Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest głupie. Pobrudzisz się krwią kolesia którego niesiesz do lekarza. Uznają cię za zbrodniarza mimo że mu pomagasz.

Co do reputacji mam na dobrą i ciągle idę w tym kierunku aby wymaxować, więc nie sądzę aby to miało wpływ w tym momencie.

 

Także tutaj zwalili mechanikę i czasem jest to wręcz irytujące.

Głupie nie głupie. Cała interakcja z otoczeniem polega na pewnych zależnościach. Mi też zdarzyły się jakieś dziwne "bugi" z tym związane, no ale gram dalej zobaczymy co będzie później jak bardziej ogarnę mechanikę gry.

 

Jedno jest pewne na taką skalę jeszcze w żadnej grze nie było to wprowadzone. Musiało ich to kosztować masę pracy i moim zdaniem pomimo, sporadycznych niejasności co do działania tego systemu i tak dostaliśmy coś czego nie ma w innych grach.

 

Ogólnie tak do końca będzie można ocenić ten system po przejściu całej gry, albo i nawet po dwu krotnym przejściu. Bo na 100% wiem, że tą grę przejdę drugi raz, może na PC, a może jeszcze na ps4/xbox.

 

Cały ten system to jest postęp w grach i to olbrzymi. Teraz w następnych grach tylko będą rozwijać i dopracowywać to co stworzyli.

 

Tylko czekać na GTA VI z jeszcze bardziej dopracowanym systemem interakcji z otoczeniem :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz to konsolowcy są ekskluzywnymi beta testerami i jeszcze sami za to płacimy R*. Nie bójcie nic na PC dostaniecie już finalną wersję a ktoś musi brać udział w tym Early Access ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co rockstar wycisną z tego tabletowego CPU to jest jakaś masakra. Nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądała np. fizyka w takim GTA VI gdy dostaną na ps5 ryzena :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam nie wiem dlaczego marudzicie ze to wersja beta. Dla mnie to finalny produkt. To wielk sandbox i błędy mogą sie zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc nie będzie dużo lepiej. Wszystko zależy jak im port wyjdzie :E

PCty są masakrycznie olewane ostatnimi czasy. No i cuda bajery jak RT, 6k za gpu, ale dalej nie ma ani jednej gry co pokaże te szczątkowe możliwości raytracingu w 1080p :lol2:, a tu na takim tosterze za 500-1700pln takie cuda :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczyła szachownica na tym złomie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar ponownie dokonał cudu optymalizacyjnego. Na tych tabletowych bebechach działa trawa identyczna z tą z poziomu ultra w GTA V.

 

Jednak 8 lat robi swoje. Jestem ciekaw co zrobiliby po dłuższym czasie :E

 

Na monitorze nie widać żadnych niedoskonałości graficznych. Na telewizorze dopiero są widoczne jakieś małe defekty.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne że tak dobra gra sprzedała się w UK gorzej od Fify 19....

"68 per cent of RDR2 copies were sold on PlayStation 4" - To tylko pokazuje ile osób gra na PSie, MS nie ma co szukać w tej generacji konsol.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

FIfa to gra glównie stworzona pod multi. A dzis multi króluje wiec nie ma po co porównywać RDR 2 do Fify. RDR 2 i tak zdobędzie sukcesy w różnych kategoriach itp.. To prawdopodobnie najlepszy sandbox w historii gier. I każdy inny sandbox będzie wydawał się taki ubogi..

 

Panowie mam problem bo nie czaje o co kaman z tą wagą Arthura? Mam tera +3%.. A daje mu do żarcia jakies tam pierdólki ;/ i teraz pisze -3% do otrzymywanych obrazeń czy jakos tak;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne że tak dobra gra sprzedała się w UK gorzej od Fify 19....

"68 per cent of RDR2 copies were sold on PlayStation 4" - To tylko pokazuje ile osób gra na PSie, MS nie ma co szukać w tej generacji konsol.

Powoli. Wyjdzie jeszcze na PC, PS5, Xbox next, dojdzie online i w całokształcie sprzeda się w grubych dziesiątkach milionów :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar ponownie dokonał cudu optymalizacyjnego. Na tych tabletowych bebechach działa trawa identyczna z tą z poziomu ultra w GTA V.

 

 

Jednak 8 lat robi swoje. Jestem ciekaw co zrobiliby po dłuższym czasie :E

 

Na monitorze nie widać żadnych niedoskonałości graficznych. Na telewizorze dopiero są widoczne jakieś małe defekty.

 

Lasy tak odpicowali że wyglądają podobnie do tych z Kingdom Come: Deliverance. Nic tylko wybrać się na polowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli. Wyjdzie jeszcze na PC, PS5, Xbox next, dojdzie online i w całokształcie sprzeda się w grubych dziesiątkach milionów :E

Tak będzie, ale chodzi mi bardziej o sprzedaż 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to jest kult w UK, tam jak jest mecz to na ulicach nie ma ludzi. Tak samo co roku nowa fifa się rozchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ktoś się pomylił i wrzucił 2 kopię gry do jednego pudełka ;)

 

dea44l.jpg

Pewnie zobaczył Red Dead Redemption 2 i myślał, że dwie sztuki :E

 

Gdzie kupiłeś taki zestaw? Ja brałem z Microsoft i taki sam, ale z cyfrową wersją gry wyszedł mnie 1580 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się dziwnie celuje (ja tak miałem na początku). To przed zmianą czułości polecam ustawić deadzone na 0 i przyśpieszenie celowania na max i dopiero po tym drobne ustawienia czułości. Tak gram bez autoaimu i jest spoko, bo domyślne ustawienia to tragedia.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poj...e to kopanie przez konia. Ja często realnie się to zdarza w czasie gry?

Jeszcze rozumiem, gdy podchodzi od tyłu, ale z boku, by dostać się do ekwipunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poj...e to kopanie przez konia. Ja często realnie się to zdarza w czasie gry?

Jeszcze rozumiem, gdy podchodzi od tyłu, ale z boku, by dostać się do ekwipunku?

Moja postać jeszcze ani razu z kopyta nie dostała, a ze 20h już jak nic mam na liczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić na ps4 ile się przegrało w dany tytuł? Ciekaw jestem ile mam już w rdr2. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dlugo gram na pc w 4k chyba juz bo jak widze ludzi piejacych z zachwytu nad grafika w tej grze to :hmm:

https://ibb.co/bxYaQ0

https://ibb.co/emW1yL

Fakt momenty sa i lampy jak mierzylem sile natezenia HDR to wedlug apki dawaly 1063kandeli :)

ta konkretnie:)

https://ibb.co/kDLGXf

https://ibb.co/hQWJdL

Ogolnie to HDR srednio swieci w tej grze kolo 500-600

https://ibb.co/h49tCf

https://ibb.co/guwvQ0

 

Wy naprawde nie widzicie tych modeli postaci rodem z ps3?

Edytowane przez GamersGen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić na ps4 ile się przegrało w dany tytuł? Ciekaw jestem ile mam już w rdr2. :hmm:

poszukaj plik zapisu gry na konsoli . moze tam bedzie czas podany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...