Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, gram i gram, fabułę ledwo tykam i ciągle coś się dzieje, niesamowite dopracowanie.

 

Przykładowa sytuacja:

jadę sobie i widzę powieszonego, zakrwawionego człowieka, zatrzymuję się zobaczyć o co chodzi i wyskakuje na mnie z zaskoczenia dwóch gości z nożami, ubrani jak członkowie jakiegoś plemienia, jednego zdążyłem odstrzelić.. :D

 

Ktoś gra na x-s jak to wygląda w praniu?

Jest dużo gorzej jak na zwykłej (slim ps4 choć uważam ze akurat ta nie ma co się wstydzić jest 1080p i realnie nie jest źle),bo zamierzam kupić standard wersje dla kuzyna na urodziny a posiada tylko ta konsole wyżej wymienioną.

 

Ja już pisałem, testowałem u siebie na one (zwykły, minimalnie słabszy od S) i one X, zdecydowanie warto grać bez względu na konsolę.

 

Tyle czasu gram w gre, a dopiero odkrylem ze mozna schowac rewolwer w efektowny sposob, zakrecic nim w dloni, wystarczy nacisnac dwa razy przycisk od chowania go :hmm:

 

O ciekawe, takimi detalami proszę się dzielić! ;) A posty zawierające frazę "HDR" proszę usuwać przed publikacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up ja też dzisiaj przez cały dzień chyba z 4-5 misji zrobiłem. Reszta to zwiedzanie i aktywności poboczne których jest masa i nie nudzą. Właśnie się dowiedziałem od uwolnionego z kajdan więźnia, że gdzieś tam jest chatka gdzie ktoś trzyma ładną kasiorkę i jak tam się nie udać. Pewnie zanim tam dotrę jeszcze coś się wydarzy :E

PS4 Standard, screen zrobiony przed chwilą

https://i.imgur.com/4PIUxoN.jpg

 

Jeżeli ktoś mówi, że to wygląda brzydko na PS4 Standard to ma oczy chyba w dupie :D

Wygląda bardzo ładnie, tylko, że po prostu nie możesz liczyć tych rozmytych źdźbeł trawy jak na Xbox one X to można robić w natywnym 4k.

 

Zresztą na pro jest to samo, bardzo podobnie rozmyte, ale i tak wygląda w całokształcie bardzo ładnie, a klimatu gry i tak niższa rozdzielczość nie zmieni.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Właśnie się dowiedziałem od uwolnionego z kajdan więźnia, że gdzieś tam jest chatka gdzie ktoś trzyma ładną kasiorkę i jak tam się nie udać. Pewnie zanim tam dotrę jeszcze coś się wydarzy

O dziwo tez przed chwila go spotkałem i tez właśnie lecę na ten rabunek :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Standard, screen zrobiony przed chwilą

https://i.imgur.com/4PIUxoN.jpg

 

Jeżeli ktoś mówi, że to wygląda brzydko na PS4 Standard to ma oczy chyba w dupie :D

 

Screen bez kompresji

https://cdn.discordapp.com/attachments/420205256379727882/505830333397073970/20181027213733.bmp

 

Zdecydowanie stwierdzam że jak byś zagrał na xbox x to byś się w takim razie posr&^l :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo tez przed chwila go spotkałem i tez właśnie lecę na ten rabunek :cool:

 

lol. Ja jeszcze nie doleciałem. Po drodze miałem się zatrzymać w miasteczku przy którym miała być ta chatka i miałem zamiar spłacić 10$ nagrody za poszukiwania, ale okazało się, że tam również miałem dopytać się o pewnego emerytowanego rewolwerowca i nacisnąłem nie tem

n przycisk na padzie co trzeba, więc najpierw musiałem się z nim dogadać :E

 

Ps. Nie pijcie za dużo whiskey podczas grania spowalnia postępy w grze :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol. Ja jeszcze nie doleciałem. Po drodze miałem się zatrzymać w miasteczku przy którym miała być ta chatka i miałem zamiar spłacić 10$ nagrody za poszukiwania, ale okazało się, że tam również miałem dopytać się o pewnego emerytowanego rewolwerowca i nacisnąłem nie tem

n przycisk na padzie co trzeba, więc najpierw musiałem się z nim dogadać :E

 

Ps. Nie pijcie za dużo whiskey podczas grania spowalnia postępy w grze :lol2:

W drodze do van Horn na plaży znajdziesz gościa który da ci list.

Oczywiście gość potem kopie w kalendarz :P

 

PS przed latarnią w horn znajdziesz.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem od uwolnionego z kajdan więźnia, że gdzieś tam jest chatka gdzie ktoś trzyma ładną kasiorkę i jak tam się nie udać. Pewnie zanim tam dotrę jeszcze coś się wydarzy :E

 

O dziwo tez przed chwila go spotkałem i tez właśnie lecę na ten rabunek :cool:

 

Byłem już dziś w tej chatce :D Polecam zostawić przy życiu wspomnianą staruszkę i wrócić tam potem drugi raz, a właściwie jeszcze trzeci :D

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie tak pochłonęła, że nie wiem kiedy minął ten dzień a ja zaledwie jedną misję fabularną zrobiłem dzisiaj, cały czas coś napotykam, oglądam, czytam, nawet przeglądanie i czytanie takich katalogów w sklepie, ile to frajdy daje, wątpię żebym skończył grę w tym roku, wcale nie chcę, bo wiem, że będzie syndrom W3, długo po, w nic nie mogłem grać, wszystko było bee. Tutaj to jest totalny nokaut.

 

Ja mam tak samo a ile razy zwyczajnie stoję i podziwiam takie widoczki :D

 

Jqz1Hc1.jpg

 

co chwilę można się zatrzymywać i je po prostu podziwiać :thumbup:

 

ZqqDUhE.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

this game is overrated. Worse graphically than U4, unoptimized, reminiscent of the premiere of the rtx cards. It was supposed to be so great, but it is not. Ratings in the 10/10 network are definitely too high

 

tenor.gif?itemid=9753152

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wymiata choć trzeba przyznać że to taka produkcja którą gra się powoli i bez pośpiechu, gra w domino świetna, tak samo jak poker choć brakuje mi trochę tej gry w kości z pierwsze części, gdyby tak byłbym w 100% usatysfakcjonowany. Mam takie pytanie, łowienie ryb odblokuje się z czasem progresji fabuły?

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób też pisało o tym, że jazda na koniu to nie jest napierdzielanie w hen przed siebie. Trzeba trochę uważać na urwiska, nierówności, kamienie i drzewa :E. Przed chwilą ledwo zatrzymałem się przed przepaścią, myśląc że się udało, gdy nawracałem kopyto konia ześlizgnęło się, stracił równowagę i poleciałem z rumakiem w dół. Było tylko 3 metry, więc przeżyliśmy, ale wyglądało to świetnie.

 

W obecnie używanej skali ocen w recenzjach, 10/10 dla tej gry to za mało ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ta gra to cudo i co z tego ze jest powolna ale dzięki temu gram bez pośpiechu, delektuję z tą grą ten snieg to najlepszy śnieg jaki do tej pory widziałem to ja juz boje jak gta 6 ma wyglądać.

 

A wiecie to było najlepsze??? była misja powrotna do obozu i trzeba było gościa z gangu d, co tam złapać no i wróciłem do bazy przywiązałem konia i położyłem gościa na ziemi no i w sumie niechcący musiałem wejść powrotem do konia no i lekko ruszylem, koń nadepnął gościowi kopytem w głowę misja zakończona niepowodzeniem :E.

To jest Rockstar <3.

 

Teraz jestem w drodze do

valentine

 

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co by nie mówić ale to nie jest niestety gra na 10. Wystarczy spojrzeć na oceny graczy przy Zeldzie ona takiego rozstrzału nie ma.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi w tym momencie bo tak wszyscy czekali na grę a tu widzę że po premierze niektórzy ocenili grę tak słabo :hmm:

 

Czekam na grę którą będę miał w najbliższym tygodniu i powiem szczerze że ani chwile niezwątpieniem czy gra mi się spodoba a moje oczekiwanie przed unboxing to murowane 10/10 :D

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka pyknęła, nie wiem kiedy i to z godziną ekstra :E

 

Porobiłem trochę misji fabularnych i muszę powiedzieć że gra robi się coraz lepsza i lepsza. BARDZO polecam ulepszyć kwaterę Dutcha na 2 level i następnie swoją, dostajemy wtedy darmową szybka podróż z obazu do odkrytych lokacji.

 

Super rozwiązane są ranodomowe spotkania na drodze, przykładowo spotkałem gościa który wpadł we własne sidła i mu pomogłem, po kilku godzinach spotkałem go w Strawberry pod sklepem i zafundował mi zakup kilku darmowych rzeczy z asortymentu owego przybytku.

 

Ktoś się pytał o łowienie ryb, tak ta opcja odblokowuje się wraz z postępem fabuły.

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka pyknęła, nie wiem kiedy i to z godziną ekstra :E

 

Porobiłem trochę misji fabularnych i muszę powiedzieć że gra robi się coraz lepsza i lepsza. BARDZO polecam ulepszyć kwaterę Dutcha na 2 level i następnie swoją, dostajemy wtedy darmową szybka podróż z obazu do odkrytych lokacji.

 

Super rozwiązane są ranodomowe spotkania na drodze, przykładowo spotkałem gościa który wpadł we własne sidła i mu pomogłem, po kilku godzinach spotkałem go w Strawberry pod sklepem i zafundował mi zakup kilku darmowych rzeczy z asortymentu owego przybytku.

 

Ktoś się pytał o łowienie ryb, tak ta opcja odblokowuje się wraz z postępem fabuły.

A co się najbardziej podoba ci się w grze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się najbardziej podoba ci się w grze. :)

 

Najbardziej? W zasadzie to póki co wszystko mi się podoba i świetnie ze sobą współgra, gra stawia na wysoką immersie i na mnie to świetnie działa, lubię sobie połazić na spokojnie po lokacji i obejrzeć wyniki setek/tysięcy roboczogodzin programistów, w tej grze widać włożony w nią nakład pracy. Rozumiem że wiele osób mogą w$urwiać niektóre rozwiązania UI i dosyć powolny gameplay ale to celowe zabiegi developerów które sprawiają że gra jest tak różna od wszystkiego co teraz się pojawia. Obecnie gram też w AC Odyssey i mimo że gra bardzo mi podoba to wygodne rozwiązania gameplayu (nieograniczona szybka podróż, nieustanny bieg np) mocna spłycają doznania z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale o co chodzi w tym momencie bo tak wszyscy czekali na grę a tu widzę że po premierze niektórzy ocenili grę tak słabo :hmm:

 

 

Masz na mysli metacritic? To banda zwyrolów lub trollów. Wystarczy przeczytać pierwszy z góry negatywną ocene na metacritic i juz mozna wywnioskować, że z autorem jest coś nie tak. Ktoś ocenia grę na 0/10 i pisze ze to ten sam poziom co GTA 5 :>, Drugi pisze ze jest brzydka i pusta i ocenia na 0/10 ;D. Zwyrole jak nic. Z pewnościa to pecetowi fanboye i zazdroszczą że nie ma gry na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Wiedzmin, GOW pokrywają się.

Średnia user score jest mocno zaniżana przez ludzi co dają 0/10. Po prostu wygląda, że co niektórzy ludzie nie wiedzieli co kupują i liczyli na kolejnego spidermana w świecie dzikiego zachodu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej gry średniej użytkowników na metacritic nie powinno się brać pod uwagę bo same najniższe oceny w tym 0 są od zatwardziałych pecetowców którzy użalają się że nie wyszło na PC. Wystarczy zerknąć na opisy, same typu " nie wyszło na PC gra jest Chu*** daje 0".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Akurat te osoby co daja 0/10 to na 100% grały w RDR 2 ;D .. jasne.. akurat w to uwierzę.

 

Nikt normalny nawet jak kupil i mu sie nie spodobała gra to nie oceniłby 0/10. Bo tyle to nawet najgorsza gra nie dostała jak ta o naszym Detektywie Rutkowskim która została wyceniana na 1/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wątpię, że cześć tych ocen na 0 to pctowi trolle grający na youtube :E. Przez youtube to na pewno nie da się poczuć klimatu tej gry :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...