Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Już recenzenci przed premierą zwrócili uwagę, że implementacja HDR jest przeciętna w grze. Sporo zależy od danej miejscówki, w niektórych jest bardzo ładnie, a w innych średnio lub nawet HDR potrafi gubić detale i to tyle na temat HDR w tej grze.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwlaszcza te drzewa tak realisticznie wyglądają że mam ochote pozbierać grzyby

nie ma bo za suche lato było :E

 

sorki ale Witcher przy RDR2 to 3 ligowa popierdółka sprawiająca wrażenie robionej przez niezbyt rozgarniętych gości CDPR może buty czyścic mistrzom z Rockstar

ten pewnie jara tą marychę z polskich aptek za złodziejskie 6 dych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

- potwierdza że RDR 2 jest przepiękny na XOX i duuuużo lepszy niż na ps4 pro. Nawet piszą tam w komentarzach. Autor również chwali HDR na XOX.

 

Po drugie jesli ktos sie spodziewał HDRu na miarę Horizon to się przejedzie i to grubo. Tutaj oświetlenie jest mądrze wyważone aby nie było za dużo przesytu tych barw z HDR. Dzieki temu jest zachowany dużo lepszy klimat.

 

I ja osobiście też zaczynam sie coraz bardziej przekonywać do grafiki RDR 2.. Im dalej gram tym piękniejsza. Chyba już jestem przekonany że to najładniejszy Sandbox w historii gier.

 

Dlatego JamesSeth już przestań tak chronić ps4 pro. Bo to nie ma sensu.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przez to szambo nie chce mi się przechodzić co za jełop tu wrzucił wiedźmina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też są wybory i konsekwencjie.

A tam, jakieś pierdoły nie mające praktycznie żadnego wpływu na rozgrywkę. Jest jedno zakończenie, w w3 jest kilka. Nie twierdze, że w3 jest lepszy, ale na pewnych polach przewyższa rdr2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Krytykuje a pewnie nawet nie grał :>:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że najładniejsza wersja jest na X to nawet ślepy zauważy :E, ale nie ma co ciągnąć tematu gra na pro i tak wygląda ładnie, a świat robi mega wrażenie.

 

Właśnie włam na kwadrat robiłem po nocy, ale jest wybór można i w dzień rozegrać na inny sposób :D

 

Ta gra będzie jak nic na drugie przejście za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie się dzieciom nacieszyć, dostali pierwszy od dłuższego czasu solidny argument o wyższości ich zabawki nad zabawka od Sony. Niech mają radochę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- potwierdza że RDR 2 jest przepiękny na XOX i duuuużo lepszy niż na ps4 pro. Nawet piszą tam w komentarzach. Autor również chwali HDR na XOX.

 

Po drugie jesli ktos sie spodziewał HDRu na miarę Horizon to się przejedzie i to grubo. Tutaj oświetlenie jest mądrze wyważone aby nie było za dużo przesytu tych barw z HDR. Dzieki temu jest zachowany dużo lepszy klimat.

 

I ja osobiście też zaczynam sie coraz bardziej przekonywać do grafiki RDR 2.. Im dalej gram tym piękniejsza. Chyba już jestem przekonany że to najładniejszy Sandbox w historii gier.

 

Dlatego JamesSeth już przestań tak chronić ps4 pro. Bo to nie ma sensu.

A ty przestań co post wyjeżdżać z tym xox,bo to staje się nudne.To ze na tym sprzęcie gra wygada najlepiej to wszyscy wiedzą nie ma sensu dalej powtarzać jak mantrę.

 

Czasami mam wrażenie ze zamiast grać i miło spędzać czas ludzie wynajdą se problemy. :E

 

 

Jedno mnie zastanawia zabijesz jedna osobę w miejscu opuszczonym(nie ma swiadka) i nagle masz listy na siebie łowców głów i portfeli :o .

 

Wielokrotnie uciekałem i przeczekałem,pewien okres.By nie płacić :Up_to_s:

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar stworzylo najbardziej imersyjny, zyjacy swiat jaki widzialem w grach, nawet misji nie robie tylko jezdze po swiecie, eksploruje, obozuje, podziwiam widoki, a misje same mnie znajduja, wszystko tworzy jedna spojna calosc, goscie z Rockstara zawiesili tak wysoko poprzeczke, ze duzo czasu uplynie zanim ktokolwiek do niej doskoczy. Nie chce mi sie wiecej pisac bo wole ten czas spedzic w grze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar stworzylo najbardziej imersyjny, zyjacy swiat jaki widzialem w grach, nawet misji nie robie tylko jezdze po swiecie, eksploruje, obozuje, podziwiam widoki, a misje same mnie znajduja, wszystko tworzy jedna spojna calosc, goscie z Rockstara zawiesili tak wysoko poprzeczke, ze duzo czasu uplynie zanim ktokolwiek do niej doskoczy. Nie chce mi sie wiecej pisac bo wole ten czas spedzic w grze :lol2:

Jak długo ? Za 5 lat kolejna gra i znów zawyżą poprzeczkę. Nikt inny ich gier nie przebija oprócz oni sami.

 

Ja jestem ciekaw i czekam z niecierpliwością na dane sprzedażowe. :D Oby gra się dobrze rozeszła to może remake jedynki zawita w świecie 2. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie się dzieciom nacieszyć, dostali pierwszy od dłuższego czasu solidny argument o wyższości ich zabawki nad zabawka od Sony. Niech mają radochę :E

Jeżeli chodzi o moc i wygląd multiplaform to chyba nie było gry która wyglądałaby lepiej na Pro niż na XOX'ie więc nie wiem o czym mówisz.

I o ile zgadzam się, że grafika jest na drugim miejscu tak klatki są dla mnie ważne. 30 jak skała? Okej, przeżyje. Dropy? Ni ch... ;)

 

 

Ktoś tu wczoraj wspominał o ewentualnym zmęczeniu upierdliwością realizmu, dłużyznami animacji etc. chyba się zaczyna bo już kilka wpisów w różnych miejscach o tym widziałem. "Świetna gra, ALE..." ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile czasu dajecie żeby gra pojawiła się na PC? są jakieś przecieki? Co Wy myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile czasu dajecie żeby gra pojawiła się na PC? są jakieś przecieki? Co Wy myślicie?

Według niemieckiej sieci pod koniec przyszłego roku, wystawili na jakiś czas możliwość zakupu.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile czasu dajecie żeby gra pojawiła się na PC? są jakieś przecieki? Co Wy myślicie?

 

Jak zależy na kasie to dopiero po premierze nowej generacji. Jak wypuszczą przed nią to aż tak dobrze się gra nie sprzeda na next gen. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie będą czekać, online to główne danie, także przeciek o 2019 jest prawdopodobny, do tego oni też już muszą patrzeć na konkurencję i nadchodzą dwa duże projekty Redów i Rocksteady na 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile czasu dajecie żeby gra pojawiła się na PC? są jakieś przecieki? Co Wy myślicie?

Kiedy by nie było, to i tak kij w oko rockstarowi za pokazanie środkowego palca graczom pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, za to będzie to najlepsza wersja, sprzedaż będzie na zasadzie GTA5. Tą grę sprzedadzą niejednej osobie trzy razy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie będą czekać, online to główne danie, także przeciek o 2019 jest prawdopodobny, do tego oni też już muszą patrzeć na konkurencję i nadchodzą dwa duże projekty Redów i Rocksteady na 2020.

CDPR nie zagrozi im w głównym źródle zarobku czyli onlajnie. A Rocksteady to nie ten kaliber - szczególnie jeżeli znowu miałby być Batman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR nie zagrozi im w głównym źródle zarobku czyli onlajnie. A Rocksteady to nie ten kaliber - szczególnie jeżeli znowu miałby być Batman.

Batman AK dalej wgniata graficznie a od premiery trochę czasu minęło, z przecieków tym razem mamy do czynienia z projektem pełnego otwartego świata, żyjącą metropolią, także to jest realna konkurencja, tak samo CP już nikomu nie trzeba przedstawiać, a R aby ten online musiał zaistnieć musi jak najwięcej sprzedać singlowej podstawki, tylko w 2020 wcale nie będzie to takie łatwe i oczywiste, bo mimo, że RDR2 w wielu aspektach jest bezkonkurencyjny, to obecnie nie jest to tak wielka różnica jak np przy premierach GTA3, 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, że grafika ładna jak sprzedaż nieporównywalna? Widziałeś jak długo sprzedawał/sprzedaje się onlajn GTA? Tu może być gorzej bo jednak western jest bardziej niszowy... Ale Batman również nie każdego gracza kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR to nie GTA, nie tej skali marka, aby mogli się nie obracać za konkurencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim hajpie? IMO spokojnie. Tym bardziej, że wiadomo iż na GTA trzeba będzie poczekać kilka ładnych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hype był mniejszy od CP np. przy trailerach i zapowiedziach, w ilości postów w tematach na forach jak NG, resetera.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...