Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung ma redukcje drgań i redukcje rozmycia w ruchu (Panas nie ma redukcji drgań ma za to redukcje rozmycia) zasada działania jest podobna

 

 

Niewiem czemu pomijacie tutaj SONY ,testowalem MotionFlow (mozna ustawic rożne od 1-5 , opcja Gładkość) i jak sie da na maxa to naprawde jest mega uplynnienie.Takze Sony daje rade :thumbup:

 

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero odpaliłem i już widać że nie wygląda to tak źle jak myślałem - działa też O.K

 

Marhnd8.jpg

 

zobaczymy jak będzie dalej ale póki co jestem pozytywnie zaskoczony :D:thumbup:

 

PS>

 

 

 

NU - wysokie modele i tylko nowa seria z tego roku

 

Samsung ma redukcje drgań i redukcje rozmycia w ruchu (Panas nie ma redukcji drgań ma za to redukcje rozmycia) zasada działania jest podobna

 

ZGgGZlD.jpg

 

Tu jest wszystko pokazana i wyjasśnione

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dh6TE5yNyRo

 

Do grania na konsoli w Red Dead Redemption 2 przydadzą się takie dodatkowe bajery. Samsung obecnie ma najlepszy upłynniacz do gier.

Też gram na ps4 pro jest ok ważna jest sama gra fabuła itp .

 

Z czasem dokupie sobie na przecenienie wersja box rdr2 i będzie w kolekcji pudeł.

 

 

Właśnie teraz :D

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co się martwię e tej grze to że będzie trzeba często polować, zmieniac ubrania, naprawiać bronie i dokarmiać konia żeby grało sie w miarę normalnie i żeby nagle z dupy nasza postać nie umarła albo że nasz koń pójdzie w odstawkę, jeśli będzie to odpowiednio zbalanoswane to będę zadowolony, bo realizm realizmem ale to w końcu gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na ps4 pro jest git. Bardzo ładnie to wygląda mimo, że to nie true 4k.

Gra wciąga od pierwszego odpalenia. Mega imersja z światem, mega dubbing i świetne udzwiekowienie. Normalnie jakbym tam był. Samo chodzenie po górach w tym śniegu. Banan na twarzy :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa uszykowana zostaje mi tylko czekać za kurierem który przywiezie grę i będzie git :pimp:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na ps4 pro jest git. Bardzo ładnie to wygląda mimo, że to nie true 4k.

Gra wciąga od pierwszego odpalenia. Mega imersja z światem, mega dubbing i świetne udzwiekowienie. Normalnie jakbym tam był. Samo chodzenie po górach w tym śniegu. Banan na twarzy :D

Taki jeden zasiał ferment że tylko wersja na XOX się do czegoś nadaję, reszta podłapała i pierdzielenia 5 stron było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki chlopczyk jeden z digital foundry.

 

Pff jakiś dzieciak pewnie :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra wygląda lepiej w natywnym 4k na X, ale na moje oko na pro jest całkowicie akceptowalne, a to co najważniejsze czyli klimat po prostu wylewa się z ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jeden zasiał ferment że tylko wersja na XOX się do czegoś nadaję, reszta podłapała i pierdzielenia 5 stron było.

 

Wczoraj ogladalem te filmiki z DF w 4K na telewizorze i X zdecydowanie wyglada lepiej, tylko pogratulowac i pozazdroscic posiadaczom. I nie jest tak ze zasial ferment, poprostu mowil jak jest, ja DF lubie i uwazam ze sa solidni w swoich technicznych analizach.

Sam dzis czekam na prosiaka RDR2 edition, ma byc dostarczony do pracy kolo 12. Wzialem ze soba moje PS4 stare, w pracy ustawie przenoszenie z PS4na Pro zeby w domu juz czasu nie marnowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zawiodłem się na cdp.pl. Wyraźnie pisali że wysyłają od 25.10, a wysłali dopiero dziś z rana, więc grę zobaczę dopiero w poniedziałek. Normalnie bym anulował i kupił cyfrową, ale i tak w weekend nie będę miał czasu na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Euro po grę, a tam pieprzone oblężenie. :lol2: 8 osób w kolejce, każda po RDR2, kasjer już nawet nie pytał w czym może pomóc. Gadałem z gościem, od 9:00 zeszły 24 kopie, żadna nie była rezerwowana. Odbierałem później filmy w Empiku, dziewczyna na kasie mówi ze śmiechem, że jak po Red Dead, to dostali tylko 5 sztuk i już nie mają. :E Dawno nie widziałem takiej dziczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by toto chodzilo na PC skoro tak dobrze sie prezentuje i do tego chodzi na takim x'one'x w natywnym 4k -pewnie bez 1070ti nie podchodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by toto chodzilo na PC skoro tak dobrze sie prezentuje i do tego chodzi na takim x'one'x w natywnym 4k -pewnie bez 1070ti nie podchodz

 

Podejrzewam, że doskonale :) Kupię drugi raz jak tylko wyjdzie na PC, a tymczasem instaluję na świeżym one X bo nie mogłem znieść tych dropów na zwykłym one z filmiku digital foundry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by toto chodzilo na PC skoro tak dobrze sie prezentuje i do tego chodzi na takim x'one'x w natywnym 4k -pewnie bez 1070ti nie podchodz

Wpisujesz w przeglądarke YT->RDR2 szukasz w rozdzielczości 4k i masz na PC XD xD xD (joke of course)

Kurde widzę że atmosfer jak przy V, szkoda że następne GTA bedzie pewnie u schyłu next generacji...

Edytowane przez Kłaczkov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by toto chodzilo na PC skoro tak dobrze sie prezentuje i do tego chodzi na takim x'one'x w natywnym 4k -pewnie bez 1070ti nie podchodz

Pewnie cos kolo tego, GTA V na gtx980 w 4k robila srednio 30 klatek, a RDR2 jest znacznie ladniejsze niz GTA V. Zreszta zanim wyjdzie na blaszaka to juz wszyscy bedziemy RTXy mieli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, skoro GTAV na PC zajmuje sześć DVD a Red Dead Redemption II na konsolach zajmuje dwie płyty Blu-Ray, to ile zajmie ewentualnie wersja PC? - 20 DVD? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, skoro GTAV na PC zajmuje sześć DVD a Red Dead Redemption II na konsolach zajmuje dwie płyty Blu-Ray, to ile zajmie ewentualnie wersja PC? - 20 DVD? ;)

 

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, skoro GTAV na PC zajmuje sześć DVD a Red Dead Redemption II na konsolach zajmuje dwie płyty Blu-Ray, to ile zajmie ewentualnie wersja PC? - 20 DVD? ;)

Przy wadze takiej jak na konsolach, 12-13 płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 DVD zapewne, ja stawiam ze gta VI jest robione od czasu premiery V w 2013 roku, czyli jakieś 5 lat, premiera będzie w 2021 na ps4 xbox x i może next geny. Rockstar nie przepuścić tylu milionów użytkowników curent genów.

 

Rdr 1 wyszło w 2010 roku gta v dostalismy w 2013 roku na koniec generacji, podobnie stawiam ze będzie teraz, koniec tej generacji będzie w 2021 i wtedy też dostaniemy

gta VI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ze swoją kopią wracam z Media. To co zobaczyłem to mnie rozbawiło. Wpadam idealnie 9:30 na otwarcie, a tam z 20-30 osób czeka. Otwierają sklep wszyscy ziup na półki konsolowe, a rdr 2 nie został wyłożony na półki jakby ta gra premiery nie miała. Babka przychodzi z kopiami gier, a tu za mało wraca po kolejne. Pracownicy się śmieją, bo cała kolejka trzyma w rękach rdr 2. Ciekawe czy sklepy mają tyle sztuk aby starczyło do zamknięcia. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 DVD zapewne, ja stawiam ze gta VI jest robione od czasu premiery V w 2013 roku, czyli jakieś 5 lat, premiera będzie w 2021 na ps4 xbox x i może next geny. Rockstar nie przepuścić tylu milionów użytkowników curent genów.

 

Rdr 1 wyszło w 2010 roku gta v dostalismy w 2013 roku na koniec generacji, podobnie stawiam ze będzie teraz, koniec tej generacji będzie w 2021 i wtedy też dostaniemy

gta VI

Masz rajcie ale na konkretne informacje o 9 generacji konsol trzeba jeszcze zaczekać a jestem na razie przekonany do zakupu kolejnej konsoli od Microsoftu :)

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...