Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

To nie wiem może mówimy o innej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na każdej są spadki ale Ty je tylko widzisz na Psx, Pro i S z wyjątkiem X.

 

Bredzisz kolego i to już nie pierwszy raz. Na XOX miałem spadki może z 5 razy przez 35h. Na PS4 pro u znajomego miałem o niebo więcej spadków w przeciągu 1,5 godziny grania. A jeszcze dolicz framerate który kuleje na prosiaku zwłaszcza w miastach. Na XOX jest płynniutko.

 

I przestań szerzyć kłamstwa.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że 30fps na xox jest płynniejsze od 30fps na pro

 

:E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dajcie na 1080p na konsoli i nie bedzie ani dropów ani kłotni :E jedyne co chce zeby R naprawil to te cholerne zblurowane ,ochydne tekstury .

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i X ma lepszego pada nawet akumulator dłużej trzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy ja wiem czy Xbox ma lepszy pad? Dualshock również mi się bardzo podobał. Obydwa pady są OK i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę duala bo mam drobne ręce, a ten od One to kobyła, jakoś od 360 lepiej mi leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i X ma lepszego pada nawet akumulator dłużej trzyma ;)

 

Ta, zwłaszcza że Microsoft nie daje nawet kabelka do podłączenia kabla do konsoli ;) Mój nie chce już działać bezprzewodowo na baterii, muszę go podłączać kabelkiem z PS4, którym podłączam go też do PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w 2018.

 

Ostatnio któryś szefu R* powiedział, że kolejne GTA w dzisiejszych czasach i klimacie społeczno-politycznym byłoby bardzo trudne.

Bo dupa zabolałaby zarówno prawaków jak i lewaków.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak w tym rdr2 zdobywa się zdrowie i amunicję dla obozu? Żarcie to wiem trzeba coś upolować i zatargać do obozu a te dwa pozostałe? Trzeba wątek popchnąć czy gdzieś ukraść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę duala bo mam drobne ręce, a ten od One to kobyła, jakoś od 360 lepiej mi leżał.

 

Ten od X360 był dla mnie skrajnie niewygodny z powodu analoga na górze i jakiegoś niefortunnego kąta, myślałem ze pad od PS3 to wybawienie, ale jak wziąłem w łapy okazało się, że to dramat :E

 

Dla odmiany pad od PS4 jest całkiem ok, a pad od X One jest minimalnie inaczej wyprofilowany, chyba mniejszy od X360, a na pewno ma nieco przesunięty analog i już mi nie przeszkadza, jest bardzo fajny.

 

Ale mój Saitek z kształtem od X i dobrymi analogami na dole najlepszy. Analogi od MS mogą się schować.

 

I teraz nie wiem, mam ręce jak drwal czy jak dziewczę? A może jak chudy drwal albo coś? :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak w tym rdr2 zdobywa się zdrowie i amunicję dla obozu? Żarcie to wiem trzeba coś upolować i zatargać do obozu a te dwa pozostałe? Trzeba wątek popchnąć czy gdzieś ukraść?

Masz księgę rachunkową i w niej rozwijasz budę z żarciem, remediami i amunicją. Jak rozwiniesz, to potem tylko opcją na samym dole księgi uzupełniasz zapasy co jakiś czas, wysyłając kogoś z obozu do miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze narzekacie na dropy fps a ja wlasnie narzekalem juz prawie na wszystko tylko nie na dropy:) Bo szczerze mowiac ich nie ma na xboxie s za duzo. Moze przycieli w dol ta grafe dostatecznie albo ten oledowy uplynniacz obrazu robi taka robote bo jest wrazenie 30+.

Analizowalem z kolega co gra na pro i bankowo na xbx s zastosowali jakie low lub very low ustawienia roslinnosci i tekstur niektorych

zapnijcie pasy:) xbxs vs pro

https://ibb.co/g6v2sq

https://ibb.co/noWaCq

 

https://ibb.co/cFf2sq

https://ibb.co/dzQDyV

 

https://ibb.co/dbNtyV

https://ibb.co/iSbmJV

 

https://ibb.co/m2YmkA

https://ibb.co/e56TyV

 

Ciekawostka jest ten pseudo hdr. Jak go wlacze to grafa na xbx dostaje mniejszego blura i jest ciut ladniej mimo ze ten hdr czasem robi kipisz na ekranie straszny, ale bez niego robi sie po prostu jakas mega masakra:) Takze HDR na xbxs robi za masc na konsolowe czyraki:)

Edytowane przez GamersGen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar oficjalnie podaje, że w 8 dni, tylko wersji pudełkowej sprzedano ponad 17 mln! Czyli więcej niż przez 8 lat RDR1.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz księgę rachunkową i w niej rozwijasz budę z żarciem, remediami i amunicją. Jak rozwiniesz, to potem tylko opcją na samym dole księgi uzupełniasz zapasy co jakiś czas, wysyłając kogoś z obozu do miasta.

 

Dzięki.

 

Zaczynam się wciągać w tą gierkę, ma swój klimat. Na początku mnie irytowała ale teraz zaczynam ją lubić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zwłaszcza że Microsoft nie daje nawet kabelka do podłączenia kabla do konsoli ;) Mój nie chce już działać bezprzewodowo na baterii, muszę go podłączać kabelkiem z PS4, którym podłączam go też do PC ;)

A po co MS ma dawaqć kabelek jak na AA 2500mAh pad działa 30godz. W przypadku PS4 kabelek jest zrozumiały, ale tam pad chodzi na jednym ładowaniu 5 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam z początkowego marudzenia rodzi się zachwyt :D

 

Mógłbym godzinami chodzić po bagnach jak jest mgła. O każdej porze dnia to artystyczne mistrzostwo :lovin:

 

Ten motyw muzyczny po powrocie z wyspy genialny :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar oficjalnie podaje, że w 8 dni, tylko wersji pudełkowej sprzedano ponad 17 mln! Czyli więcej niż przez 8 lat RDR1.

To grubo do tego gdzieś czytałem, że wersja cyfrowa też biła rekordy sprzedaży. Sam mam cyfrówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co MS ma dawaqć kabelek jak na AA 2500mAh pad działa 30godz. W przypadku PS4 kabelek jest zrozumiały, ale tam pad chodzi na jednym ładowaniu 5 godz.

 

Wiesz, ja nie chcę kupować baterii do pada, wolę kabel i ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie chcę kupować baterii do pada, wolę kabel i ładowanie.

No to powodzenia. PS4 nawet na jedną weekendową sesję nie wystarczy przez co kabel prawie non stop musi być podpięty do konsoli.

W xboxie akumulatorki wystarczają na 2 tygodnie.

Poza tym akumulator w padzie się zużywa, kumpel ma 3 lata PS4 i ledwo na 4 godziny mu wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to powodzenia. PS4 nawet na jedną weekendową sesję nie wystarczy przez co kabel prawie non stop musi być podpięty do konsoli.

 

Poza tym akumulator w padzie się zużywa, kumpel ma 3 lata PS4 i ledwo na 4 godziny mu wystarcza.

 

Ja miałem PS4 i dualshock spokojnie mi starczał gdzieś na 10h grania a podładować to prościzna więc zero problemów.

 

Co do akumulatorów może i sie zużywają. Ale od roku mam Xboxa i mam wrażenie ze akumulatorki trzymają tyle samo. Wszystko zależy jakie akumulatorki. Jeśli kupujesz jakieś No-name z biedronki to nie ma się co dziwić, że po krótkim czasie trzymają coraz krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem PS4 i dualshock spokojnie mi starczał gdzieś na 10h grania a podładować to prościzna więc zero problemów.

 

Co do akumulatorów może i sie zużywają. Ale od roku mam Xboxa i mam wrażenie ze akumulatorki trzymają tyle samo. Wszystko zależy jakie akumulatorki. Jeśli kupujesz jakieś No-name z biedronki to nie ma się co dziwić, że po krótkim czasie trzymają coraz krócej.

Ja pisałem, że bateria w padzie od PS4 po 3 latach pracy jest mocno zużyta a nie akumulatorki w xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...