Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Jaki masz TV ?

 

Sony XE9005 55calowy.

 

Nie no początek gry praktycznie a ja przy wilkach ciągle gine.. Nie dlatego ze słabo gram ale podziwiam jak te wilki sie poruszaja! I jak mnie atakuja! Już z 10 razy zginąłem.. Masakra... REWELACJA!

 

Od czasów Uncharted 4 nie było ładniejszej gry. Tyle w temacie. HDR również na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Prosiaku da się grać bez patcha premierowego.

 

Serwery Sony też zamulały ale chyba już opanowali.

 

 

A jak chcesz patch to podłącz telefon i ściągnij. Chyba coś ~3GB zajmuje.

 

No i wygląda na to, że HDR skopany tylko na ps4 pro bo Azazell, Hennep i Alek piszą, że na X wszystko gra :E Ale prosiłbym o więcej opinii graczy Xbox one X jak działa HDR.

 

Nie kupiłem na PS4 tylko kupiłem XOX w bundlu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im jaśniej w grze a ciemniej za oknem tym gra wygląda lepiej.

 

Może dlatego że już oczy się przyzwyczaiły do takiego obrazu a sama gra zassała ;)

 

PS> Wielkiego wyboru raczej też nie masz a zawsze to lepsza jakość od YouTube :P

 

Zrobią analizę na Labie to wszystkie kwiatki wyjdą z sieczką w obrazie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 pro czuć spadki fps.. Już żałuję że nie wziąłem Xboxa, ale z drugiej strony w nic innego bym już na nim nie pograł..

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak warto zagrać wcześniej w RDR1, pełno smaczków od początku, w naszej bandzie już 4 znane mi osoby, druga główna misja i banan na twarzy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie olać platformy nieważne ps4 czy Xbox s,czy nawet pro/x,ważne by ograć w spokoju na platformie która się ma.

 

Ja mam na ps4 pro czy mam ból 4 liter ze może Xbox x ma lepszą grafike ?.Odpowiadam zdecydowanie nie.Powiem więcej miałem dziś okazję zagrać na premierowy grubym ps4 i też źle nie bylo.

 

Gra narazie jest miodna siedzę przy tej grze od 35 minut po północy i do tej pory dalej gram ;)

 

Na ps4 pro czuć spadki fps.. Już żałuję że nie wziąłem Xboxa, ale z drugiej strony w nic innego bym już na nim nie pograł..

Dla jednej gry ten wydatek na kloca x nie jest wart,przynajmniej dla mnie mimo że miałem konsole tej firmy jak i czasowo xboxa x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma, żadnego bólu tylko się cieszyć, że tyle wycisnęli z X'a. Dla mnie i tak najważniejszy klimacik, zaraz siadam do gry bo miałem sporo ogarniania w domu po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam materiał na TVGRY - nie wiem na czym grali, ale widać że gra nie trzyma nawet stabilnych 30 klatek. Jeśli tak to wygląda na odświeżonych wersjach konsol to słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej gry ten wydatek na kloca x nie jest wart,przynajmniej dla mnie mimo że miałem konsole tej firmy jak i czasowo xboxa x.

Ja kupiłem XOXa specjalnie w promocji z peppera dla RDR i jestem zadowolony.

Przejdę i sprzedam. Nic nie stracę jeśli sprzedam ją za 1500 na czysto (a po tyle schodzą z allegro sztuki roczne).

 

Gra póki co genialna. HDR wydaje się niedopracowane.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, warto było czekać. Wolna rozgrywka, eksploracja, totalna wolność. Minie z 15h zanim w ogóle ruszę jakoś bardziej główny wątek, petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co podbierali gierkę cyfrowo - był ten patch 3 gb czy nie, bo u siebie nie widzę zadnej aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało go już przed premierą. Przynajmniej tak mi się wydaję bo jakiegoś patcha ~3GB dzień czy dwa przed premierą mi dociągało.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja kupiłem XOXa specjalnie w promocji z peppera dla RDR i jestem zadowolony.

Przejdę i sprzedam. Nic nie stracę jeśli sprzedam ją za 1500 na czysto (a po tyle schodzą z allegro sztuki roczne).

 

Gra póki co genialna. HDR wydaje się niedopracowane.

 

Masz żle ustawione HDR lub zle skonfigurowany TV.. Polukaj w opcjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja trochę pograłem i w sumie wrażenia chłodne. Skończyłem na momencie gdzie będę zaczynał się golić.. I tu moje pytanie czy dużo będzie takich pierdół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla jednych to pierdoły dla drugich prawdziwa gra. Chyba nie grałeś w żadne gry od Rockstara? W każdej grze na początku masz misje z fryzjerem lub np zakupem ciucha.. A pozniej mozna to olać.. Przecież to jest normalka w produkcjach od Rockstara.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie na Ps4Slim źle nie jest, aż się nie mogę doczekać wersji na PC z 4k na full. :E Ogólnie wleciała recenzja Tvgry:

Jakby ktoś posiadałby wątpliwości przed zakupem. :P

KiAtOmO.jpg

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych to pierdoły dla drugich prawdziwa gra. Chyba nie grałeś w żadne gry od Rockstara? W każdej grze na początku masz misje z fryzjerem lub np zakupem ciucha.. A pozniej mozna to olać.. Przecież to jest normalka w produkcjach od Rockstara.

Nie grałem, przez cały okres mojego życia siedziałem w betonowym schronie.. Pytam bo już od samego początku gra nam narzuca jedzenie sardynek. Jeżeli będę musiał się golić co 2 misje żeby nie straszyć npców to chyba wysiąde z tego pociągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 pro czuć spadki fps.. Już żałuję że nie wziąłem Xboxa, ale z drugiej strony w nic innego bym już na nim nie pograł..

 

 

Juz mnie nie oslabiajcie. Wlasnie wrocielm z media z bundlem Prosiaka i teraz mysle czy by nie zamienic na X-a. Czym dluzej tu siedze tym wieksze szambo w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie nie oslabiajcie. Wlasnie wrocielm z media z bundlem Prosiaka i teraz mysle czy by nie zamienic na X-a. Czym dluzej tu siedze tym wieksze szambo w glowie.

Nie słuchaj ich tylko ciesz się grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jescze nie otworzylem kartonu xDDD tak sie zastanawiam wlasnie xDD

 

Edyta.

 

Taka ciekawostka. U mnie w Media na Bemowie wiekszosc bundli Ps4 ruskie wykupili. Brali ile wpadlo i na tax free :)

Edytowane przez robson241

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak możecie grać na Pro4 świadomie rezygnując z HDR, po wyłączeniu go kolory są strasznie płaskie i wyblakłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu się gra instaluje na ps4pro? Właśnie kończe pracę i się tak zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu się gra instaluje na ps4pro? Właśnie kończe pracę i się tak zastanawiam :)

~godzinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu się gra instaluje na ps4pro? Właśnie kończe pracę i się tak zastanawiam :)

Coś pod 1,5h niestety, tak że przygotuj się na czekanie. Wiesz, wkładasz płytę do konsoli i grasz. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...