Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ile czasu się gra instaluje na ps4pro? Właśnie kończe pracę i się tak zastanawiam :)

Mi dokładnie 1:23h :)

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczki jak marzenie :D

 

4LmqP8l.jpg

 

Co to takie rozmazane ? :hmm: I to mają być tekstury ultra ostre ? Poczekajmy rok a zobaczymy co R* potrafi zrobić z wersją na PC... To będzie miazga! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale klimat:)

 

2h ograne,no to bedzie czysta epickosc obcujac z ta gra :thumbup:Poczatek ktory buduje klimat,historie ...eh tak sie robi Single Playery.

 

Coś pod 1,5h niestety, tak że przygotuj się na czekanie. Wiesz, wkładasz płytę do konsoli i grasz. :E

 

 

ale to i tak lepsze niz sciaganie 97 gb z neta, :E jak ktos ma slabego przy moim to zagralbym gdzies na Wsyztskich Swietych :E,a cyfry nie kupuje bo zwykle gry przechodze i sprzedaje.

 

P.S Rockstar nie oglosił ze gra bedzie na PC ,a tutaj komenty jakby to bylo jakies 100% info,a ja caly czas sadze ze to nic pewnego.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co to takie rozmazane ? :hmm: I to mają być tekstury ultra ostre ? Poczekajmy rok a zobaczymy co R* potrafi zrobić z wersją na PC... To będzie miazga! :E

 

Jezu jak mnie wkurzają takie wypowiedzi. Czy warto czekać rok czy dwa lata dla ciut lepszej grafiki? Bez przesady. Ja tam bym nie wytrzymał.. Nawet jeśli grafika miałaby wyglądać jak z przed dwóch dekad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czuje się jakbym dorwał wehikuł czasu. Jako dzieciak uwielbiałem westerny i marzyłem o takiej przygodzie. Dzisiaj rockstar dał mi taki wehikuł czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu się ludzie podniecają. Co prawda jeszcze nie widziałem wersji na xox, ale jutro oblukam u brata.na ps4 pro hdr to kupa w tej grze i mówię to ja maniak hdr-u. Wyłączyłem go bo to jakiś żart. Gra bez hdr-u wyglada dużo lepiej. Cóż jak widać nie każde studio opanowało tą technikę. Do tego na prosiaku miejscami (W mieście) są straszne przycinki,a gdy gra chodzi na oko w 25 klatkach i ma dropy to oczy krwawią. Po wypowiedziach niektórych tutaj wyraźnie widać że niektórzy bardzo się przyzwyczajaja do swoich sprzętów (żeby nie powiedzieć słowa fanboy),a trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ps4pro już nie wyrabia.

Mam nadzieję że tlou2 wyjdzie dopiero na ps5 bo inaczej będzie to dosłowny pokaz slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tlou2 wyjdzie dopiero na ps5 bo inaczej będzie to dosłowny pokaz slajdów.

 

Bankowo wyjdzie na PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jak grać w RDR2 to tylko na X1X. Ja czekam na wersję PC. Cieszę się, że nie kupiłem PS4 a tym bardziej pro, obecnie drogo, a RDR2 po prostu jest za dużo dla tej konsoli.

 

Ten CB od sony to zbrodnia na obrazie, już wolę natywne 2k:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo wyjdzie na PS4 :)

 

Dlaczego tak myślisz?

Może Sony zaskoczy zapowiedzią nowej konsoli z tytułem startowym tlou2. Wszystko się może zdarzyć.

Ja na to liczę.

 

 

Edyta.

Musiałem wyłączyć tryb gry i włączyć dopalacze płynności w tv,bo na początku oczy krwawily ,a potem jedno wypadło.

Edytowane przez ombre070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak myślisz?

Może Sony zaskoczy zapowiedzią nowej konsoli z tytułem startowym tlou2. Wszystko się może zdarzyć.

Ja na to liczę.

 

Za dużo jest użytkowników PS4 a nie wiadomo jakie będzie zainteresowanie PS5 (które nadal nie wiadomo kiedy ujrzy światło dzienne). Podobna sytuacja jest z Cyberpunkiem zresztą, które ma wyjść na obecną generację konsol.

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego na prosiaku miejscami (W mieście) są straszne przycinki,a gdy gra chodzi na oko w 25 klatkach i ma dropy to oczy krwawią. Po wypowiedziach niektórych tutaj wyraźnie widać że niektórzy bardzo się przyzwyczajaja do swoich sprzętów (żeby nie powiedzieć słowa fanboy),a trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ps4pro już nie wyrabia.

Mam nadzieję że tlou2 wyjdzie dopiero na ps5 bo inaczej będzie to dosłowny pokaz slajdów.

 

 

Ale jak ty chciales zeby Pro wyrabialo w miescie z tym CPU?trzeba sie z tym pogodzic,to tak jakbys gral w gry na PC na i5 4/4 tam tez mialbys takie spadki.

ale ze miejsc z duza iloscia NPC nie ma duzo ,wiec gdzie indziej masz raczej stabilne 30.

Grajac pierwsza godzine to jakbym ogladal "Nienawistną ósemkę" hah ;)generalnie tez troche Django,generalnie troche wezieli chyba od Tarantino ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie mnie się z Tarantino kojarzy, baa nawet niektóre nutki i ujęcia kamery jak z Kill Bill :)

 

Co do HDR to jest poprawny, ale nie zrywa kapci, ot poziom gier, które dostały łatkę z HDR. Na pewno nie jest to poziom nowych gier, szczególnie exów od Sony ale źle też nie jest, po wyłączeniu jest dużo gorzej.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ogromne minusy.

 

1. Mega rozmycie ekranu na kazdej konsoli oprocz x1x ktore bardzo meczy oczy.

 

2. Lag po wydawaniu kazdego polecenia na padzie. Po graniu w super resposywnego Spidermana czuje sie jakbym gral w slow motion. Tragedia.

 

:thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak mnie wkurzają takie wypowiedzi. Czy warto czekać rok czy dwa lata dla ciut lepszej grafiki? Bez przesady. Ja tam bym nie wytrzymał.. Nawet jeśli grafika miałaby wyglądać jak z przed dwóch dekad.

 

Ciut lepszej grafiki? Ty widział co obecne PC'ty potrafią ? :E Ja poczekam, bo widzę że konsole ewidentnie ograniczają rozwój graficzny gier, zwłaszcza jeśli chodzi o ilość klatek... 30 fps to jest tylko dla konsol... 60fps dopiero pokazuje piękno, jakość i płynność gry, które konsole obecnej generacji nie są wstanie osiągnąć... Dlatego konsole ograniczają rozwój graficzny gier, a RDR2 pokaże swoje pazurki gdy wyjdzie na PC...

 

A poza tym, grać na padzie z auto-aimem.... dla mnie to rzecz nie do przyjęcia :P

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta PC pokaże tak jak przy GTAV pokazało. Nie bądź naiwny. W ogóle wiesz ze auto aim można w całości wyłączyć?

Uwielbiam takie argumenty wyjęte całkowicie z tyłka, żeby sobie coś wmówić lul.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU2 to inna historia. Zamknięty, liniowy świat i gra robiona przez totalnych speców od plejki, tylko na plejkę. Nie można tego porównywać. Jestem pewny, że wyjdzie jeszcze na czwórkę i będzie śmigać jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na One X gra wygląda bardzo dobrze, tekstury są ostre, nic nie jest rozmazane, HDR z tego co widzę wygląda w porządku, chociaż w nowym tomb raider chyba ciut lepiej się prezentuje. Sama gra to wiadro miodu, pograłem godzinę i dawno nie grałem w tak dobrą grę, mechanika gry to mistrzostwo świata. Walka z wilkami z początku gry rwie jaja, wszystko prezentuje najwyższy nieznany dotąd chyba poziom w grach ;). Co do płynności to lekkie spadki klatek niestety czuć, rzadko się to na szczęście zdarza, no ale w końcu gramy w 4K przy wysokim poziomie grafiki, konsola idzie na 100% :P.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym dziale jak zwykle tylko grafika i fps . o samej rozgrywce , fabule nic :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie misiu dział konsolowy który powoli umiera. "HDR" i "jak to wygląda! :o :o"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiem czym tu się ludzie podniecają. Co prawda jeszcze nie widziałem wersji na xox, ale jutro oblukam u brata.na ps4 pro hdr to kupa w tej grze i mówię to ja maniak hdr-u. Wyłączyłem go bo to jakiś żart. Gra bez hdr-u wyglada dużo lepiej. Cóż jak widać nie każde studio opanowało tą technikę.

 

Nie gadaj głupot ze Rockstar nie opanowało tej techniki . Na XOX HDR wyglada bardzo dobrze. Wręcz uznałbym ze momentami znakomicie i dodaje niesamowitego klimatu do rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas instalacji z plyty mnie zabija.. Ze sie nie da teog pocisnac z netu jak sie ma plyte :( No chyba ze sie da a ja nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra, a tu tylko tekstury, rozmycie, HDR, HDR, HDR, HDR, HDR :E :E :E

 

Odpaliłem na one X ale ekran 1080p (tylko 32" więc spoko), wygląda super i jest ostro. Odpaliłem jeszcze na xone (pierwszy, nawet nie S) i jest rozmycie ale ogólnie dalej gra wygląda świetnie. Jedyne co przeszkadza to dropy w miastach na wszystkim poniżej one X.

Ale ogólnie zdecydowanie można się bawić dokładnie tak samo, nawet na najgorszym xone ;)

 

 

Poza tymi co się wpatrują w każdy pixel, czy ktoś tu po prostu gra? :D Mam pytanie o konie z edycji specjalnej, czy "rdzeń" energii w ogóle spada? Bo ma inny kolor i nie wiem czy taki koń to nie za duże ułatwienie albo nie wiem o co chodzi z tymi kolorami "rdzeni"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na One X gra wygląda bardzo dobrze, tekstury są ostre, nic nie jest rozmazane, HDR z tego co widzę wygląda w porządku, chociaż w nowym tomb raider chyba ciut lepiej się prezentuje. Sama gra to wiadro miodu, pograłem godzinę i dawno nie grałem w tak dobrą grę, mechanika gry to mistrzostwo świata. Walka z wilkami z początku gry rwie jaja, wszystko prezentuje najwyższy nieznany dotąd chyba poziom w grach ;). Co do płynności to lekkie spadki klatek niestety czuć, rzadko się to na szczęście zdarza, no ale w końcu gramy w 4K przy wysokim poziomie grafiki, konsola idzie na 100% :P.

 

Już nie przesadzaj, że czuć jakieś spadki na XOX, bo akurat gra działa i wygląda najlepiej na tej konsoli.

Edit. Tak w ogóle chyba to pierwsza gra na konsolę na 2 płytach BD.

Edytowane przez Nihat89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra, a tu tylko tekstury, rozmycie, HDR, HDR, HDR, HDR, HDR :E :E :E

fixd.

rozmycie, hdr, 30fps, dropy, myszka, szachownica, pc, lod, autoaim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...