Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

RDR trzeba raczej lubić.

Yep. To nie jest tytuł tak uniwersalny jak GTA, które kupują w zasadzie wszyscy. Rekordu sprzedaży więc nie będzie, ale i tak wypada spodziewać się absurdalnie wysokich cyferek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kurier mi przywiezie dzisiaj grę................. :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis niewyspany w robocie chodze :E

A co ty robiłeś że się nie wyspałeś :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Druga sprawa, to pierwsza gra w którą wolę grać w sdr niż hdr :E. Kolory w hdr musiałem podbić do 70, żeby to jakoś wyglądało. By źródła światła były jasne, również jasność trzeba było zwiększyć, tylko wtedy następuje całkowita utrata czerni na rzecz szarości ;p. Miałem dość ustawiania i jechałem na sdr ;p.

 

Reszta gry świetna ;p.

 

Eee ... jasności w tv nie da się podnieść, gdyż HDR sam ustawia jasność na maxa, inaczej HDR nie będzie działał ... Zawsze gdy gram w tytuł obsługujący HDR lub oglądam film UHDBD, to tv sam się przełącza na maksymalną jasność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, z HDR nie ma żadnych problemów. Widocznie sporo osób nadal oczekuje po tym ficzerze nie wiadomo czego. Na PS4 Pro wszystko chodzi jak należy, wyższość wersji na Xboksa to w większości bajeczki.

 

Początek bardzo spokojny, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Gra faktycznie może się wydawać ociężała, takie są założenia mechaniki - postać ma swoją wagę, nie skacze po drzewach i skałach jak małpka z Assassin's Creed. Voice acting jak zwykłe klasa, dialogi w porządku.

No szczególnie to wygląda świetnie

 

3:01 :E

 

Wszystko poniżej X1X to festiwal wszechobecnego blura :lol2:

 

Rockstar dobitnie pokazał jak bardzo zestarzały się te konsolki i za to, że się nie pierdzielili ogromny plus dla nich.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię westerny i dlatego kupuje Red Dead Redemption 2. :D

 

Ja mam jeszcze takie pytanie jak znacie dobre westerny bo bym sobie jakiś obejrzał przed premierą. :)

- Bez przebaczenia (Unforgiven).

- 3:10 do Yumy

Edytowane przez WhiteMamba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż się skończą te misje w śniegu, bo jak na razie grafika nie zachwyca. Zwłaszcza że właśnie ogralem Forze 4 na pc w której hdr miażdży. W rdr2 hdr to żart albo go po prostu na początku nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodę czas zacząć :)

 

20181026-113459.jpg

 

20181026-113835.jpg

Pff ale tak w dzień grać? To hańba :E

 

Napisz wrażenia jak pogrążaj :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra cały czas się instaluję ale czytam komentarze i wersja na PS4 PRO ponoć nie zachwyca graficznie: podobno futra zwierząt, skóry, drzewa, włosy, liście, śnieg, itp. wyglądają gorzej, niż w "Wiedźminie 3" w dniu premiery, a dla mnie W3 graficznie tyłka nie urywa ... Kurka, kupiłbym tego Xboxa One X z trzema grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczególnie to wygląda świetnie

 

3:01 :E

 

Wszystko poniżej X1X to festiwal wszechobecnego blura :lol2:

 

Rockstar dobitnie pokazał jak bardzo zestarzały się te konsolki i za to, że się nie pierdzielili ogromny plus dla nich.

Nie wie czy zdajesz sobie sprawę ale oni robią porównania na zoomie, tak więc w normalnej grze powinno to wyglądać ok z normalnej odległości, co innego grając metro od tv 4k 65 " tutaj różnica będzie duża na korzyść x x

 

Eee ... jasności w tv nie da się podnieść, gdyż HDR sam ustawia jasność na maxa, inaczej HDR nie będzie działał ... Zawsze gdy gram w tytuł obsługujący HDR lub oglądam film UHDBD, to tv sam się przełącza na maksymalną jasność.

Podświetlanie matrycy, albo na oledach OLED light, a level of brightnessto dwie różne rzeczy, myślisz pojęcia.

W treści hdr na odbiornikach w treści kodowanej w hdr lub hdr 10 rzeczywiście poziom jasności matrycy ( oled light na oledach)jest na maka ustawowo100/100, w treściach dolby vision natomiast sugerowana, domyślna wartością jest 50/100.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ustawia na maxa, czyli 50/100 a podświetlenia matrycy w Sony nie ma , jest w Samsungu i to tam działa zamiast jasności, w Sony mam po prostu jasność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra cały czas się instaluję ale czytam komentarze i wersja na PS4 PRO ponoć nie zachwyca graficznie: podobno futra zwierząt, skóry, drzewa, włosy, liście, śnieg, itp. wyglądają gorzej, niż w "Wiedźminie 3" w dniu premiery, a dla mnie W3 graficznie tyłka nie urywa ... Kurka, kupiłbym tego Xboxa One X z trzema grami.

Kupuj i skończ pieprzyc bądź facet a nie pipa :D

Spokojna twoja głową od wieska 3 na bank wygląda to lepiej, nawet jeśli lekko rozdzielczość nie domaga. technologia nie stoi w miejscu,a rockstar ma zasoby i speców jak nikt inny.

 

Mi się ustawia na maxa, czyli 50/100 a podświetlenia matrycy w Sony nie ma , jest w Samsungu i to tam działa zamiast jasności, w Sony mam po prostu jasność.

A nie masz opcji podświetlanie naa SONY(od 0 do 10) i jasność od 0 do 100 ? :lol2:

Masz tylko jesteś ślepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczególnie to wygląda świetnie

Długo nie trzeba było czekać i zaczyna się wklejanie filmików i screenów. Nie rozśmieszaj mnie. Poczekam jeszcze na inne warunki atmosferyczne, bo początek w śniegu, ale pisanie o problemie w przypadku Pro to brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaliłem Nie uznaje kodów.

A miałeś grać 3 dni przed premierą a grasz i tak po mnie i mapy nie ma :E Ja wczoraj grałem do białego rana a dzisiaj wolne i dalej mogę pykać :D

 

Rolety ma.

W nocy jest inny klimat jak się gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś apka na ANDROIDA?

 

Yep takie życie ze od tygodnia 24 h na forum i grasz w dzień bo taki jesteś napalony? :o:D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam życie po za grami.

 

Dobry żart trollu - gdybyś nie miał zmiany w robocie i gra dodarłaby faktycznie tak jak zakładałeś te 3 dni wcześniej przed premierą błyszczał byś na forum screenami a tak to co możesz innego napisać :E ? No ewentualnie że Ci Żona znowu pada zabrała jak małemu dziecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, tylu dorosłych (mam wrażenie) ludzi ma czas żeby grać w gierki w środku dnia i przez całe noce?

Wygraliście w totka i żyjecie z odsetek czy jak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś apka na ANDROIDA?

 

Yep takie życie ze od tygodnia 24 h na forum i grasz w dzień bo taki jesteś napalony? :o:D

Działa i sprawdza się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i skończ pieprzyc bądź facet a nie pipa :D

Spokojna twoja głową od wieska 3 na bank wygląda to lepiej, nawet jeśli lekko rozdzielczość nie domaga. technologia nie stoi w miejscu,a rockstar ma zasoby i speców jak nikt inny.

 

 

A nie masz opcji podświetlanie naa SONY(od 0 do 10) i jasność od 0 do 100 ? :lol2:

Masz tylko jesteś ślepy.

 

Grę mam kupioną, właśnie się zainstalowała.

 

W zakładce "jasność' mam:

 

- jasność

- kontrast

- gamma

- poziom czerni

- dostosowanie czerni

- zaawansowane zwiększenie kontrastu

- automatyczne lokalne przyciemnienie

- X- Tended Dynamic Range

 

tryb obrazu: gra

jasność: max

nasycenie: 55

 

Sony Bravia XE93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze nie upadłem na głowe żeby brać 2 tygodnie urlopu żeby grać :lol2:

 

No bo jak byś to wytłumaczył Żonie że bierzesz wolne żeby pograć? Ona Ci pada zabiera nawet jak grasz kiedy masz wolne więc wiadomo kto tam rządzi u Ciebie ;)

 

Podświetlanie matrycy, albo na oledach OLED light, a level of brightnessto dwie różne rzeczy, myślisz pojęcia.

W treści hdr na odbiornikach w treści kodowanej w hdr lub hdr 10 rzeczywiście poziom jasności matrycy ( oled light na oledach)jest na maka ustawowo100/100, w treściach dolby vision natomiast sugerowana, domyślna wartością jest 50/100.

 

JamesSeth ma racje nawet u mnie w Panasie jest coś takiego jak HDR Brightness Enhancer (odzielna zakładka) więc oczywiście że się da :D

 

Regulacja jasności w HDR

 

7XlNgB3.jpg

 

Na powyższym zdjęciu widzimy także nową opcje tj. HDR Brightness Enhancer. Jest to bardzo przydatna (w moim uznaniu) funkcja, która pozwala regulować jasność treści HDR. Nie chodzi tu bynajmniej o jasność najjaśniejszych efektów świetlnych (bo one są tak mocne jak mocna jest matryca TV), a o jasność w cieniach i półtonach obrazu.

 

9hoJC3t.jpg

 

Co robimy gdy podczas normalnego oglądania obraz jest dla nas zbyt ciemny? Zazwyczaj wchodzimy w menu i zwiększamy wartość suwaka „podświetlenie”. A w HDR? Tu suwak podświetlenie zawsze jest na 100%. Receptą na to jest powyższa funkcja: Osobiście dałbym jedynie większy zakres regulacji, ponieważ nawet +15 nie zwiększa jakoś bardzo mocno jasności obrazu. Ponadto przeniósłbym funkcję i umieścił ją w menu głównym. W miejscu gdzie jest dostęp jest nieco problematyczny. Alternatywnie możemy użyć funkcji „Automatyczna jasność HDR”, która to reguluje funkcję „HDR Brightness Enhancer” automatycznie, w oparciu o dane z czujnika światła.

 

Źródło: hdtvpolska

 

Red Dead Redemption 2 to wyborna i dopieszczona gra ale HDR tutaj nie robi na mnie nie żadnego wrażenia. Rozdzielczość na Prosiaku jest jaka jest ale też mi już przeszło z kupowaniem XOX dla jednej gry i ogram całość na PlayStation :).

 

PS> Jeśli mi się bardzo spodoba to ogram ją ponownie jak wyjdzie kiedyś na PC z wszystkimi dopakowanymi bajerami i 60 k/s :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro agd jaki szał, w kolejce do kasy ze 20 osób, obok kasy już wyłożony stos z 40 pudełkami i tylko hak roboty się przesuwaliśmy, kod odbioru, odbiór, pach, następny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...