Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

tragedii nie ma jak gra działa na karcie do 1000-1200zł (typowy komp do gier a nie żaden hardcore) w FHD na high-ultra i 50-60 fps, wtedy nie ma tragedii, a przypominam że 2k-4K widujemy coraz częściej (konsole), więc jak na RTX 2700 i podobnych (2300-2500zł) gra działa na high w 2k i tych 60 fps to trochę słabo, na ultra (bez RT) byś miał pewnie mniej niż 30

Najlepiej niech branża stoi w miejscu ;)

Na Crysisa też ludzie narzekali w premierę, że jak to mój sprzęt za x tysięcy nie daje rady na ULTRA!?

Wiesz, uważam że postęp jest potrzebny, a gra na tych opcjach, na których gram wygląda fenomenalnie i to mnie cieszy :D.

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko kłaniać się nisko ludziom co nie kupili tej gry!

Pierwszy raz w życiu preorder i taki fail

 

Kupione przez gmg, oczywiście błąd launchera

 

 

U mnie i u znajomych wszytko lata lux. Jak zwykle garstka ludzi, którym nie działa gra zbierają się w jednym miejscu i myślą, ze prawie każdemu nie działa. Wszystko chodzi lux i stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic jezyk gry mam kupiona gre na Rockstar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewa z bliska wygladaja paskudnie, praktycznie tak samo jak na PS4, jesli nie gorzej :lol2:

a miały być poprawione tekstury drzew. az strach pomyslec jak by wygladały przed poprawą.

ewidentnie cos nie pykło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i u znajomych wszytko lata lux. Jak zwykle garstka ludzi, którym nie działa gra zbierają się w jednym miejscu i myślą, ze prawie każdemu nie działa. Wszystko chodzi lux i stabilnie.

Wiesz, jak ktoś wydał 250 zł na preorder i nie może zagrać w dniu premiery to nie ma co się dziwić :/

Jednakowoż jeżeli chodzi o optymalizację to nie ma dramatu jak niektórzy mówią :)

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic jezyk gry mam kupiona gre na Rockstar?

Zmien jezyk w Windowsie, albo gdzies w rejestrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że bedzie duzy hype na gre, a tu na twichu tylko w graniach 100 tys oglądających, mało stremów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ktoś wydał 250 zł na preorder i nie może zagrać w dniu premiery to nie ma co się dziwić :/

Jednakowoż jeżeli chodzi optymalizację to nie ma dramatu jak niektórzy mówią :)

 

No chyba jest dramat, bo na Guru3D na Ultra w FHD GTX 1060 6GB robi oszałamiające 26FPS. Generalnie wszystkie Pascale słabo wypadły.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jest dramat, bo na Guru3D na Ultra w FHD GTX 1060 6GB robi oszałamiające 26FPS. Generalnie wszystkie Pascale słabo wypadły.

Masz rację, ciekawe dlaczego Pascale tak straciły w rdr 2 nagle na wydajności. Może Nvidia maczała w tym paluszki.

1070 raptem 2fps więcej niż rx570? Chyba jakiś żart :D

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tę tabelkę z guru3d to mi szczęka opadła, albo na chama ubijają już Pascale albo mamy powtórkę z GTA 4 - obstawiam to drugie... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że bedzie duzy hype na gre, a tu na twichu tylko w graniach 100 tys oglądających, mało stremów itd.

 

Gra główną premierę miała ponad rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jest dramat, bo na Guru3D na Ultra w FHD GTX 1060 6GB robi oszałamiające 26FPS. Generalnie wszystkie Pascale słabo wypadły.

Wychodzą bolączki architektury, zauważ pojawia się tytuł który korzysta z nowszych API (DX.12/Vulkan) i już Pascale dostają po dupie, za to Turingi i Navi wypadają bardzo dobrze.

Po prostu Pascale nie obsługują pewnych ficzerów które poprawiają wydajność w Vulkanie i DX.12

Bardzo podobnie wygląda w Forzie gdzie 5700XT wyprzedza 1080TI gdzie normalnie Navi w DX.11 odstaje.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako drugi BIOS wgrałem sobie pierwszy wypust który obsługuje Zen 2 i z ciekawości przełączyłem. I jest postęp - teraz dostaje taki komunikat błędu :E

 

oiTlr77.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ditmd moze ci się nie wczytaly tekstury przez to ze za wysokie ustawienia i sprzet nie wyrobil albo takie niskie ustaiwnia dales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do testów wydajności na Guru3D, gdzie, uwaga, nie testują na Ultra tylko na odrobinę niższych detalach a wydajność i tak jest słaba - https://www.guru3d.com/articles_pages/red_dead_redemption_2_pc_graphics_performance_benchmark_review,5.html

 

Nawet RX 470 wyprzedza GTX 1060. Dramat

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - zrestartowałem komputer jeszcze raz i sukces - gra się uruchomiła :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: No to ładny cyrk.

Edytowane przez pijacka_czkawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5700XT ma jakies 50% przewagi nad GTX 1080 tj 64 vs 41 fps w 1080p :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech branża stoi w miejscu ;)

Na Crysisa też ludzie narzekali w premierę, że jak to mój sprzęt za x tysięcy nie daje rady na ULTRA!?

Wiesz, uważam że postęp jest potrzebny, a gra na tych opcjach, na których gram wygląda fenomenalnie i to mnie cieszy :D.

 

postęp postępem, ale jak na konsoli za 900zł a właściwie xox za 1600zł gra działa w 4k i nie wiele odbiega od PC za 5 kafli, to gdzie tutaj ten postęp ? chyba żenada optymalizacyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ditmd moze ci się nie wczytaly tekstury przez to ze za wysokie ustawienia i sprzet nie wyrobil albo takie niskie ustaiwnia dales

Tylko tekstury drzew by sie nie wczytaly? Wszystko inne wyglada dobrze, gram na ultra, a gra jest zainstalowana na szybkim dysku m2, moze po prostu jest jakis blad i tak to wyglada, z daleka jest ok, ale z bliska tragedia :thumbdown: A zeby bylo lepiej to inne gatunki drzew wygladaja troche lepiej z bliska :E

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postęp postępem, ale jak na konsoli za 900zł a właściwie xox za 1600zł gra działa w 4k i nie wiele odbiega od PC za 5 kafli, to gdzie tutaj ten postęp ? chyba żenada optymalizacyjna

 

Dokladnie tak. Dlatego moj rtx 2070super to prawdopodobnie ostatnia karta jaka sobie kupilem. Przechodze powoli konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest czerwonolubna jesli te testy mozna w 100% uznac za rzetelne

 

zwykly 5700 wygrywa z 2070, 5700 XT jest prawie na rowni z 2080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - zrestartowałem komputer jeszcze raz i sukces - gra się uruchomiła :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: No to ładny cyrk.

No to gratki że Ci się udało. Pierwszy wypust biosu pod Ryzeny 3000 mówisz? Też mam płytę Aorusa, można flashować starsze biosy? Z ciekawości sprawdziłbym u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vega też sobie bardzo ładnie radzi sądząc po tym co oglądam na YouTube i to sparowana z Ryzenem 1600. Cały czas wyniki kręciły się wokół 60 FPSów w 1080p na Ultra także nie przesadzajcie ze złą optymalizacją. Zaraz baba pewnie wróci z pracy i będzie mnie zmuszała do rozpakowywania rzeczy więc jak pójdzie spać to będę całą noc grał i zobaczymy jak u mnie Vega sobie poradzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą bolączki architektury, zauważ pojawia się tytuł który korzysta z nowszych API (DX.12/Vulkan) i już Pascale dostają po dupie, za to Turingi i Navi wypadają bardzo dobrze.

Po prostu Pascale nie obsługują pewnych ficzerów które poprawiają wydajność w Vulkanie i DX.12

Bardzo podobnie wygląda w Forzie gdzie 5700XT wyprzedza 1080TI gdzie normalnie Navi w DX.11 odstaje.

Ewidentnie widać, że zostały przeniesione optymalizacji z konsoli i AMD wypada bardzo dobrze nawet Radeon VII.

 

Ta gra to marny port żadne funkcjonalności z Turinga nie są wykorzystane. Na teraz to 99,9% Turing wypada lepiej ze względu na większy procent obliczeń stałoprzecinkowych i jak pojawi się więcej testów z różnych miejsc to zostanie to zweryfikowane, czyli mogą występować sporawe rozbieżności w zależności od miejsca testowego.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - zrestartowałem komputer jeszcze raz i sukces - gra się uruchomiła :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: No to ładny cyrk.

 

Gra nie zbija Ci dziwnie taktowań procka? u mnie skacze z 4200mhz na 3700.. w innych grach takich cyrków nie mam.. na i9 9900k jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...