Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niby gra czeka na odbiór w sklepie ale jeszcze badam sytuację. Jak tak gra pod względem aktywności pobocznych wygląda?? Zbieractwo, łowiectwo, jakieś gierki, wyścigi końskie, bójki etc?? Co mamy?? Jak ta gra ma się do typowych sandboxów pokroju Far Cry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far cry przy tej grze w kwestii aktywnościach i misji pobocznych można ocenić na 3/10 :E

takie komenty jak ten czytam pod każdym Ex'em na Ps4 na wiadomej stronie :o

 

PS: ja spokojnie poczekam aż wrzawa opadnie i zaczną się racjonalne recenzje i opinie, a nie hurr durr na gorąco ohy i ahy bo Rockstar i gdzie też na szybko trzeba recke wydać co by się kliki zgadzały

 

To czekaj. Gra to petarta. W gruncie rzeczy nawet nie opiszę na forum zadań pobocznych bo bym spoilerował klimatem jaki się z nich wylewa. Rockstar do picował tą grę i wiele drobnych elementów jak nikt nigdy dotąd tego nie zrobił.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie komenty jak ten czytam pod każdym Ex'em na Ps4 na wiadomej stronie :o

 

PS: ja spokojnie poczekam aż wrzawa opadnie i zaczną się racjonalne recenzje i opinie, a nie hurr durr na gorąco ohy i ahy bo Rockstar i gdzie też na szybko trzeba recke wydać co by się kliki zgadzały

 

 

 

będziesz czekać miesiące na wiarygodna recenzje bo nie chcesz stracić czasu czy dwieście polskich złotych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna paleta kolorów w tej grze jest. Nie mogę się napatrzeć na te widoki, a gram na zwykłej grubej ps4. Misja w barze z Lennym 8:E Śmiałem się nawet bardziej niż przy podobnej w Wieśku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie będę zabijał zwierząt. Chyba, że w obronie własnej lub jeśli trafie na złego zwierzaka. Byłem teraz zmuszony zabić dwa jelonka.. Nie jest to miłe.. Dobrze, że w dalszej fazie gry mozna to olać.. Chyba ze będziemy chcieli zarobić..

Strzelanie do ludzi cacy, a do jelonków już be? :E Bez przesady, przecież to tylko gra ;)

 

Choć sam bym miał opory chyba, aby zabić takiego cyfrowego Bambiego :E

 

Wiesiek czy zedla to świetne gry, ale dla mnie jeśli chodzi o poziom realizmu i połączenia nas ze światem gry nie mają startów do RDR2.

Wszystkie te tytuły są bardzo dobre, ale każdy z nich jest praktycznie inny i nie można ich porównać 1:1. R* z tego co widzę to postawił w RDR2 na realizm totalny prawie i choćby z tego względu to całkowicie odmienna produkcja od całej reszty. Czy z tego powodu lepsza? Nie wiem, bo raczej prędko nie zagram :E Brak czasu w połączeniu z ogromem tej pozycji skutecznie mnie od włożenia płytki (tfu, płytek :E) do napędu PS4 odstrasza :E Poczekam pewnie kilka miesięcy i wtedy na spokojnie spróbuję zaatakować tego molocha.

 

Z nowej Zeldy też jest trochę zapożyczeń z tego co widzę. Koła z paskami życia i staminy, zabawa z ubraniami w zależności od warunków środowiskowych czy "customizacja" konia wyglądają podobnie. HUD też można wyłączyć jak w gierce Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można porównać w wielu aspektach. Jedno i drugie to gry z otwartym światem. W grze realizm jest, ale jest tak zrobiony, że nie odstrasza i nie jest totalny, a po prostu wciąga w grę nadając jej niesamowitego klimatu i smaczków.

 

Po prostu czuć na każdym kroku, że ten świat żyje i na każdym kroku ma coś ciekawego do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem ale cebulą nie jestem i nie muszę mieć każdej gry w dniu premiery.Gre będę miał w poniedziałek to może trochę pogram i napisze co o grze myśleć. Na chwile obecną nie mam o czym pisać.

 

Na chwile obecną nie mam o czym pisać.

 

To właściwie po co to piszesz? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla tych co nie grali w pierwsze Red Dead Redemption a chcą być lepiej zorientowani

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fmx52HD-yxo

 

Własciwie to lepiej jak sie niezna 1;p Bo 2 to prequel. Jak przejde 2 to moze wezme sie za 1 albo poczekam na remake który niby ma byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to lepiej jak sie niezna 1;p Bo 2 to prequel. Jak przejde 2 to moze wezme sie za 1 albo poczekam na remake który niby ma byc :)

W samej "dwójce" jest z tego co czytałem sporo odniesień i smaczków do pierwszej części, których siłą rzeczy nie wyłapiesz bez znajomości RDR1. Jak kto woli. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,wiedzmin 3 wyznaczył nowe standardy zawiesił poprzeczkę wysoko dla wszystkich gier,, :lol2::E :E

 

 

sorki ale Witcher przy RDR2 to 3 ligowa popierdółka sprawiająca wrażenie robionej przez niezbyt rozgarniętych gości CDPR może buty czyścic mistrzom z Rockstar

Już kurna nie przesadzaj, bo w momecie gdy Wiesiek wszedł każdy robił ohy i ahy, a teraz to gówno ? Puknij się w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kurna nie przesadzaj, bo w momecie gdy Wiesiek wszedł każdy robił ohy i ahy, a teraz to gówno ? Puknij się w łeb.

Zaczyna się. :E No, ale to świeże konto, więc ewidentnie troll. Tak czy inaczej widać jakie Rockstar ma fory u graczy. Wszyscy pieją z zachwytu, jest ok. Jak piali z zachwytu przy Wieśku to już nie ok, bo przecież to z powodu tego, że to polska gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to samo pianie będzie jak wyjdzie Cyberpunk. Bo to przecież Redzi, twórcy Wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"CDPR może buty czyścic mistrzom z Rockstar" Zobacz jakim budżetem dysponuje Rockstar. Na sam marketing wydali pewnie więcej jak CDPR na stworzenie Wiedźmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin wyznaczyl nowe standardy, a teraz RDR2 go znaczaco przebilo, ale nadal jest klasa sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj załadowałem sobie sejwa od znajomego jak jest juz w mieście.. Jezu co za gra świateł! HDR jest bardzo dobry! Musicie go tylko dobrze skonfigurować.

 

To ja nie wiem co ja robie nie tak ale dla mnie jak wlacze HDR wyglada wszystko jakby dodatkowo mgla i rozmycie sie wzmacnialo. Po wylaczeniu obraz duzo czystrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będziecie mieli okazje to odwiedźcie pana Wróbla :lol2:

 

Ładnie się zdziwiłem jak usłyszałem polski język :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To ja nie wiem co ja robie nie tak ale dla mnie jak wlacze HDR wyglada wszystko jakby dodatkowo mgla i rozmycie sie wzmacnialo. Po wylaczeniu obraz duzo czystrzy.

 

Na jakiej grasz konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,wiedzmin 3 wyznaczył nowe standardy zawiesił poprzeczkę wysoko dla wszystkich gier,, :lol2::E :E

 

 

sorki ale Witcher przy RDR2 to 3 ligowa popierdółka sprawiająca wrażenie robionej przez niezbyt rozgarniętych gości CDPR może buty czyścic mistrzom z Rockstar

na łeb Ci coś nie spadło przypadkiem?? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej grasz konsoli?

Juz nie chrzan z tym xboxem x ze tam działa hdr dobrze a gdzie indziej nie.

 

Na resetera w dużo ludzi narzeka ze hdr jest do dupy na ps4 pro I xbox x as well.

Po prostu gra ma średnia implementację , plus większość gra na telewizorach co są do dupy.

Na oledzie to wygląda w porządku, ale dupy nie urywa, na xbox ie jest to samo.

 

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chrzan z tym xboxem x ze tam działa hdr dobrze a gdzie indziej nie.

 

Na resetera w dużo ludzi narzeka ze hdr jest do dupy na ps4 pro I xbox x as well.

Po prostu gra ma średnia implementację , plus większość gra na telewizorach co są do dupy.

Na oledzie to wygląda w porządku, ale dupy nie urywa, na xbox ie jest to samo.

 

G

OLEDy mają dużo słabszy HDR niż konkurencja, bo jak na razie nie da się zrobić bardzo jasnych OLEDów.

Ale fakt, teraz nawet TV robiące 300 nitów mają HDR, więc się nie dziwcie, że mało co widać, jak macie taki TV.

Widoczne HDR, bez wmawiania sobie, że jest lepiej to nowsze OLEDy, Samsungi NU8xxx czy starsze KSxxxx.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz czekać miesiące na wiarygodna recenzje bo nie chcesz stracić czasu czy dwieście polskich złotych?

 

nie dawno w końcu Zelde przeszedłem, a teraz gram w Wiedźmina 3 i naprawdę nie grzeje mnie bieganie po coś na premierę, nie mam czasu ogrywać wszystkiego i tyle, a na liście majaczy jeszcze w oddali Dark Souls 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie można porównywać RDR2 do "Wiedźmina 3", gdyż dzieło Rockstara nie ma ambicji być grą RPG, choć fajnie by było, jakby gry RPG zaczęły czerpać zarówno z RDR2 jak i z najnowszej Zeldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,wiedzmin 3 wyznaczył nowe standardy zawiesił poprzeczkę wysoko dla wszystkich gier,, :lol2::E :E

 

 

sorki ale Witcher przy RDR2 to 3 ligowa popierdółka sprawiająca wrażenie robionej przez niezbyt rozgarniętych gości CDPR może buty czyścic mistrzom z Rockstar

 

śmieszny jesteś, tak samo jak ilość postów które tutaj posiadasz, chciałeś zabłysnąć ?:E

 

PS: do dziś nie ma lepszej gry Action-RPG (nie te z rzutu izometrycznego), z lepszymi questami, zaprojektowanym światem, postaciami czy nawet grafiką, i od RED'ów i pisaniu dialogów i wielu innych, to mogą się uczyć właśnie ludzie od Dragon Age, Fallouta, Elder Scrolls i paru podobnych, jak na razie nikomu się nie udało, tak samo w kwestii oprawy (PC) gdzie ostatni " nowoczesny " ME:Androbieda to totalna anihilacja dla tej serii, i podobny " sukces " zapowiada się wraz z nowym Falloutem 76, którego silnik pamięta czasy morrowinda ;) i który wygląda gorzej niż niejeden fanowski wielki mod do poprzedniej odsłony

 

ofc wiedźmin 3 ma swoje wady, ale porównywanie teraz tej 3 letniej już gry z absolutnymi nowościami i to od gigantów jak R* jest co najmniej nie na miejscu, chociaż wiedźmin dalej potrafi się bronić w wielu aspektach

 

EoT

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Juz nie chrzan z tym xboxem x ze tam działa hdr dobrze a gdzie indziej nie.

 

 

I to mówisz ty mając ps4 pro? Uruchom RDR 2 na Xbox. HDR jest dużo lepszy niż na PS4 pro. U mnie HDR wyglada bardzo ładnie. Zwłaszcza oświetlenie miasta w nocy lub zachod słońca. Wręcz jest momentami idealnie.

 

Jesli masz xbox to widocznie masz słaby TV z HDR lub masz żle skalibrowany. Jesli ktoś uruchamia RDR2 na takim średnim TV jak powiedzmy samsung za 2k gdzie niby jest HDR to wówczas faktycznie ten efekt jest mizerny.

 

 

PS: do dziś nie ma lepszej gry Action-RPG (nie te z rzutu izometrycznego), z lepszymi questami, zaprojektowanym światem, postaciami czy nawet grafiką, i

 

Wiedzmin 3 to jedna z najlepszych gier action RPG to fakt ale pisanie ze ma doskonale zaprojektowany świat to uważam za zbyt wyolbrzymione. Są gry RPG z dużo lepszym otwartym światem. Wiesiek jest bardzo ok ale nie ma startu do Trylogii Mass Effect czy Dragon Age Origins. Oczywiscie to moje spostrzeżenie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...