Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hoodedman

no cóż sony ma to chyba w DNA. Oni nie raz okłamywali społeczność graczy odnośnie materiałów. Rendery były gameplay`ami, konsole miały mityczne pokłady niezmierzonej wręcz mocy pozwalające na symulację całych miast itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ludzie to maja problemy ogram dzisiaj po północy to ci powiem jak z tymi klatkami . :lol2: czekaj na pc tam będziesz miał pewnie stale 60fps albo 30. :P

pamiętam jeszcze jak gta5 chodziło na ps3 albo gt4 na xbox360 rozmazane jak ciapa i w 15 fps :lol2:

 

Jest progres teraz mamy 2x więcej klatek i lepszą rozdzielczość a na następnej generacji będziemy już grali jak ludzie :E

 

Red Dead Redemption 2 ogram ponownie na PC jak już kiedyś tam się pojawi a teraz zadowoli mnie cinematic experience ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gra na Prosiaku działa w 30 k/s a w materiale DF pokazywali newralgiczne miejsca co nie zmienia faktu że obraz nie jest już tak "ostry " jak np. w God of War ;)

 

 

No i obejrzalem raz jeszcze

na Pro jednak jest ok,stale 30 fps jedynie w miastach lekkie spadki,w okolicach Stacjii Kolejowej i przy wbieganiu do samego miasta,wiec czuje sie juz spokojniej :E

a to co pokazali to wlasnie te miejsca gdzie sa spadki,czyli w sumie nie ma co sie czepiac,bo jest ich malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Pro jednak jest ok,stale 30 fps jedynie w miastach lekkie spadki,w okolicach Stacjii Kolejowej i przy wbieganiu do samego miasta,wiec czuje sie juz spokojniej :E

 

No o gitara nie wymagajmy cudów bo to tylko "tostery" - większość i tak zadowoli taki poziom :D

 

PS> Dla kogoś kto ma słabego PC lub notebooka do pracy to i tak sporo by odczuć radość z gry.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A kupowales w sklepie czy przez Allegro? to ma jakies znaczenie?

W kazdym razie jak Ci napisali to napewno dostaniesz, :) a ja zaczynam powoli watpic.

 

Przez muve bo masz u nich bonusy +12zl na kolejna gre + 3000pkt złota do konta .. więc sporo sie zwraca. Zamówiłem 2 sztuki gry. I część mi się zwróci..Więc same plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyjemy te sporadyczne dropy w niektórych lokacjach. Właśnie przejrzałem kilka recenzji i nie ma wątpliwości. Szykuje się miazga i najlepsza gra z otwartym światem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
- Początek gry u Corle1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zarezerwowałem kopię w X-Zone i lecę ją jutro odebrać (o 7 mają mieć dostawę), too bad, że nie ma mnie na weekend i pogram dopiero wieczorem w niedzielę, a takiego hype'a chyba dawno nie miałem : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być idiota żeby sobie spoilerowac grę która jutro ka premierę :lol2:

 

Średnia ocen jak gta v, wysoko mega. Ciekawy jestem cz gra mnie nie rozczaruje...

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pewnie w końcu otrzymaliśmy porządny sandbox z ciekawym światem. Bo dawno już nie było ciekawego sandboxu bez kopiuj-wklej.. Chyba ostatnia taka gra to była GTA 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po recenzjach zapowiada się najlepsza gra generacji. Szanse na pobicie mają tylko The Last of Us 2 i Cyberpunk.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w końcu otrzymaliśmy porządny sandbox z ciekawym światem. Bo dawno już nie było ciekawego sandboxu bez kopiuj-wklej.. Chyba ostatnia taka gra to była GTA 5 :)

Ostatni genialny sandbox to był wiedzmin 3. Assasyn origins był też niezły, no i tego roczny spiderman petarda, ale to taki sandbox tylko z nazwy na max 20 h .wiec inna liga, ale gra również warta polecenia.

 

Kaliber tak ciężki jak rdr 2 to dla mnie był wiedzmin 3 a wcześniej to gta v, przed gta rdr cześć 1 .

Skyrim to było dla mnie rozczarowanie.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się dzieje, ale wiele osób potwierdza, że ten procesor upłynniający obraz w nowych TV Samsunga robi mega robotę i faktycznie z 30 fps czuć jakby się grało na 60.

https://hdtvpolska.com/motion-plus-gra-test-nowosc-w-tv-od-samsung-dedykowana-dla-graczy/

 

W zasadzie taki 50 calowy NU8072 (widoczny HDR i ten świetny upłynniacz) jest w cenie 32 calowego monitora 144 hercowego.

 

Nie wiem czy wiesz ale nowe TV od SONY i Panasonic też mają takie bajery dla trybu gra.

 

U mnie w Panasie (model z tego roku) nie ma redukcji drgań ale jest np. redukcja rozmycia i nie ma wpływu na wzrost Input laga 13 ms (Samsung posiada zarówno redukcje drgań jak i rozmycia dla trybu gra i nie zwiększa Input laga ale posiadają go tylko wysokie modele z tego roku)

 

Nowy model Panasonic został wyposażony dodatkowo w system (scanning backlight), pod nazwą „Odświeżanie Clear Motion”. Poświęcając trochę jasności obrazu, pozwala on znacznie podnieść ostrość przesuwających się obiektów. Dla niektórych użytkowników będzie to satysfakcjonujące, obraz faktycznie robi się ostrzejszy w ruchu.

 

UmvJ3sM.jpg

 

w Soniaku z tego co pamiętam jest Motionflow ale podnosi już Input laga który sam w sobie jest dosyć wysoki 30-38ms

 

Tak czy siak do Red Dead Redemption 2 na konsoli takie bajery będą jak znalazł ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po recenzjach zapowiada się najlepsza gra generacji. Szanse na pobicie mają tylko The Last of Us 2 i Cyberpunk.

 

Jeżeli TLOU2 będzie tak oskryptowany jak na prezentacji E3 to będzie to kicha, a nie gra generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to tylko trailer, ale druga część po mega świetnym TLoU i znając możliwości ND ma jak najbardziej szanse. No, ale to się okaże za jakiś czas.

 

@Azgan jak wyjdą w końcu TV z HDMI 2.1, VRR i konsolki ps5 to będzie pewnie będzie całkiem konkretna bajka wraz z dopracowanymi upłynniaczami w TV. Już dziś robi to konkretny efekt, a będzie jeszcze lepiej.

 

Jeszcze tylko ~5h :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko ~5h :D

 

Nawet mniej

 

No gdyby kochana żona nie kupiła mi Prosiaka to też bym olał :lovin:

 

Hehe padłem... jakie Tobie? Przecież to miało być dla "Juniora" :lol2:

 

I nie kłam bo nie zrezygnowałbyś - już dawno pisałeś że na premierę RDR2 kupujesz PlayStation

 

Wyszło szydło z worka :E

 

gdyby nie kupiła dalej byś ogrywał na ytube god of wara :P

 

Pisał że najpóźniej do premiery Red Dead Redemption 2 będzie konsola tylko że tyłek mu ściskało że inni ogrywają faje EX'y a on biedaczek skazany jest na YouTube w telefonie i postarał się ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moje ostatnie konsolki np. 3ds, ps4, ps4 pro zawsze kupowałem z juniorem :E. Mówiliśmy żonie, że wychodzimy na spacer i wracaliśmy do domu z konsolą :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mnie wyłączy i obudzi jak przyjedzie kurier, przez ten hajp mnie głowa rozbolała :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin 3" nie może być grą generacji, bo jest tytułem multiplatformowym o najlepiej wygląda na PC a jesli mówimy o obecnej generacji konsol, to o miano takiej gry mogą walczyć "Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" + może "God of War". Gier z X klocka nie wymieniam, bo co im tam zostało, czego nie ma na PC? - "Halo 5" i "Forza Motosport 6"?

 

chyba śmieszny jesteś, Uncharted 4 to tylko kolejne uncharted, Horizona ZD to w ogóle podawać w takim rankingu to śmiech na sali gra jest dobra (jak większość 8\10) ale poza statyczną super grafiką to niczym nie zasługuje na wyróżnienie takie jak gra generacji, czy chociażby GOTY, które całe szczęście też przegrała, no szanujmy się

 

btw: mówimy o grach ogółem, a nie o tym co na jaki sprzęt wyszło

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mnie wyłączy i obudzi jak przyjedzie kurier, przez ten hajp mnie głowa rozbolała :).

To nie hype, to choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem recenzja, itd juz nie mam takiego parcia na gre. Wiem ze będzie epicko i tyle, nie idę na nocną premier bo misie nie chce, zacznę na spokojnie ogrywania jutro wieczorkiem, cały weekend wolne. :cool:

 

 

Szkoda ze wersja na ps4 pro niedomaga, mam nadzieje ze nie będzie tak źle, i ostrość obrazu będzie przynajmniej jak w wiedzminie 3 po patchu do 4k.

 

Zazdroszczę trochę xbox x natywne go 4k, no ale nie będę kupywqc kolejnego pudła bo juz miejsca pod tv nie ma :E

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba śmieszny jesteś, Uncharted 4 to tylko kolejne uncharted, Horizona ZD to w ogóle podawać w takim rankingu to śmiech na sali gra jest dobra (jak większość 8\10) ale poza statyczną super grafiką to niczym nie zasługuje na wyróżnienie takie jak gra generacji, czy chociażby GOTY, które całe szczęście też przegrała, no szanujmy się

 

btw: mówimy o grach ogółem, a nie o tym co na jaki sprzęt wyszło

 

Dla mnie, "Horizon ZXero Dawn" to najlepsza gra ubiegłego roku na 'dużych' konsolach, bo jednak Zelda jest lepsza ale ona jest tylko na Swithu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste :D

 

Każdy niech wrzuca focie w jakich warunkach i przy czym ogrywa :D

Tez chyba desperadosy jutro kupie i może korony :D

 

Co to za nagłośnienie masz i projektor?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczujesz w grę jeden z drugim to zwracasz uwagę na to, że Ci się coś w tle rozmywa czy czerpiesz przyjemność z samej gry ? Ileż razy można wałkować to samo k*rwa. Sami siebie oszukujecie, ale ból dupy macie. :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wersja xbox X wygląda zdecydowanie lepiej i to dobrze widać nawet na skompresowanym materiale od DF na youtube. Na prosiaku trawa, roślinność jest widocznie rozmyta i gubią się detale. Ogólnie skiepścili wersję ps4 pro już lepiej gdyby dali dynamiczną rozdzielczość np. 1440-1800p, niż ten pseudo checkerboard robiony z 1980X2160 .

 

Ogólnie historia się powtarza RDR też wyglądał widocznie lepiej na xbox 360, a na ps3 była ciapka :E

 

Ale jakby nie patrzeć i tak najważniejszy jest tu klimacik jaki ta gra posiada. Zobaczę w nocy na własne oczy jak to wygląda na prosiaku i się przemyśli czy warto kupić X'a dla jednej gry i później bujać się z jego odsprzedażą :E

 

Poczytałem recenzja, itd juz nie mam takiego parcia na gre. Wiem ze będzie epicko i tyle, nie idę na nocną premier bo misie nie chce, zacznę na spokojnie ogrywania jutro wieczorkiem, cały weekend wolne. :cool:

 

 

Szkoda ze wersja na ps4 pro niedomaga, mam nadzieje ze nie będzie tak źle, i ostrość obrazu będzie przynajmniej jak w wiedzminie 3 po patchu do 4k.

 

Zazdroszczę trochę xbox x natywne go 4k, no ale nie będę kupywqc kolejnego pudła bo juz miejsca pod tv nie ma :E

 

Nie ma sensu pakować się w XOX jak już macie ProStation ;) Kto to później kupi za rozsądne pieniądze? Opcja z XBOX ONE X jest dobra jak ktoś ma słabego PC lub notebooka do pracy i planuje dopiero kupić konsolkę. Jakość obrazu na Prosiaku jest zadawalająca gorzej niż na XOX ONE S i PS4 Slim wyglądać to nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...