Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoły mają dziś wolne czy co?

Wszystkich co widziałem byli po 23.Ogólnie brak młodych także z wiekiem ludzie wariują. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4q1sw7e01gu11.jpg

Ty namalowałeś tego ptaka w śniegu :D

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by toto chodzilo na PC skoro tak dobrze sie prezentuje i do tego chodzi na takim x'one'x w natywnym 4k -pewnie bez 1070ti nie podchodz

Wszystko zależy od portu i optymalizacji. FH4 na X działa w 4k i 30 fps, a na gtx 1070 w nawet lepszych ustawieniach graficznych jest 60fps.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczekam. :E Ogólnie dostałem klucz do konia bojowego i niezbednika bandyty kupując w sklepie normalnie bez rezerwowanie tak jakby komuś info było potrzebne.

3UpyIBNg.jpg

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy jest już patch day np do wersji na xbox? Jesli tak to ile ten patch waży?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ogrywał na podstawowym PS4? Nie mam zamiaru konsoli zmieniać, zastanawiam się czy warto kupować RDR2 na staruszka PS4. Trochę mnie martwią spadki do 20 fps wg. DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ogrywał na podstawowym PS4? Nie mam zamiaru konsoli zmieniać, zastanawiam się czy warto kupować RDR2 na staruszka PS4. Trochę mnie martwią spadki do 20 fps wg. DF.

 

 

Ktoś wie co z tą aplikacją o której ma wyjść ? :P

Jednak kusi aby wyłączyć cały interfejs i sporadycznie korzystać z mapki na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ogrywał na podstawowym PS4? Nie mam zamiaru konsoli zmieniać, zastanawiam się czy warto kupować RDR2 na staruszka PS4. Trochę mnie martwią spadki do 20 fps wg. DF.

Ja gram na podstawowej i nic specjalnego się nie dzieje, działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na ps4 pro jest git. Bardzo ładnie to wygląda mimo, że to nie true 4k.

Gra wciąga od pierwszego odpalenia. Mega imersja z światem, mega dubbing i świetne udzwiekowienie. Normalnie jakbym tam był. Samo chodzenie po górach w tym śniegu. Banan na twarzy :D

 

Pisałem o tym już wczoraj, mówiłem że jest lepiej niż się spodziewałem. Materiał od DF po prostu dali w nędznej jakości FullHD dodatkowo kompresja z YT zrobiła swoje. Red Dead Redemption 2 wymiata i nie ma się do czego przyczepić konsola pracuje na 100% swoich możliwości wycisnęli z niej chyba wszystko co się da. Grafika jest ładna i cieszy oko ten śnieg na początku wygląda cudnie ta deformacja i odkształcanie się w zależności od ciężaru ciała czy to koń czy człowiek wygląda bajecznie w dodatku te animacje i fizyka oparta na Euphoria Physics Engine :thumbup:.

 

Klimacik jest rewelacyjny :cool:

 

Niewiem czemu pomijacie tutaj SONY ,testowalem MotionFlow (mozna ustawic rożne od 1-5 , opcja Gładkość) i jak sie da na maxa to naprawde jest mega uplynnienie.Takze Sony daje rade :thumbup:

 

 

Pisałem że SONY też ma niczego nie pomijam

 

Nie wiem czy wiesz ale nowe TV od SONY i Panasonic też mają takie bajery dla trybu gra.

 

U SONY niestety powoduje to zwiększenie input lag który sam w sobie nie jest już niski

 

kjDztB8.png

 

SONY ma dośyć wysoki input lag nawet bez dodatkowych bajerów (na tle konkurencji 10-13ms)

 

Przy ustawieniu „Grafika” i „Gra” mamy także możliwość użycia upłynniacza, który działa inaczej niż w trybie film. Dodaje on migotanie podświetlenia, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy w ruchu, aczkolwiek kontury ulegają podwojeniu. W każdym razie jest wyraźniej i można rozważyć stosowanie. Z upłynniaczem w jednym z dwóch trybów lag wzrasta zaledwie o 4 ms. Aktywna jest także (i niewpływająca na opóźnienie) część funkcji reality creation, oraz system lokalnego wygaszania.

 

Źródło: hdtvpolska

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja ostatnio w cos grałem na SOny z upłynniaczem i w ogóle nie czułem Input lag ;). No ale moze to tez jest zależne od gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4h w nocy bo dziś na popka ;p. Z technicznych rzeczy (gram na ps4pro) - jeszcze nie widziałem tak źle wyglądającej szachownicy z 2160p. W innych grach nieznacznie się różniła od natywnego 4k z odległości z jakiej gram. W RDR2 obraz zauważalnie rozmyty. Plusem jest to, że nie widać żadnego aliasingu, pikseli itp. No, ale nie dziwne, przy takim rozmyciu :E. Trochę dalej od TV będę musiał siąść bo czuję się jakby mi ktoś brudną folię na ekran przykleił ;p.

 

Druga sprawa, to pierwsza gra w którą wolę grać w sdr niż hdr :E. Kolory w hdr musiałem podbić do 70, żeby to jakoś wyglądało. By źródła światła były jasne, również jasność trzeba było zwiększyć, tylko wtedy następuje całkowita utrata czerni na rzecz szarości ;p. Miałem dość ustawiania i jechałem na sdr ;p.

 

Reszta gry świetna ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz lepiej na jakim odbiorniku te problemy z hdr.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AA tak dziwnie działa z szachownicą. Ja też usiadłem kapke dalej niż zwykle. W nocy nie miałem za dużo czasu, ale też wyłączyłem HDR bo mi nie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wlasnie mi kolega mowi ze tez wylaczyl HDR :/ A ma porządny Oled.. Podejrzenia są że coś wersja na ps4 ma zrąbany HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 11 godzinach z grą :) Nie będę pisał ochów i achów bo i po co każdy to wie, jednak jeśli ktoś ma dwie konsole lub zastanawia się nad zakupem to wersja XOX vs PS4Pro niestety to przepaść, sam sprawdziłem. Na XOX osiągnięto poziom wizualny którego chyba osiągnięto jeszcze w żadnej grze na klocku. Niestety na PS4Pro gra wygląda dużo, dużo słabiej, nie tylko widać metody maskowania straty pikseli co zupełnie inaczej pokazane tekstury (spory spadek detali wszędzie). Więc jak ktoś myśli o zakupie konsoli dla tej tylko gry to tylko XOX.

 

tutaj jak wyglądają detale w SDR (o HDR nie ma co nawet pisać po Shadow i Odyssey kolejna gra która robi K.O)

 

593863914_244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4h w nocy bo dziś na popka ;p. Z technicznych rzeczy (gram na ps4pro) - jeszcze nie widziałem tak źle wyglądającej szachownicy z 2160p. W innych grach nieznacznie się różniła od natywnego 4k z odległości z jakiej gram. W RDR2 obraz zauważalnie rozmyty. Plusem jest to, że nie widać żadnego aliasingu, pikseli itp. No, ale nie dziwne, przy takim rozmyciu :E. Trochę dalej od TV będę musiał siąść bo czuję się jakby mi ktoś brudną folię na ekran przykleił ;p.

 

Druga sprawa, to pierwsza gra w którą wolę grać w sdr niż hdr :E. Kolory w hdr musiałem podbić do 70, żeby to jakoś wyglądało. By źródła światła były jasne, również jasność trzeba było zwiększyć, tylko wtedy następuje całkowita utrata czerni na rzecz szarości ;p. Miałem dość ustawiania i jechałem na sdr ;p.

 

Reszta gry świetna ;p.

 

Też już o tym pisałem wczoraj np. tutaj

 

niestety szachownica w Red Dead Redemption 2 nie jest tak dobrze zrobiona jak np. w God of War.

 

lub tu

 

obraz nie jest już tak "ostry " jak np. w God of War ;)

 

i niestety nie wygląda to tak dobrze jak w czołowych EX'ach SONY ale jest akceptowalne i nie ma takiego dramatu jak na zmasakrowanej jakości z YouTuba. Idzie się do tego przyzwyczaić jak się dłużej pogra to zapominasz o rozdzielczości i zatracasz się całkowicie w immersji. Nie wiem czy przy grze która napina muskuły i jest ogromnym rozbudowanym światem z piaskownicą dałoby się zrobić to lepiej (na sprzęcie o wydajności tostera) ;).

 

Ten AA tak dziwnie działa z szachownicą. Ja też usiadłem kapke dalej niż zwykle. W nocy nie miałem za dużo czasu, ale też wyłączyłem HDR bo mi nie pasował.

 

HDR w Red Dead Redemption 2 wygląda źle też go wył.

 

Wlasnie mi kolega mowi ze tez wylaczyl HDR :/ A ma porządny Oled.. Podejrzenia są że coś wersja na ps4 ma zrąbany HDR.

 

Może zabrakło mocy konsoli na lepszą implementacje HDR? Może na XOX wygląda lepiej :hmm: ?

 

tutaj jak wyglądają detale w SDR (o HDR nie ma co nawet pisać po Shadow i Odyssey kolejna gra która robi K.O)

 

Ty jak zawsze jesteś oderwany od rzeczywistości. Może u Ciebie z HDR wygląda to lepiej bo u nas jest wyraźnie nie tak jak powinno być.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Może zabrakło mocy konsoli na lepszą implementacje HDR? Może na XOX wygląda lepiej :hmm: ?

 

No własnie wczoraj poł nocy ogladałem materiały na YT i jeden chwalił HDR na XOX.. Tak zrozumiałem go po angielsku.. HDR is soo good .. cos takiego powiedział.. ALe ile w tym prawdy? Sam sie przekonam dzis bo kurier własnie ma mi dostarczyc paczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi kolega mowi ze tez wylaczyl HDR :/ A ma porządny Oled.. Podejrzenia są że coś wersja na ps4 ma zrąbany HDR.

Dziwne, że tobie zawsze koledzy coś mówią ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dziwne, że tobie zawsze koledzy coś mówią ;/

 

No nie zawsze.. Przeważnie w grach czy w technologicznych bajerkach pokroju iOS czy PC.. To akurat mam dobrych znajomych, którzy ogarniają te tematy..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mediamarkt powiedzieli mi dzisiaj że od 10 listopada będzie dostępna edycja specjalna na ps4, taką informację otrzymali od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi kolega mowi ze tez wylaczyl HDR :/ A ma porządny Oled.. Podejrzenia są że coś wersja na ps4 ma zrąbany HDR.

Hahah wczoraj mówiłeś ze twój kumpel mówił ze gra j ze hdr petarda :lol2:

 

To jeden z tych twoich kolegów co ma wypalony oled ? :D:E:o

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawe czy padnie rekord stulecia jeśli chodzi o sprzedaż gry w dniu premiery? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jak zawsze jesteś oderwany od rzeczywistości. Może u Ciebie z HDR wygląda to lepiej bo u nas jest wyraźnie nie tak jak powinno być.

 

HDR to przecież kwestia ustawień i odbiornika, ustawcie tak aby chmury na niebie były właściwie pokazane jak ktoś ma porządny peak to na pewno nie jest to przedział 100-300 tylko dużo wyżej, a raczej 500 (maksymalny). Ten screen do ustawienia ładnie pokazuje chmury na niebie do ustawienia. HDR w tej grze jest klasą samą w sobie, tak jak napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...