Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ochoty oglądać widoczków w czasie jazdy i marnować mojego wolnego czasu bo o to chyba nie chodzi w grach. :hmm:

 

Każdy czerpie radość z czego innego. Jeden z jazdy na koniu i podziwiania widoków, inny z laserowych pistoletów w CoD'zie - o to chodzi w grach.

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

W ogóle się nie dziwię, że na metacritic ludzie wystawiają 5-7.

 

Przeglądasz Metacritic? Lepiej OpenCritic. Na Metaszajsie przebywa zbyt dużo trollów i gimbusów. Tam wiele osóby przyznaje RDR 2 - 0/10 :D A jak ostatnio zerknąłem opisy to myślałem, że są to jakieś żarty. Ktoś przyznał gdzie najniższą notę i oznajmił, że Mass Effect Andromeda ma dużo lepiej skonstruowany świat od RDR 2. Cóż czytając takie brednie po prostu mnie nosi :D

 

A jestem pewny, że gdyby gra wyszla od razu na PC to byśmy nie zobaczyli z 80% tych negatywów :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu tych "krytyków" myślało, że to będzie GTA na dzikim zachodzie, gra jest za ambitna dla gimbazy z ADHD, co liczą tylko na pif paf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wystarczy przejrzeć teraz negatywy w wersji Xbox na MetaSzajsie. Połowa opinii krytykuje spadki Framerate i źle zoptymalizowany produkt. Ja się pytam czy oni faktycznie maja konsole czy może to faktycznie pecetowi fanboye :D i nie mogą z zazdrości wytrzymać? Gra nawet na Xbox S dziala bardzo ok.Eh ta zazdrość gimbusów.

 

Wielu tych "krytyków" myślało, że to będzie GTA na dzikim zachodzie, gra jest za ambitna dla gimbazy z ADHD, co liczą tylko na pif paf.

 

No tak ale trzeba mieć rozum i umieć odróżniać co oferuje dany produkt. To co mam teraz np publicznie krytykować Diablo 3 ze w tej grze nie ma praktycznie fabuły i ciągle nawalamy w potworki? Albo mam skrytykować call of duty, że w niej tylko strzelamy? :P

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co w ogóle wchodzisz na taki serwis i sprawdzasz dane o grze, którą już kupiłeś i grasz, a co za tym idzie możesz samemu wyciągnąć wnioski, czy warto ją kupić. Kto ma kupić ten wie czym jest RDR2 i czego się po niej spodziewać, oceny trolli lub recenzje pisane pod/przeciwko grze niewiele tu zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo na Golu, tam też po premierze masowo wystawiają 0/10 bo nie ma na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie bardzo rozumiem po co w ogóle wchodzisz na taki serwis i sprawdzasz dane o grze, którą już kupiłeś i grasz, a co za tym idzie możesz samemu wyciągnąć wnioski, czy warto ją kupić. Kto ma kupić ten wie czym jest RDR2 i czego się po niej spodziewać, oceny trolli lub recenzje pisane pod/przeciwko grze niewiele tu zmienią.

 

Nie patrz na mnie :) bo ja nie wchodzę, tzn raz na ruski rok zerknę tam i tyle.. Odpowiadałem na post użytkownika PHYSXftw.

 

--

Panowie czy mozna gdzies dorwac nowe torby bez potrzeby zbierania skór od zwierząt?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz sam wytworzyć ale warto, dużo przyjemniej się gra jak ulepszysz, szczególnie tą ostatnią, która się odblokuje po ulepszeniu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Niestety musisz sam wytworzyć ale warto, dużo przyjemniej się gra jak ulepszysz, szczególnie tą ostatnią, która się odblokuje po ulepszeniu innych.

 

Hm ciezko zlokalizowac niektóre zwierzaki które mają takie skóry do wytwarzania torb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw załatw sobie talizman dzięki, któremu będziesz otrzymywał lepszej jakości skóry.

 

Musisz upolować legendarnego jelenia na zachód od Strawberry, u pasera za jego poroże dostaniesz talizmnan.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie HZD to w zasadzie tylko piękna grafika i dobrze zrealizowana walka z robotozaurami (dodatku do gry nawet nie zmęczyłem).

Dodatek był świetny. żałuj ,nie znasz się :E:P Porównywanie tera świata do rdr2 to nie na-miejscu inna typ gry i lata lecą i wątpię żeby ktoś inny zrobił grę z takimi detalami świata, nikt tyle nie poświeci chajsu wyjątek potwierdzający regułę, pewnie dopiero cyberpunk i gta6, zresztą przy świecie tej gry to nawet wiedźmina3 świat wydaje się sterylny.

 

Widoczki są tak różnorodne, świetna muzyka i efekty dźwiękowe, że mnie nie nudzi jazda. Ale auto travel czasami używam konik sam jedzie, a ja sobie np. przeglądam forum.

Grafika jest piękna dalekie rysowanie obiektów daje rade i świat wypchany detalami robi wrażenie. Jak to działa na tym komórkowym cpu i gpu to nie wiem.. JA dopiero 3 rozdział 1 misja. tera zabrałem się za wszystkie Legendarne zwierzyny (: dopiero zrobię dalej fabułę.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góry na północy też są piękne. Przejażdżka koniem po tych wąskich półkach i widoczki coś niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze coraz wiecej ludzi zaczyna dostrzegac wiejace nuda piekne widoki :lol2:

Dobrze ktos tu wspomnial nawet gra nie ma klimatu dzikiego zachodu jak 1 ale to akurat zrozumiale skoro gra dzieje sie w Montanie czy gdzies tam. Rozkladam gre na czynniki pierwsze siedze ciagle w 2 czapterze:) I naprawde nie ma tu ani wiekszej glebi ani postacie nie potrafia mnie do siebie przekonac. Generalnie nie dziwie sie Johnowi ze ich wszystkich sprzedal w 1:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudą :lol2: Nie grałem w swoim życiu w lepszą grę z open world. W tej grze nawet nie nudzę się siedząc przy ognisku i wsłuchując się w odgłosy np. lasu, które są zrealizowane na poziomie niedostępnym dla innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na S w na Oledzie 4k to bym nawet nie odpalał tej gierki w 860p, przecież to tragedia i sam narzekasz głownie na grafikę, która jest przepiękna i pełna detali ale na S to wszystko tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w tą grę na S na oledzie 55" 4k to musi być czysty masochizm. Ja bym wolał już podłączyć tą konsolkę do starego TV/monitora 1080p o wielkości 20-30" max nie będzie tak bolała niska rozdzielczość.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Już nie przesadzajcie. Sam testowałem RDR 2 na S i wyglada spoko. Poziom ciut wyższy od GTA 5. Więc czy to źle? Jesli kogos nie stać na lepszą konsolę to będzie się itak bawił doskonale.

 

Ja wszystko zniosę ale nie takie spadki jakie są na PS4 pro. Dzisiaj ogrywałem znów u znajomego. Oj gra chrupie i czuć framerate. A tego nie lubie. W RDR 2 najlepiej grać tylko na XOX (o ile kogoś nie wkurzają spadki do 23-25 fps).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na S wygląda spoko a na Pro Ci nie pasi :lol2:

 

Czytaj ze zrozumieniem. Nie krytykuje gry na Prosiaku odnośnie grafiki ale Framerate. A jeśli nie wiesz co to framerate to chodzi o optymalizację.

 

Na S tez są spadki i to spore ale również na upartego można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wszystko zniosę ale nie takie spadki jakie są na PS4 pro. Dzisiaj ogrywałem znów u znajomego. Oj gra chrupie i czuć framerate. A tego nie lubie. W RDR 2 najlepiej grać tylko na XOX (o ile kogoś nie wkurzają spadki do 23-25 fps).

 

Przez pierwsze kilka dni mocno mnie to wnerwiało i miałem pewien okres gdzie chciałem nawet przestać grać, ale jakoś się przyzwyczaiłem i nie zwracam już uwagi na te spadki.. gra się miodnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przez pierwsze kilka dni mocno mnie to wnerwiało i miałem pewien okres gdzie chciałem nawet przestać grać, ale jakoś się przyzwyczaiłem i nie zwracam już uwagi na te spadki.. gra się miodnie :-)

 

Bo można sie przyzwyczaić.. I to jest zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dropy są tylko w określonych miejscach i sytuacjach na pro jest więcej, ale na X też są tyle, że trochę żadziej. Głównie Saint Denis w wymagających miejscach lata tak 26-30 fps. Reszta gry to stabilne 30fps z sporadycznymi dropami. W caloksztalcie nie jest gorzej niż było np. w takim GOW. Tam rwanie było nawet bardziej odczuwalne gdy fps spadał.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w tą grę na S na oledzie 55" 4k to musi być czysty masochizm. Ja bym wolał już podłączyć tą konsolkę do starego TV/monitora 1080p o wielkości 20-30" max nie będzie tak bolała niska rozdzielczość.

 

860p na 55 calach to musi być straszna sieczkarnia dla oczu (niewiele lepiej od starego XBOX360 gdzie było 720p), ucieka cała przyjemność z gry.

 

Na tym to lepiej oglądać gameplay na yt w 4k.

 

Żebyś wiedział, mniejsze rozmycie obrazu nawet przy kompresji YouTuba.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dropy są tylko w określonych miejscach i sytuacjach na pro jest więcej, ale na X też są tyle

 

Jesteś pewny? W tym najwiekszym mieście nie miałem ani jednego spadku. Więc nie wiem o czym mówisz.. Wmawiasz sobie chyba ;). Albo miałeś na myśli konsole "S". Nawet na Digita foundry pokazywali, że na XOX jest niemal idealna optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...