oceny, gdzie tylko pieja z zachwytu, a o wadach nic i woda w ustach, a ktore widac ze sa...

 

Widac marketing i samo R* powoduje mokry sen w tej zgnilej branzy

 

Dla mnie gra generacji to moze byc witcher 3 jako rpg, jako adventure-survival zelda botw, jako platformer mario odyssey, jako wyscigi takie FH4, ale RDR ? Przehajpowali strasznie, ale co sie dziwic po GTA walkowanym od lat na prawie wszelkie mozliwe sprzety i sposoby...

tak działa kapitalizm i świat owieczki maja kupować i się nie zastanawiać za bardzo (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to na duzych terenach masz te 30 ,ale w miastach na PRosiaku bedzie chrupac.Nizsza rozdzialka i spadki a na One 4k i stale 30 fps.No ale w miastach liczy sie CPU,wiec to w sumie logiczne.

Prawie to samo napisali na DF :)

Dead Redemption 2 targets 30 frames per second, frame-pacing is consistent on all platforms, but there's a clear difference in performance in the game's busiest areas, with the enhanced consoles clearly running more smoothly. Once again, top of the pile is Xbox One X. Bar one cutscene that strangely runs slower on X than any other platform, Microsoft's enhanced machine delivers a nigh-on locked 30fps with only very minor dips in performance in the most detailed city areas.
Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby kochana żona nie kupiła mi Prosiaka to też bym olał :lovin:

gdyby nie kupiła dalej byś ogrywał na ytube god of wara :P (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogrywam zaraz po wejściu o północy będzie bardzo miło.

 

Plyte mi dziś anulowani mimo że zamawiałem w sierpniu,zawiodłem się strasznie,dostałem dziś zaległe 200zł i kupiłem cyfre,

już pobrana gotowa{piwo jest coś do niego też urlop wziąłem bendzie ok.} :cool:

@Amphilyon ja ograłem rdr 1 na ps3 wiec z przyjemnością ogram 2-kę i dlatego kupiłem bo gdybym nie grał w poprzednią cześć to w sumie nie interesowała mnie ta premiera.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin 3" nie może być grą generacji, bo jest tytułem multiplatformowym o najlepiej wygląda na PC a jesli mówimy o obecnej generacji konsol, to o miano takiej gry mogą walczyć "Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" + może "God of War". Gier z X klocka nie wymieniam, bo co im tam zostało, czego nie ma na PC? - "Halo 5" i "Forza Motosport 6"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Czym sie tak kazdy podnieca w tej grze ?? Pierwszy rdr nie byl taki wow i nie bylo takiej wrzawy, a tutaj hurr durr jak by boga za nogi zlapali, serio co takiego jest w klonie gta 5 w stylu i klimatach wild west ?

patrz i płacz

 

  • IGN Italy - 100 / 100
  • ZTGD - 100 / 100
  • AusGamers - 100 / 100
  • Areajugones - 100 / 100
  • Stevivor - 100 / 100
  • The Digital Fix - 100 / 100
  • GameZone - 100 / 100
  • TrueAchievements - 100 / 100
  • God is a Geek - 100 / 100
  • Game Debate - 100 / 100
  • Telegraph - 100 / 100
  • Digital Chumps - 100 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 100 / 100
  • GameSpew - 100 / 100
  • Game Revolution - 100 / 100
  • Guardian - 100 / 100
  • Easy Allies - 100 / 100
  • IGN - 100 / 100
  • Windows Central - 100 / 100
  • Push Square - 100 / 100
  • DualShockers - 100 / 100
  • Press Start - 100 / 100
  • Twinfinite - 100 / 100
  • Gameblog - 100 / 100
  • GamesRadar+ - 100 / 100
  • COGconnected - 100 / 100
  • Digital Trends - 100 / 100
  • TheSixthAxis - 100 / 100
  • We Got This Covered - 100 / 100
  • PlayStation Universe - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Attack of the Fanboy - 100 / 100
  • GamingTrend - 100 / 100
  • Gaming Nexus - 100 / 100
  • IGN Spain - 100 / 100
  • Generación Xbox - 100 / 100
  • Gamersky - 100 / 100
  • Hobby Consolas - 99 / 100
  • Wccftech - 97 / 100
  • GamePro - 96 / 100
  • Critical Hit - 95 / 100
  • Destructoid - 95 / 100
  • CGMagazine - 95 / 100
  • Gameplanet - 95 / 100
  • Xbox Achievements - 95 / 100
  • Worth Playing - 90 / 100
  • Gamers Heroes - 90 / 100
  • VideoGamer - 90 / 100
  • Metro GameCentral - 90 / 100
  • Cubed3 - 90 / 100
  • Shacknews - 90 / 100
  • Daily Dot - 90 / 100
  • Forbes - 90 / 100
  • USgamer - 90 / 100
  • GameSpot - 90 / 100
  • New Game Network - 82 / 100

za często się tego nie widzi w recenzjach.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep?

Neonet{kasę dziś odzyskałem} miałem też zamówienia w razie W ole ole i komputronik lecz tu także olali mnie,jak się mówi w kwestii pudełkowej najgorsza premiera dla mnie ever.

Dlatego nie czekając kupiłem cyfrę zwłaszcza ze ostatki urlopu wziąłem a plan by od dawna by w spokoju ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czym sie tak kazdy podnieca w tej grze ?? Pierwszy rdr nie byl taki wow i nie bylo takiej wrzawy, a tutaj hurr durr jak by boga za nogi zlapali, serio co takiego jest w klonie gta 5 w stylu i klimatach wild west ?

 

 

Gry Rockstar mają to czego nie ma lub brakuje w innych sandboxach. Wiecej nie muszę mówić. Trzeba to samemu zobaczyć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sam zaczynam sie zastanawiac czy dostane jutro pudelko

 

Muve nic nie potwierdzilo na email(kupowalem pudlo u nich przez Allegro)

bral tu ktos tak samo? ale tez nie pisza ze anulowano wiec moze to i lepiej :E

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to teraz sam zaczynam sie zastanawiac czy dostane jutro pudelko

 

Muve nic nie potwierdzilo na email(kupowalem pudlo u nich przez Allegro)

bral tu ktos tak samo? ale tez nie pisza ze anulowano wiec moze to i lepiej :E

 

Ja dostałem dziś mejla że grę mi wysłali i na jutro ma dojść. Muve zawsze wysyła mejle po wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gol robi live i mówią, że jest potencjał na remake RDR1 na tym silniku, bo miejsca na mapie na Meksyk, itp. jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wersja xbox X wygląda zdecydowanie lepiej i to dobrze widać nawet na skompresowanym materiale od DF na youtube. Na prosiaku trawa, roślinność jest widocznie rozmyta i gubią się detale. Ogólnie skiepścili wersję ps4 pro już lepiej gdyby dali dynamiczną rozdzielczość np. 1440-1800p, niż ten pseudo checkerboard robiony z 1980X2160 .

 

Ogólnie historia się powtarza RDR też wyglądał widocznie lepiej na xbox 360, a na ps3 była ciapka :E

 

Ale jakby nie patrzeć i tak najważniejszy jest tu klimacik jaki ta gra posiada. Zobaczę w nocy na własne oczy jak to wygląda na prosiaku i się przemyśli czy warto kupić X'a dla jednej gry i później bujać się z jego odsprzedażą :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy od jutra będzie do kupienia w medja marktach,ekspertach czy innych ertefałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dziś mejla że grę mi wysłali i na jutro ma dojść. Muve zawsze wysyła mejle po wysyłce.

 

 

A kupowales w sklepie czy przez Allegro? to ma jakies znaczenie?

W kazdym razie jak Ci napisali to napewno dostaniesz, :) a ja zaczynam powoli watpic.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy od jutra będzie do kupienia w medja marktach,ekspertach czy innych ertefałach.

 

Jakby nie było to by było dziwne ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sam zaczynam sie zastanawiac czy dostane jutro pudelko

 

Muve nic nie potwierdzilo na email(kupowalem pudlo u nich przez Allegro)

bral tu ktos tak samo? ale tez nie pisza ze anulowano wiec moze to i lepiej :E

Też się boję, ze na jutro mój egzemplarz nie dojdzie.

Jak tak będzie to trudno. Kupię cyfrówkę, a pudełko zwrócę.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedpremierowe trailer były w rozdzielczości 4K, Sony się chwaliło, że trailery są nagrywane na ich konsoli, po premierze okazało się, że ich konsola nie obsługuje rozdzielczości 4K, oczywiście to jest wersja dla czarnej masy która łyka wszystko co powiedzą korpo kłamcy, jeszcze ten przedpremierowy koń i siodło do ich edycji, naprawdę śmieszna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na digitalfoundry przeca mówili że jest caly czas 30fps oni tylko wynaleźli miejsca gdzie są spadki i je pokazali. A tak gra się ponoć bardzo dobrze tylko że grafika siedzenia nie urywa, na X jest dużo ładniej

 

Zgadza się gra na Prosiaku działa w 30 k/s a w materiale DF pokazywali newralgiczne miejsca co nie zmienia faktu że obraz nie jest już tak "ostry " jak np. w God of War ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...