Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak...

150' rozwinięte, przekąski i napoje chłodzące gotowe. Pozostaje jeszcze w kominku napalić no i można odliczać :D

 

Ale "koks" 150 cali w 4K :o ?

 

Nawet Pro Padzika masz - kupiłeś go specjalnie dla RDR2 czy już wcześniej miałeś? :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JamesSeth

Taki hajp mam że od rana po ścianach chodzę ;)

Proktor Sony HW45SE

A nagłośnienie to SWANS DIVA 4.2F.

 

Jeszcze 5h i znikam dla świata na najbliższe dni!

Mieszkasz w UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klocku gra zajmuje kilka gigabajtów więcej, więc prawdopodobnie lepsze są też tekstury.

 

593809026_481.jpg

 

593809120_671.jpg

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczujesz w grę jeden z drugim to zwracasz uwagę na to, że Ci się coś w tle rozmywa czy czerpiesz przyjemność z samej gry ? Ileż razy można wałkować to samo k*rwa. Sami siebie oszukujecie, ale ból dupy macie. :lol2: :lol2:

Nom zwracam uwagę na detale, lubię mieć dobrą jakość, jak bym miał ogrywam na xbox s to bym odpuścił aż będzie mnie stać na lepszy sprzęt żeby sobie zabawy nie puść.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak wszyscy załamani edycją na PS4 PRO, przecież na wcześniejszym pokazie DF już potwierdziło rozdzielczość i przecież sporo gier ma podobną. Uncharted 4 ma 1440p a wygląda obłędnie. Zauważyłem ze nagranie z DF jest full hd i bardzo rozmyte co potencjalni widzowie odbierają materiał gorzej niż powinni. Proponuję obejżeć porównania od innych serwisów w 4K tam widać że wersja na ps4 PRO wygląda bardzo dobrze. Oczywiście że wersja na XOX jest najostrzejsza ale na PS4 PRO to jest poziom większości innych gier i myśle że na TV 4K i tak gra będzie super wyglądała i zauważalnie lepiej niż standardowe edycje. Ja osobiście myślałem ze wersja na XOX będzie mieć np większy draw distance albo gęstrzą trawę a tu wychodzi że tylko draw distance jest ciut gorszy na zwykłym xie a tak poza tym wszystko jest to samo na każdej platformie. Tak więc według mnie wielu tu osób to jacyś puryści rozdzielczości co uważa że jak gra ma o 2 piksele mniejszą rozdziałkę niż natywna to nie da się grać :D Wyluzujcie trochę i bawcie się grą na każdej platformie.

 

PS. Sony nigdy nie chwaliło się materiałami natywnym 4K dla tej gry, już na poprzednich materiałach DF potwierdziło tą rozdzielczość jaka jest dla PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klocku gra zajmuje kilka gigabajtów więcej, więc prawdopodobnie lepsze są też tekstury.

 

https://www.gry-online.pl/galeria/forum/10/593809026_481.jpg

 

Nie wiem czy textury. Raczej na pewno xbox X ma lepsze filtrowanie AF. Textury mogą być lekko mniej skompresowane bo klocek ma więcej pamięci.

Rozdzielczość robi sporą robotę w tym jak wyglądają textury. Tutaj rockstar ewidentnie skopał coś z tym checkerboard na prosiaku. Bo w innych grach nie ma takich różnic.

 

Aczkolwiek jakby nie było natywne 4k to natywne 4k.

 

Ja już się z tym pogodziłem. Siądę ~20-30cm dalej od TV niż zwykle i będzie git, a jak się wkręcę w ten świat to zapomnę o rozdzielczości i tego typu pierdoletach :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan

Specjalnie pod RDR2 :E

 

Nieźle ten Nacon Revolution Pro Controller v2 to najlepszy padzik na rynku do PS4 - ładnie się wykosztowałeś (500 zł za samego pada) a niektórzy się zastanawiają czy za tyle nie kupić konsolki dla RDR2 :thumbup:

 

PS> Te 150 cali też robi wrażenie, jaką to ma rozdzielczość :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom zwracam uwagę na detale, lubię mieć dobrą jakość, jak bym miał ogrywam na xbox s to bym odpuścił aż będzie mnie stać na lepszy sprzęt żeby sobie zabawy nie puść.

Nie nie, nikt tu nie mówi o podstawowych wersjach konsol, masz Pro a widać ewidentny BÓL DUPY względem XBXX, a znając życie w domowych warunkach grając po prostu w grę nie doszukując się różnic ... nie zauważasz ich. Szukasz detali to zainwestuj w peceta, a takie porównywanie konsol IMO jest debilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, "Horizon ZXero Dawn" to najlepsza gra ubiegłego roku na 'dużych' konsolach, bo jednak Zelda jest lepsza ale ona jest tylko na Swithu.

Zelda jest też na Wii U :pimp:

 

 

Jak już o podtrzymywaniu klimatu piszecie, jakiś tydzień temu zostawiłem sobie wąsy :E

 

Będzie jutro grane, ale dopiero wieczorem. Co prawda hype'u jakiegoś wielkiego nie miałem, ale coś czuję że jutro wskoczy na odpowiednie tory.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

150' rozwinięte, przekąski i napoje chłodzące gotowe. Pozostaje jeszcze w kominku napalić no i można odliczać :D

 

sUetgTp.jpg

 

Chłopie ale sprzęt :E No rewelacja-w tle głośniki również robią wrażenie.No można pozazdrościć.Piwko tylko dopełnia całości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wiem jedno...

Żadne HDR żadne 4k NIE MA porównania do wielkości ekranu na jakim się gra.

Uwierz mi że przy 150 calach zatracasz się maksymalnie ;)

Próbowałeś ? W domowych warunkach na spokojnie ? Czy posiłkujesz się szklaną kulą jak większość tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan

Specjalnie pod RDR2 :E

 

JamesSeth

Tak ;)

 

 

Ale u Was jest chyba godzine wcześniej, to jak o 23:00 możesz odpalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja desperadosa kocham i piję codziennie bo jestem na urlopie bez okazji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ? W domowych warunkach na spokojnie ? Czy posiłkujesz się szklaną kulą jak większość tutaj ?

DAj spokój do ten pajac disher , koleś musi miec strasznie biedne życie towarzyskie w tej angli albo być bucem ze chce mu sie specjalnie konto zkladac żeby pochwalić się ekranem do projektora. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan

Co do pada to nie leży mi jakoś do końca ale czytałem że po paru godzinach nie chce już się wracać do ''starego''

 

Wierze, ten padzik jest genialny - gratki udanego zakupu niech Ci dobrze służy i życzę dużo headshotów w RDR2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Whiskey pasuje do RDR.

 

A ja dzisiaj w nocy jak włączę to co najwyżej zieloną herbatkę będę pił. Bo jutro jeszcze do pracy :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff udalo sie :thumbup:

 

Przyszlo Mi SMS ze Muve nadalo paczke przez UPC,i przesyłka w drodze z WAWY DO KRK

 

takze kto kupowal przez Muve to niech sprawdza nie emial tylko SMS w telefonie

 

wiec bedzie grane ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAj spokój do ten pajac disher , koleś musi miec strasznie biedne życie towarzyskie w tej angli albo być bucem ze chce mu sie specjalnie konto zkladac żeby pochwalić się ekranem do projektora. :lol2:

 

Skąd wiesz że to disher :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satyavan

Oczywiście.

Mam Tv 55' 4K + HDR wszystko wygląda bajecznie ale co z tego jak jest ''małe'' ;)

Zagraj kiedyś na 150 calach to sam zrozumiesz ;)

Mimo, że mniejsze (ale cały czas duże, bo 55 cali nie jest malutkie w każdym bądź razie) nie brakuje Ci efektów naprawdę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że to disher :hmm: ?

obczaj pw swoje masz wiadomość tam, dostałem info z ostrzeżeniem od kolesia z forum.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jutro też desperadosy kupuje, salsę, nachosy i na obiad chilli con carne zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAj spokój do ten pajac disher , koleś musi miec strasznie biedne życie towarzyskie w tej angli albo być bucem ze chce mu sie specjalnie konto zkladac żeby pochwalić się ekranem do projektora. :lol2:

A nie wiem, jestem na tym Forum od kilkunastu lat, ale nie przywykłem "obczajać" ludzi, bo nie mam czasu na to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak ktoś chce zaszaleć to są projektory 4k z HDR to dopiero jest faza.

Ja odkąd mam TV 4k to przestałem do kina chodzić. Wszystko takie rozmazane i rozciągnięte. Na projektorach FullHd to co najwyżej mecze na grilu oglądamy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efektów? masz na myśli HDR?

Trochę brakuje fajnie byłoby je mieć na takim ekranie. Jednak ilekroć próbowałem np: ostatnią Larę odpalić w 4K z HDR to mimo iż wyglądało kapitalnie to jest to ''małe''

Nie zrozumiesz dopóki przed takim ekranem nie zasiądziesz. Imersja naprawdę nieporównywalna.

 

P.S. To nie jest gówniany projektor gdzie masz obraz rozmazany ;)

Wszystko ostre jak żyleta.

W jakość obrazu nie wątpię, chodziło mi tylko o technologie jakie są w TV. Nie wiem, wydaje mi się że wolałbym mniejszy ekran z bajerami by postrzegać takie detale w grach i filmach. Duży ekran to tylko do meczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...