Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

To kilkuletnie konsole które nie mogą poszczycić się ogromną mocą obliczeniową czego oczekiwać. Przeszedłem 10% wątku fabularnego i nie chce mi się grać, jak dla mnie to wszystko zbyt długo trwa, powoli, mozolnie, szczególnie jazda konno z miejsca na miejsce, na początku może i fajne.. Jak funkcjonuje online, warto pograć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

To kilkuletnie konsole które nie mogą poszczycić się ogromną mocą obliczeniową czego oczekiwać. Przeszedłem 10% wątku fabularnego i nie chce mi się grać, jak dla mnie to wszystko zbyt długo trwa, powoli, mozolnie, szczególnie jazda konno z miejsca na miejsce, na początku może i fajne.. Jak funkcjonuje online, warto pograć? :)

poszukaj sztabki złota i rób szybkie podróże - i tyle. Natomiast podróżując konwencjonalnie masz szansę na rondomowe sytuacje, lub wypatrzenie czegoś pomiędzy drzewami co może być ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciągle na topie. Dzisiaj dostałem fotkę od znajomej co pracuje w hotelu. Przyjechał do nich do hotelu gość z własnym monitorem, ps4 i RDR2 na stanie :lol2:

Może żona mu nie dawała spokoju w domu, albo wyjazd firmowy i nie mógł się rozstać z grą.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k natywne i nic poniżej :) Zbyt dużo się traci na detalach.

 

E tam pitolisz. Ja gram na Xbox One S i nie narzekam, gra i tak wygląda ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ta gra się nie nadaje dla fanów szybkiej rozgrywki ala GTA. Tak mi się wydaje. RDR2 robi się powoli, eksplorując w dużej mierze otoczenie, włócząc się po miasteczkach gadając z ludźmi czasami wymienić parę sierpowych z lokalnymi, polować, biwakować, szukać randomowych zdarzeń - które nota bene same znajdują gracza, cieszyć się jazdą konną, dokładnymi animacjami wyciągania chowania broni, akywnościami pobocznymi, a po 20-30 godzinach wrócenie na chwilę do głównego wątku żeby pchnąć też poboczne zadania dalej.

ruschowanie z wciśniętym iksem od misji do misji narzekając że trzeba 2 minuty konno jechać a nie od razu "szczelać" - lepiej sprzedać grę.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze skad wyspy uzywek na alledrogo?wsyztscy gre pokończyli,ta..

 

zeby poznać gre ,misje trzeba czasu i cierpliwośći i albo to akceptujesz albo nie.Nie da sie tej gry przejsc na "pałe" ,sam widze ile gram i w sumie konca nie widac+te wsyztskie smaczki ktore mam wrazenie ze odkrywam ,odkryje ale i tak znajdę nowe;

Dlatego ta gra ma czasem skrajne odczucia i opinie,filmowa fabuła nie kazdemu moze spasować,co tez rozumiem.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp używek jest zawsze przy każdej dużej premierze bo sporo ludzi po prostu ogrywa i sprzedaję grę, ~30 pln za ogranie gry to grosze. Ilość aukcji tylko świadczy o popularności tej gry. Nadal używki RDR2 potrafią schodzić za nawet 190-220pln :E

 

Zresztą wystarczy zerknąć na statystyki sprzedaży 725 milionów $ przychodu przygarną rockstar w 3 dni :E po premierze. a po 12 dniach sprzedali 17mln kopii gry.

 

Na takie statystyki to bardzo mało używek na portalach, widocznie wielu ludzi zatrzymuję grę dla siebie. Ja brałem cyfrę, nie ma szans abym chciał odsprzedać tak wyśmienitą i kultową grę. Do tego kupię drugi raz na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gra wlasnie skonczylem, pusta i nudna takze jako sandbox 5/10 mogli sobie to darowac nudne jezdzenie po 15 min w te i wefte po pustkowiach gdzie nic sie nie dzieje procz krolikow i biegajacych jeleni, ale gdyby to wszystko okroic i zrobic z tego gre akcji z wartko pociagnieta fabula, ktora jest bardzo interesujaca, to gra by zasluzyla na noty ktore ma:)

Fakt ze przeszedlem to na xbx s na 55 calach w 800pi nie powinien byc za to jakis order usmiechu albo dodatkowy aciwment w grze:)?

 

rzucmy okiem po raz ostatni na ta piekna grafike i szczegolowosc z konsol obecnej generacji:)

20181205-025428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna generacja to Xbox one X i ps4 pro, szczególnie jak ktoś gra na TV 4k. Do wersji X ciężko się czepić, a prosiak daję radę w RDR2.

 

Do tego na tym zdjęciu zrobionym tanim aparatem nic nie widać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra się nie nadaje dla fanów szybkiej rozgrywki ala GTA. Tak mi się wydaje. RDR2 robi się powoli, eksplorując w dużej mierze otoczenie, włócząc się po miasteczkach gadając z ludźmi czasami wymienić parę sierpowych z lokalnymi, polować, biwakować, szukać randomowych zdarzeń - które nota bene same znajdują gracza, cieszyć się jazdą konną, dokładnymi animacjami wyciągania chowania broni, akywnościami pobocznymi, a po 20-30 godzinach wrócenie na chwilę do głównego wątku żeby pchnąć też poboczne zadania dalej.

ruschowanie z wciśniętym iksem od misji do misji narzekając że trzeba 2 minuty konno jechać a nie od razu "szczelać" - lepiej sprzedać grę.

Dokładnie tak. Ja sobie teraz trochę przerwy od konsoli zrobiłem, może dziś znajdę chwilę, ale ciągle siedzę w 6 rozdziale. 30 misji do końca. Szkoda tylko, że online tak rozczarowuje, chociaż w sumie sam nie wiem czego oczekiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sprawdzic online jeszcze a tu takie cus mi wyskoczylo :D

47576266-1962716477148647-8516590182810517504-n.jpg

 

zapomnialem o tym konsolowym frajerstwie:) no coz ixbox wraca na swoje miejsce czyli na olxa :D oby nigdy wiecej konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego nie gram multi na konsoli - podwójne obciążanie za gry (kupujesz grę z multi za pełnoprawną cenę i potem jeszcze masz płacić abonament, aby skorzystać z funckji, za którą zapłaciłeś) uważam za oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z trofeum o misjach nieznajomych? Jestem w 6 rozdziale, zrobiłem pierdyliard misji pobocznych (i ciągle robię), gdzieś w 4 rozdziale miałem już 10/10 zadań nieznajomych, a trofki nadal nie dostałem. Czytałem, że powinno być 10/10 w Social Clubie (podobno niektórych misji nie zalicza do trofeum mimo, że liczone są w bazie postępów) i to również spełniam. Ktoś miał taki problem? Co do gry to mistrzostwo świata, nie sądziłem, że R* napisze tak genialną fabułę, w której to gracz zmienia się razem z bohaterem, immersja stoi na obłędnym poziomie, nowa jakość gier jak dla mnie (poza niezbyt precyzyjnym strzelaniem), pewnie już każdy plusy tej gry gdzieś tutaj wypisał, więc ja tylko potwierdzam zachwyty nad RDR2, warto było czekać, choć przyznam, że z początku gra mnie trochę nużyła swoją powolnością, raczej po Gwiazdach Rocka spodziewałem się żwawej gry akcji, a tutaj bardzo silnie postawiono na narrację, co z perspektywy czasu oceniam na ogromny plus, bo chyba nigdy wcześniej nie "czułem" tak bohatera i świata jak tutaj. Jestem zachwycony tym, jak twórcy połączyli filmową narrację z rozgrywką i otwartym światem, no nie wiem, po prostu geniusz w każdym calu.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Ja właśnie dlatego nie gram multi na konsoli - podwójne obciążanie za gry (kupujesz grę z multi za pełnoprawną cenę i potem jeszcze masz płacić abonament, aby skorzystać z funckji, za którą zapłaciłeś) uważam za oszustwo.

też mnie to drażni. Taka specyfika tej platformy. To nie wina Rockstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z trofeum o misjach nieznajomych? Jestem w 6 rozdziale, zrobiłem pierdyliard misji pobocznych (i ciągle robię), gdzieś w 4 rozdziale miałem już 10/10 zadań nieznajomych, a trofki nadal nie dostałem. Czytałem, że powinno być 10/10 w Social Clubie (podobno niektórych misji nie zalicza do trofeum mimo, że liczone są w bazie postępów) i to również spełniam. Ktoś miał taki problem?

 

Bez problemu uzyskałem to trofeum. Musisz skończyć 10 WĄTKÓW nieznajomych. Każda postać daje kilka misji do wykonania, które pojawiają się o np. różnych porach dnia (tylko nocą lub tylko w dzień) i by uzyskać trofeum musisz ukończyć tak naprawdę około 50 misji od nieznajomych, bo wtedy dopiero ukończysz 10 WĄTKÓW. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to drażni. Taka specyfika tej platformy. To nie wina Rockstara.

Nigdzie nie napisałem, że to wina Rockstara - to wina Mircosoftu i Sony, którzy za możliwość gry w multi, która jest integralną częścią kupowanego tytułu, żąda dodatkowych pieniędzy. I nie przemawiają do mnie dodatkowe "korzyści" takich abonamentów - dodawane gry nie są tego warte - to zwykle starocia lub popierdółki. Ale koniec offtopu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

o ile oceny singla są zgodne i wysoko oceniają grę, o tyle oceny multi są mega rozbieżne! Zastanawiające - oglądam stream jakiegoś gościa który się rozpływa nad multi, żeby za chwilę oglądnąć innego youtubera który nie jest zachwycony - nie ma skrajnie negatywnych opinii, ale już jest bardzo zauważalny dysonans w ocenach.

Bardzo różnie ludzie oceniają ten tryb. Ja już na 99% kupię abo na multi na rok i będę pykał. Nie mogę się oderwac od tego świata. Jest w nim coś tak magicznego jak w Wiedźminie 3. Jakaś siła pcha mnie przed konsolę żeby odpalić znowu RDR2 jak już leży na HDD Detroit czy GoW którego liznąłem dosłownie na 30 minut, podobnie jak Detroit. Nie mówiąc już o tym że na steamie paruje jeszcze ciepły Hitman 2...

Z wielkim trudem kończyłem na szybko GTA5 :E które trochę na siłę już kończyłem, chociaż się okazuje że jeszcze jakieś misje fabularne są dla Trevora po endgame :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego nie gram multi na konsoli - podwójne obciążanie za gry (kupujesz grę z multi za pełnoprawną cenę i potem jeszcze masz płacić abonament, aby skorzystać z funckji, za którą zapłaciłeś) uważam za oszustwo.

 

 

A to juz w ogole jest kpina.Człowiek wydaje 250 zł na gre i potem musi jeszcze dopłacać co miesiać zeby pograc online.Za taka cene powinno sie miec dostep do kazdego trybu,a nie tylko singla.Pałka sie przegła,ale mi tam lotto i tak mało gram w multi.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś minus tego płacenia za online, ale z drugiej strony każdego miesiąca dostajemy w pakiecie jakieś gry i nie raz są to na prawdę fajne gry. Więc nie wygląda to tak źle jak niektórzy mówią.

 

@down przejrzyj sobie liste gier, zależy kto co lubi, ale było z lepszych np. GoW 3, Haevy Rain, X-com 2, yakuza,Deus.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś minus tego płacenia za online, ale z drugiej strony każdego miesiąca dostajemy w pakiecie jakieś gry i nie raz są to na prawdę fajne gry. Więc nie wygląda to tak źle jak niektórzy mówią.

 

 

Ale jedyny taki porzadny miesiac to byl chyba ten z Bloodborne i Ratchetem,reszta to raczej takie gry na odwal sie,typu Mafia 3.

 

 

Bardzo różnie ludzie oceniają ten tryb. Ja już na 99% kupię abo na multi na rok i będę pykał. Nie mogę się oderwac od tego świata. Jest w nim coś tak magicznego jak w Wiedźminie 3. Jakaś siła pcha mnie przed konsolę żeby odpalić znowu RDR2 jak już leży na HDD Detroit czy GoW którego liznąłem dosłownie na 30 minut, podobnie jak Detroit. Nie mówiąc już o tym że na steamie paruje jeszcze ciepły Hitman 2...

 

Tez tak wsiąknałem :E ,i jeszcze to ze ja nie przepadam za fantastyką a ile takich gier z otwartym swiatem wychodzi,takze w koncu mam gre gdzie nie ma krasnoludkow i elfów chowających sie po krzakach,i dalej ten swiat mozna zwiedzac i zwiedzac :E ,fakt w jakis sposob Rockstar robi sie swoje gry magiczne :thumbup:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu uzyskałem to trofeum. Musisz skończyć 10 WĄTKÓW nieznajomych. Każda postać daje kilka misji do wykonania, które pojawiają się o np. różnych porach dnia (tylko nocą lub tylko w dzień) i by uzyskać trofeum musisz ukończyć tak naprawdę około 50 misji od nieznajomych, bo wtedy dopiero ukończysz 10 WĄTKÓW. ;)

 

Wien, wiem, tylko ja już skończyłem całe mnóstwo pełnych wątków, a nadal trofki jak nie było, tak nie ma. Cóż, zobaczymy czy w końcu mi wpadnie, i tak chcę zrobić wszystkie jakie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wien, wiem, tylko ja już skończyłem całe mnóstwo pełnych wątków, a nadal trofki jak nie było, tak nie ma.

 

Trofeum nie jest zbugowane. Po prostu nie ukończyłeś jeszcze pełnych 10 wątków. Uzyskasz to trofeum w 6 rozdziale lub w epilogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam filmik fajny, ale jak widze to nadpróbkowanie klatek Vegasa to wymiotuje.gif

 

swietna gra wlasnie skonczylem, pusta i nudna takze jako sandbox 5/10 mogli sobie to darowac nudne jezdzenie po 15 min w te i wefte po pustkowiach gdzie nic sie nie dzieje procz krolikow i biegajacych jeleni, ale gdyby to wszystko okroic i zrobic z tego gre akcji z wartko pociagnieta fabula, ktora jest bardzo interesujaca, to gra by zasluzyla na noty ktore ma:)

Fakt ze przeszedlem to na xbx s na 55 calach w 800pi nie powinien byc za to jakis order usmiechu albo dodatkowy aciwment w grze:)?

 

rzucmy okiem po raz ostatni na ta piekna grafike i szczegolowosc z konsol obecnej generacji:)

20181205-025428.jpg

 

Już się, że tak powiem, nie posrajcie z tym 800p :E W rzeczywistości to 864p, a grafika nie wygląda wcale biednie jak na sprzęt, na którym działa. Grasz na telewizorze 4K i dlatego widzisz wszystko co brzydkie. Na zwykłym ekranie LCD w FullHD gra się bajecznie i obraz jest całkiem ostry i ma zachowane detale. Przecież żeby to odpalić na PC musiałbym kupować nowy komputer za 5 kafli, a tu mam praktycznie za półdarmo cudną gierkę.

 

Rockstar odwalił kawał dobrej roboty z optymalizacją, ale rzeczywiście - z tym jeżdżeniem mogę Ci przyznać rację, ale w sumie nie do końca - przecież od czego jest fast travel?

 

Oczekujesz niesamowicie wartkiej akcji po grze z Dzikim Zachodem? Muszę Cię zmartwić - ze względu na charakterystykę tamtych czasów, bardzo ciężko jest ją wprowadzić do gierki tego typu. Odpal po prostu GTA Online. Tam się dzieje niesamowicie dużo. Jest zabawnie i kolorowo. W sam raz na krótkie sesje.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zabójcza precyzja otóż nie zaznaczają mi się cele na przeciwnikach tylko teraz działa jak

Bullet-time w maxie paynie czyli aktywuje zabojcza precyzje i gdy strzele to mi się wyłącza zabojcza precyzja bez zaznaczania celi i automatycznego wystrzeliwania/ Jak to ustawić bo na początku gry to miałem ale od jakiegoś czasu jest tak jak pisałem. Jak strzelać tak jak na początku strzelałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z łowieniem ryb legendarnych bo to bardzo uciążliwe zajęcie bo strasznie mnie bolą kciuki. Problem zaczyna się gdy ryba złapie haczyk i potem tradycyjnie lewy analog na duł a prawym kręcę w koło aż mnie bolą kciuki aż muszę robić przerwy w czasie grania.Bardzo proszę o jakieś porady bo łowienie ryb to jedyny problem w grze z którym sobie nie mogę poradzić. :help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...